შეტყობინება
GEO
02.03.2014
12:45
უსაფრთხოების ოფციები
კონფიგურაცია
შედეგები
ფეხბურთი, OFC , ავსტრალია/ოკეანიის ჩემპიონთა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:05
სოაგა
1:2
მაგენტა
25.02 10:00
მადანგ ფოქსი
3:7
ცენტრალ სპორტი
ფეხბურთი, შრი ლანკა, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:00
ნიუ იანგი
4:1
ნავი სკ
25.02 14:00
ნიუ იუნგსი
4:1
ნავი სკ
ფეხბურთი, ინდოეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 12:35
აიზაული
1:0
ჩენაი სიტი
+97
ფეხბურთი, ჰონგ კონგი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:30
ჰონგ კონგ რეინჯერსი
1:0
ჰონგ კონგი სკ
25.02 10:30
ჰკ საპლინგი
1:2
ისტერნ სალონი
ფეხბურთი, მაკაო, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 10:00
ლეონგ ჰენგი
1:9
კასა დე პორტუგალი
ფეხბურთი, ნიკარაგუა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 05:00
სებაკო
2:3
უნან მანაგუა
ფეხბურთი, მალაიზია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 12:45
პკნს სკ
2:3
სარავაკი ფა
ფეხბურთი, ვიეტნამი, V ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:30
ლონგ ანი
0:3
ჯია ლაი
25.02 14:30
ჰო ჩი მინი
1:0
კან სო
25.02 14:00
ქუანგ ნამი
1:1
ტან ჰოა
ფეხბურთი, ავსტრალია, A ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
პერტი გლორი
2:0
ვანდერერსი
1:0
+125
25.02 12:50
მელბურნი ვ.
2:1
ადელაიდა იუნ.
0:0
+125
25.02 10:35
ბრისბენ როარი
1:2
ველინგტონი
0:1
+122
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victoria პრემიერ ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 09:00
გეილონგ გალაქსი(ქალ)
3:0
ჰეიდელბერგ იუნ(ქალ)
25.02 08:00
საუზერნ იუნ.(ქალ)
1:1
ალამეინი(ქალ)
ფეხბურთი, ავსტრალია, Queensland ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 09:45
ბრისბენ სიტი(20)
5:3
სვქ სანდერი(20)
25.02 09:45
მორეტონ ბაი(20)
0:4
გოლდ კოასტი(20)
ფეხბურთი, ავსტრალია, South Australian. სტეიტ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:00
ადელაიდა რაიდე
3:0
უაიტ სიტი
25.02 12:30
ვესტერნ სტრიკერსი
0:5
ადელაიდა ჰილსი
25.02 12:30
ადელაიდა პირატესი
2:3
სამხ. ადელაიდა
25.02 08:30
ადელაიდა ვიქტორი
2:1
სტარტ ლიონსი
25.02 08:30
ქოუვი
4:2
მოდბურ ჯეტსი
25.02 08:30
ნოარლუნგა იუნ.
3:4
სალისბერი იუნ.
ფეხბურთი, ავსტრალია, Western Australia. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:00
კოკბურნ სიტი(20)
2:1
ბალკატა(20)
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victorian პრემიერ ლიგა II
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 12:00
გვ სანსი
3:1
მურეი იუნ.
25.02 11:00
ბალარატ სიტი
2:5
მორელანდ ზებრასი
25.02 10:00
ნორსკოტ სიტი
2:1
ბრანსვიკ სიტი
25.02 08:15
ბოქს ჰილ იუნ.
1:1
დანდენონგ ტუნდერი
25.02 08:00
დანდენონგ სიტი
1:2
სპრინგვალე
25.02 08:00
სგ კროსი
3:0
ბენდიგო სიტი
25.02 08:00
ვიტლესეა რეინჯერსი
1:0
ვერიბი
ფეხბურთი, ავსტრალია, ვიკტორია ნპლ2 ლიგა. 20წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 06:00
სანშაინ ჯ.კროსი(20)
8:1
ბენდიგო სიტი(20)
25.02 05:30
ვიტლესი რეინჯერსი(20)
1:1
უერიბი სიტი(20)
ფეხბურთი, ავსტრალია, Western პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 12:30
პერტი გლორი(21)
0:1
ფლორიტ ათენა
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victorian პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 12:30
ჰაიდელბერგ იუნ.
0:0
სტ. ოლბანსი
+103
25.02 12:00
ავონდალე
1:0
საუთ მელბურნი
+105
25.02 12:00
პასკოე ვალე
0:0
ჰუმე სიტი
+102
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victoria League. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 10:30
ჰეიდელბერგ იუნ(20)
3:0
სტ. ალბანსი(20)
25.02 10:00
პასკო ვეილი(20)
1:2
ჰუმე სიტი(20)
25.02 10:00
ავონდალე(20)
1:2
საუთ მელბურნი(20)
ფეხბურთი, ავსტრალია, South Australian პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 12:30
ადელაიდა ოლიმპიკი
1:2
ბლუ იგლზი
+15
25.02 08:30
ადელაიდა სიტი
3:0
პარა
+15
25.02 08:30
ვესტ ტორენსი
0:1
კროიდინ კინგსი
+14
25.02 08:30
კამბერლანდ იუნ.
1:2
მეტროსტარსი
+15
ფეხბურთი, ავსტრალია, Queensland პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:00
ვესტერნ პრიდე
2:2
ბრისბენ სტრაიკერსი
+12
25.02 12:30
ბრისბენ სიტი
4:1
სვქ სანდერი
+12
25.02 12:30
ფ.ნ.ქ. ჰეატი
3:2
გოლდ კოასტი
+13
25.02 12:00
მორეტონ ბაი
3:1
ნორტერნ ფარი
+13
25.02 12:00
ოლიმპიკი
4:1
ბრისბენი(21)
+13
ფეხბურთი, ეკვადორი, პრიმერა A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 04:30
ლდუ ქუიტო
4:0
რ. პლეიტ ეკვადორი
+72
ფეხბურთი, პარაგვაი, რეზერვების ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:30
ინდეპენდიენტე(რეზ)
1:2
სპ. ლუქუენო(რეზ)
ფეხბურთი, პარაგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 03:10
რუბიო ნუ
0:0
ლიბერტადი
+71
25.02 01:00
ინდეპენდიენტე
1:0
სპ. ლუქუენო
+78
ფეხბურთი, ჩილე, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 04:30
ო ჰიგინსი
4:1
კობრესალი
+101
25.02 02:00
უნ კონსეპსიონი
1:1
დეპ. იქუიქე
+106
ფეხბურთი, ბოლივია, კლაუსურა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 04:00
იორგე ვილსტერმანი
2:3
გუაბირა
ფეხბურთი, პანამა, ლიგა დე ასკენსო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 06:00
პანამა ვიეხო
1:4
ლეონეს ამერიკა
25.02 05:00
კოლონი ც-3
1:1
ატლეტიკო ჩირიკი
ფეხბურთი, კოლუმბია, ტორნეო აქუილა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 05:00
ჩიკო
1:0
ვალედუპარი
ფეხბურთი, ვენესუელა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 03:00
ლა გუაირა
2:1
ატლ. ვენესუელა
+41
ფეხბურთი, ურუგვაი, კლაუსურა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 03:15
დეფენსორი
2:1
ხუვენტუდი
+69
ფეხბურთი, ურუგვაი, რეზერვების ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 00:30
დეფ. სპორტინგი(რეზ)
3:2
ლას პიედრასი(რეზ)
ფეხბურთი, მექსიკა, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 03:45
ტიჟუანა(20)
0:1
მონტერეი(20)
ფეხბურთი, მექსიკა, სეგუნდა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 03:00
ტლაქსალა
1:0
კუაუტლა
25.02 01:30
ჩივას გვადალახარა II
2:2
ტიგრესი II
ფეხბურთი, მექსიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 07:00
ტიხუანა
2:0
მონტერეი
1:0
+123
ფეხბურთი, მექსიკა, ლიგა დე ასკენსო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 07:36
კიმარონესი
1:0
ხუარესი
25.02 07:00
ალებრიჯესი
1:1
უაემ პოტროსი
25.02 06:30
ვენადოსი
1:1
ლეონეს ნეგროსი
25.02 06:00
კორეკამინოსი
1:3
ლობოს ბუაპი
25.02 05:00
ატლანტე
0:1
მურსიელაგოსი
ფეხბურთი, ალჟირი, ახალგაზრდული ლიგა. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:00
ბელოუიზდადი(21)
0:0
ტადიენანტი(21)
ფეხბურთი, ტაილანდი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
სონგკხლა
1:0
ნონგ ბუა
ფეხბურთი, ტაილანდი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
სუხოტაი
5:1
სამუტ სახონი
25.02 14:45
ბურირამი
2:0
პატაია იუნ.
ფეხბურთი, ინდონეზია, პრეზიდენტის თასი. ჯგუფური ეტაპი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
პერსიბ ბანდანგი
3:2
მიტრა კუკარი
ფეხბურთი, იაპონია, J ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 11:00
ომია
0:2
კავასაკი
0:0
+65
25.02 10:00
ს. ოსაკა
0:0
ივატა
0:0
+63
25.02 09:00
შიმიცუ
0:1
კობე
0:0
+122
25.02 09:00
ჰიროსიმა
1:1
ნიიგატა
0:0
+62
25.02 09:00
სენდაი ვ.
1:0
საპორო
0:0
+119
25.02 09:00
კაშიმა
0:1
ტოკიო
0:0
+118
25.02 09:00
საგან ტოსუ
1:3
კაშივა
1:0
+66
25.02 07:30
მარინოსი
3:2
ურავა
1:0
+119
ფეხბურთი, ბრაზილია, პაულისტა. A2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 02:15
პირაკიკაბა
1:0
ველო კლუბი სპ
+42
ფეხბურთი, ბრაზილია, პაულისტა. A3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 03:00
პორტუგეზა სანტისტა
3:0
ფლამენგო სპ.
25.02 02:00
სან კარლოსი
2:0
ოსასკო
ფეხბურთი, ბრაზილია, გაუჩო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 03:30
სკ სან პაულუ
1:3
ჰამბურგო
+43
25.02 02:30
საო ჟოზე
1:3
კაქსიასი
+43
ფეხბურთი, კვიპროსი, I დივიზიონი. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:00
პაფია(ქალ)
2:0
იპსონა(ქალ)
ფეხბურთი, ისრაელი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:00
ჰაპოელ თ.ა(19)
0:0
ჰაპოელ რაანანა(19)
25.02 14:00
მაკაბი ნეთანია(19)
0:4
ჰ. რამათ ჰაშარონი(19)
25.02 14:00
ბნეი იეჰუდა თ-ა(19)
3:0
ჰაპოელი აშქელონი(19)
25.02 13:00
მაკაბი პ-ტ(19)
2:0
ჰაპოელ ჰაიფა(19)
25.02 13:00
ბნეი სახნინი(19)
1:2
მაკაბი თ-ა(19)
25.02 13:00
აშდოდი(19)
0:4
ჰაპოელ რიშონ ლ.(19)
25.02 13:00
ბეითარ ტობრუკი(19)
3:0
ჰაპოელ ბ.შ(19)
ფეხბურთი, უკრაინა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 19:00
ზორია
-
დინამო კიევი (გადაიდო)
25.02 19:00
შახტარი
-
ვორსკლა (გადაიდო)
25.02 19:00
ჩერნომორეცი ოდ.
-
კარპატი (გადაიდო)
25.02 19:00
ზირკა
-
დნიპრო (გადაიდო)
25.02 19:00
ოლეკსანდრია
-
ვოლინი (გადაიდო)
25.02 19:00
ოლ. დონეცკი
-
სტალი (გადაიდო)
ფეხბურთი, უკრაინა, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
შახტარი(21)
0:1
ვორსკლა(21)
25.02 15:00
ზირკა(21)
0:2
დნიპრო(21)
25.02 14:00
ჩერნომორეცი(21)
0:1
კარპატი(21)
ფეხბურთი, რუმინეთი, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:30
სკ ბრასოვი
1:2
სატუ მარე
25.02 13:00
ფორესტა სუცეავა
2:2
პოლი ტიმიშოარა
25.02 13:00
ლუკეაფარულ ორადეა
1:2
სეპსი
25.02 13:00
კლინჩენი
1:0
აფუმატი
ფეხბურთი, ბულგარეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
ლოკ. პლოვდივი
0:0
ნეფტოხიმიკ ბურგასი
+41
ფეხბურთი, ფინეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:15
კუოპიო(20)
2:3
ჯჯკ(20)
ფეხბურთი, უნგრეთი, 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:00
ფერენცვაროში(19)
2:1
პუშკაშ აკადემია(19)
25.02 13:00
ვაშაში(19)
2:2
გიორ ეტო(19)
ფეხბურთი, ჩეხეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
ჰრადეც კრალოვე(19)
2:2
სიგმა ოლმოუცი(19)
25.02 14:00
ბრნო(19)
2:2
იგლავა(19)
25.02 14:00
სპარტა პრ.(19)
2:4
პრიბრამი(19)
25.02 14:00
ტეპლიცე(19)
1:2
პარდუბიცე(19)
25.02 14:00
სლავია პრაღა(19)
7:1
ბუდეოვიცე(19)
25.02 14:00
კარვინა(19)
1:0
ოსტრავა(19)
25.02 14:00
ჰლუცინი(19)
0:3
პლზენი(19)
25.02 13:30
მლადა ბოლესლავი(19)
1:1
ოპავა(19)
ფეხბურთი, საბერძნეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:15
აეკი(20)
1:0
ლარისა(20)
25.02 15:00
კერკირა(20)
0:5
პანეთოლიკოსი(20)
25.02 13:30
ქსანთი(20)
1:3
პანათინაიკოსი(20)
25.02 13:00
პლატანიასი(20)
1:0
ასტერასი(20)
25.02 13:00
ვერია(20)
2:3
ატრომიტოსი(20)
ფეხბურთი, თურქეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
კონიასპორი(21)
3:3
ტრაბზონი(21)
25.02 15:00
გიოზთეპე(21)
1:0
მანისა(21)
25.02 13:30
აქისარ ბელედიე(21)
3:2
ანტალია(21)
25.02 13:30
ადანა დემირსპორი(21)
2:0
ბალიკესირსფორი(21)
25.02 13:00
ბანდირმასპორი(21)
0:2
სანლიურფასპორი(21)
25.02 13:00
ალანიასპორი(21)
2:2
ადანა(21)
ფეხბურთი, თურქეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:00
ბანდირმასპორი
4:0
სანლიურფასპორი
+100
ფეხბურთი, თურქეთი, III დივიზიონი. ჯგუფი 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:30
ალთაი
4:1
მანავგატსპორი
ფეხბურთი, თურქეთი, III დივიზიონი. ჯგუფი 3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:00
დუზიურტსფორი
2:0
ორდუსპორი
ფეხბურთი, პორტუგალია, პრიმეირა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 01:00
ბენფიკა
3:1
ჩავესი
1:1
+124
ფეხბურთი, პორტუგალია, ახალგაზრგული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
ბრაგა(19)
3:1
პორტუ(19)
ფეხბურთი, პორტუგალია, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:15
აკადემიკა
1:2
კოვა დე პიედადე
+98
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. ჩრდილოეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
ლაიფციგი(19)
1:1
ჰერტა(19)
25.02 14:00
ვერდერი(19)
2:2
დრეზდენი(19)
25.02 14:00
კოტბუსი(19)
1:1
ბრაუნშვაიგი(19)
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. სამხრეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
აუგსბურგი(19)
1:2
ჰოფენჰაიმი(19)
25.02 15:00
ინგოლშტადი(19)
2:2
მიუნხენ 1860(19)
25.02 14:00
ფიურტი(19)
0:2
ფრაიბურგი(19)
25.02 14:00
ნიურნბერგი(19)
1:0
მაინცი(19)
25.02 14:00
ბაიერნი(19)
3:0
კაიზერი(19)
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა. დასავლეთი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 14:00
დუისბურგი(19)
1:2
ლევერკუზენი(19)
25.02 14:00
დორტმუნდი(19)
2:0
შალკე(19)
25.02 14:00
ბ. გლადბახი(19)
6:1
ვიქტორია კიოლნი(19)
ფეხბურთი, ესპანეთი, ტერცერა. ჯგუფი 11
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
ფელანიტხი
0:1
პობლენსე
ფეხბურთი, ესპანეთი, ტერცერა. ჯგუფი 12
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:30
ტენერიფე(ბ)
1:1
პანადერია პულიდო
25.02 01:00
უნიონ ვიერა
2:0
ტელდე
ფეხბურთი, ესპანეთი, ტერცერა. ჯგუფი 13
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 00:30
ოლიმპიკო ტოტანა
1:10
აგუილასი
ფეხბურთი, ესპანეთი, სუპერლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 13:45
რაიო(ქალ)
1:0
სოსიედადი(ქალ)
ფეხბურთი, იტალია, პრიმავერა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 17:30
ემპოლი(19)
2:1
პრო ვერჩელი(19)
25.02 17:30
აველინო(19)
2:1
კიევო(19)
25.02 17:30
ბენევენტო(19)
0:2
უდინეზე(19)
25.02 15:00
ნაპოლი(19)
4:1
ვიჩენცა(19)
25.02 14:00
კროტონე(19)
1:3
ინტერი(19)
ფეხბურთი, ამხანაგური მატჩები, კლუბები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 15:00
ფიულინგსდალენი
0:2
ლისეკლოსტერი
25.02 15:00
სანდნესი
3:1
ფრედრიკსტადი
+27
25.02 15:00
ულერნი
2:0
კვიკ ჰალდენი
+13
25.02 14:00
პოდბესკიზე
2:2
რაკოვი
+32
25.02 14:00
გოროდეა
1:0
სლავია მოზირი
+14
25.02 14:00
როზვოი კატოვიცე
1:1
სტალ ბელსკო ბიალა
+32
25.02 14:00
სოსნოვეცი
2:2
ტიხი 71
+33
25.02 14:00
პარტიზან ბარდეევი
3:2
სპისკა ნოვა
+13
25.02 13:30
ფლორა II
0:0
კალევი ტალინი
25.02 13:15
პარდუბიცე
0:0
ჟიჟკოვი
25.02 13:00
დორნბირნი
1:2
ბრეგენზი
25.02 13:00
ლოკ. კოშიცე
0:0
კოშიცე
25.02 13:00
გლეისდორფი
4:0
ლიეზენი
ფეხბურთი, CONCACAF, ჩემპიონატი. 20 წლამდე. კოსტა რიკა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
25.02 02:30
აშშ(20)
4:1
სტ. კიტსი და ნევისი(20)
საიტის მომხმარებლები ვალდებულნი არიან დაიცვან თამაშის და www.crystalbet.com ის მოხმარების წესები, ვებ გვერდი გამოიყენონ მხოლოდ თამაშის და
გართობის მიზნით, ასევე კომპანია იტოვებს უფლებას , რომ საიტზე განთავსებული ნებისმიერი ინფორმაცია შეიძლება შეცვალოს წინასწარი გაფრთხილების გარეშე,
ვებ გვერდზე მომხმარებლების ნებისმიერი არა სანქცირებული ქმედების შემთხვევაში კომპანია გამოიყენებს კანონით განსაზღვრულ
უფლებას, რათა აღკვეთოს მსგავსი ქმედებები.
LICENSE#: 19-05/218 19-04/34
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი