შეტყობინება
02.03.2014
12:45
ფეხბურთი, აფრიკა, კონფედერაციის თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 18:00
საგრადა
1:2
აიაქს კეიპთაუნი
ფეხბურთი, აფრიკა, ჩემპიონთა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
გორ მაჰია
1:2
ქნაპს სპორტი
ფეხბურთი, ამხანაგური მატჩები, 23 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:30
მალდივი(23)
2:2
ნეპალი(23)
13.02 12:30
ბანგლადეში(23)
0:3
ინდოეთი(23)
ფეხბურთი, ამხანაგური მატჩები, 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
ნორვეგია(19)
2:3
პოლონეთი(19)(ნ.მ)
13.02 16:00
პორტუგალია(19)
1:1
სლოვაკეთი(19)
ფეხბურთი, ამხანაგური მატჩები, ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 14:31
ინდოეთი(ქალ)
5:1
ბანგლადეში(ქალ)
ფეხბურთი, ამხანაგური მატჩები, კლუბები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:30
ლიმერიკი
0:2
დუნდალკი
13.02 20:00
რუსენბორგი
7:3
კრისტიანსუნდი
13.02 20:00
კპვ კოკოლა
4:2
გბკ კოკოლა(ნ.მ)
13.02 19:00
გალვაი
2:0
უკ დუბლინი(ნ.მ)
13.02 18:30
იურგორდენი
2:0
ალესუნდი
13.02 18:00
კობ რამბლერსი
0:4
ლონგფორდი
13.02 18:00
ესტერსუნდსი
1:1
რანჰეიმი
13.02 18:00
ოლიმპია ლიუბლიანა
0:2
ჟილინა
13.02 18:00
ადმირა
2:0
ბად ვოსლაუ
13.02 18:00
ატლონე
2:4
ფინ ჰარპსი
13.02 18:00
სოგნდალი
2:1
ბრანი
13.02 17:00
ჰაკენი
5:1
ფალკენბერგი
13.02 17:00
ეშბორნი
1:2
ოფენბახი
13.02 17:00
მიონდალენი
1:5
კონგსვინგერი
13.02 17:00
ლიუნგსკილე
4:0
მოსი
13.02 17:00
ტრინეცი
6:0
ვიტკოვიცე
13.02 17:00
მეზოკოვეს ზორი
7:0
პუტნოკი
13.02 17:00
შტურმი ა.
4:0
ლეობენი
13.02 16:00
ჰნკ გორიცა
2:0
დინამო ზაგრები II
13.02 16:00
გურნიკ ზაბჟე II
1:3
გრუნვალდი რ-ს
13.02 16:00
მიდტიულანდი
4:2
ჰორსენსი
13.02 16:00
ჰამარბი
2:1
ტრომსო
13.02 16:00
პარნდორფი
0:1
ნიტრა
13.02 16:00
არკა
2:0
გრიფ ვეიჰეროვო
13.02 16:00
სლოვან დუსლო
0:1
შამორინი
13.02 15:30
ლინგბი
6:2
როსკილდე
13.02 15:30
სესვეტე
2:2
სლავია პლეტ.
13.02 15:25
ლევადია ტალინი
5:0
პიარნუ ლინამესკონდი
13.02 15:15
იაკობსტადსი
1:4
იარო
13.02 15:00
სკივე
1:0
თისტედი
13.02 15:00
ლილესტრიომი
2:0
სარპსბორგი
13.02 15:00
ზაგლებე
3:1
ჩრობი გლაგოვი
13.02 15:00
მიდელფარტი
0:5
ვეილე
13.02 15:00
სოსნოვეცი
2:3
ოდრა ოპოლე
13.02 14:50
ფრემი
1:1
ბ 1908
13.02 14:00
სლავია კრომერჟიჟი
0:2
ოპავა
13.02 14:00
უსტი ნად ლაბემი
6:2
სოკოლ ბროზანი
13.02 14:00
სპისკა ნოვა
0:6
დუკლა ბ.ბ.
13.02 14:00
მფკ ჩრუდიმი
1:1
ჰრადეცი კ
13.02 14:00
ცვკს რესოვია
2:1
უნია ტარნოვი
13.02 14:00
ტორპედო ჟოდინო
1:0
სლუტსკი
13.02 14:00
სუდუვა
2:2
ვენტსპილსი
13.02 14:00
როზვოი კატოვიცე
1:1
პოლონია ბიტომი
13.02 13:30
კარვინა
5:0
ჰლუცინი
13.02 13:30
დობროვიცე
1:2
პარდუბიცე
13.02 13:00
ბენესოვი
3:2
სოკოლ ზაპი
13.02 13:00
ფრიდეკ მისტეკი
4:1
ბანიკ ოსტრავა(ბ)
13.02 13:00
ჟილინა(ბ)
1:1
ლოკ. ზვოლენი
13.02 13:00
პეტროტუბ რომანი
0:2
ბაკაუ
13.02 12:00
სლოვანი ბრ.(ბ)
0:4
სენიცა
ფეხბურთი, ინგლისი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:30
ჩელსი
5:1
ნიუკასლი
3:0+22
13.02 19:00
ბორნმუთი
1:3
სტოკი
0:1+22
13.02 19:00
ევერტონი
0:1
ვესტ ბრომვიჩი
0:1+22
13.02 19:00
ნორვიჩი
2:2
ვესტ ჰემი
0:0
13.02 19:00
სუონსი
0:1
საუთჰემპტონი
0:0
13.02 19:00
კრ. პალასი
1:2
უოტფორდი
1:1
13.02 16:45
სანდერლენდი
2:1
მანჩესტერი
1:1+22
ფეხბურთი, ინგლისი, ჩემპიონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
ბრაიტონი
3:2
ბოლტონი
2:1+14
13.02 19:00
დერბი
0:1
მკ დონსი
0:0+14
13.02 19:00
ბლექბერნი
0:2
ჰალი
0:0+14
13.02 19:00
ვულვზი
1:2
პრესტონი
0:1+14
13.02 19:00
ჩარლტონი
0:0
კარდიფი
0:0+14
13.02 19:00
რედინგი
0:0
ბარნლი
0:0+14
13.02 19:00
ნოტინგემი
0:2
ჰადერსფილდი
0:1+14
13.02 19:00
როტერჰემი
0:0
ბირმინგემი
0:0+14
13.02 19:00
ბრისტოლ სიტი
2:1
იფსვიჩი
2:0+14
13.02 19:00
შეფილდ უენსდი
4:0
ბრენტფორდი
3:0+14
13.02 16:30
ქპრ
1:3
ფულემი
0:3+14
ფეხბურთი, ინგლისი, სამხრეთ პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
რედიჩი
1:0
ჩესამი
13.02 19:00
ბედვორთი
4:3
კემბრიჯ სიტი
13.02 19:00
დუნსტაბლი
0:2
კინგს ლინი
13.02 19:00
ჩირენჩესტერი
1:1
ფრომე
13.02 19:00
ლიმინგტონი
0:1
ჰაიტჩინი
13.02 19:00
ბიგლესვეიდ თაუნი
4:3
სტრაფორდი
13.02 19:00
დორჩესტერი
1:2
სლოუგი
13.02 19:00
ჰისტონი
0:0
სტ. ნეოტსი
13.02 19:00
ჩიპენჰემი
0:2
კეტერინგი
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
მაიდენჰედი
1:1
ვილდსტოუნი
13.02 19:00
ისტბოურნი
3:3
ვესტონი
13.02 19:00
ოქსფორდ სიტი
1:1
ებსფლიტი
13.02 19:00
მარგეიტი
2:1
ბასინგსტოკი
13.02 19:00
სატონი
1:1
ბას სიტი
13.02 19:00
მეიდსტოუნი
2:1
გოსპორტი
13.02 19:00
სტ. ოლბანსი
2:2
კონკორდი
ფეხბურთი, ინგლისი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
პორტ ვეილი
0:0
ფლიტვუდი
13.02 19:00
როჩდეილი
0:1
მილუოლი
13.02 19:00
სკანთორპი
1:0
საუთენდი
13.02 19:00
ქრიუ
1:1
უოლსოლი
13.02 19:00
ჯილინგემი
2:1
ბარნსლი
13.02 19:00
ბლექპული
2:3
შრიუსბერი
13.02 19:00
პიტერბრო
0:4
ბრედფორდი
13.02 19:00
კოლჩესტერი
1:4
სუინდონი
13.02 19:00
დონკასტერი
0:1
შეფილდ იუნ.
13.02 19:00
ქოვენთრი
6:0
ბერი
13.02 19:00
უიგანი
0:0
ოლდჰემი
ფეხბურთი, ინგლისი, ისტმიან პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
ლეისტონი
0:1
ვინგატე ფინჩლეი
13.02 19:00
ჰენდონი
1:1
ჰემპტონი
13.02 19:00
ტონბრიჯი
2:0
სტეინესი
13.02 19:00
ბილერიკაი
0:0
კინგსტონიანი
13.02 19:00
ენფილდი
2:1
ლევესი
13.02 19:00
კანვეი
2:4
ისტ ტუროკი
13.02 19:00
გრეისი
3:2
ჰაროუ
13.02 19:00
დულვიჩ ჰამლეტი
2:2
ფარნბორო
13.02 19:00
ნიდჰემი
1:1
მეტროპოლიტანი
13.02 19:00
მერსტემი
6:1
ვკდ ატლეტიკი
ფეხბურთი, ინგლისი, ჩრდილოეთ პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
სელფორდი
3:4
დარლინგტონი
13.02 19:00
ვიტბი
1:0
უორკინგტონი
13.02 19:00
მიქლეოვერი
0:1
სატონ ქოლდფილდი
13.02 19:00
მარინე
2:1
მეიტლოკი
13.02 19:00
ბლიტი
5:0
რამსბოტომი
13.02 19:00
სტემფორდი
1:0
ფრიკლეი
13.02 19:00
ბაქსტონი
3:0
გრანტჰემი
13.02 19:00
ბარველი
2:0
ჰაიდ იუნ.
13.02 19:00
სკელმერსდეილი
2:1
ილკესტონი
13.02 19:00
ეშტონი
2:3
რუსალი
13.02 19:00
ნანტვიჩი
3:0
ჰალესოვენი
13.02 19:00
სტოურბრიჯი
2:0
კოლვინ ბეი
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
ბრეკლეი
2:3
ნუნეტონი
13.02 19:00
სოლიჰალი
2:1
ტელფორდი
13.02 19:00
ბოსტონი
0:3
სტელიბრიჯი
13.02 19:00
კორბი
2:0
ტემუორტი
13.02 19:00
ჩორლი
2:0
უორჩესტერი
13.02 19:00
ფილდე
1:0
გლოჩესტერი
13.02 19:00
ბრედფორდ პარკი
0:0
სტოკპორტი
13.02 19:00
უნ.ოფ მანჩესტერი
1:3
ალფრეტონი
13.02 19:00
ფერიბი
0:1
ჰაროგეიტი
13.02 19:00
ჰედნესფორდი
0:2
გაინსბორო
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. პრემიერი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
დოვერ ატლეტიკი
4:0
გეიტსჰედი
13.02 19:00
ალტრინჰემი
3:3
ლინკოლნი
13.02 19:00
უოკინგი
0:1
გუისლი
13.02 19:00
ჰალიფაქსი
0:2
ფორესტ გრინი
13.02 19:00
ალდერშოტი
0:0
ტრანმერი
13.02 19:00
ჩელტენჰემი
2:0
ველინგი
13.02 19:00
გრიმსბი
0:0
ბორეჰამი
13.02 19:00
კიდერმინსტერი
3:1
მაკლსფილდი
13.02 19:00
საუთპორტი
1:1
ბრეინთრი
13.02 19:00
რექსჰემი
2:0
ბრომლეი
ფეხბურთი, ინგლისი, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
იორკი
2:1
ნოთსი
13.02 19:00
პორტსმუთი
3:1
როვერსი
13.02 19:00
დაგენჰემი
0:2
ბარნეტი
13.02 19:00
უიმბლდონი
4:1
ლუთონი
13.02 19:00
მორიკომბი
2:4
ოქსფორდი
13.02 19:00
პლიმუთი
3:0
მენსფილდი
13.02 19:00
უიკომბი
1:0
ექსეტერი
13.02 19:00
ჰარლთპული
2:1
იოვილი
13.02 19:00
ლეიტონი
0:4
ნორთჰემპტონი
13.02 19:00
სტივენეიჯი
2:0
კემბრიჯი
13.02 19:00
აკრინგტონი
4:1
ქროული
13.02 17:00
ნიუპორტი
1:0
კარლაისლი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ბრემენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 16:00
ვერდერი III
2:1
შვაცჰაუზენი
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. ჩრდილოეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 14:00
ბრაუნშვაიგი(19)
1:3
ლაიფციგი(19)
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. სამხრეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
ჰოფენჰაიმი(19)
3:0
საარბრიუკენი(19)
13.02 16:30
ფიურტი(19)
2:0
აინტრახტი(19)
13.02 16:00
ნიურნბერგი(19)
1:2
შტუტგარტი(19)
13.02 14:00
მიუნხენ 1860(19)
2:3
კარლსრუე(19)
13.02 14:00
ინგოლშტადი(19)
3:0
დარმშტადი(19)
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. მიტელრაინი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:30
ჰენნეფი
2:1
ჰარტი
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:30
კიოლნი
3:1
აინტრახტი
1:1+22
13.02 18:30
დორტმუნდი
1:0
ჰანოვერი
0:0+21
13.02 18:30
ვოლფსბურგი
2:0
ინგოლშტადი
2:0+22
13.02 18:30
შტუტგარტი
2:0
ჰერტა
0:0
13.02 18:30
ვერდერი
1:1
ჰოფენჰაიმი
1:1
13.02 18:30
დარმშტადი
1:2
ლევერკუზენი
1:0+21
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილო-აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 16:00
ლეიფციგი II
6:2
ლუკენვალდე
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. შლესვინგ ჰოლსტენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
კილია კიელი
3:1
მელდორფი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ჰამბურგი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 18:00
კურსლაკ-ნოიენგეიმი
1:1
რუგენბერგენი
13.02 16:30
დასენდორფი
13:0
ლურუპ ჰამბურგი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ბადენ-ვურტემბერგი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 18:00
ფრეიბერგი
2:0
როიტლინგენი
13.02 18:00
რავენსბურგი
1:0
კარლსრუე II
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
ლუბეკი
1:1
ბსვ რეჰდენი
13.02 17:00
ჰანზა ლუნებურგი
2:2
ჰაველსე
13.02 15:00
ვოლფსბურგი(მ)
1:0
მეპენი
ფეხბურთი, გერმანია, II ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 16:00
დუისბურგი
0:1
კარლსრუე
0:1+22
13.02 16:00
ჰაიდენჰაიმი
1:1
სანდჰაუსენი
1:0+22
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
ვერლი
2:0
კიოლნი(მ)
13.02 17:00
დიუსელდორფი(მ)
1:0
როდინჰაუზენი
13.02 17:00
ლოტე
0:1
დორტმუნდი(მ)
ფეხბურთი, გერმანია, III ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
კილი
0:1
ოსნაბრიუკი
13.02 17:00
მაგდებურგი
0:0
ფორტუნა კიოლნი
13.02 17:00
კოტბუსი
1:2
კიკერსი
13.02 17:00
ჰანზა
3:0
აალენი
13.02 17:00
მიუნსტერი
0:1
ჰალესჩერი
13.02 17:00
ვეენი
1:1
კემნიცი
13.02 17:00
სონენჰოფი
0:3
მაინცი(მ)
ფეხბურთი, იტალია, სერია A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:45
იუვენტუსი
1:0
ნაპოლი
0:0
13.02 21:00
კიევო
1:1
სასუოლო
1:1
13.02 18:00
ემპოლი
1:2
ფროსინონე
0:1+22
ფეხბურთი, იტალია, პრიმავერა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:30
ბოლონია(19)
1:0
ვიჩენცა(19)
13.02 17:30
ტრაპანი(19)
2:2
კარპი(19)
13.02 17:30
ლივორნო(19)
1:3
ტორინო(19)
13.02 17:30
ლაციო(19)
2:1
ლატინა(19)
13.02 17:30
ნაპოლი(19)
2:0
ემპოლი(19)
13.02 17:30
ვერონა(19)
1:1
ატალანტა(19)
13.02 17:30
სამპდორია(19)
3:2
ფიორენტინა(19)
13.02 17:00
პალერმო(19)
1:0
ფროსინონე(19)
13.02 16:00
მილანი(19)
1:1
კიევო(19)
ფეხბურთი, იტალია, ნაციონალური პირველობა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:30
მარტინა ფრანკა(19)
0:2
ლეჩე(19)
13.02 17:30
სავონა(19)
1:2
ჯიანა ერმინიო(19)
ფეხბურთი, იტალია, სერია D. E ჯგუფი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:30
გუალდო კასაკასტალდა
0:3
ფოლინო
ფეხბურთი, იტალია, სერია B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 18:00
კროტონე
1:1
პრო ვერჩელი
0:1+22
13.02 18:00
აველინო
1:1
ბარი
0:1+22
13.02 18:00
ჩეზენა
2:1
პერუჯა
0:0+22
13.02 18:00
კომო
1:1
ნოვარა
0:0+22
13.02 18:00
ტერნანა
4:0
სალერნიტანა
3:0+22
13.02 18:00
ლანჩანო
2:1
მოდენა
0:1+22
13.02 18:00
ლატინა
1:3
კალიარი
0:0+22
13.02 18:00
ენტელა
4:0
ტრაპანი
1:0+22
ფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
პრო პიაჩენცა
1:1
ჯიანა ერმინიო
13.02 20:30
რეჯანა
1:1
მანტოვა
13.02 18:00
კუნეო
2:2
ბასანო
13.02 18:00
სუდტიროლი
0:0
პადოვა
13.02 18:00
ლუმეცანე
1:3
რენატე
13.02 18:00
პორდენონე
3:0
პრო პატრია
ფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:30
პიზა
2:1
სანტარკანჯელო
13.02 20:30
პრატო
0:0
ლუკეზე
13.02 20:30
არეცო
1:0
სავონა
13.02 20:30
ანკონა
0:0
კარარეზე
13.02 18:00
პისტოეზე
2:1
ლუპა რომა
13.02 17:00
აკილა
0:0
სპალი
ფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი C
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:30
კატანია
0:0
ლეჩე
13.02 18:00
კასტელ რომანი
0:3
ანდრია
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B. ჯგუფი 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 20:00
სამოზასი
0:0
კომპოსტელა
13.02 19:30
პენა
2:4
ატლ. ასტორგა
13.02 19:00
სელტა(ბ)
1:0
გუიჯუელო
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B. ჯგუფი 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
ტოლედო
1:0
ლა როდა
13.02 20:00
არენასი
2:0
ებრო
13.02 20:00
სესტაო
1:0
რაიო მაჰადაონდა
13.02 19:00
რეალ უნიონი
3:1
სოსიედადი(ბ)
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B. ჯგუფი 3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:30
ჰოსპიტალეტი
1:1
საბადელი
13.02 19:30
ლევანტე(ბ)
1:1
რეუსი
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B. ჯგუფი 4
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
გრანადა(ბ)
2:2
ალმერია(ბ)
ფეხბურთი, ესპანეთი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 01:05
დეპორტივო
2:2
ბეტისი
1:2+22
13.02 23:30
ვალენსია
2:1
ესპანიოლი
0:0+22
13.02 21:15
ვილიარეალი
1:0
მალაგა
1:0
13.02 19:00
რეალი
4:2
ბილბაო
3:1+22
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:15
მირანდესი
0:0
ალავესი
0:0+15
13.02 21:00
ბილბაო(ბ)
0:1
ვალიადოლიდი
0:1+15
13.02 21:00
ხიმნასტიკი
1:0
ელჩე
1:0+15
13.02 21:00
ალმერია
0:2
ლუგო
0:0+15
13.02 21:00
პონფერადინა
0:0
ალკორკონი
0:0+15
ფეხბურთი, საფრანგეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
მეცი
0:1
ლე ავრი
0:0+15
ფეხბურთი, საფრანგეთი, CFA. ჯგუფი A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
კალაისი
3:1
არასი
13.02 21:00
სანოისი
2:2
აუბერვილიერსი
13.02 21:00
მანტესი
1:2
პოისი
13.02 21:00
ვასკუეჰალი
1:1
დიეპე
13.02 20:00
ბულონი
0:0
ამიენსი აც
13.02 19:00
ლანსი II
1:1
ტრუა II
ფეხბურთი, საფრანგეთი, CFA. ჯგუფი C
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
ლე ლასი
1:2
სეტე
ფეხბურთი, საფრანგეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
მონპელიე
2:0
ტულუზა
1:0+22
13.02 23:00
ნანტი
2:1
ლორიენი
2:0
13.02 23:00
გენგამი
2:4
ბორდო
1:2
13.02 23:00
რეიმსი
0:1
ბასტია
0:0+22
13.02 23:00
აიაჩო გფცო
2:3
ტრუა
1:3+22
13.02 20:00
პსჟ
0:0
ლილი
0:0+22
ფეხბურთი, საფრანგეთი, CFA. ჯგუფი D
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
ნანტი II
1:0
შოლე
ფეხბურთი, ჰოლანდია, ტოპკლასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:30
კაპელე
2:0
ბარენდრეხტი
13.02 17:30
შევინინგენი
3:0
ლესერმერვოგელსი
13.02 17:30
რვვჰ
0:1
გვვ ვეენდალი
13.02 17:30
რეინსბურგსე ბოისი
4:3
ონს სნიკი
13.02 17:30
მაასლუისი
3:1
კატვიიკი
ფეხბურთი, ჰოლანდია, ერედივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:45
ვიტესი
3:0
ჰერენვენი
+1
13.02 22:45
როდა
0:1
ტვენტე
+1
13.02 22:45
ტილბურგი
0:0
გრააფსხაპი
+1
13.02 21:30
ჰერაკლესი
3:6
ალკმაარი
+1
ფეხბურთი, პორტუგალია, პრიმეირა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 00:45
გიმარაეში
2:2
სეტუბალი
1:1+22
13.02 22:30
ნასიონალი
0:4
სპორტინგი
0:1+22
13.02 20:15
მორეირენსე
2:3
ბელენენსეში
1:2+22
13.02 00:30
ბენფიკა
1:2
პორტუ
1:1+22
ფეხბურთი, პორტუგალია, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
მაფრა
1:0
ბრაგა(ბ)
13.02 19:00
ვარზიმი
3:2
ატლეტიკო კპ.
13.02 19:00
ჟილ ვისენტე
2:2
სანტა კლარა
13.02 19:00
ავეში
1:0
ოლჰანენსე
13.02 19:00
ფარენსე
0:2
კოვილია
13.02 19:00
აკადემიკო ვისეუ
2:2
ბენფიკა(ბ)
13.02 19:00
პორტუ(ბ)
1:2
ფამალიკაო
13.02 19:00
სპორტინგი(ბ)
3:0
ორიენტალი
13.02 19:00
ჩავესი
1:0
ფრეამუნდე
13.02 19:00
ოლივეირენსე
1:1
პენაფიელი
ფეხბურთი, შოტლანდია, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
სტირლინგი
2:1
ბერვიკი
13.02 19:00
ისტ ფაიფი
2:1
არბროა
13.02 19:00
ანანი
3:3
მონტროუზი
13.02 19:00
ქუინზ პარკი
0:3
ისტ სტირლინგი
13.02 19:00
ელგინი
1:0
კლაიდი
ფეხბურთი, შოტლანდია, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
სტრენრარი
0:0
ალბიონი
13.02 19:00
ბრეჩინი
2:2
ქოუდენბითი
13.02 19:00
სტენჰაუზმური
3:2
ერდრი
13.02 19:00
პიტერჰედი
3:2
ფორფარი
13.02 19:00
დანფერმლაინი
3:2
ეირი
ფეხბურთი, შოტლანდია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
მოზერველი
0:2
კილმარნოკი
0:0+22
13.02 19:00
ჰამილტონი
0:0
დანდი იუნ
0:0+21
13.02 19:00
სელტიკი
2:0
როსი
1:0+22
ფეხბურთი, შოტლანდია, ჩემპიონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:15
ლივინგსტონი
0:0
ჰიბერნიანი
13.02 19:00
ფალკირკი
2:2
რეითი
13.02 19:00
ალოა
1:1
რეინჯერსი
13.02 19:00
ქუინი
1:0
სტ. მირენი
13.02 19:00
მორტონი
2:0
დამბარტონი
ფეხბურთი, თურქეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 15:30
გენჩლერი(21)
1:4
ბურსა(21)
ფეხბურთი, თურქეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 14:00
გალათასარაი(19)
5:0
მერსინი(19)
ფეხბურთი, თურქეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
მერსინი
2:1
გალათასარაი
1:0+22
13.02 18:00
კონია
1:1
ოსმანლისპორი
0:0+22
13.02 15:30
გენჩლერი
2:0
ბურსა
0:0+22
ფეხბურთი, თურქეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 20:30
დენიზლი
0:2
ადანასპორი
13.02 18:00
მალათიასპორი
1:0
კარაბუკსფორი
13.02 15:30
ერჩიესპორი
0:3
ალანიასპორი
ფეხბურთი, თურქეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 15:00
სივას ბელედიე
6:1
ტოკატსპორი
ფეხბურთი, თურქეთი, III დივიზიონი. ჯგუფი II
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 15:30
ანკარა ადლიესფორი
2:2
იომრა
ფეხბურთი, ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:30
გენკი
6:1
ვაასლანდი
4:1+22
13.02 23:00
ანდერლეხტი
3:0
ვარეგემი
1:0+22
13.02 23:00
ლეუვენი
3:3
ლოკერენი
0:1+22
13.02 21:00
შარლერუა
1:1
კორტრაიკი
1:0+22
ფეხბურთი, ბელგია, III დივიზიონი. B ჯგუფი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
ვალონე სინეი
6:2
ჰამოირი
13.02 23:00
ჰოგსტრატენი
1:3
ჰასელტი
ფეხბურთი, ბელგია, ბელგაკომ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
დეინზე
0:0
გეელი
13.02 23:00
ლიერსი
1:3
ვოლუვე ბრიუსელი
13.02 23:00
ეუპენი
3:1
ჰეისტი
13.02 22:30
დესელი
1:0
ლომელი
ფეხბურთი, ავსტრია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:30
ალტახი
1:2
მატერსბურგი
0:0+22
13.02 21:30
გროდიგი
2:2
ადმირა
0:1+22
13.02 21:30
ვოლფსბერგი
0:0
შტურმი
0:0+22
13.02 19:00
რიდი
1:0
ზალცბურგი
0:0+22
ფეხბურთი, შვეიცარია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
ვადუცი
1:1
იანგ ბოიზი
1:0+22
13.02 20:45
თუნი
2:1
ლუგანო
1:0+22
ფეხბურთი, შვეიცარია, ჩელენჯ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 20:45
ვილი
3:0
ლე მონტი
13.02 20:45
კიასო
1:2
არაუ
ფეხბურთი, ჩეხეთი, სინოტ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:20
სლავია
2:0
ბრნო
2:0+15
13.02 19:00
ტეპლიცე
2:0
პრიბრამი
2:0+15
13.02 19:00
სიგმა
2:2
ბოჰემიანსი 1905
0:1+15
13.02 19:00
იაბლონეცი
2:0
იგლავა
0:0+15
13.02 17:00
ზლინი
1:2
სპარტა პრ.
1:0+15
ფეხბურთი, ოლიმპიადა, ქალები. კვალიფიკაცია
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 00:59
აშშ
1:0
მექსიკა
13.02 22:30
კოსტა რიკა
9:0
პუერტო რიკო(ნ.მ)
ფეხბურთი, პოლონეთი, ექსტრაკლასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
კრაკოვია
3:0
გურნიკი
3:0+22
13.02 21:00
ლეხია გდანსკი
5:0
პოდბესკიზე
0:0+22
13.02 18:30
ლეჩნა
0:0
პიასტი
0:0+22
ფეხბურთი, ფინეთი, ლიგის თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 16:45
პკ-35
1:1
ჰიკი
13.02 16:15
ვაასა
0:2
კუოპიო
13.02 16:15
სჯკ
1:0
პს კემი
ფეხბურთი, ფინეთი, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:15
ჰარმა
2:1
ილვესი II
ფეხბურთი, უნგრეთი, NB I
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
უიპეშტი
1:0
ვიდეოტონი
13.02 18:30
პუშკაშ აკადემია
1:0
დიოშდიერი
13.02 18:30
ბეკეშჩაბა
0:1
ფერენცვაროში
13.02 18:30
ჰონვედი
0:1
ჰალადაში
13.02 18:30
დებრეცენი
4:0
ვაშაში
ფეხბურთი, საბერძნეთი, დივიზიონი C. ჯგუფი A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
ამპელოკიპოი
0:3
არისი
ფეხბურთი, საბერძნეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 14:30
პანეთოლიკოსი(20)
3:1
ლევადიაკოსი(20)
13.02 13:00
აეკი(20)
0:1
ოლიმპიაკოსი(20)
13.02 13:00
ატრომიტოსი(20)
1:1
ვერია(20)
13.02 13:00
ქსანთი(20)
1:1
ასტერას ტრიპოლისი(20)
ფეხბურთი, საბერძნეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:30
აეკი
1:0
ოლიმპიაკოსი
0:0+15
13.02 19:15
პანტრაკიკოსი
0:2
პლატანიასი
0:1+15
13.02 17:00
ატრომიტოსი
0:0
ვერია
0:0+15
ფეხბურთი, კვიპროსი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:00
აელი
4:0
დოქსა
13.02 19:00
პარალიმნი
2:2
ნეა სალამინა
13.02 17:00
აპოელი
2:0
ომონია
ფეხბურთი, კვიპროსი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
ერიმისი
0:4
ანაგენისი დერინია
13.02 17:00
პარეკლისია
2:0
ომონია არადიპოუ
13.02 17:00
ვოროკლინისი
1:3
ნიკოსია
13.02 17:00
ასილ ლისი
1:2
ოტელოს ატინოუ
ფეხბურთი, ხორვატია, I ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 20:00
ჰაიდუკი სპლიტი
2:0
სლ. ბელუპო
1:0+15
13.02 18:00
ოსიეკი
0:0
ისტრა
0:0+15
ფეხბურთი, მალტა, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
ფგურა
0:0
ლიჟა ატლეტიკი
ფეხბურთი, მალტა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:15
სლიემა
1:2
ნახარ ლიონსი
13.02 19:00
ქორმი
0:2
ლა ვალეტა
13.02 17:00
სტ. ანდრეუსი
1:1
ტარქსიენი
13.02 17:00
მოსტა
3:3
პემბროკე
ფეხბურთი, ჩრ. ირლანდია, ლიგის თასი. ფინალი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:30
კლიფტონვილი
-
არდსი (გადაიდო)
ფეხბურთი, ჩრ. ირლანდია, ლიგის თასი. ფინალი. ბელფასტი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:30
კლიფტონვილი
3:0
არდსი
ფეხბურთი, რუმინეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:30
ასტრა ჯურჯუ
2:2
კლუჟი
0:1+15
13.02 20:00
ვიტორული
1:2
კ.ს.მ.ს იასი
0:1+15
ფეხბურთი, აზერბაიჯანი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
ნეფთჩი
1:0
ხაზარი ლენკორანი
13.02 14:30
აზალი
0:0
ინტერ ბაქო
ფეხბურთი, ისლანდია, ლიგის თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
ოლაფსვიკი
2:1
სელფოსი
13.02 15:15
ბრეიდაბლიკი
1:3
ფიულკირი
13.02 01:00
თროტური
0:1
ლეიკნირი
ფეხბურთი, ისრაელი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 14:00
ჰაპოელ ჰაიფა(19)
1:0
მაკაბი ჰაიფა(19)
13.02 13:00
ჰაპოელ რაანანა(19)
2:0
ბნეი იეჰუდა თ/ავ(19)
13.02 13:00
მაკაბი თ-ა(19)
1:0
ბნეი სახნინი(19)
13.02 12:30
მაკაბი პ-ტ(19)
2:2
აშდოდი მს(19)
ფეხბურთი, ისრაელი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:00
ჰაპოელი თ-ავ.
2:1
ჰაპოელი რაანანა
13.02 21:00
მაკაბი პ-ტ.
1:2
ჰაპოელი აკო
13.02 20:30
კირიათ-შმონა
0:2
კფარ საბა
13.02 19:30
ჰაპოელი ჰაიფა
1:2
ჰაპოელი ბერ-შევა
13.02 17:00
ბნეი იეჰუდა
0:2
ბნეი სახნინი
ფეხბურთი, უელსი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 18:30
ნიუ თაუნი
0:6
ტნს
13.02 18:30
ეირბუსი
0:3
ბალა
13.02 18:30
კონაჰი
2:3
ლანდადნო
13.02 18:30
ჰავერფორდვესტი
1:1
ბანგორი
ფეხბურთი, ბრაზილია, პაულისტა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 01:00
რიუ კლარუ
0:2
აუდაქსი
13.02 23:00
პალმეირასი
1:2
ლინენსე
13.02 23:00
იტუანო
1:0
ოესტე
ფეხბურთი, ბრაზილია, კარიოკა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
მაკაე
2:1
ამერიკა რჟ.
ფეხბურთი, ბრაზილია, კეარენსე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
უნიკლინიკი
0:1
იტაპიპოკა
ფეხბურთი, ბრაზილია, გოიანო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
ანაპოლისი
1:1
აპარეციდენსე
ფეხბურთი, ბრაზილია, ბაიანო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
ფეირენსე
1:0
კოლო კ.
ფეხბურთი, ბრაზილია, პარანაენსე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
ატლეტიკო პრ.
0:0
მალუკელი
ფეხბურთი, ბრაზილია, კატარინენსე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
ფიგუერენსე
0:2
კრიციუმა
ფეხბურთი, ბრაზილია, ნორდესტეს თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:59
კორურიპი
2:2
ამერიკა რნ.
13.02 23:59
ფორტალეზა
3:0
რივერ-პლ.
ფეხბურთი, ბრაზილია, პაულისტა. A2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:30
ბრაგანტინო
2:0
მონტე აზული
13.02 23:00
უნიაო ბარბარენსე
2:0
ტაუბატე
13.02 22:00
სან კაეტანო
1:0
ბარეტოსი
13.02 22:00
სანტო ანდრე
1:3
მარილია
13.02 16:00
ველო კლუბი სპ
1:1
გუარანი
ფეხბურთი, ბრაზილია, პაულისტა. A3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:00
ნასიონალი სპ.
2:3
სერტაოზინო
13.02 16:30
მატონენსე
1:1
ნოროესტე
ფეხბურთი, ბრაზილია, გაუჩო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
გლორია
1:1
ბ.დ. პელოტასი
13.02 01:30
გრემიო
0:2
საო ჟოზე
ფეხბურთი, ბრაზილია, მინეირო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
გუარანი ეკ
0:0
ატლეტიკო მგ
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. მეტროპოლიტანა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 01:00
ატლეტიკო ატლანტა
3:0
დეპ. ესპანიოლი
13.02 23:59
ტრისტან სუარესი
2:1
კომუნიკაცია
13.02 23:59
ბარაკას ცენტრალი
0:1
კოლეგიალესი
13.02 23:59
დეპ. არმენიო
0:2
დეპ. მორონი
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 04:15
გოდოი კრუზი
1:1
ინდეპენდიენტე
1:1+22
13.02 04:15
კილმესი
2:4
კოლონი
1:1+22
13.02 02:00
არსენალი ს.
3:1
ბანფილდი
0:0+21
13.02 02:00
უნიონ სანტა ფე
3:0
ტემპერლეი
0:0+22
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. ნაციონალი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:59
ბრაუნი
2:2
გუილერმო ბრაუნი
13.02 04:05
ტალერს კორდობა
2:1
ვილა დალმინე
13.02 04:00
დუგლას ჰაიგი
2:0
ინსტიტუტო
ფეხბურთი, მექსიკა, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:00
პაჩუკა(20)
1:1
პუებლა(20)
13.02 21:15
ტიგრესი(20)
2:1
ტიჟუანა(20)
13.02 20:00
დორადოსი(20)
1:1
უნამ პუმასი(20)
13.02 20:00
კრუზ ასული(20)
0:0
ქუერეტარო(20)
ფეხბურთი, მექსიკა, სეგუნდა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:00
პუებლა II
0:1
კრუზ ასული II
13.02 22:00
კერეტარო II
1:2
პაჩუკა II
13.02 02:30
ატლასი II
0:1
რეალ კუაუტიტლანი
13.02 02:00
მორელია II
1:1
ლეონი II
13.02 01:00
უ.ა. ესტადო
0:0
ირაპუატო
ფეხბურთი, მექსიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 07:30
სანტოსი ლ.
1:2
მონტერეი
13.02 06:30
ტოლუკა
1:1
ატლასი
13.02 05:30
ვერაკრუზი
1:1
კლუბ ამერიკა
ფეხბურთი, მექსიკა, ლიგა დე ასკენსო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 08:00
მურსიელაგოსი
1:0
ხუარესი
13.02 07:30
დეპ. ტეპიკი
2:0
ლობოს ბუაპი
13.02 06:30
კორეკამინოსი
0:0
ზაკატეკასი
ფეხბურთი, ურუგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:59
რივერ პლეიტი
0:3
ნაციონალი
13.02 23:59
უონდერერსი
2:3
ვილა ტერესა
13.02 23:59
კა ფენიქსი
2:0
სუდ ამერიკა
ფეხბურთი, კოლუმბია, პოსტობონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:00
ფორტალეზა
2:1
დეპ. ტოლიმა
ფეხბურთი, ყატარი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 20:15
უმ-სალალი
2:0
ალ მესაიმერი
13.02 17:45
ალ საილია
2:3
ალ ვაკრა
ფეხბურთი, ვენესუელა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 03:30
ტრუხილანოსი
1:0
დეპ. ტაჩირა
13.02 03:30
კარაბობო
2:0
დეპ. ანზოატეგუი
ფეხბურთი, ფილიპინები, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 14:15
ვოლტესი იფ
2:1
ფორზა
ფეხბურთი, ჩილე, პრიმერა B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 01:00
კონსეპსიონი
0:0
მაგალიანესი
ფეხბურთი, ჩილე, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:59
პალესტინო
2:1
უნ დე ჩილე
13.02 02:30
უნ კათოლიკა
4:2
უნ ესპანოლა
ფეხბურთი, პერუ, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:59
სპ. კრისტალი
1:1
კომერციანტეს უნიდოსი
13.02 21:30
აიაკუჩო
0:3
მელგარი
ფეხბურთი, ეკვადორი, პრიმერა A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:59
აუკასი
3:1
რ. პლეიტ ეკვადორი
13.02 21:00
უნ კათოლიკა
1:0
ფუერზა ამარილა
13.02 05:00
დეპ. კუენსა
0:0
ელ ნასიონალი
ფეხბურთი, ჰონდურასი, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 01:00
მარათონი
2:0
იუტიკალპა
13.02 05:00
ცდ ჰონდურასი
1:2
მოტაგუა
ფეხბურთი, ირანი, პრო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 15:30
გოსტარეში
3:1
მალავანი
13.02 15:30
სორინეტი
0:0
იამეგან ხორასანი
13.02 15:30
ესტეგლალ აჰვაზი
1:1
ზობაჰანი
ფეხბურთი, ეგვიპტე, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 16:30
მასრი
1:0
მისრ ინშურანსი
ფეხბურთი, ეგვიპტე, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 21:45
ელ მასრი
0:0
პეტროჯეტი
13.02 19:00
ელ გაიში
0:0
ალ აჰლი
13.02 16:30
სმოუჰა
4:2
გაზ ელ მაჰალა
ფეხბურთი, ავსტრალია, A ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 12:30
მელბურნ სიტი
2:2
მელბურნი ვ.
13.02 10:15
სიდნეი
1:2
პერტი გლორი
ფეხბურთი, ახალი ზელანდია, ჩემპიონშიფი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 04:00
ველინგტონ ფენიქსი(რეზ)
4:3
ს. იუნაიტედი
ფეხბურთი, ემირატები, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:20
ალ ურუბა
4:1
ალ ჰალიჯი
13.02 17:20
რას ალ ჰაიმა
0:4
ალ იტიჰადი კალბა
ფეხბურთი, ემირატები, ემირატ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 20:15
ალ შარჯა
0:1
ალ აჰლი დუბაი
13.02 17:25
ალ ვასლი
2:0
ალ შააბი
ფეხბურთი, ალჟირი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 19:00
რელიზანი
1:0
კაბილია
13.02 19:00
ჰარაჩი
1:1
ტადიენანტი
13.02 18:00
უსმ ბლიდა
1:1
არბა
ფეხბურთი, პარაგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
14.02 01:10
რივერ პლეიტი
0:0
გენერალ კაბალერო
13.02 03:15
სერო პორტენო
1:2
რუბიო ნუ
13.02 01:10
დიაზი
4:1
ოლიმპია(პარ)
ფეხბურთი, ბოლივია, კლაუსურა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 23:30
რეალ პოტოსი
0:4
სპორტ ბოიზი
ფეხბურთი, სამხრეთ აფრიკა, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:30
როიალ ზულუ
2:2
ლეოპარდსი
13.02 17:30
ვიტბანკი
2:0
მილანო იუნ
13.02 17:30
ვასკო
1:2
კეიპ თაუნი ო.ს.
13.02 17:30
მოროკა ს.
1:2
მსასა ბაკსი
ფეხბურთი, სამხრეთ აფრიკა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:15
მარიცბურგი
1:1
პლატინუმი
13.02 20:00
პოლკვეინი
1:2
გოლდენ ეროუზი
13.02 17:30
იომო კოსმოსი
1:0
სტეიტ სტარსი
ფეხბურთი, სინგაპური, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 15:30
ნიიგატა
3:2
ბრუნეი დპმმ
ფეხბურთი, ჰონგ კონგი, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 13:30
ისტერნ სალონი
3:1
იუენ ლონგი
13.02 10:30
საუთერნ დისტრიკტი
0:3
სამხ. ჩინეთი
ფეხბურთი, ინდოეთი, Santosh Trophy
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 13:00
ჯარხანდი
0:0
რეილვეი სკ
ფეხბურთი, ინდოეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:35
ბენგალურუ
0:2
მოჰუნ ბაგანი
13.02 12:30
აიზაული
0:0
ლაჯონგი
ფეხბურთი, მაროკო, ბოტოლა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 22:00
დიფა ელ ჯადიდი
0:1
კენიტრა
13.02 19:00
ჰოცეიმა
0:1
ჰასანია აგადირი
13.02 19:00
მაგრიბ ფესი
0:0
ირ ტანგერი
ფეხბურთი, კენია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 15:00
ულინზი სტარსი
0:0
სონი სუგარი
ფეხბურთი, ქუვეითი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 20:15
ალ ნასერი
0:1
ალ სულაიბიხატი
13.02 17:45
ალ სალმია
4:1
იარმოუკი
13.02 17:45
კაიტანი
4:0
ალ საჰელი
ფეხბურთი, პანამა, LPF ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 06:00
არაბე უნიდო
2:2
მიგუელიტო
13.02 06:00
სან ფრანცისკო
0:0
ტაურო
ფეხბურთი, ტუნისი, პროფესიონალ-1 ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 18:00
ეტოილ საჰელი
1:0
მეტლაოუი
13.02 17:00
ესპერანს ტუნისი
1:0
ას მარსა
ფეხბურთი, მალაიზია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
13.02 17:00
პდრმ ფა
1:0
სარავაკი ფა
13.02 17:00
ტერენგანუ
1:0
პინანგი
13.02 17:00
პერაკი
0:0
კელანტანი
13.02 17:00
პაჰანგი
2:2
ტ-ტეამი
13.02 17:00
იოჰორი
1:1
სელანგორი
13.02 17:00
ფელდა იუნ.
2:0
კედაჰი
საიტის მომხმარებლები ვალდებულნი არიან დაიცვან თამაშის და www.crystalbet.com ის მოხმარების წესები, ვებ გვერდი გამოიყენონ მხოლოდ თამაშის და
გართობის მიზნით, ასევე კომპანია იტოვებს უფლებას , რომ საიტზე განთავსებული ნებისმიერი ინფორმაცია შეიძლება შეცვალოს წინასწარი გაფრთხილების გარეშე,
ვებ გვერდზე მომხმარებლების ნებისმიერი არა სანქცირებული ქმედების შემთხვევაში კომპანია გამოიყენებს კანონით განსაზღვრულ
უფლებას, რათა აღკვეთოს მსგავსი ქმედებები.
LICENSE#: 19-05/218 19-04/34
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი: