ფავორიტები
დააჭირეთ
და აირჩიეთ თქვენი
ფავორიტი თამაში
მიმდინარე LIVE STREAM
ფეხბურთი (45)
იტალია თასი, სერია D.
სეფ ტორეს კალციო - აპრილია
სეფ ტორეს ... - აპრილია
0:0  I ტაიმი 00:10'
საერთაშორისო ამხანაგური მატჩი (19) წლამდე
იორდანია - ერაყი
იორდანია - ერაყი
1:0  I ტაიმი 3'
რუსეთი ზონა პრივოლჟია
მორდოვია-მ - კრილია სოვეტოვი-მ სამარა
მორდოვია-მ - კრილია სოვ...
0:1  მე-2 ტაიმი 46'
რუსეთი მოსკოვის ზონა.
ტრუდოვიე რეზერვი - ლოკომოტივ-მ ლფკ
ტრუდოვიე რ... - ლოკომოტივ-...
0:1  I ტაიმი 34'
რუსეთი მოსკოვის ჩემპიონატი.
ბორადიგიახი მოსკ. - ტროიცკი
ბორადიგიახ... - ტროიცკი
0:3  I ტაიმი 30'
ფსმ-2 - კრასნოგვარდეეცი
ფსმ-2 - კრასნოგვარ...
0:0  I ტაიმი 1'
ნორვეგიის ჩემპიონატი (19 წლამდე)
სტარტ U19 - ვიკინგი U19
სტარტ U19 - ვიკინგი U19
0:0  II ტაიმი 45:10'
ვალერენგა U19 - ბრანი U19
ვალერენგა U19 - ბრანი U19
0:0  I ტაიმი 02:01'
სლოვაკეთი ლიგა 3
სტიავნიცა - მსკ მარტინი
სტიავნიცა - მსკ მარტინი
1:1  I ტაიმი 29'
რაკიტოვცე - ორავსკე ვესელე
რაკიტოვცე - ორავსკე ვე...
0:0  I ტაიმი 27'
სლოვაკეთი 19 წლამდე ლიგა -1
დუნაისკა სტრედა - სლოვანი ბრ.
დუნაისკა ს... - სლოვანი ბრ.
1:0  მე-2 ტაიმი 46'
ბულგარეთი 3-ე ლიგა სამხრეთ აღმოსავლეთი
ზაგორეც ნოვა ზაგორა - ატლეტიკ კუკლენი
ზაგორეც ნო... - ატლეტიკ კუ...
0:0  I ტაიმი 5'
ბულგარეთი AFL თასი
სპარტაკ პლოვდივი - გიგანტ საედინენიე
სპარტაკ პლ... - გიგანტ საე...
0:0  I ტაიმი 2'
საბერძნეთი. Cup EPSI (Creta zone)
ასი გონია - ეაპ
ასი გონია - ეაპ
0:0  I ტაიმი 1'
პოლონეთის თასი.
ესკოლა ვარსოვია ვარშავა - ბლონიანკა ბლონიე
ესკოლა ვარ... - ბლონიანკა ...
0:0  I ტაიმი 1'
რუმინეთი ლიგა 2.
იუვე ბუქარესტი - ჩიკსერედა მერკურია
იუვე ბუქარ... - ჩიკსერედა ...
0:1  შესვენება HT
სკოლარ რესიტა - სცმ გლორია
სკოლარ რესიტა - სცმ გლორია
1:0  მე-2 ტაიმი 46'
კონკორდია - დუნარეა კალარასი
კონკორდია - დუნარეა კა...
0:0  შესვენება HT
პოლი ტიმიშოარა - მეტალოგლობუსი
პოლი ტიმიშ... - მეტალოგლობუსი
1:1  შესვენება HT
კონსტანტა - უნივ. კლუჟი
კონსტანტა - უნივ. კლუჟი
2:1  შესვენება HT
რაპიდი - პეტროლული
რაპიდი - პეტროლული
-:-  არ დაწყებულა 0'
რუმინეთი ლიგა II
დაცო-გეტიკა - ცსიკსზერედა
დაცო-გეტიკა - ცსიკსზერედა
0:1  შესვენება HT
მიოვენი - სპორტულ სნაგოვი
მიოვენი - სპორტულ სნ...
0:0  შესვენება HT
ვიტორულ ტარგუ - არგესი
ვიტორულ ტარგუ - არგესი
1:0  შესვენება HT
უნგრეთი NB I ქალები
სზენტ მიჰალი - დიოშდიერი
სზენტ მიჰალი - დიოშდიერი
0:0  I ტაიმი 3'
ლიეტუვა. I ლიგა
ჟალგირისი ვილნიუსი B - ვილნიუსი ბფა
ჟალგირისი ... - ვილნიუსი ბფა
0:0  მე-2 ტაიმი 49'
ბელარუსი 1-ლი ლიგა
სმორგონი - ლოკ. გომელი
სმორგონი - ლოკ. გომელი
0:0  I ტაიმი 3'
ბრაზილია. კარიოკა. სერია A, ქალები.
ვასკო და გამა - ბოტაფოგო
ვასკო და გამა - ბოტაფოგო
0:0  I ტაიმი 1'
ირანი ჰაზფი თასი
შაჰრ ხოდრო - ნაფტ სოლეიმანი
შაჰრ ხოდრო - ნაფტ სოლეი...
-:-  არ დაწყებულა 0'
ირანი II დივიზიონი
შარდარი ბამი - ბესატ კერმანშაჰი
შარდარი ბამი - ბესატ კერმ...
1:1  II ტაიმი 80:04'
ჩოკა ტალეში - მეს შაჰრ ბაბაკი
ჩოკა ტალეში - მეს შაჰრ ბ...
1:0  II ტაიმი 71:02'
შაჰრდარი ბანდარ აბასი - ჰაფარი აჰვაზი
შაჰრდარი ბ... - ჰაფარი აჰვაზი
2:1  II ტაიმი 62:11'
ნაფტ გაჩსარანი - შარდარ ბუკანი
ნაფტ გაჩსა... - შარდარ ბუკანი
0:0  შესვენება HT
ჰონ კონგი (რეზერვი)
ს. დისტრიქტი - ჰეფი ვალეი
ს. დისტრიქტი - ჰეფი ვალეი
0:0  I ტაიმი 30'
ვოფუ ტაი პო - რ&ფ(რეზ)
ვოფუ ტაი პო - რ&ფ(რეზ)
0:0  I ტაიმი 31'
ინდონეზია I ლიგა
პსმ მაკასარი - არემა ინდონეზია
პსმ მაკასარი - არემა ინდო...
6:1  II ტაიმი 75:47'
კენია სუპერ ლიგა
შაბანა - ვიჰიგა იუნ.
შაბანა - ვიჰიგა იუნ.
0:1  შესვენება HT
პოლის ა. - კოასტ სტიმა
პოლის ა. - კოასტ სტიმა
0:2  II ტაიმი 87:15'
უშურუ - ვიჰიგა ბალეტსი
უშურუ - ვიჰიგა ბალ...
1:1  II ტაიმი 46:05'
სტ. ჯოზეფსი (ახალ) - ნორზერნ უანდერერსი
სტ. ჯოზეფს... - ნორზერნ უა...
2:1  შესვენება HT
ფორტუნე საკო - ტალანტა
ფორტუნე საკო - ტალანტა
0:0  I ტაიმი 35:03'
ნაირობი სტიმა - ნაირობი სიტი სტარსი
ნაირობი სტიმა - ნაირობი სი...
0:0  შესვენება HT
ჩოგბურთი TOP - ლიგები (7)
ATP. მოსკოვი. რუსეთი
მანარინო ა. - კუკუშკინი მ.
მანარინო ა. - კუკუშკინი მ.
1:0  II სეტი 
ATP. სტოკჰოლმი
ნიშიოკა ი. - ფრიცი ტ.
ნიშიოკა ი. - ფრიცი ტ.
1:0  II სეტი 
ATP. ანტვერპენი
პელა გ. - კვონი ს.
პელა გ. - კვონი ს.
0:0  I სეტი 
ATP. ანტვერპენი, წყვილები., სუპერ ტაიბრეიკი 10-მდე.
მარაჩი ო./მელზერი იუ. - ლორენცი პ./სინერი ჯ.
მარაჩი ო./... - ლორენცი პ....
0:0  I სეტი 
WTA. ლუქსემბურგი
გაუფი კ. - ბლინკოვა ა.
გაუფი კ. - ბლინკოვა ა.
-:-  არ დაწყებულა 
WTA. ლუქსემბურგი,წყვილები, სუპერ ტაიბრეიკი 10-მდე.
ნოლი ქს./მინელა მ. - ბროადი ნ./სილვა ე.
ნოლი ქს./მ... - ბროადი ნ./...
1:0  II სეტი 
WTA. მოსკოვი KC. რუსეთი
იასტრემსკაია დ. - ფლიპკენსი კ.
იასტრემსკა... - ფლიპკენსი კ.
1:1  მესამე სეტი 
ჩოგბურთი - ყველა ლიგა (29)
WTA. მოსკოვი KC. რუსეთი წყვილები, სუპერ ტაიბრეიკი 10-მდე.
ბაბოში ტ./მლადენოვიჩი კ. - კიჩენოკი ნ./ოლარუ რ.
ბაბოში ტ./... - კიჩენოკი ნ...
1:0  II სეტი 
ITF ანტალია
ხანი შ. - ალკაია მ.
ხანი შ. - ალკაია მ.
0:1  II სეტი 
ტომესკუ დ.ა. - იროუსეკი ტ.
ტომესკუ დ.ა. - იროუსეკი ტ.
0:1  II სეტი 
ITF როდეზი.
პეტიტი გ. - ჰეიმანი კ.
პეტიტი გ. - ჰეიმანი კ.
1:1  მესამე სეტი 
ITF ოლომოუცი.
ბარნეტი ჯ. - ნაზარუკი დ.
ბარნეტი ჯ. - ნაზარუკი დ.
0:0  I სეტი 
პაულსონ ა - კრსტევი ო.
პაულსონ ა - კრსტევი ო.
0:0  I სეტი 
ITF ხეტაფე.
პულანი ლ. - მორენო დე ალბორანი ნ.
პულანი ლ. - მორენო დე ...
1:1  მესამე სეტი 
ჩიდეხი კ. - კორია პასუს დო კარმო ჯ.
ჩიდეხი კ. - კორია პასუ...
0:0  I სეტი 
ჩეპელევი ა. - გარსია ა.
ჩეპელევი ა. - გარსია ა.
0:0  I სეტი 
ITF შარლმ-ელ შეიხი
კალვანო გ. - ობერლეიტნერი ნ.
კალვანო გ. - ობერლეიტნე...
0:0  I სეტი 
ITF დოჰა
ხომიჩი ა. - აგარვალი რ.
ხომიჩი ა. - აგარვალი რ.
1:0  II სეტი 
დენ ჰერი გ. - ბელიერი ა.
დენ ჰერი გ. - ბელიერი ა.
0:1  II სეტი 
ფოლიოტი ქ. - ჰალიაკი მ.
ფოლიოტი ქ. - ჰალიაკი მ.
1:0  II სეტი 
მუნდირი ა. - პონტჟდიკრომო ს.
მუნდირი ა. - პონტჟდიკრო...
1:0  II სეტი 
დევიატაროვი მ. - ჰანსონი გ.
დევიატაროვ... - ჰანსონი გ.
1:0  II სეტი 
ITF ანტალია ქალები
ანტონიტსჩი მ. - რაჯი ა.
ანტონიტსჩი მ. - რაჯი ა.
1:1  მესამე სეტი 
კრაუს ს. - გაბრიჩი ა.
კრაუს ს. - გაბრიჩი ა.
1:0  II სეტი 
ITF ქალები სევილია
ერანი ს. - პოდოროშკა ნ.
ერანი ს. - პოდოროშკა ნ.
1:1  მესამე სეტი 
ლასარო გარსია ა. - ტიგი პ.მ.
ლასარო გარ... - ტიგი პ.მ.
0:1  II სეტი 
ფეტეკაუ ი. - ბანდეჩი ს.
ფეტეკაუ ი. - ბანდეჩი ს.
1:0  II სეტი 
ITF ქალები - შარმ ელ შეიხი
შანი ი. - სიბილი კ.
შანი ი. - სიბილი კ.
0:1  II სეტი 
ელ საიედი ა. - ლე ბიჰანი კ.
ელ საიედი ა. - ლე ბიჰანი კ.
0:0  I სეტი 
ITF ქალები, სეკეშფეჰერვარი
ბარა ი.მ. - ხვალინსკა მ.
ბარა ი.მ. - ხვალინსკა მ.
1:0  II სეტი 
ბონდარი ა. - გარსია პერესი გ.
ბონდარი ა. - გარსია პერ...
0:1  II სეტი 
ფრეჩი მ. - ბეგუ ი-კ.
ფრეჩი მ. - ბეგუ ი-კ.
0:1  II სეტი 
ვალტერტი ს. - დი ჯუზეპე მ.
ვალტერტი ს. - დი ჯუზეპე მ.
1:0  II სეტი 
Challenger. ისმანინგი
ხერტაისი ი. - ჰაასე რ.
ხერტაისი ი. - ჰაასე რ.
1:0  II სეტი 
კალათბურთი (5)
ფილიპინები PBA. გოვერნოს თასი
ბლეკუოტერი - მაგნოლია ჰოტშოტსი
ბლეკუოტერი - მაგნოლია ჰ...
84:77  მე-4 მეოთხ. 44'
რუსეთის სუპერლიგა. ქალები
უმმკ ეკატერინბურგი(ახალ) - სპარტა ანდ კ ვიდნოე 2
უმმკ ეკატე... - სპარტა ანდ...
31:33  მე-3 მეოთხედი 07:30'
რუმინეთი თასი. ქალები
რაპიდ ბუქარესტი - კლუჟ-ნაპოკა
რაპიდ ბუქა... - კლუჟ-ნაპოკა
2:0  1-ლი მეოთხ. 1'
ევროთასი. ქალები
ენისეი - რუჟომბეროკი
ენისეი - რუჟომბეროკი
35:18  მე-2 მეოთხ. 17'
ჰოკეი (3)
რუსეთი MHL
სიბირსკიე სნაიპერი - კუზნეცკიე მედვედი
სიბირსკიე ... - კუზნეცკიე ...
1:3  მე 3 პერიოდი 44'
რუსეთი VHL
ერმაკი - ცსკ ვვს-სამარა
ერმაკი - ცსკ ვვს-სა...
4:3  მე 3 პერიოდი 58'
სოკოლ კრასნოიარსკი - ლადა ტოლიატი
სოკოლ კრას... - ლადა ტოლიატი
1:0  მე-2 ტაიმი 27'
ფრენბურთი (7)
რუსეთის უმაღლესი ლიგა B. ქალები
ისკრა სამარა - რიაზანი
ისკრა სამარა - რიაზანი
0:0  I სეტი 0'
თურქეთი VVSL, ქალები
გალათასარაი - კარაიოლარი
გალათასარაი - კარაიოლარი
0:0  I სეტი 0'
თურქეთი. 2 ლიგა, ქალები
ანკარა კარაიოლარი 2(ქალები) - ერიამან გენჩლიკი
ანკარა კარ... - ერიამან გე...
53:43  მესამე სეტი 0'
სოკე - არკას სპორი
სოკე - არკას სპორი
1:1  I სეტი 0'
ვიეტნამი A ლიგა,ქალები
ტანჰ პჰო ჰო ჩი მინი - ვინ პჰუკი(ქალ)
ტანჰ პჰო ჰ... - ვინ პჰუკი(...
64:52  მესამე სეტი 0'
საერთაშორისო ამხ. კლუბები.
საიპა თეირან - გონბადი
საიპა თეირან - გონბადი
36:40  II სეტი 0'
ხელბურთი (1)
უკრაინა სუპერლიგა
ზტრ ზაპოროჟიე - ზტრ– ბურევესტნიკ ზაპოროჟიე
ზტრ ზაპოროჟიე - ზტრ– ბურევ...
2:3  I ტაიმი 5'
ბადმინტონი (3)
Denmark Open - წყვილები
მაასი ი./ტაბელინგი რ. - არია პანგკარიანირა ვ.ნ./სანტოსო ა.ი.
მაასი ი./ტ... - არია პანგკ...
0:1  მეორე გეიმი 0'
Denmark Open
ვანგჩაროენი კ. - ხუან იუსიანი
ვანგჩაროენ... - ხუან იუსიანი
1:0  მეორე გეიმი 0'
Denmark Open - შერეული წყვილები
ჰურლბურტ-იუ ჯ./ვუ ჯ. - ფაიზალი ჰ./ვიდჯაჯა გ.ე.
ჰურლბურტ-ი... - ფაიზალი ჰ....
0:0  პირველი გეიმი 0'
სნუკერი (5)
საერთაშორისო English Open 2019
ლანინგი ბ. - უილსონი კ.
ლანინგი ბ. - უილსონი კ.
2:1  მატჩი მიმდინარეობს 
ო სალივანი რ. - იუან სიცზიუნი
ო სალივანი რ. - იუან სიცზიუნი
1:2  მატჩი მიმდინარეობს 
იუელუნი ჟ. - ვულასტონი ბ.
იუელუნი ჟ. - ვულასტონი ბ.
2:0  მატჩი მიმდინარეობს 
ჩჟაო სინტუნი - ჰამილტონი ე.
ჩჟაო სინტუნი - ჰამილტონი ე.
2:0  მატჩი მიმდინარეობს 
გილბერტი დ. - დავიესი რ.
გილბერტი დ. - დავიესი რ.
1:0  მატჩი მიმდინარეობს 
მაგიდის ჩოგბურთი (4)
საერთაშორისო Challenger Series 2019
რეზეტკა რ. - შუმანი მ.
რეზეტკა რ. - შუმანი მ.
-:-  არ დაწყებულა 0'
საერთაშორისო. ITTF Challenge, Polish Open 2019
ოეხმე ბ. - ვალაშეკი პ.
ოეხმე ბ. - ვალაშეკი პ.
2:0  მესამე სეტი 0'
სიუი ჰაი დუნი - გოლა მ.
სიუი ჰაი დუნი - გოლა მ.
2:1  მეოთხე სეტი 0'
სპანიკი ტ. - ციგანოვსკი მ.
სპანიკი ტ. - ციგანოვსკი მ.
1:0  II სეტი 0'
ფეხბურთი (45)
მს კფარ კასემი U19 - ირონი მოდიინი U19
მს კფარ კა... - ირონი მოდი...
16.10.19 17:00
ზობაჰანი - მეს კერმანი
ზობაჰანი - მეს კერმანი
16.10.19 17:20
სეპაჰანი - ნავად ურმია
სეპაჰანი - ნავად ურმია
16.10.19 16:30
ჩოგბურთი (29)
ბასოლს რიბერა მ./ფიტა ბოლუდა ა. - გუერერო ალვარეს ე. / რუსი ა.
ბასოლს რიბ... - გუერერო ალ...
16.10.19 17:00
ლამასინე ტ. - კოლარი ზ.
ლამასინე ტ. - კოლარი ზ.
16.10.19 17:00
კალათბურთი (5)
ბატანგას ტანდუაი ატლეტიკსი - ჯენერალ სანტოს უორიორსი
ბატანგას ტ... - ჯენერალ სა...
16.10.19 16:30
ფრენბურთი (7)
ინდომარკო სიდოარჯო - ბერლიან ბანკ ჯატენგი
ინდომარკო ... - ბერლიან ბა...
16.10.19 17:00
დღევანდელი LIVE
ფეხბურთი (56)
ფოჯა - ტურისი
ფოჯა - ტურისი
16.10.19 20:00
ვოლფსბურგი - ტვენტე
ვოლფსბურგი - ტვენტე
16.10.19 20:00
ბრონდბიუ - გლაზგო სიტი
ბრონდბიუ - გლაზგო სიტი
16.10.19 20:00
სლავია პრაღა - არსენალი
სლავია პრაღა - არსენალი
16.10.19 20:30
სიტი - ატლეტიკო
სიტი - ატლეტიკო
16.10.19 22:00
ბრეიდაბლიკი - პსჟ
ბრეიდაბლიკი - პსჟ
16.10.19 22:30
კომპოსტელა - კორუხო
კომპოსტელა - კორუხო
16.10.19 22:30
ფუენლაბრადა - სარაგოსა
ფუენლაბრადა - სარაგოსა
16.10.19 23:00
სტროგინო-მ - ფკ როსიჩი
სტროგინო-მ - ფკ როსიჩი
16.10.19 18:30
უორ დაღესტანი - ვაინაკ არგუნი
უორ დაღესტანი - ვაინაკ არგუნი
16.10.19 18:00
ბაკლი თაუნი - გილსფილდი
ბაკლი თაუნი - გილსფილდი
16.10.19 22:30
ედენდერ თაუნი - ნიუბრიჯ თაუნი
ედენდერ თაუნი - ნიუბრიჯ თაუნი
16.10.19 22:45
ბორისლავი 2009 - მარიცა მილევო
ბორისლავი ... - მარიცა მილევო
16.10.19 17:00
აკრატიტოსი - მანდრაიკოსი
აკრატიტოსი - მანდრაიკოსი
16.10.19 17:00
პანიონისი ახილეას აგიასი - ანაგენისი პატრონი
პანიონისი ... - ანაგენისი ...
16.10.19 17:00
სკ ჰოსტივარი - კოლოვრატი
სკ ჰოსტივარი - კოლოვრატი
16.10.19 18:00
ორლეტა რაძინი - ბიალა პოდლასკა
ორლეტა რაძინი - ბიალა პოდლ...
16.10.19 17:30
ტურნუ მაგურელე - უტა არადი
ტურნუ მაგუ... - უტა არადი
16.10.19 20:30
ალუმინი - კოპერი
ალუმინი - კოპერი
16.10.19 19:00
ნაფტა ლენდავა - რუდარი
ნაფტა ლენდავა - რუდარი
16.10.19 21:00
მურა - ნკ ბრავო
მურა - ნკ ბრავო
16.10.19 17:30
ლეგიონარი დნიპრო - სკორუკ ტომაკოვკა
ლეგიონარი ... - სკორუკ ტომ...
16.10.19 20:00
ბანგა გარგზდაი - ატმოსფერი
ბანგა გარგ... - ატმოსფერი
16.10.19 20:00
ვიტისი - პაკრუოჟისი
ვიტისი - პაკრუოჟისი
16.10.19 20:30
პაიდე III - პარნუ ვაპრუსი II
პაიდე III - პარნუ ვაპრ...
16.10.19 21:00
ვიიმსი II - პიარნუ პოსეიდონი
ვიიმსი II - პიარნუ პოს...
16.10.19 21:00
პიარნუ - კალევი ტალინი II
პიარნუ - კალევი ტალ...
16.10.19 20:30
კორინთიანსი - ბოტაფოგო
კორინთიანსი - ბოტაფოგო
16.10.19 22:00
პალმეირასი - ბაჰია
პალმეირასი - ბაჰია
16.10.19 22:00
ფლამენგო რჟ - სან პაულუ სპ
ფლამენგო რჟ - სან პაულუ სპ
16.10.19 22:00
ლინენსე - XV დე ნოვემბრო
ლინენსე - XV დე ნოვე...
16.10.19 22:30
ფლამენგო რჟ - კოლონია
ფლამენგო რჟ - კოლონია
16.10.19 17:00
ედერშეიმი 1931 - გისენი
ედერშეიმი ... - გისენი
16.10.19 21:00
ალცენაუ - ფრაიბურგი(მ)
ალცენაუ - ფრაიბურგი(მ)
16.10.19 18:00
შაჰინ ბუშერი - საიპა
შაჰინ ბუშერი - საიპა
16.10.19 18:30
ცენტრალ კორდობა - ესტუდიანტესი ლა პლატა
ცენტრალ კო... - ესტუდიანტე...
16.10.19 22:35
დეფ. ბელგრანო - გიმნასია ლპ
დეფ. ბელგრანო - გიმნასია ლპ
16.10.19 23:00
კა ესტუდიანტესი - დეპ. მორონი
კა ესტუდია... - დეპ. მორონი
16.10.19 19:00
დეპ. არმენიო - ფენიქსი
დეპ. არმენიო - ფენიქსი
16.10.19 22:30
ფენიქსი - კომუნიკაციონი
ფენიქსი - კომუნიკაციონი
16.10.19 22:30
ბარაკას ცენტრალი - ტემპერლეი
ბარაკას ცე... - ტემპერლეი
16.10.19 22:30
დანუბიო - ფენიქსი
დანუბიო - ფენიქსი
16.10.19 23:00
ბოსტონ რივერი - პროგრესო
ბოსტონ რივერი - პროგრესო
16.10.19 23:00
კა სერო - რივერ პლეიტი
კა სერო - რივერ პლეიტი
16.10.19 23:00
სკეიდი ოსლო - რაუფოსი
სკეიდი ოსლო - რაუფოსი
16.10.19 22:15
რაჯამანგალა უნივ. - რაჯამანგალა რატანაკოსინი უნივ.
რაჯამანგალ... - რაჯამანგალ...
16.10.19 12:30
სკიოლდი - ვანლესე
სკიოლდი - ვანლესე
16.10.19 20:00
ფარნბორო სკ - უიმბორნი
ფარნბორო სკ - უიმბორნი
16.10.19 22:45
ალ ნოჯუმი - ალ აინი
ალ ნოჯუმი - ალ აინი
16.10.19 18:55
ალ ტაქადომი - ალ შოალაჰი
ალ ტაქადომი - ალ შოალაჰი
16.10.19 19:15
რეალ კინგსი - უტონგატი
რეალ კინგსი - უტონგატი
16.10.19 17:30
მოროკა სვალოუსი - ტს გალაქსი
მოროკა სვა... - ტს გალაქსი
16.10.19 17:30
როიალ იგლზი - მბომბელა
როიალ იგლზი - მბომბელა
16.10.19 17:30
მაუნთ კენია იუნ. - მიგორი(ახალ.)
მაუნთ კენი... - მიგორი(ახალ.)
16.10.19 13:00
კიბერა ბლექ სტარი - ბიდკო იუნ.
კიბერა ბლე... - ბიდკო იუნ.
16.10.19 17:15
პრიშტინა - დრენიცა სკენდერაჯი
პრიშტინა - დრენიცა სკ...
16.10.19 20:00
ჩოგბურთი TOP - ლიგები (20)
როსოლი ლ. - ლაიოვიჩი დ.
როსოლი ლ. - ლაიოვიჩი დ.
16.10.19 17:15
კოლშრაიბერი ფ. - ხაჩანოვი კ.
კოლშრაიბერ... - ხაჩანოვი კ.
16.10.19 19:30
იმერი მ. - სოუსა ჟ.
იმერი მ. - სოუსა ჟ.
16.10.19 17:10
კიურეი ს. - დიმიტროვი გ.
კიურეი ს. - დიმიტროვი გ.
16.10.19 20:30
ევანსი დ. - კრაინოვიჩი ფ.
ევანსი დ. - კრაინოვიჩი ფ.
16.10.19 21:50
კონტინენი ხ./როჟე ვასელინი ე. - ფრიცი ტ.ჰ./ოპელკა რ.
კონტინენი ... - ფრიცი ტ.ჰ....
16.10.19 17:15
იმერი ე./იმერი მ. - ალბოტი რ./ლინდშტედტი რ.
იმერი ე./ი... - ალბოტი რ./...
16.10.19 18:35
სიმონი ჟ. - ცონგა ჯ.
სიმონი ჟ. - ცონგა ჯ.
16.10.19 20:30
ვავრინკა ს. - ლოპესი ფ.
ვავრინკა ს. - ლოპესი ფ.
16.10.19 21:50
მარაჩი ო./მელზერი იუ. - ლოპესი ფ./მუნარი ჯ.
მარაჩი ო./... - ლოპესი ფ./...
15.10.19 17:30
პელა გ./შვარცმანი დ.ს. - ერლიხი ჯ./სიტაკი ა.
პელა გ./შვ... - ერლიხი ჯ./...
16.10.19 18:15
ნილსენი ფ./პიუცი ტ. - ჟილი ს./ვლიგენი ი.
ნილსენი ფ.... - ჟილი ს./ვლ...
16.10.19 18:30
კრავიცი კ./მიესი ა. - ბემელმანსი რ./კოპიანსი კ.
კრავიცი კ.... - ბემელმანსი...
16.10.19 21:30
მერტენსი ე. - ფოგელი ს.
მერტენსი ე. - ფოგელი ს.
15.10.19 20:00
დოი მ. - გერგესი ჯ.
დოი მ. - გერგესი ჯ.
16.10.19 20:00
მაკნალი კ. - ოსტაპენკო ე.
მაკნალი კ. - ოსტაპენკო ე.
16.10.19 21:15
პატინამა კერხოვე ლ./სხოფსი ბ. - ჰესე ა./პაქუეტი კ.
პატინამა კ... - ჰესე ა./პა...
16.10.19 17:20
მოლინარო ე./პიტერი კ. - გასპარიანი მ./ნიკულესკუ მ.
მოლინარო ე... - გასპარიანი...
16.10.19 18:35
ბლინკოვა ა./კატო მ. - ფიშმანი შ./სიზიკოვა ი.
ბლინკოვა ა... - ფიშმანი შ....
16.10.19 19:50
ვეკიჩი დ. - მუხოვა კ.
ვეკიჩი დ. - მუხოვა კ.
16.10.19 21:00
ჩოგბურთი - ყველა ლიგა (133)
ფაბიანო ტ./სეპი ა. - ბედენე ა./ჯარი ნ.
ფაბიანო ტ.... - ბედენე ა./...
16.10.19 16:30
ბუბლიკი/კუკუშკინი - დანიელი მ./ოსვალდი ფ.
ბუბლიკი/კუ... - დანიელი მ....
16.10.19 18:30
ძალამიძე ნ./მოროზოვა ლ. - დაბროვსკი გ./სინიაკოვა კ
ძალამიძე ნ... - დაბროვსკი ...
16.10.19 17:15
კუდერმეტოვა ვ./სრებოტნიკი კ. - ალეკსანდროვა ე./სასნოვიჩი ა.
კუდერმეტოვ... - ალეკსანდრო...
16.10.19 17:20
ფლიპკენსი კ./მატეკ სანდსი ბ. - დანილოვიჩი ო./ტომლიანოვიჩი ა.
ფლიპკენსი ... - დანილოვიჩი...
16.10.19 18:35
ნაბიევი ო. - აბზალოვი შ.
ნაბიევი ო. - აბზალოვი შ.
16.10.19 10:20
შიპილოვი ს. - კორიბეინიკოვი გ.
შიპილოვი ს. - კორიბეინიკ...
16.10.19 12:40
ბოკჩი ლ. - ფატარი ა.
ბოკჩი ლ. - ფატარი ა.
15.10.19 17:45
ჯაკი გ. - ესკოფიე ა.
ჯაკი გ. - ესკოფიე ა.
16.10.19 15:40
მარტინო მ. - რეიმონდი ა.
მარტინო მ. - რეიმონდი ა.
16.10.19 17:05
ბერტოლონი ა./ხერსი ჯ. - მარტინეს ა./სანჩეს ვინასი პ.
ბერტოლონი ... - მარტინეს ა...
15.10.19 18:00
პაუელსი მ. - ბაროსო კამპოსი ა.
პაუელსი მ. - ბაროსო კამ...
16.10.19 17:10
პეტიტი გ./როშეტი ლ. - ფურნესი ე./ჰეიმანი კ.
პეტიტი გ./... - ფურნესი ე....
16.10.19 17:10
ნასერი ი./შტაეჰელი ლ. - კატანი ლ./ინსერა ნ.
ნასერი ი./... - კატანი ლ./...
16.10.19 17:25
ბიუპაინი ს./ბიტოუნ კუზმინი კ. - ბოჩჩი ლ./მიჩელი მ.
ბიუპაინი ს... - ბოჩჩი ლ./მ...
16.10.19 17:50
ველდერი მ./ზიმა ლ. - გოლდშტაინერი პ./გიუნტერი ვ.
ველდერი მ.... - გოლდშტაინე...
15.10.19 19:20
ფარმერი ე./ჯუნი ა. - დევიატიაროვი მ./ჟუ მ.
ფარმერი ე.... - დევიატიარო...
15.10.19 19:50
აზევედო პერეირა ე ოლივეირა ბ./პიროსი ზ. - ლუცმა ნ./ნოუზა პ.
აზევედო პე... - ლუცმა ნ./ნ...
16.10.19 18:25
ორტლიპი ჯ. - როდრიგესი კ.
ორტლიპი ჯ. - როდრიგესი კ.
16.10.19 18:00
მბიტი მ. - ჩარლზ ფორსი
მბიტი მ. - ჩარლზ ფორსი
16.10.19 18:00
ჰანკი ტ. - მაიორი კ.
ჰანკი ტ. - მაიორი კ.
16.10.19 19:30
კულიმორი კ. - ეგუეზი ს.
კულიმორი კ. - ეგუეზი ს.
16.10.19 19:30
მერსიე ტ. - პანტა ჰერეროსი ხ.ბ.
მერსიე ტ. - პანტა ჰერე...
16.10.19 19:30
მაიაგოიტია რ.დ. - ელ მიხდავი ა.
მაიაგოიტია... - ელ მიხდავი ა.
16.10.19 21:30
გომესი ხ.ს. - სტროდე ი.
გომესი ხ.ს. - სტროდე ი.
16.10.19 21:30
კომესანა ფ. - პერეირა ხ.
კომესანა ფ. - პერეირა ხ.
15.10.19 22:45
ხუარესი ფ. - ჰუერტას დელ პინო კორდოვა არ.
ხუარესი ფ. - ჰუერტას დე...
16.10.19 01:05
ზუკასი მ. - ბლუმენბერგი ა.
ზუკასი მ. - ბლუმენბერგ...
16.10.19 18:00
ჰინშინგი ჟ. - შმიდი ა.
ჰინშინგი ჟ. - შმიდი ა.
16.10.19 18:00
ჰუერტას დელ პინო კ. - ოლივეირა კ.
ჰუერტას დე... - ოლივეირა კ.
16.10.19 18:00
მალა ბ. - რეის და სილვა ჟ.ლ.
მალა ბ. - რეის და სი...
16.10.19 18:00
რიბეირო მარკონდეს ი. - ვერნე მ.
რიბეირო მა... - ვერნე მ.
16.10.19 19:30
რიკელმე კოპარი ა. - ფალაბელა ლ.ა.
რიკელმე კო... - ფალაბელა ლ.ა.
16.10.19 19:30
ტორესი ჯ.ბ. - დუტრა და სილვა დ.
ტორესი ჯ.ბ. - დუტრა და ს...
16.10.19 19:30
კარარო ლ. - ბოსკარდინ დიას პ.
კარარო ლ. - ბოსკარდინ ...
16.10.19 19:30
ამორიმ დე ლიმა ლ. - ლინგუა ლავალენი ა.ლ.
ამორიმ დე ... - ლინგუა ლავ...
16.10.19 21:00
ბაეზი ს. - სილვა მ.ე.
ბაეზი ს. - სილვა მ.ე.
16.10.19 21:00
დე კარვალო კარდოსო ალვესი მ. - და სილვა გ.კ.
დე კარვალო... - და სილვა გ.კ.
16.10.19 21:00
ჩჟუ ე. - ჰაბიბი ჰ.
ჩჟუ ე. - ჰაბიბი ჰ.
16.10.19 19:00
დე იონგი ჯ. - კარრი ს.
დე იონგი ჯ. - კარრი ს.
16.10.19 19:00
კარუანა ლ. - სვაჟდა ზ.
კარუანა ლ. - სვაჟდა ზ.
16.10.19 19:00
ლანგმო კ. - სოტო მ.
ლანგმო კ. - სოტო მ.
16.10.19 20:30
რიბაკოვი ა. - გრეი ჯ.
რიბაკოვი ა. - გრეი ჯ.
16.10.19 20:30
გოლდხოფი გ. - არკონადა ხორდი
გოლდხოფი გ. - არკონადა ხ...
16.10.19 20:30
სინკლერი კ. - ფარენი კ.
სინკლერი კ. - ფარენი კ.
16.10.19 20:30
ბრაუერი გ. - ნაკაშიმა ბ.
ბრაუერი გ. - ნაკაშიმა ბ.
16.10.19 22:00
კირკოვი ვ. - პატაელი ბ.
კირკოვი ვ. - პატაელი ბ.
16.10.19 22:00
ლებედევი ა. - ჩეპელი ნ.
ლებედევი ა. - ჩეპელი ნ.
16.10.19 22:00
მიელე ა./იამაკიტა ფ. - ბინი ვ./ვარელა ფ.
მიელე ა./ი... - ბინი ვ./ვა...
15.10.19 22:20
ბატაგინი გ./ტრევიზამ კამპანა ტ. - ბოსკარდინ დიასი პ./რონკადელი ფ.
ბატაგინი გ... - ბოსკარდინ ...
15.10.19 23:50
ბლიუმენბერგი ა./ჰინშინგი ჟ. - ალვეში მ./ოლივეირა ს.
ბლიუმენბერ... - ალვეში მ./...
16.10.19 00:20
კომესანა ფ./რიკელმე კაპარი ა. - მალა ბ./ვერნერი მ.
კომესანა ფ... - მალა ბ./ვე...
16.10.19 03:20
ჰუერტას დელ პინო კ ა./ჰუერტას კ. - ფალაბელი ლ.ა./ზუკასი მ.
ჰუერტას დე... - ფალაბელი ლ...
16.10.19 23:00
ხუარესი ფ./ტორესი ჯ.ბ. - პუჩინელი დე ალმეიდა/რეის და სილვა
ხუარესი ფ.... - პუჩინელი დ...
16.10.19 23:00
კარარო ლ./ერჰარდტი გ. - მარკონდესი ი./პერეირა ხ.
კარარო ლ./... - მარკონდესი...
16.10.19 23:00
ფარენი კ./მაკჰიუ ა. - ბოტველი პ./ჯონსონი ლ.
ფარენი კ./... - ბოტველი პ....
16.10.19 02:50
დიმსტირი ი./ლოვეტი კ. - გირტსი მ./ვაითჰაუსი მ.
დიმსტირი ი... - გირტსი მ./...
16.10.19 04:10
ფორტინი მ-ა./პანტა გ. - ბუტსი ს./ბიბელი ნ.
ფორტინი მ-... - ბუტსი ს./ბ...
16.10.19 21:30
ესტევესი მ./კესტელბომი მ. - მბიტი მ./პიერსე ა.
ესტევესი მ... - მბიტი მ./პ...
16.10.19 23:00
ბენდეკი ჯ.დ./როდრიგესი კ. - დორია ლ./ერნანდეს რამირესი ს.ლ.
ბენდეკი ჯ.... - დორია ლ./ე...
16.10.19 23:00
ფორსე ჩ./მაიორი კ. - მენდოზა ა./ზებალოსი ფ.
ფორსე ჩ./მ... - მენდოზა ა....
16.10.19 23:00
მაიგა რ. - ელკადი ო.
მაიგა რ. - ელკადი ო.
16.10.19 17:20
ბოიდი კ.ლ. - ტამი კ.
ბოიდი კ.ლ. - ტამი კ.
16.10.19 18:20
ობერტი ა. - ადასი ს.
ობერტი ა. - ადასი ს.
16.10.19 17:40
ელამინ ა. - კოჩევარ-დესმანი ტ.
ელამინ ა. - კოჩევარ-დე...
16.10.19 17:40
ველდერი მ. - რაისმა კ.
ველდერი მ. - რაისმა კ.
16.10.19 17:40
კოპი ს. - ჯუნი ა.
კოპი ს. - ჯუნი ა.
16.10.19 17:40
სიმონი ტ. - მურტაზა მუზ.
სიმონი ტ. - მურტაზა მუზ.
16.10.19 17:40
ასტახოვა დ. - კრასნოვა დ.
ასტახოვა დ. - კრასნოვა დ.
16.10.19 10:00
კუდაშოვა დ. - ბროგლიზი პ.
კუდაშოვა დ. - ბროგლიზი პ.
16.10.19 12:00
დუანი ი-ი./ჟანგი ი. - შაფათავა ს./უებლი სმიტი ე.
დუანი ი-ი.... - შაფათავა ს...
16.10.19 11:55
რადანოვიჩი დ. - გერლახი კ.
რადანოვიჩი დ. - გერლახი კ.
16.10.19 18:30
ბენუა მ./ვახაჩიკი იუ. - კარეგარო მ./ერანი ს.
ბენუა მ./ვ... - კარეგარო მ...
16.10.19 18:30
ბუკსა კ./ლოპეს მარტინესი მ.დ. - ბურილო ესკორიუელა ი./ლასარო გარსია ა.
ბუკსა კ./ლ... - ბურილო ესკ...
16.10.19 18:30
მატუსოვა ბ. - ტრანი დ.
მატუსოვა ბ. - ტრანი დ.
16.10.19 17:00
პაულენკა კ. - რუსოვა ა.
პაულენკა კ. - რუსოვა ა.
16.10.19 17:40
კატალდი ტ. - ივანოვა დ.
კატალდი ტ. - ივანოვა დ.
16.10.19 18:30
ჩერნიშოვა მ./სკამლოვა ს. - ერიავეცი ვ./მალესევიჩი ტ.
ჩერნიშოვა ... - ერიავეცი ვ...
15.10.19 17:30
ჩერნიშოვა მ./სკამლოვა ს. - ბუკტა ა./პერეირა ტ.
ჩერნიშოვა ... - ბუკტა ა./პ...
15.10.19 17:35
ბირანი შ. - დევისი ე.
ბირანი შ. - დევისი ე.
15.10.19 18:00
ბრიგს კ. - კებერლე ა.
ბრიგს კ. - კებერლე ა.
15.10.19 19:30
რაშკევიჩი ე. - ვაშინგტონი ა.
რაშკევიჩი ე. - ვაშინგტონი ა.
16.10.19 20:00
იანდრიჩი ტ. - სანჩესი ა.
იანდრიჩი ტ. - სანჩესი ა.
16.10.19 20:00
კასტილო ჰუერტა ფ. - ფუნგ სტეისი
კასტილო ჰუ... - ფუნგ სტეისი
16.10.19 20:00
პიედრა ლ. - იან უასერსონი
პიედრა ლ. - იან უასერსონი
16.10.19 21:30
ლარსონი ი. - სტივარტი კ.
ლარსონი ი. - სტივარტი კ.
16.10.19 19:00
შტერნსი პ. - მა ლ.
შტერნსი პ. - მა ლ.
16.10.19 19:00
იოკიჩი კ. - ლამენსი ს.
იოკიჩი კ. - ლამენსი ს.
16.10.19 19:00
მაკადუ რ. - გატიკა ბ.
მაკადუ რ. - გატიკა ბ.
16.10.19 19:00
შაფფერი კ. - ხალბაუერი ე.
შაფფერი კ. - ხალბაუერი ე.
16.10.19 20:30
სტადლერი ნ. - მელნიკოვა მ.
სტადლერი ნ. - მელნიკოვა მ.
16.10.19 20:30
ბირანი შ. - ზაკარიასი მ.
ბირანი შ. - ზაკარიასი მ.
16.10.19 20:30
ნავარო ე. - ლუის კვონგი
ნავარო ე. - ლუის კვონგი
16.10.19 20:30
ფეიხი კ. - კისელი ჯ.
ფეიხი კ. - კისელი ჯ.
16.10.19 22:00
ლიუ კ. - ბრიგს კ.
ლიუ კ. - ბრიგს კ.
16.10.19 22:00
კრივოი მ.ს. - ბროადუსი ს.
კრივოი მ.ს. - ბროადუსი ს.
16.10.19 19:00
ერერო ლ.ა. - დანილინა ა.
ერერო ლ.ა. - დანილინა ა.
16.10.19 19:00
კილნაროვა მ. - კინარდი ტ.
კილნაროვა მ. - კინარდი ტ.
16.10.19 19:00
სებოვი კ. - ემი ჟ.
სებოვი კ. - ემი ჟ.
16.10.19 19:00
აპლეტონი ე. - ფერნანდეს ლ.ა.
აპლეტონი ე. - ფერნანდეს ...
16.10.19 20:30
ვილიარეალი ა.რ. - ბაბიჩი ვ.
ვილიარეალი... - ბაბიჩი ვ.
16.10.19 20:30
დოილი, ჰ - პედრეტი ტ.გ.
დოილი, ჰ - პედრეტი ტ.გ.
16.10.19 20:30
კონტრერას გომესი ფ. - გლატჩი ა.
კონტრერას ... - გლატჩი ა.
16.10.19 20:30
ვან ნგუიენი შ. - უიტლე ს.
ვან ნგუიენ... - უიტლე ს.
16.10.19 22:00
ჰარისონი კ. - შაფერი დ.
ჰარისონი კ. - შაფერი დ.
16.10.19 22:00
კეიკო ჟ. - ნოელი ა.
კეიკო ჟ. - ნოელი ა.
16.10.19 22:00
სიდლისკა ნ. - გაბუევა ა.
სიდლისკა ნ. - გაბუევა ა.
16.10.19 23:30
ლოები ჯ. - ჩავატიპონი შ.
ლოები ჯ. - ჩავატიპონი შ.
16.10.19 23:30
ბარნეტი ა. - ტობიტა ა.
ბარნეტი ა. - ტობიტა ა.
16.10.19 23:30
სტადლერი ნ./სუხოტინა ა. - ბეკტაში ე./მური ტ.
სტადლერი ნ... - ბეკტაში ე....
16.10.19 01:40
ტიანდრამულია ო./ზაკარიასი მ. - ხალბაუერი ე./ნავარო ე.
ტიანდრამულ... - ხალბაუერი ...
16.10.19 23:30
ჩანი ს./მიულერი ა. - ლამენსი ს./მელნიკოვა მ.
ჩანი ს./მი... - ლამენსი ს....
16.10.19 23:30
პორტალატინი კ./სანჩესი ა. - ჯეიმსი ა./ლადანი ა.
პორტალატინ... - ჯეიმსი ა./...
16.10.19 22:30
ჰიტი მ./რაშკევიჩი ე. - ლორეცი პ./ლორეცი ვ.
ჰიტი მ./რა... - ლორეცი პ./...
16.10.19 23:00
ბარანანო პ./კრივოი მ.ს. - გამარა მარტინსი ი./პედრეტი ტ.გ.
ბარანანო პ... - გამარა მარ...
17.10.19 01:00
ფერნანდესი ბ.ჯ./ფერნანდესი ლ.ა. - ბროადუსი ს./ონგ ვ.
ფერნანდესი... - ბროადუსი ს...
17.10.19 02:30
ჰელმი ო. - ნგ კვან იაუ.
ჰელმი ო. - ნგ კვან იაუ.
16.10.19 07:00
ორმაჩეა პ. - ტანი ხ.
ორმაჩეა პ. - ტანი ხ.
16.10.19 17:10
ჩიოროაიე ი.გ. - ტომოვა ვ.
ჩიოროაიე ი.გ. - ტომოვა ვ.
16.10.19 17:15
ზანევსკაია მ. - ბოშკოვიჩი ლ.
ზანევსკაია მ. - ბოშკოვიჩი ლ.
16.10.19 17:30
ნაგი ა. - პოტოჩნიკი ნ.
ნაგი ა. - პოტოჩნიკი ნ.
16.10.19 18:00
კოვინიჩი დ. - სტოლარი ფ.
კოვინიჩი დ. - სტოლარი ფ.
16.10.19 18:40
ზავაცკა კ. - ბუიუკაკჩაი ჩ.
ზავაცკა კ. - ბუიუკაკჩაი ჩ.
16.10.19 18:45
ბახინგერი მ. - ლენცი იუ.
ბახინგერი მ. - ლენცი იუ.
16.10.19 12:00
ვარდი ჯ. - ჰანფმანი ია.
ვარდი ჯ. - ჰანფმანი ია.
16.10.19 12:00
ბლანკანო ჟ - ბალდი ფ.
ბლანკანო ჟ - ბალდი ფ.
16.10.19 22:15
კუნი ნ. - ესკობედო ე.
კუნი ნ. - ესკობედო ე.
16.10.19 20:00
კინგი კ. - ჯირონი მ.
კინგი კ. - ჯირონი მ.
16.10.19 20:00
სმიტი რ. - დაკვორტი ჯ.
სმიტი რ. - დაკვორტი ჯ.
16.10.19 20:00
სოკი ჯ. - პერვოლარაკისი მ.
სოკი ჯ. - პერვოლარაკ...
16.10.19 20:00
ბროადი ლ. - კრიუგერი მ
ბროადი ლ. - კრიუგერი მ
16.10.19 20:00
იანგი დ. - ესკობარი გ.
იანგი დ. - ესკობარი გ.
16.10.19 20:00
კერეტანი ჯ./კრესი მ. - ალტმაიერი დ./ხერტაისი ი.
კერეტანი ჯ... - ალტმაიერი ...
16.10.19 22:15
კალათბურთი (54)
ჰიუსტონ როკეტსი - სან ანტონიო
ჰიუსტონ რო... - სან ანტონიო
17.10.19 04:00
ოკლაჰომა - მემფის გრიზლი
ოკლაჰომა - მემფის გრიზლი
17.10.19 04:00
ნიუ-იორკ ნიკსი - ატლანტა ჰოუკსი
ნიუ-იორკ ნ... - ატლანტა ჰო...
17.10.19 04:00
იუტა - პორტლენდი
იუტა - პორტლენდი
17.10.19 05:00
საკრამენტო კინგსი - მელბურნ იუნ.
საკრამენტო... - მელბურნ იუნ.
17.10.19 06:00
ლეიკერსი - გოლდენ სტეიტი
ლეიკერსი - გოლდენ სტეიტი
17.10.19 06:30
რიეტი პალაკანესტრო - ნაპოლი ბასკეტ
რიეტი პალა... - ნაპოლი ბასკეტ
16.10.19 23:00
ფირენზე - მონტეკანიტერმე
ფირენზე - მონტეკანიტ...
16.10.19 22:30
ომნია პავია - ჯილბერტინა სორეზინა
ომნია პავია - ჯილბერტინა...
16.10.19 22:45
ელაჩემ ვიგევანო 1955 - ვირტუს პადოვა
ელაჩემ ვიგ... - ვირტუს პადოვა
16.10.19 23:00
კორატო - გლობალ სერვის სკაური
კორატო - გლობალ სერ...
16.10.19 23:00
ტარბი - ორლეანსი
ტარბი - ორლეანსი
15.10.19 22:00
შუფელვეიშემი - ნანსი
შუფელვეიშემი - ნანსი
15.10.19 22:00
აკ გოლფ-ხუან-ვალაურისი - უნიონ სპ. ავინონ პონტეტი
აკ გოლფ-ხუ... - უნიონ სპ. ...
15.10.19 22:00
ბაირაკლი ბელედიესი - ემლაკ კონუტი
ბაირაკლი ბ... - ემლაკ კონუტი
15.10.19 19:00
ურლა ბელედიესი - ანთალია 07
ურლა ბელედ... - ანთალია 07
15.10.19 19:00
საკერია იუკსელი - ბურსა ბსბ
საკერია იუ... - ბურსა ბსბ
16.10.19 18:00
დიაგორას დრიოპიდეონი - პანიონისი
დიაგორას დ... - პანიონისი
16.10.19 18:00
ფენიქს კონსტანტა - ტარგუ სეკუიესკი
ფენიქს კონ... - ტარგუ სეკუ...
16.10.19 18:00
აგუაკატეროსი - ლაგუნეროსი კომარკა
აგუაკატეროსი - ლაგუნეროსი...
16.10.19 05:00
პაულისტანო - სან ჟოზე
პაულისტანო - სან ჟოზე
16.10.19 03:00
ანდეს ტალერეს მენდოს - ხიმნასია ი ესგრიმა მენდოსა
ანდეს ტალე... - ხიმნასია ი...
16.10.19 04:30
ბრუხოს იზალკო - სანტა ტეკლა
ბრუხოს იზალკო - სანტა ტეკლა
16.10.19 05:30
დონ ბოსკო უორიორზი U23 - სანტა ტეკლა U23
დონ ბოსკო ... - სანტა ტეკლ...
16.10.19 04:30
სან-სალვადორი U23 - მონს რომერო U23
სან-სალვად... - მონს რომერ...
16.10.19 05:45
ტრენტო - ოლდენბურგი
ტრენტო - ოლდენბურგი
16.10.19 21:30
ბუდუჩნოსტი პოდგორიცა - არკა გდინია
ბუდუჩნოსტი... - არკა გდინია
16.10.19 21:45
ლოკ. ყუბანი - ლიმოჟი
ლოკ. ყუბანი - ლიმოჟი
16.10.19 20:30
მაკაბი რ. - მონაკო
მაკაბი რ. - მონაკო
16.10.19 20:30
ულმი - პრომიტეასი
ულმი - პრომიტეასი
16.10.19 21:00
ბრეშა - ცედევიტა ოლიმპია
ბრეშა - ცედევიტა ო...
16.10.19 22:45
ნანტერე - უნიკს ყაზანი
ნანტერე - უნიკს ყაზანი
16.10.19 22:45
ხოვენტუტი - დარუსაფაკა
ხოვენტუტი - დარუსაფაკა
16.10.19 22:45
ტტტ რიგა - უსკ პრაღა
ტტტ რიგა - უსკ პრაღა
16.10.19 20:00
კასტორს ბრენი - უმმკ ეკატერინბურგი
კასტორს ბრენი - უმმკ ეკატე...
16.10.19 22:00
დინამო კურსკი - ლიონი
დინამო კურსკი - ლიონი
16.10.19 20:00
ფენერბახჩე - ჟირონა
ფენერბახჩე - ჟირონა
16.10.19 20:30
მონპელიე - სოპრონი
მონპელიე - სოპრონი
16.10.19 22:00
დიჟონი - ფალკო სომბატხეი
დიჟონი - ფალკო სომბ...
16.10.19 22:00
ტელეკომი ბონი - სარაგოსა
ტელეკომი ბონი - სარაგოსა
16.10.19 22:00
სასარი - ლიტკაბელისი
სასარი - ლიტკაბელისი
16.10.19 22:30
მანრესა - ტორუნი
მანრესა - ტორუნი
16.10.19 22:30
აეკი - ელან ბეარნე პლო
აეკი - ელან ბეარნ...
16.10.19 20:30
ბანდირმა - ჰაპოელ იერუსალიმი
ბანდირმა - ჰაპოელ იერ...
16.10.19 20:30
ბურგოსი - ანტვერპ. ჯაიანტსი
ბურგოსი - ანტვერპ. ჯ...
16.10.19 22:30
ნიმბურკი - ბროსე
ნიმბურკი - ბროსე
16.10.19 20:30
გიორ ეტო - ოლივაის კოიმბრა
გიორ ეტო - ოლივაის კო...
16.10.19 20:00
ატომერომუ - სტ. კატალეინე ვავერი
ატომერომუ - სტ. კატალე...
16.10.19 20:00
დვტკ მიშკოლცი - პეაკ პეჩი
დვტკ მიშკოლცი - პეაკ პეჩი
16.10.19 20:30
პოლკოვიცე - კაისერი
პოლკოვიცე - კაისერი
16.10.19 21:00
გალათასარაი - ლულეო
გალათასარაი - ლულეო
16.10.19 20:30
სპლიტი - ლოვჩენი
სპლიტი - ლოვჩენი
16.10.19 21:00
ოლიმპიაკოს პირეი - ნამური
ოლიმპიაკოს... - ნამური
16.10.19 19:30
მბა - კბფ პრიშტინა
მბა - კბფ პრიშტინა
16.10.19 20:00
ჰოკეი (43)
ვაშინგტონ კეპიტალსი - ტორონტო მეიპლ ლიფსი
ვაშინგტონ ... - ტორონტო მე...
17.10.19 03:00
პიტსბურგ პინგვინსი - კოლორადო
პიტსბურგ პ... - კოლორადო
17.10.19 03:00
კოლუმბუსი - დალასი
კოლუმბუსი - დალასი
17.10.19 03:00
ედმონტონ ოილერსი - ფილადელფია ფლაიერზი
ედმონტონ ო... - ფილადელფია...
17.10.19 05:30
ანაჰაიმი - ბაფალო სეიბრზი
ანაჰაიმი - ბაფალო სეი...
17.10.19 06:00
სან ხოსე - კაროლინა
სან ხოსე - კაროლინა
17.10.19 06:30
ტორონტო - ჰერშეი ბეარსი
ტორონტო - ჰერშეი ბეარსი
17.10.19 03:00
ლავალ როკეტი - პროვიდენს ბრიუინზი
ლავალ როკეტი - პროვიდენს ...
17.10.19 03:00
ანგლეტი - ნიცა
ანგლეტი - ნიცა
15.10.19 22:30
საიპა - იუვასკულა
საიპა - იუვასკულა
16.10.19 19:30
იუკურიტი - ვაასან სპორტი
იუკურიტი - ვაასან სპორტი
16.10.19 19:30
კრასნაია არმია - მხკ დინამო სპბ
კრასნაია ა... - მხკ დინამო...
16.10.19 18:00
რეაქტორი - ლადია
რეაქტორი - ლადია
16.10.19 19:00
ლოკო - ორჯი იუნიორი
ლოკო - ორჯი იუნიორი
16.10.19 19:00
ალმაზი - ჰკ რიგა
ალმაზი - ჰკ რიგა
16.10.19 19:30
სკა-1946 - ამურსკიე ტიგრი
სკა-1946 - ამურსკიე ტ...
16.10.19 20:00
მხკ ატლანტი - სკა ვარიაგი
მხკ ატლანტი - სკა ვარიაგი
16.10.19 20:00
მხკ დინამო მსკ. - მხკ კრილია სოვეტოვი
მხკ დინამო... - მხკ კრილია...
16.10.19 20:00
ბარისი - დინამო რიგა
ბარისი - დინამო რიგა
16.10.19 17:30
დინამო მ. - ცსკა
დინამო მ. - ცსკა
16.10.19 20:30
სპარტაკი მ. - სიბირი
სპარტაკი მ. - სიბირი
16.10.19 20:30
ჰკ სოჭი - მეტალურგი მგ
ჰკ სოჭი - მეტალურგი მგ
16.10.19 20:30
მოლოტ–პრიკამიე - სარიარკა ყარაგანდა
მოლოტ–პრიკ... - სარიარკა ყ...
16.10.19 18:00
იჟსტალი - ნომადი
იჟსტალი - ნომადი
16.10.19 19:00
ტორპედო-გორკი - ზაურალიე
ტორპედო-გორკი - ზაურალიე
16.10.19 19:30
ბარსი - გორნიაკ უჩ.
ბარსი - გორნიაკ უჩ.
16.10.19 19:30
ტამბოვი - ტოროსი
ტამბოვი - ტოროსი
16.10.19 19:30
რიაზანი ჰკ - იუჟნი ურალი
რიაზანი ჰკ - იუჟნი ურალი
16.10.19 20:00
სედერტელიე - კარლსკოგა
სედერტელიე - კარლსკოგა
16.10.19 21:00
ვასტერასი - კრისტიანშტადი
ვასტერასი - კრისტიანშტადი
16.10.19 21:00
ტიმრა - ალმტუნა
ტიმრა - ალმტუნა
16.10.19 21:00
მოდო - ვიტა-ხასტენი
მოდო - ვიტა-ხასტენი
16.10.19 21:00
კარლსკრონა - ტინგსრიუდი
კარლსკრონა - ტინგსრიუდი
16.10.19 21:00
მოურა იკ - აიკი
მოურა იკ - აიკი
16.10.19 21:00
ევერეტი - ბრენდონი
ევერეტი - ბრენდონი
17.10.19 06:05
ბენატკი ნად ოზ. - კადანი
ბენატკი ნა... - კადანი
16.10.19 19:30
ლიტომერიცკო - სლოვან უსტი
ლიტომერიცკო - სლოვან უსტი
16.10.19 19:30
ტრიგლავი კრანი - ცელიე
ტრიგლავი კ... - ცელიე
16.10.19 20:00
კრიჟანი ვოვკი - კრემენჩუგი
კრიჟანი ვოვკი - კრემენჩუგი
16.10.19 18:45
ტაპარა - ფრისკ-ასკერი
ტაპარა - ფრისკ-ასკერი
16.10.19 20:00
ამბრი - ბანსკა ბისტრიცა
ამბრი - ბანსკა ბის...
16.10.19 21:45
მაუნტფილდი - გრაცი 99
მაუნტფილდი - გრაცი 99
16.10.19 19:00
ლიბერეცი - აუგსბურგერ პანტერი
ლიბერეცი - აუგსბურგერ...
16.10.19 21:30
ფრენბურთი (14)
ბრეშა - კონელიანო
ბრეშა - კონელიანო
16.10.19 22:30
რენი - პარი ვოლეი
რენი - პარი ვოლეი
16.10.19 22:00
ბიზონსი ბიული - ფრიდრიხსხაფენი
ბიზონსი ბიული - ფრიდრიხსხა...
16.10.19 22:00
პოსოჟილნიცა - ვაიზი სც
პოსოჟილნიცა - ვაიზი სც
16.10.19 21:00
ამსტეტენ ჰიპო - ვალდფირტელი
ამსტეტენ ჰიპო - ვალდფირტელი
16.10.19 21:00
ეირ ფორსი - პეტრო გაზ
ეირ ფორსი - პეტრო გაზ
16.10.19 14:00
მალიე ოკულარი - ანკარა დსი
მალიე ოკულარი - ანკარა დსი
16.10.19 18:00
ბაჩელიევლერი ბლდ - ბუიკსეჰირი
ბაჩელიევლე... - ბუიკსეჰირი
16.10.19 19:30
ეზაჟიბაში - ნილუფერ ბლდ. ბურსა
ეზაჟიბაში - ნილუფერ ბლ...
16.10.19 19:30
ბეშიქთაში - ფენერბახჩე
ბეშიქთაში - ფენერბახჩე
16.10.19 20:30
ანკარა კარაიოლარი (ქალები) - ერიამან გენჩლიკი
ანკარა კარ... - ერიამან გე...
16.10.19 16:00
ტტ ჰანოი - რუდიკო ჰაი დუონგი
ტტ ჰანოი - რუდიკო ჰაი...
16.10.19 18:00
კალეჰ მაზანდარანი - რა იაბ მარივანი
კალეჰ მაზა... - რა იაბ მარ...
16.10.19 18:00
ბიმალ-ედინსტვო - პარტიზანი ტირანა
ბიმალ-ედინ... - პარტიზანი ...
16.10.19 21:00
ხელბურთი (39)
ივრი - პსჟ
ივრი - პსჟ
16.10.19 22:30
ნანტი - ტულუზა
ნანტი - ტულუზა
16.10.19 22:30
შამბერი - შარტრი
შამბერი - შარტრი
16.10.19 22:30
ისტრი - მონპელიე
ისტრი - მონპელიე
16.10.19 22:30
ტრემბლი - კრეტეი
ტრემბლი - კრეტეი
16.10.19 22:30
ეკსი - სენ-რაფაელი
ეკსი - სენ-რაფაელი
16.10.19 22:45
გოგ - სონდერისკე
გოგ - სონდერისკე
16.10.19 21:00
რანდერსი - კოპენჰაგენი
რანდერსი - კოპენჰაგენი
16.10.19 20:30
ტიურინგერი - ბუკსტეჰუდერი
ტიურინგერი - ბუკსტეჰუდერი
16.10.19 21:30
ოლდენბურგი - ბიტიგჰაიმი
ოლდენბურგი - ბიტიგჰაიმი
16.10.19 21:30
ბაიერი - კურპფალც ბერენ კეჩი
ბაიერი - კურპფალც ბ...
16.10.19 21:30
ბიდასოა ირუნი - უესკა
ბიდასოა ირუნი - უესკა
16.10.19 22:15
იფკ ჰელსინკი - სიფი
იფკ ჰელსინკი - სიფი
15.10.19 20:00
ბოა ჰორა - პორტუ
ბოა ჰორა - პორტუ
16.10.19 23:00
სპორტინგი - ბელენენსეში
სპორტინგი - ბელენენსეში
16.10.19 23:00
აკბუზატ უფა - დინამო ასტ.
აკბუზატ უფა - დინამო ასტ.
16.10.19 17:30
ჩეხოვსკიე მედვედი - სკიფი
ჩეხოვსკიე ... - სკიფი
16.10.19 20:00
ასტრახანოჩკა - ლადა
ასტრახანოჩკა - ლადა
16.10.19 18:30
ყუბანი - ლუჩ-რგსუ
ყუბანი - ლუჩ-რგსუ
16.10.19 20:00
მალმიო - სავეხოფი
მალმიო - სავეხოფი
16.10.19 21:00
რედბერგსლიდსი - ლუგი
რედბერგსლიდსი - ლუგი
16.10.19 21:00
ჰაფნარფიორდური - ფიოლნირი
ჰაფნარფიორ... - ფიოლნირი
16.10.19 23:30
აეროპოსი - აეკი
აეროპოსი - აეკი
16.10.19 18:00
ფილიპოსი - ოლიმპიაკოსი
ფილიპოსი - ოლიმპიაკოსი
16.10.19 19:00
ტარნუვი - პიოტრკუვ ტრიბ.
ტარნუვი - პიოტრკუვ ტ...
16.10.19 20:00
გურნიკი - ზაგლებე
გურნიკი - ზაგლებე
16.10.19 20:00
სტალ მელეცი - აზოტ-პულავი
სტალ მელეცი - აზოტ-პულავი
16.10.19 20:30
კალიში - პლოცკი
კალიში - პლოცკი
16.10.19 20:30
პოგონ შეცინი - ჩრობი გლაგოვი
პოგონ შეცინი - ჩრობი გლაგოვი
16.10.19 20:30
სტიაუა ბუქარესტი - დინამო ბუქ
სტიაუა ბუქ... - დინამო ბუქ
16.10.19 19:25
სენტ იშტვანი - ფერენცვაროში
სენტ იშტვანი - ფერენცვაროში
15.10.19 20:00
მოტორ ზაპოროჟიე - ოდესა
მოტორ ზაპო... - ოდესა
16.10.19 18:00
პოდრავკა კოპრივნიცა - დალმატინკა
პოდრავკა კ... - დალმატინკა
15.10.19 20:00
კრონონი - ბგუფკ
კრონონი - ბგუფკ
16.10.19 18:30
ბგკ. მეშკოვა - მაშეკა მაგილიოვი
ბგკ. მეშკოვა - მაშეკა მაგ...
16.10.19 19:15
მიხალოვცე - სლავია პრაღა
მიხალოვცე - სლავია პრაღა
16.10.19 19:30
ჰოდონინი - ბანიკ მოსტი
ჰოდონინი - ბანიკ მოსტი
16.10.19 19:30
სპარტაკი მ. - მეტალოპლასტიკა
სპარტაკი მ. - მეტალოპლას...
16.10.19 21:00
რაბოტნიჩკი სკოპიე - პელისტერი-08
რაბოტნიჩკი... - პელისტერი-08
16.10.19 18:00
ბადმინტონი (7)
შემ გოჰი ვ./კიონგ ტანი ვ. - აჰსანი მ./სეტიავანი ჰ.
შემ გოჰი ვ... - აჰსანი მ./...
16.10.19 15:40
ლი ი./ვან ჩ.ლ. - ჰუანგ კ./ლიუ კ.
ლი ი./ვან ... - ჰუანგ კ./ლ...
16.10.19 17:10
TEAMS:250471 - ოუ ხ.ი./ჟანგი ნ.
TEAMS:250471 - ოუ ხ.ი./ჟა...
16.10.19 18:00
ფეტპრადაბ კჰოსიტი - ძი ვეი ვანი
ფეტპრადაბ ... - ძი ვეი ვანი
16.10.19 18:00
ოჰორი აია - კოსეცკაია ე.
ოჰორი აია - კოსეცკაია ე.
16.10.19 16:30
რანკირედი ს./პონაპა ა. - ვანგი ი.ლ./ჰუანგი დ.პ.
რანკირედი ... - ვანგი ი.ლ....
16.10.19 15:10
ეფლერი/ჰერტრიხი - კიმ ს.ი./კონი ჰ.ი
ეფლერი/ჰერ... - კიმ ს.ი./კ...
16.10.19 17:10
ფუტზალი (1)
აკაა - მად მაქსი
აკაა - მად მაქსი
16.10.19 19:30
ბეისბოლი (1)
ნ.ი იანკსი - ჰიუსტონ ასტროსი
ნ.ი იანკსი - ჰიუსტონ ას...
17.10.19 04:08
სნუკერი (8)
რობერტსონი ნ. - ფუ მ.
რობერტსონი ნ. - ფუ მ.
16.10.19 17:00
ჰოლტი მ. - უილიამსი მ.ჯ.
ჰოლტი მ. - უილიამსი მ.ჯ.
16.10.19 17:00
ბერდენი ა. - ლისოვსკი ჟ.
ბერდენი ა. - ლისოვსკი ჟ.
16.10.19 19:30
ო დონელი მ. - სელბი მ.
ო დონელი მ. - სელბი მ.
16.10.19 19:30
უელსი დ. - ტრამპი ჯ.
უელსი დ. - ტრამპი ჯ.
16.10.19 22:00
ალენი მ. - ლი ე.
ალენი მ. - ლი ე.
16.10.19 22:00
სონგსერმსავადი ა. - მერფი შ.
სონგსერმსა... - მერფი შ.
16.10.19 23:00
ჰოუკინსი ბ. - გეორგიუ მ.
ჰოუკინსი ბ. - გეორგიუ მ.
16.10.19 23:00
მაგიდის ჩოგბურთი (43)
დავიდი პ. - ვრაბლიკი ი.
დავიდი პ. - ვრაბლიკი ი.
15.10.19 18:00
დევოსი ლ. - კენჟიგულოვი ა.
დევოსი ლ. - კენჟიგულოვ...
16.10.19 13:15
შერბატიხი ვ. - ნიგუეზი მ.
შერბატიხი ვ. - ნიგუეზი მ.
16.10.19 17:55
ტოლიოუ ა - ში ხ.
ტოლიოუ ა - ში ხ.
16.10.19 17:55
იალმაზი ო. - კლაპა ა.
იალმაზი ო. - კლაპა ა.
16.10.19 17:55
მარჩეტი ნ. - ჰარაჩი ე.
მარჩეტი ნ. - ჰარაჩი ე.
16.10.19 17:55
პარანანგი ო. - ბალაშკოვა ზ.
პარანანგი ო. - ბალაშკოვა ზ.
16.10.19 18:30
ფანი სიქი - გოში ს.
ფანი სიქი - გოში ს.
16.10.19 18:30
ლი ქს. - ჩენი ი-ჩ.
ლი ქს. - ჩენი ი-ჩ.
16.10.19 18:30
კოლანტონი ჩ. - ზაკრჟევსკა ა.
კოლანტონი ჩ. - ზაკრჟევსკა ა.
16.10.19 18:30
მიგო მ. - სტეფანოვა გ.
მიგო მ. - სტეფანოვა გ.
16.10.19 19:05
პუჩოვანოვა ნ. - მიკლაჟევსკა მ.
პუჩოვანოვა ნ. - მიკლაჟევსკ...
16.10.19 19:05
სიკორსკა მ. - ცუცუი ი.
სიკორსკა მ. - ცუცუი ი.
16.10.19 19:05
მანცი ჩ. - ჟოუ ჯ.
მანცი ჩ. - ჟოუ ჯ.
16.10.19 19:05
კულჩიცკი ს. - ბროიაკოვსკი ვ.
კულჩიცკი ს. - ბროიაკოვსკ...
16.10.19 16:10
კოსოლოსკი ო. - გრელა ა.
კოსოლოსკი ო. - გრელა ა.
16.10.19 16:45
ვილჩეზი მ. - სურეში ნ.
ვილჩეზი მ. - სურეში ნ.
16.10.19 17:20
მიშელი ჟ. - იანი შ.
მიშელი ჟ. - იანი შ.
16.10.19 17:20
გოში ს. - ტანიგაკი ი.
გოში ს. - ტანიგაკი ი.
16.10.19 17:20
კუბიკი მ. - პინტოსი მ.
კუბიკი მ. - პინტოსი მ.
16.10.19 17:20
სერდაროგლუ დ. - ილხაკიმ კ.
სერდაროგლუ დ. - ილხაკიმ კ.
16.10.19 19:40
იაროშენკო ვ. - კოლოძიეჟუკი მ.
იაროშენკო ვ. - კოლოძიეჟუკ...
16.10.19 19:40
სიუი ინ ბინი - ივარსონი ბ.
სიუი ინ ბინი - ივარსონი ბ.
16.10.19 19:40
რემბერტი ბ. - ნალეპა კ.
რემბერტი ბ. - ნალეპა კ.
16.10.19 19:40
კორეა ს. - გორაკი დ.
კორეა ს. - გორაკი დ.
16.10.19 20:15
ჰოჰმეიერი ნ. - კულპა კ.
ჰოჰმეიერი ნ. - კულპა კ.
16.10.19 20:15
პოშჩი ლ. - დოჟი ს.
პოშჩი ლ. - დოჟი ს.
16.10.19 20:15
გალაბი ა. - იშიდა კ.
გალაბი ა. - იშიდა კ.
16.10.19 20:15
ეფიმოვი ვ. - ჟაო ჟ.
ეფიმოვი ვ. - ჟაო ჟ.
16.10.19 20:50
მუტი მ. - ინგუენიონგი ს.
მუტი მ. - ინგუენიონგ...
16.10.19 20:50
კაბალერო კ. - იოკოტანი ჯ.
კაბალერო კ. - იოკოტანი ჯ.
16.10.19 20:50
ჩე ჟე იუ კლარენცე - იანგი ჟ-ხ.
ჩე ჟე იუ კ... - იანგი ჟ-ხ.
16.10.19 20:50
ჰიპლერი ტ./ჰოჰმეიერი ნ. - ბაეკი კ./პარკი კ-ჰ.
ჰიპლერი ტ.... - ბაეკი კ./პ...
16.10.19 22:00
ელჰაკემი კ./გალააბი ა. - ლემანი მ./მლადინი პ.
ელჰაკემი კ... - ლემანი მ./...
16.10.19 22:00
მუტი მ./ოიებოდე ჯ. - გოში ს./იადავი ა.
მუტი მ./ოი... - გოში ს./ია...
16.10.19 22:00
ბლინკა მ./მარტინკო ჯ. - ჩენი ა./სერდაროგლუ დ.
ბლინკა მ./... - ჩენი ა./სე...
16.10.19 22:00
ბურგოსი ნ./გომესი გ. - ხუ ჰ./ჟაო ზ.
ბურგოსი ნ.... - ხუ ჰ./ჟაო ზ.
16.10.19 22:35
გრებენიუკი ა./ლიმონოვი ა. - ტიო ნ./ჟანგი კ.
გრებენიუკი... - ტიო ნ./ჟან...
16.10.19 22:35
ჰრიბარი პ./მაბეი ს. - პინტო დ./როსი კ.
ჰრიბარი პ.... - პინტო დ./რ...
16.10.19 22:35
ედვინსონი ჯ./ფრონტი ე. - იოკიჩი ტ./ტოდოროვიჩი ა.
ედვინსონი ... - იოკიჩი ტ./...
16.10.19 21:25
ალტინკაია ს./კოლიში ა. - ჰარაჩი ე./ილმაზი ო.
ალტინკაია ... - ჰარაჩი ე./...
16.10.19 21:25
ბოლტონი ე./პაიე დ. - ბერგანდი ფ./ჯონსონი ჯ.
ბოლტონი ე.... - ბერგანდი ფ...
16.10.19 21:25
პარიდი კ./ტოლიოუ ა. - ჩენი ი-კ./ლი ვ-ჰ.
პარიდი კ./... - ჩენი ი-კ./...
16.10.19 21:25
ძირითადი შედეგი

1

2.45

X

3.09

2

2.45

ორმაგი შედეგი

1X

1.45

12

1.29

X2

1.45

ორივე გაიტანს

კი

1.61

არა

2.10

გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 3.5)

1.35

მეტი ( 3.5)

2.80

გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

8.62

მეტი ( 0.5)

1.02

ნაკლები ( 1.5)

3.50

მეტი ( 1.5)

1.23

ნაკლები ( 2.5)

1.90

მეტი ( 2.5)

1.74

ნაკლები ( 4.5)

1.11

მეტი ( 4.5)

5.04

ნაკლები ( 5.5)

1.01

მეტი ( 5.5)

9.07

ჰანდიკაპი 0:1

1

4.79

X

4.17

2

1.45

პირველი ტაიმის შედეგი

1

3.04

X

2.07

2

3.04

პირველი ტაიმის ორმაგი შედეგი

1X

1.30

12

1.62

X2

1.30

მეორე ტაიმის შედეგი

1

2.75

X

2.43

2

2.75

გოლების რაოდენობა პირველ ტაიმში

ნაკლები ( 0.5)

2.85

მეტი ( 0.5)

1.33

ნაკლები ( 1.5)

1.42

მეტი ( 1.5)

2.52

ნაკლები ( 2.5)

1.07

მეტი ( 2.5)

5.97

ნაკლები ( 3.5)

1.01

მეტი ( 3.5)

17.49

გოლების რაოდენობა მეორე ტაიმში

1

2.72

არა

3.87

3 და მეტი

3.93

2

3.34

მასპინძელი გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

3.37

მეტი ( 0.5)

1.24

ნაკლები ( 1.5)

1.54

მეტი ( 1.5)

2.22

ნაკლები ( 2.5)

1.12

მეტი ( 2.5)

4.79

სტუმარი გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

3.37

მეტი ( 0.5)

1.24

ნაკლები ( 1.5)

1.54

მეტი ( 1.5)

2.22

ნაკლები ( 2.5)

1.12

მეტი ( 2.5)

4.79

I - ტაიმში I- გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.68

მეტი ( 0.5)

1.98

ნაკლები ( 1.5)

1.07

მეტი ( 1.5)

6.01

II გუნდის გოლების რაოდენობა პირველ-ტაიმში

ნაკლები ( 0.5)

1.68

მეტი ( 0.5)

1.98

ნაკლები ( 1.5)

1.07

მეტი ( 1.5)

6.01

I-გუნდის გოლების რაოდენობა

1

2.55

არა

3.37

3 და მეტი

4.79

2

3.55

II-გუნდის გოლების რაოდენობა

1

2.55

არა

3.37

3 და მეტი

4.79

2

3.55

I-გუნდის გოლების რაოდენობა პირველ ტაიმში

1

2.64

არა

1.68

3 და მეტი

26.58

2

7.02

II-გუნდის გოლების რაოდენობა პირველ ტაიმში

1

2.64

არა

1.68

3 და მეტი

26.58

2

7.02

გაიტანს პირველი გუნდი გოლს ?

კი

1.24

არა

3.37

გოლების რაოდენობა

1

4.77

არა

8.62

3

3.89

2

3.57

4

5.04

5

7.81

6

14.75

7

33.45

8 ან მეტი

44.68

გოლების ზუსტი რაოდენობა(0-4+)

0-1

3.50

2-3

2.01

4 ან მეტი

2.80

გოლების ზუსტი რაოდენობა(0-5+)

0-2

1.90

3-4

2.41

5 ან მეტი

5.04

გოლების ზუსტი რაოდენობა(0-6+)

0-3

1.35

4-5

3.49

6 ან მეტი

9.07

გოლების რაოდენობა მეორე ტაიმში

ნაკლები ( 0.5)

3.87

მეტი ( 0.5)

1.19

ნაკლები ( 1.5)

1.71

მეტი ( 1.5)

1.95

ნაკლები ( 2.5)

1.18

მეტი ( 2.5)

3.93

ნაკლები ( 3.5)

1.02

მეტი ( 3.5)

8.50

I-გუნდის გოლების რაოდენობა მეორე ტაიმში

1

2.48

არა

1.97

3 და მეტი

13.64

2

5.49

II-გუნდის გოლების რაოდენობა მეორე ტაიმში

არა

1.97

1

2.48

3 და მეტი

13.64

2

5.49

გაიტანს ორივე გუნდი პირველ ტაიმში

კი

3.82

არა

1.19

გაიტანს მეორე გუნდი გოლს

კი

1.24

არა

3.37

რამდენი გოლი გავა პირველ ტაიმში

1

2.55

არა

2.85

3 და მეტი

5.97

2

3.72

რომელი გუნდი გაიტანს 1-ლ გოლს 1-ლ ტაიმში ?

არა

2.85

1

2.53

2

2.53

რომელი გუნდი გაიტანს 1-ლ გოლს ?

არა

8.62

1

1.95

2

1.95

მოიგებს რომელიმე გუნდი ზუსტად 1 გოლის სხვაობით

კი

2.28

არა

1.51

მოიგებს რომელიმე გუნდი ზუსტად 2 გოლის სხვაობით

კი

3.99

არა

1.18

მოიგებს რომელიმე გუნდი ზუსტად 3 გოლის სხვაობით

კი

7.88

არა

1.03

მატჩის შედეგი და ორივე გუნდი გაიტანს

მასპინძელი მოიგებს და კი

4.39

სტუმარი მოიგებს და კი

4.39

მასპინძელი მოიგებს და ბურთს არ გაუშვებს

4.53

სტუმ. მოიგებს და ბურთს არ გაუშვებს

4.53

არ გავა

8.62

ფრე და კი

4.04

ვინ მოიგებს დარჩენილ დროში (ანგ. 0:0)

1

2.45

X

3.09

2

2.45

1-ლ ტაიმში გოლების ზუსტი რაოდენობა

0

2.85

1

2.55

2 ან მეტი

2.52

1-ლ ტაიმში გოლების ზუსტი რაოდენობა

0-1

1.42

3 და მეტი

5.97

2

3.72

პირველი ტაიმის ზუსტი ანგარიში

0:0

3.08

1:0

4.92

0:1

4.92

2:0

12.04

4:0

61.61

0:2

12.04

1:1

6.55

2:2

37.18

2:1

18.25

3:0

37.32

1:2

18.25

0:3

37.32

0:4

61.61

3:1

43.65

4:1

65.78

1:3

43.65

1:4

65.78

4:4

74.32

3:2

59.26

4:3

73.83

3:3

70.39

3:4

73.83

2:3

59.26

4:2

71.51

2:4

71.51

სხვა

67.53

ვინ მოიგებს ტაიმის დარჩენილ დროში ? ანგ: 0:0

1

3.04

X

2.07

2

3.04

ვინ გაიტანს მეტ გოლს 0-15:00 წუთებს შორის ?

თანაბრად

1.27

1

5.66

2

5.66

ვინ გაიტანს მეტ გოლს 15:01-30:00 წუთებს შორის ?

1

5.16

თანაბრად

1.33

2

5.16

15 წთ. ინტერვალში (0-15:00) I გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.11

მეტი ( 0.5)

4.96

15 წთ. ინტერვალში (15:01-30:00) I გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.14

მეტი ( 0.5)

4.44

15 წთ. ინტერვალში (30:01-45+) I გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.19

მეტი ( 0.5)

3.90

15 წთ. ინტერვალში (0-15:00) II გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.11

მეტი ( 0.5)

4.96

15 წთ. ინტერვალში (15:01-30:00) II გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.14

მეტი ( 0.5)

4.44

15 წთ. ინტერვალში (30:01-45+) II გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.19

მეტი ( 0.5)

3.90

15 წთ. ინტერვალში (0:01-15:00) გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.31

მეტი ( 0.5)

2.97

ნაკლები ( 1.5)

1.01

მეტი ( 1.5)

12.96

15 წთ. ინტერვალში (15:01-30:00) გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.38

მეტი ( 0.5)

2.66

ნაკლები ( 1.5)

1.01

მეტი ( 1.5)

10.22

15წთ. ინტერვალში(31-45წთ) გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 0.5)

1.49

მეტი ( 0.5)

2.34

ნაკლები ( 1.5)

1.02

მეტი ( 1.5)

8.11

ზუსტი მულტი ანგარიში

ფრე

3.09

1:0, 2:0, ან 3:0

4.83

0:1, 0:2, ან 0:3

4.83

4:0, 5:0, ან 6:0

37.83

0:4, 0:5, ან 0:6

37.83

2:1, 3:1, ან 4:1

5.75

1:2, 1:3, ან 1:4

5.75

3:2, 4:2, 4:3, ან 5:1

13.86

2:3, 2:4, 3:4, ან 1:5

13.86

სხვა(მასპ.მოგება)

49.44

სხვა(სტუ.მოგება)

49.44

ზუსტი ანგარიში(ძირითად დრო)

0:0

8.88

1:0

8.30

0:1

8.30

2:0

11.75

4:0

39.05

0:2

11.75

1:1

6.24

2:2

10.53

2:1

8.47

3:0

23.01

1:2

8.47

0:3

23.01

0:4

39.05

3:1

16.68

4:1

34.70

1:3

16.68

1:4

34.70

4:4

60.65

3:2

22.35

4:3

48.93

3:3

34.44

3:4

48.93

2:3

22.35

4:2

38.89

2:4

38.89

სხვა

19.95

პირველ ტაიმში გოლების რაოდენობა კენტი/ლუწი

კენტი

2.04

ლუწი

1.64

გოლების რაოდენობა კენტი/ლუწი

კენტი

1.87

ლუწი

1.77

ბილეთის რედაქტირება
ფსონის გასაკეთებლად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
მინი თამაშები
VIBER CHAT
VIBER CHAT-ით სარგებლობისათვის საჭიროა კომპიუტერში გეყენოთ ვაიბერის აპლიკაცია
To use VIBER CHAT you must have
Viber installed on your PC
Для использования VIBER CHAT вы должны
установить Viber на свой компьютер
გადმოწერეთ VIBER
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
ელფოსტა SMS
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი
ელფოსტა SMS
შეტყობინება