შეტყობინება
200 ლარიანი გარანტირებული ტურნირი სეკაში დაიწყება 21:00-ზე
გადასვლა
02.03.2014
12:45
ყველა ლიგა ლიბერტადორესისაერთაშორისო ტურნირიინგლისიგერმანიაიტალიაესპანეთისაფრანგეთიშოტლანდიაჰოლანდიაბელგიაპორტუგალიაავსტრიაშვეიცარიარუსეთიშვედეთინორვეგიადანიაფინეთიჩეხეთისლოვაკეთიპოლონეთისლოვენიაუნგრეთითურქეთიბელარუსილატვიარუმინეთიხორვატიაისლანდიაბულგარეთიმონტენეგრობოსნიასერბეთიმალტაისრაელიირლანდიაჩრ. ირლანდიაუკრაინაესტონეთისომხეთიმაკედონიააზერბაიჯანიმოლდოვაიაპონიაინდონეზიაგიბრალტარიბრაზილიაარგენტინამექსიკაურუგვაივენესუელაპერუკოლუმბიააშშავსტრალიაირანიალჟირიჩილეყატარიტაილანდიპარაგვაისამხრეთ კორეაჩინეთიბოლივიაქუვეითიეკვადორიმაროკოემირატებისაუდის არაბეთიიორდანიამალაიზიასინგაპურიინდოეთიმაკაოვიეტნამისამხრეთ აფრიკაუგანდაკოტ დ ივუარი
ფეხბურთი, ლიბერტადორესი, თასი. 1/8 ფინალი. I მატჩები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 04:45
სან პაულუ
4:0
ტოლუკა
29.04 04:45
სერო პორტენო
1:2
ბოკა ხუნიორსი
29.04 02:30
ინდ. დელ ვალე
2:0
რივერ პლეიტი
ფეხბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, 18 წლამდე. სლოვაკეთი. ფინალი(80წთ)
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 17:00
რუსეთი(18)
1:2
აშშ(18)
ფეხბურთი, ინგლისი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
სტოკი
1:1
სანდერლენდი
0:0
30.04 18:00
ევერტონი
2:1
ბორნმუთი
1:1
30.04 18:00
ნიუკასლი
1:0
კრ. პალასი
0:0
30.04 18:00
ვესტ ბრომვიჩი
0:3
ვესტ ჰემი
0:2
30.04 18:00
უოტფორდი
3:2
ასტონ ვილა
1:1+22
ფეხბურთი, ინგლისი, ჩემპიონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ნოტინგემი
1:1
ვულვზი
0:0+22
30.04 18:00
იფსვიჩი
3:2
მკ დონსი
1:1+22
30.04 18:00
ლიდსი
1:2
ჩარლტონი
0:1+22
30.04 18:00
რედინგი
1:2
პრესტონი
0:0+22
30.04 18:00
ბრენტფორდი
3:0
ფულემი
3:0+22
30.04 18:00
როტერჰემი
0:1
ბლექბერნი
0:1+22
30.04 18:00
ბრისტოლ სიტი
4:0
ჰადერსფილდი
1:0+22
30.04 18:00
შეფილდ უენსდი
3:0
კარდიფი
0:0+22
30.04 15:30
ბოლტონი
1:0
ჰალი
0:0+22
29.04 22:45
ბირმინგემი
2:2
მიდლსბრო
1:1+22
ფეხბურთი, ინგლისი, პრემიერ ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:45
სანდერლენდი(ქალ)
0:2
სიტი(ქალ)
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ჰემელი
0:3
ვაითჰავკი
30.04 18:00
სტ. ოლბანსი
4:0
დარტფორდი
30.04 18:00
ტრურო
1:2
ვილდსტოუნი
30.04 18:00
ოქსფორდ სიტი
0:1
სატონი
30.04 18:00
მეიდსტოუნი
1:1
სტორფორდი
30.04 18:00
გოსპორტი
2:5
ჰეის იდინგი
30.04 18:00
ებსფლიტი
4:2
ისტბოურნი
30.04 18:00
ბას სიტი
2:0
მარგეიტი
30.04 18:00
ჩელმსფორდი
0:2
ბასინგსტოკი
30.04 18:00
მაიდენჰედი
2:2
კონკორდი
ფეხბურთი, ინგლისი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ბარტონი
2:1
ჯილინგემი
30.04 18:00
შრიუსბერი
3:4
პიტერბრო
30.04 18:00
ქრიუ
3:1
დონკასტერი
30.04 18:00
როჩდეილი
2:2
სუინდონი
30.04 18:00
სკანთორპი
1:0
პორტ ვეილი
30.04 18:00
ჩესტერფილდი
3:0
ბერი
30.04 18:00
მილუოლი
3:0
ოლდჰემი
30.04 18:00
ქოვენთრი
3:1
შეფილდ იუნ.
30.04 18:00
ბარნსლი
2:2
კოლჩესტერი
30.04 18:00
საუთენდი
0:1
ბრედფორდი
30.04 15:30
ბლექპული
0:4
უიგანი
ფეხბურთი, ინგლისი, ჩრდილოეთ პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
სელფორდი
3:2
უორკინგტონი
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
უნ.ოფ მანჩესტერი
2:2
სოლიჰალი
30.04 18:00
ფერიბი
0:1
ალფრეტონი
30.04 18:00
ჰაროგეიტი
5:0
კორბი
30.04 18:00
ჩორლი
2:1
ტელფორდი
30.04 18:00
ბრედფორდ პარკი
1:4
გაინსბორო
30.04 18:00
ლოვესტოფტი
1:1
გლოჩესტერი
30.04 18:00
ნუნეტონი
3:0
ჰედნესფორდი
30.04 18:00
სტოკპორტი
0:0
ქურზონი
30.04 18:00
სტელიბრიჯი
0:5
ბოსტონი
30.04 18:00
ბრეკლეი
1:0
ტემუორტი
30.04 18:00
უორჩესტერი
2:2
ფილდე
ფეხბურთი, ინგლისი, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
კემბრიჯი
2:2
პლიმუთი
30.04 18:00
კარლაისლი
0:2
ოქსფორდი
30.04 18:00
სტივენეიჯი
0:0
უიმბლდონი
30.04 18:00
უიკომბი
0:1
აკრინგტონი
30.04 18:00
ექსეტერი
1:1
მორიკომბი
30.04 18:00
ჰარლთპული
0:2
პორტსმუთი
30.04 18:00
ლეიტონი
1:0
მენსფილდი
30.04 18:00
ნორთჰემპტონი
2:0
ლუთონი
30.04 18:00
ბარნეტი
3:4
იოვილი
30.04 18:00
დაგენჰემი
3:0
ქროული
30.04 18:00
იორკი
1:4
როვერსი
30.04 18:00
ნიუპორტი
0:1
ნოთსი
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. ჩრდილოეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
ჰამბურგი(19)
0:1
იენა(19)
30.04 15:00
ვიქტორია ბერლინი(19)
1:7
ვერდერი(19)
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. სამხრეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
მიუნხენ 1860(19)
0:5
ჰოფენჰაიმი(19)
30.04 15:00
ფრაიბურგი(19)
2:1
დარმშტადი(19)
30.04 15:00
აინტრახტი(19)
2:0
ბაიერნი(19)
30.04 15:00
მაინცი(19)
1:2
ინგოლშტადი(19)
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. დასავლეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
ესენი(19)
3:0
სპროკჰოველი(19)
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. NOFV-Nord
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
ალტლუდერსდორფი
0:4
ვისმარი
30.04 16:00
1. სკ ფრანკფურტი
0:2
სჩონეიჩე
29.04 21:45
ზეჰლენდორფი
2:3
ტბ ბერლინი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. NOFV- Süd
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
სანდერსდორფი
1:0
მარკანშტადტი
30.04 16:00
იენა II
4:0
კოტბუსი(მ)
30.04 16:00
ლოკ. ლაიფციგი
3:1
აინჰაიტ რუდოლშტადტი
29.04 21:00
პლაუენი
0:3
ინტერ ლაიპციგი
29.04 20:30
ბარლებენი
2:2
ჰალლე
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ნიდერრეინი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
სვ ესენი
1:0
დუისბურგი(მ)
29.04 22:00
ვუპერტალი
2:0
ბოცოლტერი
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
ჰანოვერი
1:3
შალკე
1:2
30.04 17:30
ბაიერნი
1:1
გლადბახი
1:0+21
30.04 17:30
ჰოფენჰაიმი
2:1
ინგოლშტადი
1:1
30.04 17:30
დორტმუნდი
5:1
ვოლფსბურგი
2:0+21
30.04 17:30
მაინცი
0:0
ჰამბურგი
0:0
30.04 17:30
დარმშტადი
1:2
აინტრახტი
1:0+20
29.04 22:30
აუგსბურგი
0:0
კიოლნი
0:0
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილო-აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:30
ჰერტა(მ)
0:0
ვიქტორია ბერლინი
30.04 15:30
ნოისტრელიცი
1:0
მოიზელვიცი
30.04 15:30
ლეიფციგი II
2:1
შონბერგი
29.04 21:00
ბაბელსბერგი
1:0
ჰალბერშტადი
29.04 21:00
ნორდჰაუსენი
2:1
ბაუტცენი
29.04 21:00
ლუკენვალდე
2:0
რატენოვი
29.04 20:00
აუერბახი
2:2
ცვიკაუ
29.04 20:00
ობერლაუზიცი
1:1
იენა
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ბაიერნი. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ერლენბახი
3:0
ბამბერგი
30.04 17:00
სანდი
2:0
სელიგენპორტენი
30.04 17:00
ფრონლახი
0:0
რეგენსბურგი II
30.04 16:00
ბაიერნ ჰოფი
3:0
ვურცბურგერი
30.04 16:00
ეიხშტატი
3:2
ვეიდენი
29.04 21:00
ფეუხტი
0:1
ალემანია ჰაიბახი
29.04 21:00
ელტერსდორფი
0:3
აუბშტადი
29.04 20:15
დჯკ ბამბერგი
0:0
იან ფორხეიმი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ბაიერნი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ბოგენი
1:1
როზენჰაიმი
30.04 17:30
ზონტჰოფენი
2:0
ჰეიმსტეტენი
30.04 17:00
გარჩინგი
2:1
კოტერნ სტ. მანგი
30.04 16:00
პიპინსრეიდი
2:2
პულახი
30.04 16:00
შვაბმიუნხენი
1:0
სპ. კირჰანსშორინგი
30.04 16:00
დახაუ
2:2
ვილზინგი
30.04 16:00
ლანდსბერგი
3:3
უნტერფიორინგი
30.04 16:00
ვოლფრატსჰაუზენი
0:3
ჰანკოფენ ჰაილინგი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ესენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ბაუნატალი
2:0
ველმარი
30.04 17:00
ფლიედენი
1:2
ეშბორნი
30.04 17:00
ალცენაუ
2:0
ჰადამარი
30.04 17:00
სპ. სელინგენსტადტი
1:1
ფულდა
30.04 17:00
სტადტალენდორფი
1:3
ლოჰფელდენი
30.04 17:00
ლეჰნერზი
1:2
ვიკტორია გრისჰაიმი
29.04 22:00
რვ ფრანკფურტი
1:1
ვატზენბორნი
29.04 21:30
ობერადი
1:3
ვიესბადენი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. შლესვინგ ჰოლსტენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ჰენსტედტ-ულზბურგი
0:1
ჰეიდერი
30.04 16:00
ფლენსბურგი
1:1
ალტენჰოლზი
29.04 21:00
კილია კიელი
1:4
ნეუმიუნსტერი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. რეინლანდ ფალზ/საარი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
მერინგი
0:0
კობლენცი
30.04 17:30
ჰერტა ვისბახი
2:1
შოტ მაინცი
30.04 17:30
ბურგბოჰლი
1:0
როხლინგი
30.04 17:30
პირმასენსი II
1:2
იაგერსბურგი
30.04 16:00
ვირგესი
0:0
კარბახი
29.04 21:30
გონსენჰეიმი
2:2
არმინია ლუდვიგშაფენი
29.04 21:00
პფედერშეიმი
1:1
სალმრორი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ჰამბურგი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
რუგენბერგენი
1:1
ბარმბეკ-ულენჰორსტი
30.04 16:00
მეიენდორფერი სვ
1:3
ალტონა
30.04 16:00
ბუხოლცი 08
3:1
კურსლაკ-ნოიენგეიმი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ნიედერსაჩსენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
იედელოჰი
1:0
შპელე ვენჰაუსი
30.04 18:00
ბუჩკებურგი
0:2
ოსნაბრუკი II
30.04 17:00
არმინია ჰანოვერი
6:1
ტუს ლინგენი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ვესტფალენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:30
პადერბორნი II
2:3
მარლ-ჰალსი
30.04 18:00
ერკენშვიკი
1:2
ნეუენკირხენი
30.04 17:30
ასც დორტმუნდი
1:1
ზიგენი
30.04 17:00
აინტრახტ რეინი
2:0
ჰამერი სპვგგ
ფეხბურთი, გერმანია, II ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
ბრაუნშვაიგი
3:1
ნიურნბერგი
1:0+22
30.04 15:00
ფიურტი
0:2
ჰაიდენჰაიმი
0:1+22
29.04 20:30
უნიონი
1:0
ბოხუმი
0:0+21
29.04 20:30
ლაიფციგი
1:1
არმინია
1:0+22
29.04 20:30
სტ. პაული
0:2
მიუნხენ 1860
0:1+22
29.04 20:30
პადერბორნი
1:2
ფრაიბურგი
0:0+22
29.04 20:30
დუისბურგი
2:1
დიუსელდორფი
0:0
29.04 20:30
ფრანკფურტი
1:4
კაიზერი
1:1
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ბაიერნი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
რაინი
1:1
ამბერგი
30.04 16:00
უნტერხახინგი
1:1
ნიურბერგი(მ)
29.04 21:30
მემინგენი
4:2
ინგოლშტადი(მ)
29.04 21:00
ბაიერნი(მ)
1:0
რეგენსბურგი
29.04 21:00
ბაჩბახი
1:1
ილერტისენი
29.04 21:00
ბურგჰაუზენი
2:1
აუგსბურგი(მ)
29.04 20:30
შალდინგი
2:1
შვაინფურტი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ბადენ-ვურტემბერგი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
ფულენდორფი
1:2
კეჰლერი
30.04 17:30
ფრეიბერგი
2:2
ობერაჩერნი
30.04 17:30
08 ველინგენი
1:1
სანდჰაუსენი II
30.04 17:30
ბალინგენი
0:1
ბისინგენი
30.04 17:30
ნოტინგენი
2:1
რავენსბურგი
30.04 17:00
ფრეიბურგერი
3:1
ჰოლენბახი
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
ლოტე
1:0
ობერჰაუზენი
30.04 16:00
ვიქტორია კიოლნი
1:2
ვიედენბრუკი
30.04 16:00
შალკე(მ)
2:1
ალენი
30.04 16:00
ველბერტი
0:0
როდინჰაუზენი
29.04 20:30
დიუსელდორფი(მ)
3:2
გლადბახი(მ)
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. სამხრეთ-დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
ბალინგერი
1:3
ჰომბურგი
30.04 16:00
ნეკარელზი
0:3
ოფენბახი
30.04 16:00
ელვერსბერგი
3:0
შპილბერგი
30.04 16:00
ტრირი
1:2
ფრაიბურგი(მ)
30.04 16:00
ვალდორფი
0:2
კასელი
30.04 16:00
საარბრუკენი 05
0:7
პირმასენსი
29.04 21:30
მანჰეიმი
2:3
ვორმსი
29.04 21:00
ჰოფენჰაიმი(მ)
0:1
შტეინბახი
29.04 20:30
კაიზერი(მ)
0:1
საარბრიუკენი
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
ნორდერსტედტი
1:1
ლუბეკი
30.04 16:00
კლოპენბურგი
1:2
გოსლარი
30.04 15:00
ვოლფსბურგი(მ)
7:0
შილკსი
29.04 22:00
დროხტერსენ/ასელი
0:1
ოლდენბურგი
ფეხბურთი, გერმანია, III ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
დრეზდენი
1:1
აუე
30.04 16:00
აალენი
3:2
მაინცი(მ)
30.04 16:00
კოტბუსი
1:2
ვურცბურგი
30.04 16:00
ჰანზა
3:1
ერფურტი
30.04 16:00
ოსნაბრიუკი
3:1
ვერდერი(მ)
30.04 16:00
კილი
1:0
შტუტგარტი(მ)
30.04 16:00
მაგდებურგი
4:0
სონენჰოფი
30.04 16:00
კიკერსი
1:0
ჰალესჩერი
29.04 21:00
ფორტუნა კიოლნი
0:3
კემნიცი
29.04 21:00
ვეენი
0:2
მიუნსტერი
ფეხბურთი, იტალია, პრიმავერა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ნაპოლი(19)
2:2
ლაციო(19)
30.04 17:00
რომა(19)
8:0
ლატინა(19)
30.04 17:00
ვერონა(19)
1:0
კომო(19)
30.04 17:00
სამპდორია(19)
1:0
ტორინო(19)
30.04 17:00
ფიორენტინა(19)
1:0
მოდენა(19)
30.04 15:00
იუვენტუსი(19)
3:0
სპეცია(19)
30.04 13:00
ენტელა(19)
5:3
პრო ვერჩელი(19)
30.04 13:00
სალერნიტანა(19)
1:2
ბოლონია(19)
29.04 20:00
მილანი(19)
0:2
ინტერი(19)
ფეხბურთი, იტალია, სერია B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ასკოლი
2:2
სალერნიტანა
2:1+22
30.04 17:00
ენტელა
0:0
პესკარა
0:0+21
30.04 17:00
პერუჯა
0:0
ბარი
0:0+21
30.04 17:00
კალიარი
2:2
ლივორნო
1:0+22
30.04 17:00
ბრეშა
0:1
ვიჩენცა
0:0+22
30.04 17:00
ლანჩანო
1:2
აველინო
1:2+22
30.04 17:00
ტრაპანი
0:0
ნოვარა
0:0+22
30.04 17:00
ლატინა
0:0
სპეცია
0:0+21
29.04 22:30
მოდენა
1:1
კროტონე
1:1
ფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:30
პავია
0:1
პორდენონე
30.04 16:30
კუნეო
0:0
რენატე
30.04 16:30
პრო პატრია
0:3
მანტოვა
30.04 16:30
პრო პიაჩენცა
2:0
სუდტიროლი
30.04 16:30
ჯიანა ერმინიო
1:1
ფერალპისალო
30.04 16:30
ალბინოლეფე
1:2
ლუმეცანე
30.04 16:30
ალესანდრია
0:1
რეჯანა
30.04 16:30
ბასანო
2:1
პადოვა
30.04 16:30
ჩიტადელა
3:3
კრემონეზე
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B. ჯგუფი 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ამორაბიეტა
0:2
ბარაკალდო
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B. ჯგუფი 3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:30
კორნელა
2:0
ვილიარეალი(ბ)
ფეხბურთი, ესპანეთი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
სოსიედადი
0:1
რეალი
0:0+22
29.04 22:30
ხიხონი
2:0
ეიბარი
1:0
ფეხბურთი, ესპანეთი, სუპერლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:45
ლევანტე(ქალ)
2:1
სოსიედადი(ქალ)
ფეხბურთი, საფრანგეთი, CFA. ჯგუფი C
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ნიცა II
2:1
მარსელი II
ფეხბურთი, საფრანგეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
სტ. ეტიენი
0:0
ტულუზა
0:0+22
30.04 16:00
ნანტი
1:0
ნიცა
0:0+22
29.04 22:30
პსჟ
4:0
რენი
0:0+22
ფეხბურთი, საფრანგეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:00
ლე ავრი
3:1
ნიმი
2:0+22
29.04 22:00
სოშო
2:3
ოსერი
1:0+22
29.04 22:00
ბრესტი
0:2
ევიან თონონი
0:1
29.04 22:00
ლავალი
1:1
კლერმონი
1:0+21
29.04 22:00
ტური
1:2
ნიორი
1:0+22
29.04 22:00
ლანსი
0:1
პარიზი ფკ
0:1+22
29.04 22:00
კრეტეი
2:2
აიაჩო
2:1+22
29.04 22:00
რედ სტარი
1:0
ბურჟ პერონი
0:0+22
ფეხბურთი, საფრანგეთი, III დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 23:00
შატორუ
0:0
ორლეანსი
29.04 22:00
კონსოლატი
0:0
დიუნკერი
29.04 22:00
კა ბასტია
1:1
ამიენი
29.04 22:00
ლუსონი
1:1
ასმ ბელფორტი
29.04 22:00
ავრანჩესი
0:0
სტრასბური
29.04 22:00
ჩემბლი
4:0
ლეს ჰერბიერსი
29.04 22:00
ეპინალი
0:1
ფრეჯუსი
29.04 22:00
კოლმარი
4:0
სედანი
29.04 22:00
ბულონი
0:0
ბეზიერსი
ფეხბურთი, საფრანგეთი, CFA. ჯგუფი D
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
სტად ბორდე
1:1
ჩატილონი
ფეხბურთი, შოტლანდია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
აბერდინი
4:1
მოზერველი
2:0+22
30.04 18:00
ჰამილტონი
0:4
კილმარნოკი
0:2+22
30.04 18:00
როსი
0:1
სტ. ჯონსტონი
0:0+22
30.04 18:00
პარტიკი
1:4
ინვერნესი
0:1+22
30.04 15:30
ჰართსი
1:3
სელტიკი
0:1+22
ფეხბურთი, შოტლანდია, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ისტ ფაიფი
1:1
ისტ სტირლინგი
30.04 18:00
მონტროუზი
1:0
ბერვიკი
30.04 18:00
ანანი
1:0
ქუინზ პარკი
30.04 18:00
კლაიდი
3:1
სტირლინგი
30.04 18:00
ელგინი
4:1
არბროა
ფეხბურთი, შოტლანდია, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ეირი
0:3
ერდრი
30.04 18:00
სტრენრარი
1:0
ქოუდენბითი
30.04 18:00
სტენჰაუზმური
1:3
ალბიონი
30.04 18:00
დანფერმლაინი
1:0
პიტერჰედი
30.04 18:00
ფორფარი
1:2
ბრეჩინი
ფეხბურთი, ჰოლანდია, ერედივიზიონი. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 21:30
პსვ(ქალ)
2:2
ზვოლე(ქალ)
29.04 21:30
ტვენტე(ქალ)
7:1
დენ ჰააგი(ქალ)
29.04 21:30
ჰერენვენი(ქალ)
0:0
აიაქსი(ქალ)
ფეხბურთი, ჰოლანდია, ერსტედივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:00
ვალვაიკი
1:3
მაასტრიხტი
29.04 22:00
იგლსი
4:1
ბრედა
29.04 22:00
ალმერე სიტი
7:0
პსვ(ახალ)
29.04 22:00
ემენი
1:2
სიტარდი
29.04 22:00
ოსი
1:2
ვოლენდამი
29.04 22:00
ტელსტარი
1:0
ჰელმონდი
29.04 22:00
აჰილესი
1:3
ვენლო
29.04 22:00
აიაქსი(ახალ)
3:1
დენ ბოსხი
29.04 22:00
სპარტა(რ)
2:3
დორდრეხტი
ფეხბურთი, ბელგია, სუპერლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:30
ლიერსი(ქალ)
3:1
გენტი(ქალ)
29.04 21:30
სტანდარდი(ქალ)
1:1
ანდერლეხტი(ქალ)
ფეხბურთი, ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:30
ვარეგემი
1:2
ოსტენდე
1:1
ფეხბურთი, ბელგია, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 21:30
ანდერლეხტი(21)
1:1
ბრიუგე(21)
29.04 21:30
ვაასლანდი(21)
1:4
მეხელენი(21)
ფეხბურთი, პორტუგალია, პრიმეირა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
ბელენენსეში
0:2
ფერეირა
0:1+21
29.04 23:59
ბრაგა
3:2
სეტუბალი
1:1+22
29.04 22:00
ბენფიკა
1:0
გიმარაეში
0:0+22
ფეხბურთი, პორტუგალია, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
ოლივეირენსე
0:2
პორტიმონენსე
30.04 19:00
აკადემიკო ვისეუ
0:5
ფეირენსე
30.04 19:00
ვარზიმი
0:3
მაფრა
30.04 19:00
პენაფიელი
4:2
ორიენტალი
30.04 14:15
ოლჰანენსე
3:2
ფრეამუნდე
ფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
შვაზი
3:0
ზალცბურგი(მ)
30.04 18:30
კიტზბუჰელი
4:3
ჰარდი
30.04 18:00
ნიუმარკტი
5:1
ალტახი(მ)
29.04 21:30
იოჰანი
0:1
ვატენსი
ფეხბურთი, ავსტრია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:30
ვაკერ ინსბრუკი
0:2
სტ. პოლტენი
29.04 20:30
ა. ზალცბურგი
0:0
ლიეფერინგი
29.04 20:30
კლაგენფურტი
0:5
ლასკ ლინცი
29.04 20:30
კაპფენბერგი
4:2
მაგნა ნოიშტადტი
29.04 20:30
აუსტ. ლუშტენაუ
1:1
ვიენი
ფეხბურთი, ავსტრია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
გროდიგი
2:0
რაპიდი
1:0+22
ფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
რიტზინგი
0:0
ნეუსიედლი
30.04 18:00
სოლენაუ
1:1
ადმირა(მ)
30.04 18:00
შტადლაუ
2:3
ჰორნი
29.04 21:30
ვიენერი
1:3
ავსტრია(მ)
29.04 21:30
შვეჩატი
0:3
ობერვარტი
29.04 21:00
პარნდორფი
1:1
ამსტეტენი
ფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. ცენტრი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
პაშინგი
7:0
ჰარტბერგი
29.04 21:00
ბვ ლინცი
0:1
სტადლ პაურა
29.04 21:00
კალსდორფი
7:1
ანაბიჩლერი
29.04 21:00
ვორვართს სტეირი
1:2
დოიჩლანდსბერგერი
29.04 21:00
ლაფნიცი
6:1
ვეიზი
ფეხბურთი, შვეიცარია, I ლიგა. პრომოუშენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
კონიზი
0:1
ოლდ ბოისი
30.04 18:00
ციურიხი II
2:0
ჩამი
30.04 18:00
ბრეიტენრაინი
1:3
ბაზელი II
30.04 18:00
ტუგენი
1:1
სტ. გალენი II
30.04 17:00
სიონი II
1:1
რაპერსვილი
ფეხბურთი, რუსეთი, სუპერლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 17:30
კუბანოჩკა(ქალ)
0:2
როსიანკა(ქალ)
ფეხბურთი, რუსეთი, III დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 16:00
შინიკი-მ
1:1
დინამო კოსტრომა
ფეხბურთი, რუსეთი, II დივიზიონი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 17:00
ანგუსტ ნაზრანი
2:0
ალანია
ფეხბურთი, რუსეთი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 20:00
დინამო მ.
0:0
ამკარი
0:0
ფეხბურთი, რუსეთი, II დივიზიონი. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ხიმკი
2:2
დოლგოპრუდნი
30.04 18:00
სპარტაკ კოსტრომა
2:0
პსკოვი-747
30.04 18:00
ტეკსტილშტიკი
4:0
ზნამია ტრუდა
30.04 17:00
ვლადიმირი
0:0
პეტროზავოდსკი
30.04 16:00
დინამო სტ.პეტერბურგი
1:1
სოლიარისი
30.04 16:00
დომოდედოვო
1:1
ტვერი
ფეხბურთი, რუსეთი, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
კრასნოდარი(21)
2:1
ანჟი(21)
30.04 15:00
მორდოვია(21)
1:3
როსტოვი(21)
30.04 13:45
უფა(21)
0:3
რუბინი(21)
29.04 14:00
ლოკომოტივი(21)
1:1
სპარტაკი მ(21)
ფეხბურთი, შვედეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 21:30
ვასალუნდი(19)
1:4
გეფლე(19)
29.04 21:00
იორებრო(19)
5:1
დეგერფორსი(19)
29.04 19:00
გაისი(19)
0:2
კალმარი(19)
29.04 18:00
ელფსბორგი(19)
2:1
ჰალმშტადი(19)
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ნორლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ჰარნოსანდსი
3:1
სტრომსბერგსი
30.04 16:00
ანგე
3:5
ბოდენსი
30.04 15:00
ჰუდიკსვალსი
6:0
ფრისკა ვიორი
30.04 15:00
მორონი
3:0
ტიმრა
29.04 21:00
ვალბო
1:2
სოდერჰამნსი
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ჩრდილო სვეალანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
იკ ფრანკე
1:4
ნორტალე
30.04 16:00
ჰაბო
0:1
სკილიებო
30.04 16:00
კარლბერგსი
2:4
უპსალა
30.04 15:00
სოლენტუნა
3:0
ვასტერასი იკ
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. დასავლეთ გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ჰალმია
2:1
ასირისკა ბკ
30.04 17:00
ესკილსმინე
4:3
ულარედსი
30.04 17:00
დალსტორპსი
2:1
ჰოგაბორგსი
30.04 16:00
ტენულტსი
1:1
ჰოგანასი
30.04 16:00
ვინბერგსი
3:0
ლაჰოლმსი
30.04 15:00
ლინდომე
1:3
ჰიფ აკადემია
29.04 21:00
სავედალენსი
1:1
ტორსლანდა
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. სამხრეთ სვეალანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ვიმერბი
0:2
ასპუდენ ტელუსი
30.04 18:00
არამიესკ სირიანსკა
2:2
მოტალა
30.04 18:00
სკ სედერტელიე
3:3
ლინკოპინგ სიტი
30.04 15:00
სმედბი
1:2
ჰიუდინგე
29.04 21:00
ესკილსტუნა
0:0
ვარმბოლსი
ფეხბურთი, შვედეთი, ალსვენსკა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
კვარნსვედენსი(ქალ)
0:2
გეტებორგი(ქალ)
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. სამხრეთ გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
კვარნბი
1:3
ჰასლეჰოლმსი იფ
30.04 15:00
ტორნსი
1:2
იფკ ბერგა
29.04 21:00
ლუნდსი
0:0
ასარუმსი
29.04 21:00
ლინდსდალსი
2:1
ოლიმპიკი
29.04 20:30
კარლსკრონა
3:2
ნიბრო
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ჩრდილო გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
სტენუნგსუნდსი
4:1
იერებრო სრ.
30.04 18:00
კუმლა
0:6
სკიოვდე აიკი
30.04 18:00
კარლსტადი
4:1
უდევალა
30.04 16:00
კორტედალა
2:1
ლიდკოპინგსი ფკ
29.04 21:00
სკ ვანერსბორგსი
2:1
გუნილსი
29.04 21:00
გრებესტადსი
4:1
გაუტიოდი
ფეხბურთი, შვედეთი, სუპერეტა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ვარბერგი
2:2
ფრეი
30.04 17:00
გაისი
0:0
იორგრიტე
30.04 17:00
დეგერფორსი
0:3
ატვიდაბერგი
ფეხბურთი, შვედეთი, I დივიზიონი. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
აკროპოლისი
3:1
სლეიპნერი
30.04 18:00
ნიკოპინგსი
0:0
ფორვარდი
30.04 17:00
ტეგსი ფფ
1:2
უმეა
ფეხბურთი, შვედეთი, I დივიზიონი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ტვაკერსი
0:1
მიალბი
30.04 16:00
პრესპა ბირლიკი
1:2
ოდევოლდი
29.04 21:00
ოსკარშამნსი
2:2
ჰუსგვარნა
29.04 21:00
ქვიდინგი
0:1
უტსიკტენსი
ფეხბურთი, ნორვეგია, ტიპელიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
ლილესტრიომი
2:0
ვალერენგა
2:0+22
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:30
ულერნი
3:2
მო ილი
30.04 18:00
ჰარშტადი
1:2
ოპსალი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ნარდო
2:0
ბიასენი
30.04 18:00
ტინსეტი
3:5
სტრინდჰეიმი
30.04 18:00
ბრატვაგი
2:1
ბრუმუნდალი
30.04 18:00
ელვერუმი
5:0
ჰამკამი
30.04 18:00
ნიბერგსუნდი
3:2
ჰონეფოსი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ფრიგი
0:2
ნესტ სოტრა
30.04 18:00
ფანა
2:0
სოლა
30.04 16:00
სტორდი
1:3
ლორენსკოგი
30.04 16:00
ვარდ-ჰაუგესუნდი
2:3
ფლორო
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 4
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
პორს გრელანდი
5:3
მოსი
30.04 18:00
ვინდბიარტი
3:2
ფლეკეროი
30.04 18:00
ასკერი
1:0
ფრამი
30.04 16:00
არენდალი
1:1
ბაერუმი
ფეხბურთი, ნორვეგია, ტოპსერია. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
სანდვი(ქალ)
1:2
კლეპი(ქალ)
30.04 16:30
როა(ქალ)
4:0
არნა-ბიორნარი(ქალ)
30.04 15:00
ტრონდჰეიმ/ორნი(ქალ)
0:2
ავალდსენესი(ქალ)
ფეხბურთი, ნორვეგია, ადეკოლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
ფრედრიკსტადი
1:2
სანდეფიორდი
ფეხბურთი, დანია, II დივიზიონი. ფლეი აუტი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ჯამერბურგტი
0:2
სვენდბორგი
ფეხბურთი, დანია, II დივიზიონი. ფლეი ოფი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
მიდელფარტი
1:4
ბრონშოი
30.04 17:00
თისტედი
3:1
ბკ ფრემი
29.04 20:30
ჰვიდოვრე
0:2
ამაგერი
ფეხბურთი, დანია, II დივიზიონი. ჯგუფი 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
ლედოიე სმორუმი
1:1
გ.ვ.ი
30.04 16:00
ფა 2000
0:2
სოლეროიდ ვედბეკი
30.04 15:00
ფრედენსბორგი
0:1
ვირუმ/სორგენფრი
ფეხბურთი, დანია, II დივიზიონი. ჯგუფი 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 20:30
ტაარსტრუპი
2:4
გრევე
ფეხბურთი, დანია, ელიტდივიზიონი. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 21:00
ფ. ჰორინგი(ქალ)
7:1
სკოვბაკენი(ქალ)
ფეხბურთი, დანია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ჰობრო
1:2
სონდერისკე
1:2+22
29.04 20:00
ორჰუსი
1:2
ვიბორგი
0:1+22
ფეხბურთი, ფინეთი, კოლმონენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 21:00
ტუპსი
1:1
ნუპსი
29.04 21:00
ნ.ჯ.ს
8:0
რიპსი
29.04 20:30
კაპა/პულე
0:0
ჰელერუპი
29.04 20:15
პუიუ
2:1
ტიპსი
29.04 20:00
მასკუ
3:0
კააპო
ფეხბურთი, ფინეთი, კაკონენი. ჯგუფი `ბ~
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
კლუბ-04
5:1
ალანდი
ფეხბურთი, ფინეთი, ვეიკაუსლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 19:30
პს კემი
1:0
ჰიკი
29.04 19:30
პკ-35
0:0
სჯკ
29.04 19:30
ილვესი
0:1
მარიეჰამი
ფეხბურთი, ფინეთი, იუკონენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 19:30
კპვ კოკოლა
3:0
გრიფკი
29.04 19:30
იუვასკულა
3:0
ეკენასი
29.04 19:30
იარო
1:1
ტპს ტურკუ
29.04 19:30
კტპ კოტკა
1:1
ოულუ
29.04 19:30
ჯაზი
1:2
ჰაკა
ფეხბურთი, ჩეხეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
ლიბერეცი(19)
1:2
კარვინა(19)
30.04 16:00
ბოჰემიანსი 1905(19)
1:0
ბანიკ ოსტრავა(19)
30.04 16:00
ზლინი(19)
1:5
პლზენი(19)
30.04 15:00
პარდუბიცე(19)
2:0
ბუდეოვიცე(19)
30.04 15:00
მლადა ბოლესლავი(19)
1:2
ბრნო(19)
30.04 13:00
სპარტა პრ.(19)
2:0
ჰრადეც კრალოვე(19)
30.04 12:30
პრიბრამი(19)
4:1
იაბლონეცი(19)
29.04 16:00
ტეპლიცე(19)
0:2
სლოვაცკო(19)
29.04 15:00
იგლავა(19)
2:0
სიგმა ოლმოუცი(19)
ფეხბურთი, ჩეხეთი, MSFL
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 19:00
ჰულინი
3:1
ზლინი ბ
ფეხბურთი, ჩეხეთი, სინოტ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ლიბერეცი
4:2
ბრნო
0:0+22
30.04 17:00
პრიბრამი
2:2
დუკლა პრ.
0:1+22
30.04 17:00
სლოვაცკო
1:1
ზლინი
0:0+22
30.04 17:00
სიგმა
2:1
იაბლონეცი
1:1+22
29.04 20:00
იგლავა
1:1
მლადა ბოლესლავი
0:1+22
ფეხბურთი, ჩეხეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
ვლასიმი
2:1
პარდუბიცე
30.04 12:15
ვისეჰრადი
0:2
ჰრადეცი კრალოვე
29.04 21:00
ზნოიმო
2:1
ფრიდეკ მისტეკი
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 20:00
ნიტრა
1:2
ბარდეიოვი
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:00
ბარდეიოვი(19)
4:0
ტრენჩინი(19)
30.04 13:00
ტრნავა(19)
0:0
ბანსკა ბისტრიცა(19)
30.04 13:00
მიხალოვცე(19)
1:1
პოდბრეზოვა(19)
30.04 13:00
სლოვან ბრ.(19)
2:1
ნიტრა(19)
30.04 13:00
დუნაისკა სტრედა(19)
0:1
სენიცა(19)
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, თასი. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 18:00
პარტ. ბარდეიოვი(ქალ)
2:1
სლოვანი ბრ.(ქალ)
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:30
სლოვანი ბრ.
1:3
ტრენჩინი
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, II ლიგა. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
რიმავსკა სობოტა
2:2
პოპრადი
ფეხბურთი, პოლონეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
პოგონი(19)
5:2
გურნიკ ზაბჟე(19)
30.04 15:00
ლეხია გდანსკი(19)
3:0
ვროცლავ აკადემია(19)
30.04 14:00
ლეხი პოზნანი(19)
3:2
გუარეკ ზაბრზე(19)
30.04 14:00
ვისლა(19)
1:1
სტალ მელეცი(19)
29.04 17:00
პომოლ. პრუშკუვი(19)
0:0
ზიელონა გორა(19)
ფეხბურთი, პოლონეთი, ექსტრაკლასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:30
რუხი
0:1
კრაკოვია
0:1+19
29.04 20:00
გურნიკი
2:1
სლასკი
1:0+19
ფეხბურთი, პოლონეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
კლუჟბორკი
2:4
ნოვი სონჩი
29.04 22:30
პლოცკი
0:0
ოლშტინი
29.04 21:00
სუვალკი
0:0
ლეგნიცა
29.04 21:00
კატოვიცე
0:2
ბიტოვი
ფეხბურთი, პოლონეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ზამბროვი
1:3
კოტვიცა
29.04 21:00
რიბნიკი
3:0
ს. ვოლა
ფეხბურთი, სლოვენია, პროვა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:55
ცელიე
0:0
მარიბორი
29.04 21:00
ზავრჩი
1:1
გორიცა
ფეხბურთი, უნგრეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 20:00
სოპრონი
0:0
ჟოლნოკი
ფეხბურთი, უნგრეთი, NB I
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:30
ჰალადაში
0:1
ფერენცვაროში
30.04 18:30
უიპეშტი
0:3
ვიდეოტონი
30.04 18:30
მტკ
0:2
ვაშაში
30.04 18:30
ბეკეშჩაბა
0:0
დებრეცენი
30.04 18:30
პუშკაშ აკადემია
2:1
ჰონვედი
ფეხბურთი, თურქეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 16:30
ბურსა(21)
5:4
გალათასარაი(21)
29.04 16:30
რიზესფორი(21)
3:0
მერსინი(21)
29.04 16:30
ალტინორდუ(21)
5:0
სანლიურფასპორი(21)
ფეხბურთი, თურქეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 14:00
ოსმანლი(19)
1:1
კასიმპასა(19)
ფეხბურთი, თურქეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ესკისეჰირსპორი
1:0
ტრაბზონსპორი
30.04 14:30
გენჩლერი
0:0
ბასაქსეჰირი
29.04 21:00
ბურსა
1:1
გალათასარაი
29.04 20:00
რიზე
2:0
მერსინი
ფეხბურთი, თურქეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
გიოზთეფე
1:2
გაზიანტეპი ბბ
30.04 17:00
ერჩიესპორი
2:2
ადანა დემირსპორი
30.04 14:30
გირესუნსფორი
1:0
ტრაბზონი 1461
29.04 19:30
სანლიურფასპორი
2:1
ალტინორდუ
ფეხბურთი, ბელარუსი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ხიმიკ სვეტლოგორსკი
2:2
ბარანოვიჩი
30.04 16:00
ლიდა
0:1
დნეპრი მოგილოვი
30.04 15:00
სმოლევიჩი
0:1
გომელზელდორტრანსი
30.04 15:00
ზორკა მინსკი
3:1
ოშმიანი
30.04 15:00
გომელი
1:0
ლუჩ მინსკი
ფეხბურთი, ბელარუსი, უმაღლესი ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
გოროდეა
0:0
მიკაშევიჩი
30.04 17:00
სლავია მოზირი
0:4
ვიტებსკი
30.04 16:00
ისლოჩი მინსკი
2:4
ბრესტი
29.04 21:00
ნემანი
0:1
მინსკი
29.04 20:30
შახტიორ სოლ.
2:0
ნაფტანი
29.04 19:00
ბელშინა
2:3
ბატე
29.04 19:00
დინამო მინსკი
1:1
სლუტსკი
ფეხბურთი, ლატვია, ვირსლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ვენტსპილსი
2:0
მეტალურგი რიგა
30.04 16:00
იელგავა
3:1
ბფც დაუგავპილსი
30.04 14:00
სპარტაკსი
2:0
რიგასი
ფეხბურთი, რუმინეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
კ.ს.მ.ს იასი
1:0
პეტროლული
29.04 21:00
ბოტოსანი
4:2
ვოლუნტარი
ფეხბურთი, რუმინეთი, II დივიზიონი. სერია 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 18:30
რაპიდი(ბუქ)
1:0
ცალარასი
29.04 18:00
რაპიდი სუცეავა
4:3
ბერცენი
29.04 18:00
ბაკაუ
1:5
კონსტანტა
29.04 14:00
ბალოტესტი
1:1
პოჟორატა
29.04 12:00
კლინჩენი
2:1
ბრაილა
ფეხბურთი, რუმინეთი, II დივიზიონი. სერია 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:30
გაზ მეთანი
1:3
ჩინდია ტარგოვიცე
30.04 13:00
მიოვენი
4:2
ფკ ბრასოვი
30.04 12:00
ბაია მარე
2:2
უტა არადი
30.04 12:00
სატუ მარე
3:2
ტარლუნგენი
29.04 14:00
პანსოტა
3:2
რამნიკუ ვალკეა
ფეხბურთი, ხორვატია, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 12:00
ციბალია(19)
2:1
სპლიტი(19)
ფეხბურთი, ხორვატია, I ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ზაგრები
0:3
სლ. ბელუპო
29.04 20:00
ზაპრეზიცი
3:1
ლოკ. ზაგრები
ფეხბურთი, ისლანდია, თასი. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 23:00
კრ რეიკიავიკი(ქალ)
0:1
აკრანესი(ქალ)
ფეხბურთი, ბულგარეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:45
ბეროე
1:1
სლავია სოფია
29.04 21:00
ლუდოგორეცი
2:1
მონტანა
29.04 18:15
ბოტევი პლოვდივი
2:2
პირინი
ფეხბურთი, მონტენეგრო, პრვა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:30
მლად. პოდგორიცა
2:0
დეჩიჩი
30.04 18:30
პეტროვაცი
1:1
გრბალი
30.04 18:30
ზეტა
2:0
ლოვჩენი
30.04 18:30
რუდარი
0:1
სუტიესკა
30.04 18:30
მორნარ ბარი
3:0
ისკრა
ფეხბურთი, ბოსნია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
რადნიკი
2:0
პრიედორი
30.04 19:00
ველეჟ მოსტარი
0:3
სარაევო
30.04 18:00
ოლიმპიკ სარაევო
2:1
შიროკი
29.04 22:00
ჟელეზნიჩარი
0:0
ზრინსკი
29.04 19:00
ნკ ვიტეზი
1:0
ცელიკ სენიცა
ფეხბურთი, სერბეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 18:30
ბეზანიჯა
2:2
პეტროვაცი
ფეხბურთი, მალტა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ლა ვალეტა
1:1
ჰიბერნიანსი
29.04 22:00
ფლორიანა
2:3
ტარქსიენი
29.04 22:00
ბალზანი
1:1
ბირკირკარა
29.04 20:00
ქორმი
2:4
სტ. ანდრეუსი
29.04 20:00
სლიემა
4:2
ნახარ ლიონსი
ფეხბურთი, ისრაელი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
მაკაბი ნეთანია(19)
0:2
ჰაპოელ კ.შ(19)
30.04 13:45
ბეითარი იერ.(19)
0:1
ჰაპოელ თ.ა(19)
30.04 13:00
ჰაპოელ რიშონ ლ.(19)
1:1
ჰაპოელ ბ.შ(19)
30.04 12:00
ჰაპოელ რაანანა(19)
2:1
მაკაბი პ-ტ(19)
30.04 12:00
ჰაპოელ ჰაიფა(19)
1:1
ბნეი იეჰუდა თ-ა(19)
ფეხბურთი, ისრაელი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:45
მაკაბი ჰაიფა
2:0
ჰაპოელი რაანანა
ფეხბურთი, ირლანდია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 23:00
უექსფორდი
1:1
ფინ ჰარპსი
29.04 23:00
შემროკი
2:0
ბრეი
29.04 22:45
დერი სიტი
0:2
სლიგო
29.04 22:45
კორკი
1:0
სტ. პატრიკი
29.04 22:45
გალვაი
2:2
ლონგფორდი
29.04 22:45
ბოჰემიანსი
0:2
დუნდალკი
ფეხბურთი, ირლანდია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:45
დროჰედა
1:0
კობ რამბლერსი
29.04 21:45
შელბურნი
2:1
ატლონე
ფეხბურთი, ჩრ. ირლანდია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
უორენპოინტი
1:1
დანგანონი
30.04 18:00
კოლერაინე
3:0
კლიფტონვილი
30.04 18:00
გლენტორანი
0:1
კრუსადერსი
30.04 18:00
კერიკ რეინჯერსი
2:1
ბალინამალარდი
30.04 18:00
ბალიმენა
0:2
პორტადაუნი
30.04 18:00
გლენავონი
0:1
ლინფილდი
ფეხბურთი, უკრაინა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
ვორსკლა
3:0
კარპატი
30.04 15:00
ჰოვერლა
0:4
ზორია
29.04 18:00
ვოლინი
0:0
ოლეკსანდრია
ფეხბურთი, უკრაინა, ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 18:00
ატეკსი(16)ქ.
1:5
პანტერსი(ქალ)
ფეხბურთი, უკრაინა, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
ოლეკსანდრია(19)
1:0
სკალა სტრი(19)
29.04 15:00
ილიჩოვეცი(19)
2:4
ჩერნომორეც ოდ(19)
ფეხბურთი, უკრაინა, რეზერვების ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
შახტარი(რეზ)
0:4
დინამო კ.(რეზ)
29.04 16:00
მეტალისტი ხ.(რეზ)
0:1
ოლ. დონეცკი(რეზ)
29.04 16:00
დნიპრო(რეზ)
2:1
დნიპროძერჟინსკი(რეზ)
29.04 15:00
ვორსკლა(რეზ)
0:1
კარპატი(რეზ)
29.04 14:30
ჰოვერლა(რეზ)
0:2
ზორია(რეზ)
ფეხბურთი, უკრაინა, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
კრამატორსკი
0:0
ჰელიოსი
29.04 18:30
სუმი
0:1
დნიპრო ჩერკასკი
29.04 18:00
დესნა
0:2
ობოლონი
29.04 18:00
მიკოლაივი
0:3
გორნიაკ კრ.როგი
29.04 18:00
ნაფტოვიკ-უკრნაფტა
1:0
ილიჩოვეცი
29.04 18:00
ტერნოპოლი
1:1
ჰირნიკ სპორტი
29.04 17:00
დინამო კ II
0:1
ზირკა კიროვოგრადი
ფეხბურთი, ესტონეთი, მეისტრილიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
პაიდე
1:1
ნომე კალჟუ
29.04 20:00
რაკვერე ტარვასი
0:1
ტრანს ნარვა
29.04 20:00
ფლორა
6:0
პიარნუ ლინამესკონდი
29.04 20:00
ტამეკა ტარტუ
1:4
ლევადია
ფეხბურთი, ესტონეთი, ესი ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 14:00
კოტლა იარვე
1:2
ტულევიკი
30.04 14:00
ლევადია II
1:3
მაარდუ
ფეხბურთი, სომხეთი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
პიუნიკი
0:0
არარატი
30.04 17:00
ალაშკერტი
2:1
ბანანცი
30.04 17:00
მიკა
1:4
შირაკი
ფეხბურთი, მაკედონია, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 18:00
სილეკსი
1:2
ვარდარი
30.04 18:00
შკუპი
0:1
რაბოტნიჩკი
ფეხბურთი, აზერბაიჯანი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
აზალი
1:0
ხაზარი ლენკორანი
30.04 15:00
კიაპაზი
3:2
რავანი
ფეხბურთი, მოლდოვა, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
აკადემია ჩისინაუ
1:0
მილსამი
29.04 19:00
შერიფი
3:0
ზარია ბალტი
29.04 17:00
დაჩია ჩისინაუ
4:1
დინამო-აუტო
ფეხბურთი, მოლდოვა, A დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 17:00
კორდუ ლოზოვა
4:2
ისკრა რაბნიტა
29.04 17:00
რეალ სუკჩესი
2:1
ედინეტი
29.04 17:00
ინტერსპორტ არომა
2:2
სფინტუ-გეორგე
ფეხბურთი, იაპონია, საფეხბურთო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 08:00
რიუცუ კეიძაი დრაგონსი
2:0
მარუიასუ ოკაზაკი
29.04 13:30
ოკაიამა II
0:1
იოკოგავა მუსაშინო
ფეხბურთი, იაპონია, ლ2 ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 09:00
ს. ოსაკა(ქალ)
1:1
ელფენ საიამა(ქალ)
30.04 08:00
ნოიამა(ქალ)
3:0
ჰარიმა ალბიონი(ქალ)
ფეხბურთი, იაპონია, J2 ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 14:30
სპა კუსაცუ
2:2
ტოკიო ვერდი
29.04 14:00
ეჰიმე
0:0
იამაგა
29.04 12:00
შიმიცუ
4:1
კანაზავა
29.04 12:00
მიტო
1:0
ჩიბა
29.04 11:00
ს. ოსაკა
0:2
კიოტო
29.04 09:00
გიფუ
1:2
რენოფა იამაგუჩი
29.04 09:00
საპორო
1:0
ტოკუშიმა
29.04 09:00
ოკაიამა
2:2
მაჩიდა
29.04 08:00
ვარენ ნაგასაკი
1:3
იოკოჰამა
29.04 08:00
კამატამარე
1:1
კიტაკიუშუ
ფეხბურთი, იაპონია, L1 ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 08:00
ურავა(ქალ)
1:4
ლეონესა(ქალ)
30.04 08:00
კუნოიჩი(ქალ)
1:0
სენდაი(ქალ)
ფეხბურთი, იაპონია, J ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 14:00
მარინოსი
0:1
შონანი ბ.
30.04 13:30
ნიიგატა
2:2
კოფუ
30.04 10:00
ომია
0:0
კაშიმა
30.04 10:00
კაშივა
2:0
კობე
30.04 09:00
სენდაი ვ.
0:2
საგან ტოსუ
30.04 09:00
ტოკიო
2:4
კავასაკი
29.04 12:00
ტოკიო
0:1
ფუკუოკა
29.04 09:00
ურავა
4:1
ნაგოია
29.04 09:00
ივატა
1:0
ჰიროსიმა
29.04 08:00
გამბა
0:1
კავასაკი
ფეხბურთი, ინდონეზია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 19:00
სემენ პადანგი
2:1
პსმ მაკასარი
ფეხბურთი, გიბრალტარი, პრემიერ დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:30
გიბრალტარ იუნ.
1:3
სტ. ჯოზეპი
ფეხბურთი, ბრაზილია, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 04:30
სანტოსი
3:0
სანტოსი აპ.
29.04 04:30
ბოტაფოგო
1:1
კორურიპი
29.04 04:30
ასა
2:1
გენუსი
29.04 04:30
ჟუვენტუდე
2:0
ტოკანტინოპოლისი
29.04 02:15
ავაი
2:0
ოპერარიო
29.04 02:15
ამერიკა მგ.
3:2
რედ ბულ ბრაზილია
29.04 02:15
სპორტ რესიფე
1:2
აპარეციდენსე
29.04 02:15
კრიციუმა
1:1
ოპერარიო
29.04 02:00
ფორტალეზა
2:0
იმპერატრიზი
ფეხბურთი, ბრაზილია, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ფლამენგო რ.ჟ(20)
1:0
ვასკო და გამა(20)
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. მეტროპოლიტანა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 22:35
დეპ. მორონი
1:1
ესტუდიანტესი
29.04 21:00
სან ტელმო
1:1
ალმირანტე
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 04:15
კოლონი
3:1
ოლიმპო ბაჰია
30.04 04:15
პატრონატო
2:1
ატლ. რაფაელა
30.04 02:00
ალდოსივი
1:1
უნიონ სანტა ფე
30.04 02:00
ესტუდიანტესი
0:0
ნიუელს ოლდ ბოისი
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. ნაციონალი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 04:05
ინდ. რივადავია
0:0
ბოკა უნიდოსი
30.04 04:00
ინსტიტუტო
0:2
ჟუვენტუდი უ.უ.
30.04 03:05
ალმაგრო
1:2
ჩაკარიტა ხუნიორსი
29.04 22:30
ნუევა
6:4
ვილა დალმინე
29.04 22:30
ლოს ანდესი
1:3
გუილერმო ბრაუნი
ფეხბურთი, მექსიკა, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 21:00
ქუერეტარო(20)
0:1
უნამ პუმასი(20)
ფეხბურთი, მექსიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 06:30
ტიხუანა
0:0
პუებლა
30.04 04:30
კერეტარო
2:1
პუმასი
ფეხბურთი, მექსიკა, ლიგა დე ასკენსო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 06:00
ზაკატეკასი
1:1
ლეონეს ნეგროსი
ფეხბურთი, ურუგვაი, კლაუსურა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
რივერ პლეიტი
3:1
კა სერო
30.04 04:30
პენაროლი
1:0
ლივერპული მ.
30.04 02:00
სისლეი
0:2
ხუვენტუდი
29.04 22:30
დანუბიო
1:2
რენტისტასი
ფეხბურთი, ვენესუელა, სეგუნდა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 00:30
უცვ
0:0
კარაკასი II
29.04 23:30
ატლ. ვენესუელა II
1:2
პუერტო კაბელო
ფეხბურთი, პერუ, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 05:00
უნ დეპორტესი
2:0
დეპ. სან მარტინი
29.04 00:30
დეპ. მუნიციპალი
2:1
ალიანცა ატ.
ფეხბურთი, კოლუმბია, ტორნეო აქუილა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 04:00
ორსომარსო
0:1
ატლეტიკო ფ.კ.
ფეხბურთი, კოლუმბია, პოსტობონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 05:00
დეპ. ტოლიმა
1:2
ინდეპედიენტე მ.
29.04 03:00
ბუკარამანგა
1:1
დეპ. კალი
29.04 01:00
ფორტალეზა
1:1
ჰუილა
ფეხბურთი, აშშ, NWSL. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 04:30
ჰიუსტონ დაში(ქალ)
0:0
სკაი ბლუ(ქალ)
ფეხბურთი, აშშ, MLS მაჟორ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 03:00
ნიუ იორკი რ.ბ
4:0
დალასი
ფეხბურთი, ავსტრალია, დედაქალაქის პირველობა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 11:30
ბელკონენ იუნ.
2:0
ტუგერანონგ იუნ.
ფეხბურთი, ავსტრალია, NSW ჩრდილოეთ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 12:00
ჰამილტონ უორიორსი
4:0
ვესტონ ბეარსი
30.04 09:00
ვალენტინე
0:2
ლამბტონი ჯ.
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victorian პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:00
ჰუმე სიტი
3:2
ჰაიდელბერგ იუნ.
30.04 09:00
მელბურნ ვიკტორი(21)
1:2
მელბურნ ნაითსი
30.04 09:00
გრინ გალი
1:2
ბენტლეიგ გრინსი
29.04 14:30
რიჩმონდი
2:3
ნორსკოტ სიტი
29.04 14:15
ავონდალე
0:2
საუთ მელბურნი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Brisbane Capital League I
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 14:30
ცენტენარი სტორმერსი
2:5
ნორთ სტარი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victoria League. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 12:30
სკ რიჩმონდი(20)
4:4
ნორსკოტ სიტი(20)
29.04 12:15
ავონდალე(20)
1:2
საუთ მელბურნი(20)
ფეხბურთი, ავსტრალია, South Australian პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:30
ადელაიდა რაიდე
2:0
ადელაიდა(21)
30.04 13:30
ადელაიდა ოლიმპიკი
1:1
კამპბელთაუნი
30.04 09:30
ადელაიდა კომეტსი
1:1
ბლუ იგლზი
30.04 09:30
კროიდინ კინგსი
2:2
მეტროსტარსი
30.04 09:30
ვესტ ტორენსი
3:1
ადელაიდა სიტი
30.04 09:30
დას. ადელაიდა
2:2
სამხ. ადელაიდა
ფეხბურთი, ავსტრალია, NSW პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:00
როკდალე
3:2
ბლეკტაუნ სიტი
30.04 13:00
უაიტ იგლზი
1:2
პარამატა ილსი
30.04 13:00
სპარტანსი
1:1
მანლი იუნ.
30.04 13:00
ჰაკოა სიდნეი
1:3
სიდნეი ოლიმპიკი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Queensland პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:00
ნორთ ქუენსლანდი
0:3
რედლანდსი
30.04 12:30
ბრისბენ სიტი
2:0
ბრისბენი(21)
30.04 11:00
სვქ სანდერი
2:3
სანშაინ კოასტი
30.04 10:30
ფ.ნ.ქ. ჰეატი
2:0
ბრისბენ სტრაიკერსი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victorian პრემიერ ლიგა II
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 14:30
მორელანდ ზებრასი
2:3
სპრინგვალე
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victoria State League II
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 14:30
დონკასტერ როვერსი
2:3
სტ. კილდა
ფეხბურთი, ავსტრალია, Western პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:00
არმადალე.
1:3
კოკბურნ სიტი
30.04 11:00
სორენტო
2:4
ინგლევუდ იუ.
30.04 11:00
ჯონდალუპი
2:6
ბალკატა
30.04 11:00
სტირლინგ ლიონსი
3:2
ფლორიტ ათენა
30.04 11:00
პერტი სკ
1:0
პერტი გლორი(21)
30.04 11:00
შუბიაკო
0:2
ბაისვატერი
ფეხბურთი, ირანი, პრო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
ფოლადი
3:2
ესტეგლალ აჰვაზი
ფეხბურთი, ალჟირი, ახალგაზრდული ლიგა. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:00
მო ბეჟაია(21)
0:4
ელ ჰარაჩი(21)
30.04 16:00
კონსტანტინი(21)
4:0
ტადიენანტი(21)
30.04 16:00
უსმ ალჟირი(21)
2:1
ასმ ორანი(21)
29.04 14:00
საიდა(21)
1:1
პარადოუ(21)
29.04 14:00
ჯსმ ბეჟაია(21)
2:0
კა ბატნა(ახალ)
29.04 14:00
ბორჯ ბუ არერიჯი(21)
1:1
ჯსმ სკიკდა(21)
29.04 14:00
ომ არზევი(21)
1:2
ელ ეულმა(21)
29.04 14:00
ას ხროუბი(21)
0:1
უსმ ბელ აბესი(21)
29.04 14:00
უსმმ ჰადიოუტი(21)
1:2
აინ ფაკროუნი(21)
29.04 14:00
ბელოუიზდადი(21)
1:0
უსმ ბლიდა(21)
29.04 14:00
ასო ჩლეფი(21)
2:1
ჩაუია(21)
ფეხბურთი, ალჟირი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
მო ბეჟაია
0:0
ჰარაჩი
29.04 19:00
ბელოუიზდადი
1:1
უსმ ბლიდა
ფეხბურთი, ალჟირი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 19:00
ჩლეფი
5:1
უს ჩაოუია
29.04 19:00
არზევი
4:2
მკ ელ ეულმა
29.04 19:00
ხროუბი
1:0
უსმ ბელ აბესი
29.04 19:00
ბეჯაია
1:0
კა ბატნა
29.04 19:00
უსმმ ჰადიოუტი
1:2
აინ ფაკროუნი
29.04 19:00
ბორდი ბოუ არერიდი
2:1
სკიკდა
ფეხბურთი, ჩილე, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 04:00
უნ ესპანოლა
1:1
კობრესალი
30.04 04:00
სან მარკოსი
2:3
პალესტინო
30.04 04:00
ანტოფაგასტა
1:1
სან ლუისი
30.04 01:30
უნ ლა კალერა
2:4
დეპ. იქუიქე
30.04 01:30
ჰუაჩიპატო
4:2
უნ დე ჩილე
29.04 02:30
უნ ესპანოლა
-
კობრესალი (გადაიდო)
ფეხბურთი, ყატარი, პრინცის თასი. ფინალი. დოხა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 20:15
ლეხვია
1:2
ალ ჯაიში
ფეხბურთი, ტაილანდი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
ნახონ პასომი
1:0
ხონ კაენი
ფეხბურთი, ტაილანდი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 14:00
ტრატი ფკ
2:0
სამუტ პრაკანი
30.04 13:00
კასემი ბუნდიტ უნივ.
5:2
პატაია ფკ
29.04 16:00
ასუმპტიონ იუნ.
1:1
ბტუ იუნაიტედი
ფეხბურთი, ტაილანდი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
ოსოტსაპა
0:0
სუპჰანბური
30.04 16:00
ბანგკოკ გლასი
2:0
სიამ ნავი
30.04 16:00
რატჩაბური
0:1
ბანგკოკ იუნ.
30.04 15:00
ბბკუ
0:2
ბურირამი
30.04 15:00
ნაკჰონ რატჩასიმა
1:3
სუკჰოტაი
ფეხბურთი, პარაგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 03:10
ნასიონალი(პარ)
0:1
დეპ. კაპიატა
ფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, K ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 11:00
ჩონბუკი
3:1
სუვონ სიტი
30.04 10:00
სუვონი
1:1
სეული
30.04 09:00
პოჰანგი
1:0
ჟეჟუ იუნ.
ფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, K ლიგა. ჩელენჯი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 10:00
ანიანგი
0:2
განგვონი
30.04 10:00
ანსან პოლისი
1:0
სეული ე.
30.04 09:00
გეონგნამი
0:2
ბუჩონი 1995
ფეხბურთი, ჩინეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:35
ჰენან ჯიანე
1:0
ჰანგჩოუ
30.04 15:35
ჩონგქინგ ლიფანი
1:1
ბეიჟინგ გოანი
30.04 15:35
გუანჯოუ ევერგრანდი
2:1
შანხაი შენხუა
30.04 11:30
ლიაონინგი
0:2
ხებეი
29.04 15:35
შენდონგ ლუნენი
2:3
გვანჯოუ რფ
29.04 15:35
შანხაი ისტ აზია
3:0
იანბიანი
29.04 15:35
იანგსუ სანინი
2:0
ჩანგჩუნი
ფეხბურთი, ბოლივია, კლაუსურა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 04:00
სტრონგესტი
2:1
ნასიონალ პოტოსი
ფეხბურთი, ქუვეითი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 19:55
ალ კადისია
1:2
ალ ჯაჰრა
ფეხბურთი, ეკვადორი, პრიმერა A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 05:00
დეპ. კუენსა
1:0
ლდუ ქუიტო
ფეხბურთი, მაროკო, ბოტოლა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 19:00
ბერკანე
1:1
რაჯა კასაბლანკა
29.04 20:00
ფარ რაბატი
5:2
ტეტოუანი
ფეხბურთი, ემირატები, ემირატ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 20:45
ალ აჰლი დუბაი
2:2
ბანიასი
29.04 18:15
ალ დჰაფრა
0:0
ალ შაბაბი
29.04 18:05
ალ შარჯა
1:1
ალ ვაჰდა
ფეხბურთი, საუდის არაბეთი, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 21:45
ალ ჰილალი
2:2
ალ აჰლი
ფეხბურთი, იორდანია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:30
ალ ბაქა
1:0
ალ ფაიზალ ამანი
30.04 17:30
ალ ვიდატი
1:3
ალ ჯაზირა ამანი
30.04 17:30
ალ სარიჰი
1:2
ალ ჰუსეინი
30.04 17:30
კფარსოუმი
0:3
ტატ რასი
29.04 17:30
ალ აჰლი
0:2
შაბაბ ალ ორდონი
ფეხბურთი, მალაიზია, FA თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
პერაკი
1:2
პკნს
30.04 17:00
იოჰორი
3:1
კედაჰი
ფეხბურთი, სინგაპური, S ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 16:15
ბრუნეი დპმმ
1:2
გეილანგ იუნ.
30.04 15:30
ტამპინეს როვერსი
4:2
უორიორსი
29.04 15:45
ჰოუმ იუნ.
3:2
ჰოუგანგ იუნ.
ფეხბურთი, ინდოეთი, Federation Cup
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:30
აიზაული
2:1
ბენგალურუ
ფეხბურთი, ინდოეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 14:30
მინერვა
2:0
განგტუკ ჰიმალაიანი
29.04 13:30
მოჰამედანი
2:0
ნეროკა
ფეხბურთი, ინდოეთი, ჩენაი სენიორ დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 15:30
აროუსი
4:3
მსუ
ფეხბურთი, მაკაო, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 12:00
სპორტინგ მაკაო
0:1
უინდსორ არჩი კა
29.04 15:00
პოლიცია სეგურანკა
3:0
ჩუაკ ლუნი
ფეხბურთი, ვიეტნამი, V ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 15:00
ქუანგ ნინი
4:0
დონგ საპი
30.04 14:00
ჰაი ფონი
0:0
ბინ დუონგი
30.04 14:00
ხან ჰოა
0:2
ჰა ნოი
ფეხბურთი, ვიეტნამი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 13:30
დონგნაი ბერჯაია
0:1
ტპ ჰოშიმინი
30.04 12:30
დაკ ლაკი
4:2
კა მაუ
30.04 12:30
ტაი ნინი
1:0
ბინ ფუოკი
30.04 12:30
ჰუე
3:0
ფუ იენი
ფეხბურთი, სამხრეთ აფრიკა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
30.04 17:00
გოლდენ ეროუზი
1:0
სტეიტ სტარსი
30.04 17:00
პოლკვეინი
0:0
ბლეკ ასესი
29.04 22:00
მარიცბურგი
1:2
სუპერსპორტი
ფეხბურთი, უგანდა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 17:00
კამპალა სიტი
0:0
ვიპერსი
ფეხბურთი, კოტ დ ივუარი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
29.04 20:00
იოპოუგონი
0:2
ასეც მიმოსასი
საიტის მომხმარებლები ვალდებულნი არიან დაიცვან თამაშის და www.crystalbet.com ის მოხმარების წესები, ვებ გვერდი გამოიყენონ მხოლოდ თამაშის და
გართობის მიზნით, ასევე კომპანია იტოვებს უფლებას , რომ საიტზე განთავსებული ნებისმიერი ინფორმაცია შეიძლება შეცვალოს წინასწარი გაფრთხილების გარეშე,
ვებ გვერდზე მომხმარებლების ნებისმიერი არა სანქცირებული ქმედების შემთხვევაში კომპანია გამოიყენებს კანონით განსაზღვრულ
უფლებას, რათა აღკვეთოს მსგავსი ქმედებები.
LICENSE#: 19-05/218 19-04/34
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი: