ფავორიტები
დააჭირეთ
და აირჩიეთ თქვენი
ფავორიტი თამაში
მიმდინარე LIVE STREAM
ფეხბურთი TOP - ლიგები (10)
საფრანგეთი. ლიგა 1
ნანტი - ბორდო
ნანტი
ბორდო
-
-
არ დაწყებულა 0'
ინგლისი FA თასი
ტრანმერი - მანჩესტერი
ტრანმერი
მანჩესტერი
0
5
შესვენება HT
გერმანია ბუნდესლიგა
ვერდერი - ჰოფენჰაიმი
ვერდერი
ჰოფენჰაიმი
0
1
მე-2 ტაიმი 68'
ესპანეთი ლა ლიგა
ხეტაფე - ბეტისი
ხეტაფე
ბეტისი
0
0
შესვენება HT
პორტუგალია პრიმეირა ლიგა
ბელენენსეში - პორტიმონენსე
ბელენენსეში
პორტიმონენსე
1
0
შესვენება HT
ფამალიკაო - სანტა კლარა
ფამალიკაო
სანტა კლარა
0
1
შესვენება HT
ტონდელა - სეტუბალი
ტონდელა
სეტუბალი
0
2
შესვენება HT
ჰოლანდია, ერედივიზიონი
პსვ - ტვენტე
პსვ
ტვენტე
0
0
I ტაიმი 13'
თურქეთი სუპერლიგა
კონია - გალათასარაი
კონია
გალათასარაი
-
-
არ დაწყებულა 0'
შოტლანდიის პრემიერლიგა
ჰართსი - რეინჯერსი
ჰართსი
რეინჯერსი
0
0
შესვენება HT
ფეხბურთი - ყველა ლიგა (89)
საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები
დჯკ ვატენშეიდი - ვატენშეიდი 08
დჯკ ვატენშეიდი
ვატენშეიდი 08
2
1
მე-2 ტაიმი 87'
შონან ბალმერე - ცსკა სოფია
შონან ბალმერე
ცსკა სოფია
0
0
შესვენება HT
სლ. ბელუპო - გიორ ეტო
სლ. ბელუპო
გიორ ეტო
1
1
შესვენება HT
აფრიკა, კონფედერაციის თასი
პირამიდსი - ენუგუ რეინჯერსი
პირამიდსი
ენუგუ რეინჯერსი
-
-
არ დაწყებულა 0'
საფრანგეთის ჩემპიონატი 19 წლამდე.
ტური - კონკარნო
ტური
კონკარნო
0
0
მე-2 ტაიმი 74'
აფრიკა, კონფედერაციის თასი
ჰოროია - ბიდვესტ ვიტსი
ჰოროია
ბიდვესტ ვიტსი
-
-
არ დაწყებულა 0'
აფრიკის კონფედერაციის თასი
ენიმბა აბა - ჰასანია აგადირი
ენიმბა აბა
ჰასანია აგადირი
-
-
არ დაწყებულა 0'
ინგლისი ნაციონალ ლიგა, ქალები
ლაფბორო ფოქსესი - ვესტ ბრომვიჩი ალბიონი
ლაფბორო ფოქსესი
ვესტ ბრომვიჩი ალბიონი
3
3
II ტაიმი 90:00'
ინგლისი. FA თასი. ქალები
ჩარლტონი - ჩელსი
ჩარლტონი
ჩელსი
0
4
II ტაიმი 93:01'
ასტონ ვილა - ბრაიტონი
ასტონ ვილა
ბრაიტონი
1
3
შესვენება HT
ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი 1
ატლეტიკო(ბ) - ლანგრეო
ატლეტიკო(ბ)
ლანგრეო
-
-
არ დაწყებულა 0'
ფეროლი - კორუხო
ფეროლი
კორუხო
-
-
არ დაწყებულა 0'
ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი III
ორიჰუელა - ვილიარეალი(ბ)
ორიჰუელა
ვილიარეალი(ბ)
-
-
არ დაწყებულა 0'
ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი IV
მურსია - კორდობა
მურსია
კორდობა
-
-
არ დაწყებულა 0'
ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი II
გუიჯუელო - სოსიედადი(ბ)
გუიჯუელო
სოსიედადი(ბ)
-
-
არ დაწყებულა 0'
ბილბაო(ბ) - ლეონესა
ბილბაო(ბ)
ლეონესა
-
-
არ დაწყებულა 0'
ესპანეთის სამოყვარულო მესამე დივიზიონი.
ნავალკარნერო - რაიო(ბ)
ნავალკარნერო
რაიო(ბ)
1
0
I ტაიმი 29'
ესპანეთის სამოყვარულო მესამე დივიზიონი
პუპილენო - მინერვა
პუპილენო
მინერვა
0
1
I ტაიმი 27'
ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
ალონდრასი - ბარკო
ალონდრასი
ბარკო
0
0
I ტაიმი 27'
ესპანეთი მოყვარულები, ტერსერა დივიზიონი. ჯგ17
ვილანუევა - რობრესი
ვილანუევა
რობრესი
0
0
I ტაიმი 30'
ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
კდ ტორიხოსი - ქუინტანარი
კდ ტორიხოსი
ქუინტანარი
0
0
I ტაიმი 25'
მადრიდეჰოსი - ატლ. აიბენსი
მადრიდეჰოსი
ატლ. აიბენსი
0
1
I ტაიმი 25'
ესპანეთი ლა ლიგა 2
ალმერია - ელჩე
ალმერია
ელჩე
0
0
შესვენება HT
ალბასეტე - დეპორტივო
ალბასეტე
დეპორტივო
0
1
შესვენება HT
ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
ლოსეტენსე - სანტანია
ლოსეტენსე
სანტანია
1
1
I ტაიმი 28'
ესპანეთი სუპერ ლიგა ქალები
ტაკონი - ლოგრონო კდეფ
ტაკონი
ლოგრონო კდეფ
0
0
I ტაიმი 27:00'
ფინეთი, თასი, კაკონენი
GOOOOAL! 3:0
ფინეთი Kakkosen Cup
ჰერკულესი - ოულუნ ლუისტინსეურა
ჰერკულესი
ოულუნ ლუისტინსეურა
1
1
II ტაიმი 70:37'
პორტუგალია II ლიგა
ოლივეირენსე - ვარზიმი
ოლივეირენსე
ვარზიმი
1
0
შესვენება HT
კასა პია - ფარენსე
კასა პია
ფარენსე
0
1
შესვენება HT
აკადემიკო ვისეუ - პენაფიელი
აკადემიკო ვისეუ
პენაფიელი
0
0
შესვენება HT
პორტუ(ბ) - კოვილია
პორტუ(ბ)
კოვილია
1
1
შესვენება HT
ლეიშოეში - აკადემიკა
ლეიშოეში
აკადემიკა
1
0
შესვენება HT
პორტუგალია, ნაციონალ ლიგა
სპორტინგ იდეალი - ტორენსე
სპორტინგ იდეალი
ტორენსე
-
-
არ დაწყებულა 0'
კამარა დე ლობოსი - სერვეირა
კამარა დე ლობოსი
სერვეირა
0
0
შესვენება HT
მარია ფონტე - ჩავესი(ბ)
მარია ფონტე
ჩავესი(ბ)
1
1
შესვენება HT
ბრაგა(ბ) - ვიზელა
ბრაგა(ბ)
ვიზელა
1
2
შესვენება HT
სკ მირანდელა - ბერკო სკ
სკ მირანდელა
ბერკო სკ
1
0
შესვენება HT
სან მარტინო - ოლივეირენსე
სან მარტინო
ოლივეირენსე
1
0
შესვენება HT
ორიენტალი - სინტრენსე
ორიენტალი
სინტრენსე
0
0
შესვენება HT
პინჰალნოვენსე - არმაკენენსე
პინჰალნოვენსე
არმაკენენსე
2
0
შესვენება HT
ამორა - ოლიმპიკო მონტიხო
ამორა
ოლიმპიკო მონტიხო
0
0
შესვენება HT
პორტუგალია, ნაციონალ ლიგა. ქალები
მარიტიმუ - ორენსე
მარიტიმუ
ორენსე
0
1
შესვენება HT
თურქეთი. ლიგა 1.
ადანა დემირსპორი - ბოლუსპორი
ადანა დემირსპორი
ბოლუსპორი
-
-
არ დაწყებულა 0'
ბელგია, ბელგაკომ ლიგა
სტ. ჟილი - ლომელი
სტ. ჟილი
ლომელი
1
0
შესვენება HT
შვეიცარია ჩელენჯლიგა
კიასო - გრასხოპერსი
კიასო
გრასხოპერსი
1
0
შესვენება HT
შვეიცარია სუპერლიგა
იანგ ბოიზი - ბაზელი
იანგ ბოიზი
ბაზელი
1
0
შესვენება HT
თუნი - სიონი
თუნი
სიონი
2
0
შესვენება HT
სტ. გალენი - ლუგანო
სტ. გალენი
ლუგანო
0
1
შესვენება HT
ისლანდია, რეიკიავიკის თასი. ქალები
ფიულკირი - თროტურ რეიკიავიკი
ფიულკირი
თროტურ რეიკიავიკი
2
0
I ტაიმი 42:02'
საბერძნეთის სუპერ ლიგა 1
პანაიტოლიკოსი - არისი
პანაიტოლიკოსი
არისი
0
0
I ტაიმი 42'
საბერძნეთის სუპერ ლიგა 2
ერგოტელისი - იანინა
ერგოტელისი
იანინა
0
1
შესვენება HT
ესტონეთი ზამთრის ტურნირი
ლევადია II - ელვა
ლევადია II
ელვა
0
0
II ტაიმი 55:14'
ბრაზილია პაულისტა
სან ბენტო სპ - პორტუგუეზა
სან ბენტო სპ
პორტუგუეზა
1
0
მე-2 ტაიმი 90'
კვიპროსი I დივიზიონი
ომონია - ანორთოსისი
ომონია
ანორთოსისი
0
0
შესვენება HT
ნეა სალამინა - პარალიმნი
ნეა სალამინა
პარალიმნი
-
-
არ დაწყებულა 0'
ნიგერია პროფესიონალ ლიგა
ლობი სტარსი - ნასარავა
ლობი სტარსი
ნასარავა
1
0
შესვენება HT
რივერს იუნ. - ვიკი ტოურისტი
რივერს იუნ.
ვიკი ტოურისტი
0
0
შესვენება HT
აბია უორიორსი - ვარი
აბია უორიორსი
ვარი
0
0
შესვენება HT
ალჟირის თასი
ბუფარიკი - მს ალჟირი
ბუფარიკი
მს ალჟირი
0
0
პენალტი 120:32'
ჩილე პრიმერა დივიზიონი
უონდერერსი - უნ კათოლიკა
უონდერერსი
უნ კათოლიკა
0
1
შესვენება HT
ალბანეთის სუპერ ლიგა
ტირანა - ლუფტეტარი
ტირანა
ლუფტეტარი
3
0
შესვენება HT
განა პრემიერ ლიგა
ჰართს ოფ ოაკი - ასანტე კოტოკო
ჰართს ოფ ოაკი
ასანტე კოტოკო
0
1
შესვენება HT
ქუვეითი I დივიზიონი
ალ-სულბაიხატი - ალ ჯახრა
ალ-სულბაიხატი
ალ ჯახრა
1
0
შესვენება HT
ალ ფაჰაჰელი - ბურგანი
ალ ფაჰაჰელი
ბურგანი
0
1
შესვენება HT
ბაჰრეინი თასი
ალ ჰიდი - ალ შაბაბი
ალ ჰიდი
ალ შაბაბი
2
1
შესვენება HT
ეგვიპტე, პრემიერ ლიგა
არაბ კონტრაქტორსი - ტანტა
არაბ კონტრაქტორსი
ტანტა
1
0
შესვენება HT
ნიკარაგუა U20 ლიგა პრემიერა ჯუვენილი
უოლტერ ფერეტი - იალაპა
უოლტერ ფერეტი
იალაპა
-
-
არ დაწყებულა 0'
ჩოგბურთი (5)
ITF ბრესიუირი, წყვილები
ბელიერი ა. - ქუენტინი რ.
ბელიერი ა.
ქუენტინი რ.
15
40
5
2
1
0
SET
II სეტი 
ITF კანკუნი, 02A
ლინგუა ლავალენი ა.ლ. - პენა ლოპეს მ.
ლინგუა ლავალენი ა.ლ.
პენა ლოპეს მ.
15
15
2
2
0
0
SET
I სეტი 
ITF ქალები. მანაკორი, წყვილები, სუპერ ტაიბრეიკი 10-მდე.
სტადლერი ნ./იეროლიმოსი მ. - მარფუტინა მ./როსატელო კ.
სტადლერი ნ./იეროლიმოსი მ.
მარფუტინა მ./როსატელო კ.
15
15
1
1
0
1
SET
II სეტი 
ITF ქალები.პეტიტ-ბურგი, კვალ.
ტანი ხ. - პოდოროშკა ნ.
ტანი ხ.
პოდოროშკა ნ.
40
40
5
6
0
0
SET
I სეტი 
Challenger რენი
რინდერკნეხი ა. - ვარდი ჯ.
რინდერკნეხი ა.
ვარდი ჯ.
30
15
-
-
0
0
SET
I სეტი 
კალათბურთი (21)
იტალია სერია A
კრემონა - რომა
კრემონა
რომა
-
-
არ დაწყებულა 0'
ბრეშა - ნბ ბრინდიზი
ბრეშა
ნბ ბრინდიზი
-
-
არ დაწყებულა 0'
იტალია - სერია A2 დასავლეთი
ტრაპანი - ბიელა
ტრაპანი
ბიელა
-
-
არ დაწყებულა 0'
ტრევილო - ჯევი ნაპოლი
ტრევილო
ჯევი ნაპოლი
-
-
არ დაწყებულა 0'
საფრანგეთი Pro A
შოლე - ლიონ ვილერბანი
შოლე
ლიონ ვილერბანი
38
47
შესვენება 2  0'
ინგლისი. BBL თასი.
ბრისტოლ ფლაიერზი - ვუსტერ ვულვზი
ბრისტოლ ფლაიერზი
ვუსტერ ვულვზი
12
16
შესვენება1 0'
გერმანია პრო ა
ჰაიდელბერგი - ქემნიცი 99ერს
ჰაიდელბერგი
ქემნიცი 99ერს
-
-
არ დაწყებულა 0'
გერმანია DBBL ქალები
ოსნაბრიუკერ სკ პანტერსი - ჰალე ლაიონსი
ოსნაბრიუკერ სკ პანტერსი
ჰალე ლაიონსი
39
27
შესვენება 00:00'
ესპანეთი ACB
მანრესა - რეალი
მანრესა
რეალი
-
-
არ დაწყებულა 0'
რუსეთის სუპერლიგა. 1 დივიზიონი
ბურევესტნიკ იაროსლავი - რუნა მოსკ.
ბურევესტნიკ იაროსლავი
რუნა მოსკ.
-
-
არ დაწყებულა 0'
თურქეთი სუპერლიგა
ეფესი - ბეშიქთაში
ეფესი
ბეშიქთაში
83
82
მე-4 მეოთხ. 39'
შვეიცარია LNA
რივერა ლეიკერსი - ნიონი
რივერა ლეიკერსი
ნიონი
42
38
შესვენება 00:00'
ლუგანო - მასანიო
ლუგანო
მასანიო
50
39
მე-3 მეოთხედი 07:15'
ჟენევა - ბაზელი
ჟენევა
ბაზელი
53
22
მე-3 მეოთხედი 06:30'
ნევშატელი - მონტე
ნევშატელი
მონტე
48
19
მე-3 მეოთხედი 07:45'
საბერძნეთი A1. ქალები
აგიოს დიმიტრიოსი - ნიკი ლეფკასი
აგიოს დიმიტრიოსი
ნიკი ლეფკასი
59
42
შესვენება 3 0'
რუმინეთი ლიგა ნაციონალი, ქალები
ფინიქსი გალაცი - პიტესტი
ფინიქსი გალაცი
პიტესტი
37
52
მე-3 მეოთხედი 08:00'
ლიეტუვა, LKL
ჟალგირისი - რიტას ვილნიუსი
ჟალგირისი
რიტას ვილნიუსი
20
20
მე-2 მეოთხ. 16'
VTB ერთიანი ლიგა
ზენიტი - უნიკს ყაზანი
ზენიტი
უნიკს ყაზანი
29
28
მე-2 მეოთხ. 12'
საერთაშორისო Dubai Championship
ალ იტიჰად ალეპო - რადესი
ალ იტიჰად ალეპო
რადესი
-
-
შესვენება1 0'
ჰოკეი TOP - ლიგები (4)
რუსეთი KHL
იოკერიტი - ნეფტეხიმიკი
იოკერიტი
ნეფტეხიმიკი
3
2
მე-3 პერიოდი 56'
ცსკა - სიბირი
ცსკა
სიბირი
3
0
მე-3 პერიოდი 52'
სკა - ტორპედო ნ.ნ.
სკა
ტორპედო ნ.ნ.
4
1
მე-3 პერიოდი 53'
ავანგარდი - მეტალურგი მგ
ავანგარდი
მეტალურგი მგ
6
1
მე-3 პერიოდი 49'
ჰოკეი - ყველა ლიგა (18)
საფრანგეთი - მაგნუს ლიგა
გრენობლი - გაპი
გრენობლი
გაპი
2
2
მე-3 პერიოდი 48'
რუანი - მიულუზი
რუანი
მიულუზი
1
1
მე-2 ტაიმი 26'
გერმანია დელ ლიგა
აუგსბურგი - სტრაუბინგი
აუგსბურგი
სტრაუბინგი
1
1
I ტაიმი 19'
ფიშტაუნ პინგვინზი - კრეფელდი
ფიშტაუნ პინგვინზი
კრეფელდი
0
0
I ტაიმი 20'
მანჰეიმი - კიოლნი
მანჰეიმი
კიოლნი
1
2
I ტაიმი 18'
აისბერენი - შვენინგერი
აისბერენი
შვენინგერი
-
-
არ დაწყებულა 0'
ნორვეგია - ელიტსერია
ვალერენგა - მანგლერადი
ვალერენგა
მანგლერადი
-
-
არ დაწყებულა 0'
სლოვაკეთი ექსტრალიგა
ბანსკა ბისტრიცა - კოშიცე
ბანსკა ბისტრიცა
კოშიცე
0
0
მე-2 ტაიმი 25'
ტრენჩინი - ნოვე ზამკი
ტრენჩინი
ნოვე ზამკი
-
-
არ დაწყებულა 0'
ლ. მიკულაში - ნიტრა
ლ. მიკულაში
ნიტრა
-
-
არ დაწყებულა 0'
ზვოლენი - მაკ უიბუდა
ზვოლენი
მაკ უიბუდა
-
-
არ დაწყებულა 0'
სლოვანი ბრ. - დვტკ მიშკოლცი
სლოვანი ბრ.
დვტკ მიშკოლცი
-
-
არ დაწყებულა 0'
ჩეხეთის ექსტრალიგა
პარდუბიცე - მლადა ბოლესლავი
პარდუბიცე
მლადა ბოლესლავი
2
1
მე-3 პერიოდი 50'
კომეტა ბრნო - ლიტვინოვი
კომეტა ბრნო
ლიტვინოვი
2
3
მე-3 პერიოდი 47'
კლადნო - ტრინეცი
კლადნო
ტრინეცი
0
2
მე-2 ტაიმი 22'
ლიბერეცი - მაუნტფილდი
ლიბერეცი
მაუნტფილდი
2
0
მე-2 ტაიმი 22'
პლზენი - სპარტა პრ
პლზენი
სპარტა პრ
2
1
I ტაიმი 16'
ოლომოუცი - ვიტკოვიცე
ოლომოუცი
ვიტკოვიცე
-
-
არ დაწყებულა 0'
ფრენბურთი (19)
იტალია სერია A1. ქალები
მონცა - კუნეო
მონცა
კუნეო
-
-
არ დაწყებულა 0'
სკანდიჩი - ბერგამო
სკანდიჩი
ბერგამო
-
-
არ დაწყებულა 0'
კაზერტა - ჩიერი
კაზერტა
ჩიერი
-
-
არ დაწყებულა 0'
პერუჯა - ფირენცე
პერუჯა
ფირენცე
-
-
არ დაწყებულა 0'
ბრეშა - ბუსტო-არსიციო
ბრეშა
ბუსტო-არსიციო
-
-
არ დაწყებულა 0'
ნოვარა - ფილოტრანო
ნოვარა
ფილოტრანო
-
-
არ დაწყებულა 0'
იტალია სერია A2
კასტელანა გროტე - ლიბერტას კანტუ
კასტელანა გროტე
ლიბერტას კანტუ
-
-
არ დაწყებულა 0'
იტალია თასი A2, ქალები.
ტრენტინო - რავენა
ტრენტინო
რავენა
-
-
არ დაწყებულა 0'
მარინიანო - მონდოვი
მარინიანო
მონდოვი
-
-
არ დაწყებულა 0'
დანია, თასი.
იშოი - მარიენლუსტი
იშოი
მარიენლუსტი
43
61
მესამე სეტი 0'
ფინეთი მესტარუსლიგა.
ლაკაპია პერპო - კარელიან ჰურმოსი
ლაკაპია პერპო
კარელიან ჰურმოსი
41
44
შესვენება 0'
რუსეთის სუპერლიგა
ბელოგორიე - ენისეი
ბელოგორიე
ენისეი
-
-
არ დაწყებულა 0'
რუსეთი სუპერლიგა ქალები
მინჩანკა - ლენინგრადკა
მინჩანკა
ლენინგრადკა
-
-
მეოთხე სეტი 0'
ლოკ. კალინინგრადი - დინამო კრდ.
ლოკ. კალინინგრადი
დინამო კრდ.
-
-
არ დაწყებულა 0'
რუსეთი - უმაღლესი ლიგა A. ქალები
ინდესიტ ლიპეცკი - სპარტა ნიჟნი ნოვგოროდი
ინდესიტ ლიპეცკი
სპარტა ნიჟნი ნოვგოროდი
70
75
მე-4 სეტი 0'
თურქეთი VVSL, ქალები
ეშილიურტი - ტურკ ხავა იოლარი
ეშილიურტი
ტურკ ხავა იოლარი
2
1
მეოთხე სეტი 0'
ნილუფერ ბლდ. ბურსა - ეზაჟიბაში
ნილუფერ ბლდ. ბურსა
ეზაჟიბაში
-
-
არ დაწყებულა 0'
საბერძნეთი - A1
კიფისიასი - ფიონიკას სიროუ
კიფისიასი
ფიონიკას სიროუ
1
0
II სეტი 0'
საბერძნეთი. ქალები
პაოკი - ილიუპოლი
პაოკი
ილიუპოლი
-
-
II სეტი 0'
ხელბურთი (6)
გერმანია ბუნდესლიგა ქალები
მაინცი - დორტმუნდი
მაინცი
დორტმუნდი
10
27
მე-2 ტაიმი 43'
რაგბი (2)
რაგბი. Union France - ტოპ 14
ტულუზა - ბორდო-ბეგლი
ტულუზა
ბორდო-ბეგლი
5
0
I ტაიმი 7'
რაგბი ინგლისი პრემიერლიგა
ჰარლექუინსი - სარაკენსი
ჰარლექუინსი
სარაკენსი
19
7
შესვენება HT
ხელბურთი (6)
ევროპის ჩემპიონატი
ესპანეთი - ხორვატია
ესპანეთი
ხორვატია
10
10
I ტაიმი 25'
EHF Cup. ქალები
პოდრავკა კოპრივნიცა - სიოფოკი
პოდრავკა კოპრივნიცა
სიოფოკი
33
33
მე-2 ტაიმი 60'
გლორია ბისტრიცა - ოდენსე
გლორია ბისტრიცა
ოდენსე
-
-
არ დაწყებულა 0'
ლიუბლინი - ერდი
ლიუბლინი
ერდი
-
-
არ დაწყებულა 0'
ბადმინტონი (1)
საერთაშორისო ისლანდია. შერეული წყვილები
გრინი ა./ლადო ა. - აპილიგა ჯ./სუგდენი რ.
გრინი ა./ლადო ა.
აპილიგა ჯ./სუგდენი რ.
1
0
მეორე გეიმი 0'
სნუკერი (1)
საერთაშორისო European Masters 2020
რობერტსონი ნ. - იუელუნი ჟ.
რობერტსონი ნ.
იუელუნი ჟ.
7
0
მატჩი მიმდინარეობს 
ფეხბურთი (89)
ნეკაქსა(20) - სან ლუისი U20
ნეკაქსა(20)
სან ლუისი U20
-
-
26.01.20 19:00
ვალერენგა - კოლბოტნი
ვალერენგა
კოლბოტნი
-
-
26.01.20 19:15
ლიონი - რეიმსი
ლიონი
რეიმსი
-
-
26.01.20 20:00
მარბელა - უკამ მურსია
მარბელა
უკამ მურსია
-
-
26.01.20 20:00
ბადახოსი - კადისი (ბ)
ბადახოსი
კადისი (ბ)
-
-
26.01.20 20:00
იზარა - ბარაკალდო
იზარა
ბარაკალდო
-
-
26.01.20 20:00
უდ ლოგრონესი - კალაჰორა
უდ ლოგრონესი
კალაჰორა
-
-
26.01.20 20:00
რეალ უნიონი - სალამანკა უდს
რეალ უნიონი
სალამანკა უდს
-
-
26.01.20 20:00
ჰერკულესი II - ჟოვე ესპანიოლი
ჰერკულესი II
ჟოვე ესპანიოლი
-
-
26.01.20 20:00
ოლიმპიკ ხატივა - რეკამბიოს კოლონი
ოლიმპიკ ხატივა
რეკამბიოს კოლონი
-
-
26.01.20 20:00
ტერასა ოლიმპიკა 2010 - სე ევროპა
ტერასა ოლიმპიკა 2010
სე ევროპა
-
-
26.01.20 20:00
ვილასარ დე მარი - სტ. ანდრეუ
ვილასარ დე მარი
სტ. ანდრეუ
-
-
26.01.20 20:00
ვილანოვენსე - ექსტრემადურა ბ
ვილანოვენსე
ექსტრემადურა ბ
-
-
26.01.20 20:00
აროიო - მორალო კპ
აროიო
მორალო კპ
-
-
26.01.20 20:00
უნიონ კეარესი - ლეალტადი
უნიონ კეარესი
ლეალტადი
-
-
26.01.20 20:00
რეალ ბურგოსი - ზამორა
რეალ ბურგოსი
ზამორა
-
-
26.01.20 20:00
ბეკერილი - რეალ ავილა
ბეკერილი
რეალ ავილა
-
-
26.01.20 20:00
პაიოსაკო - ესტრადენსე
პაიოსაკო
ესტრადენსე
-
-
26.01.20 20:00
ჩოკო - რდ ბოუზასი
ჩოკო
რდ ბოუზასი
-
-
26.01.20 20:00
პრაიენსე - ოლივეირა ჰოსპიტალი
პრაიენსე
ოლივეირა ჰოსპიტალი
-
-
26.01.20 20:00
ისმაილი - ალ იტიხად ალეკსანდრია
ისმაილი
ალ იტიხად ალეკსანდრია
-
-
26.01.20 20:00
კალათბურთი TOP - ლიგები (2)
როანი - შალონი
როანი
შალონი
-
-
26.01.20 20:00
ბლუა - დენენი
ბლუა
დენენი
-
-
26.01.20 20:00
კალათბურთი - ყველა ლიგა (21)
სამეჯი - პუებლო ნუევო
სამეჯი
პუებლო ნუევო
-
-
26.01.20 20:00
ხელბურთი (6)
ეგვიპტე - ტუნისი
ეგვიპტე
ტუნისი
-
-
26.01.20 21:00
დღევანდელი LIVE
ფეხბურთი TOP - ლიგები (8)
რომა - ლაციო
რომა
ლაციო
-
-
26.01.20 21:00
შრიუსბერი - ლივერპული
შრიუსბერი
ლივერპული
-
-
26.01.20 21:00
ლევერკუზენი - დიუსელდორფი
ლევერკუზენი
დიუსელდორფი
-
-
26.01.20 21:00
სოსიედადი - მალიორკა
სოსიედადი
მალიორკა
-
-
26.01.20 21:30
ფერეირა - ბენფიკა
ფერეირა
ბენფიკა
-
-
26.01.20 21:30
ნაპოლი - იუვენტუსი
ნაპოლი
იუვენტუსი
-
-
26.01.20 23:45
ლილი - პსჟ
ლილი
პსჟ
-
-
27.01.20 00:00
ვალიადოლიდი - რეალი
ვალიადოლიდი
რეალი
-
-
27.01.20 00:00
ფეხბურთი - ყველა ლიგა (118)
კასტელდეფელსი - პობლა მაფუმეტი
კასტელდეფელსი
პობლა მაფუმეტი
-
-
26.01.20 15:00
ლეირია - ფონტინაში
ლეირია
ფონტინაში
-
-
26.01.20 15:00
ლოურესი - რეალ მასამა
ლოურესი
რეალ მასამა
-
-
26.01.20 15:00
არისი - ლარისა 1964
არისი
ლარისა 1964
-
-
26.01.20 15:00
სოლ დე ამერიკა(რეზ) - სპ. ლუქუენო(რეზ)
სოლ დე ამერიკა(რეზ)
სპ. ლუქუენო(რეზ)
-
-
26.01.20 15:00
დნიპრო-1 U21 - გირნიკი კრივოი როგი
დნიპრო-1 U21
გირნიკი კრივოი როგი
-
-
26.01.20 15:00
ყუბანი - იაბლონეცი
ყუბანი
იაბლონეცი
-
-
26.01.20 16:00
ალტგლინიკე - ნოისტრელიცი
ალტგლინიკე
ნოისტრელიცი
-
-
26.01.20 16:30
ჰონკა - იფკ ჰელსინკი
ჰონკა
იფკ ჰელსინკი
-
-
26.01.20 17:00
პანდრამაიკოს - კილკისიაკოსი
პანდრამაიკოს
კილკისიაკოსი
-
-
26.01.20 17:00
პალინიაკოსი - ნეას არტაკისი
პალინიაკოსი
ნეას არტაკისი
-
-
26.01.20 17:00
გიოუჩტასი - რეტმნიაკოსი
გიოუჩტასი
რეტმნიაკოსი
-
-
26.01.20 17:00
ეპისკოპი - იროდოტოსი
ეპისკოპი
იროდოტოსი
-
-
26.01.20 17:00
გადდაფი - მიდა
გადდაფი
მიდა
-
-
26.01.20 17:00
სკანდიჩი - სან დონატო ტავერნელე
სკანდიჩი
სან დონატო ტავერნელე
-
-
26.01.20 17:30
პორტსმუთი - ჯილინგემი
პორტსმუთი
ჯილინგემი
-
-
26.01.20 18:00
კაპიტალი - სეილანდენსე
კაპიტალი
სეილანდენსე
-
-
26.01.20 18:00
უე სანტა კოლომა - აკ პენია ენკარნადა დანდორა
უე სანტა კოლომა
აკ პენია ენკარნადა დანდორა
-
-
26.01.20 18:00
ხერესი - კორდობა(ბ)
ხერესი
კორდობა(ბ)
-
-
26.01.20 20:00
კასა - ას გენერატიონ ფუტი
კასა
ას გენერატიონ ფუტი
-
-
26.01.20 20:00
დოუანესი - დიამბარსი
დოუანესი
დიამბარსი
-
-
26.01.20 20:00
რიეტი პალაკანესტრო - კასერტანა
რიეტი პალაკანესტრო
კასერტანა
-
-
26.01.20 20:30
აველინო - პიცერნო
აველინო
პიცერნო
-
-
26.01.20 20:30
კავესე - ტერამო
კავესე
ტერამო
-
-
26.01.20 20:30
პოტენცა - ბისცეგლი
პოტენცა
ბისცეგლი
-
-
26.01.20 20:30
ჯიანა ერმინიო - გოზანო
ჯიანა ერმინიო
გოზანო
-
-
26.01.20 20:30
კომო - რენატე
კომო
რენატე
-
-
26.01.20 20:30
პიანესე - ალბინოლეფე
პიანესე
ალბინოლეფე
-
-
26.01.20 20:30
მოდენა - იმოლესე
მოდენა
იმოლესე
-
-
26.01.20 20:30
ფანო - გუბიო
ფანო
გუბიო
-
-
26.01.20 20:30
ვირტუს ვერონა - ფერალპისალო
ვირტუს ვერონა
ფერალპისალო
-
-
26.01.20 20:30
რიმინი - ვიჩენცა
რიმინი
ვიჩენცა
-
-
26.01.20 20:30
ჰამერი სპვგგ - იეგ ჰასელი 1993
ჰამერი სპვგგ
იეგ ჰასელი 1993
-
-
26.01.20 20:30
ატლეტიკო სანლუქიენო - დონ ბენიტო
ატლეტიკო სანლუქიენო
დონ ბენიტო
-
-
26.01.20 20:30
იეკლანო - ალხესირასი
იეკლანო
ალხესირასი
-
-
26.01.20 20:30
სოდუპე - ბალმასედა
სოდუპე
ბალმასედა
-
-
26.01.20 20:30
კდ ვიტორია - სოსიედადი III
კდ ვიტორია
სოსიედადი III
-
-
26.01.20 20:30
პუენტე ჰენილი - სევილია ც
პუენტე ჰენილი
სევილია ც
-
-
26.01.20 20:30
ტორეპეროგილი - ანტეკერა
ტორეპეროგილი
ანტეკერა
-
-
26.01.20 20:30
კაუდალი - რეალ ავილესი
კაუდალი
რეალ ავილესი
-
-
26.01.20 20:30
ვენდავალი - რეისინგ იუნიორ დე არმენია
ვენდავალი
რეისინგ იუნიორ დე არმენია
-
-
26.01.20 20:30
მბოური - მბოურ პეტიტე
მბოური
მბოურ პეტიტე
-
-
26.01.20 20:30
იარვე - ფლორა U21
იარვე
ფლორა U21
-
-
26.01.20 20:40
კორნელია - ესპანიოლი(ბ)
კორნელია
ესპანიოლი(ბ)
-
-
26.01.20 21:00
უელვა - ვილარობლედო
უელვა
ვილარობლედო
-
-
26.01.20 21:00
იბიცა ისლას პიტიუსასი - პორტმენი
იბიცა ისლას პიტიუსასი
პორტმენი
-
-
26.01.20 21:00
ლებრიჯანა - არკოსი
ლებრიჯანა
არკოსი
-
-
26.01.20 21:00
მუსან სალამა - კტპ
მუსან სალამა
კტპ
-
-
26.01.20 21:00
კორტრაიკი - ბრიუგე
კორტრაიკი
ბრიუგე
-
-
26.01.20 21:00
ნეთანია - ჰაპოელი ჰადერა
ნეთანია
ჰაპოელი ჰადერა
-
-
26.01.20 21:00
სანარატე - ანტიგუა
სანარატე
ანტიგუა
-
-
26.01.20 21:00
ლობოს ჩალჩუაპა - ტიტანი
ლობოს ჩალჩუაპა
ტიტანი
-
-
26.01.20 21:00
კარტახენა - ლიბერია
კარტახენა
ლიბერია
-
-
26.01.20 21:00
პუერტო გოლფიტო - ესკასუკენია
პუერტო გოლფიტო
ესკასუკენია
-
-
26.01.20 21:00
უოტერფორდი - შემროკი
უოტერფორდი
შემროკი
-
-
26.01.20 21:00
ასანე - ოს ტურნი
ასანე
ოს ტურნი
-
-
26.01.20 21:00
სკ სანტა კოლომა - კე კაროი
სკ სანტა კოლომა
კე კაროი
-
-
26.01.20 21:00
ალკორკონი - პონფერადინა
ალკორკონი
პონფერადინა
-
-
26.01.20 21:15
რაიო - ექსტრემადურა
რაიო
ექსტრემადურა
-
-
26.01.20 21:15
ვილაფრანკუენსე - ფეირენსე
ვილაფრანკუენსე
ფეირენსე
-
-
26.01.20 21:15
თროტური - ფიულკირი
თროტური
ფიულკირი
-
-
26.01.20 21:15
მოსკ. ზასტავა სტ პეტერბურგი - გიდროერ კრონშტადტი
მოსკ. ზასტავა სტ პეტერბურგი
გიდროერ კრონშტადტი
-
-
26.01.20 21:30
სევილია(ბ) - კარტახენა
სევილია(ბ)
კარტახენა
-
-
26.01.20 21:30
ტენერიფე უდგ. - დეპორტივო
ტენერიფე უდგ.
დეპორტივო
-
-
26.01.20 21:30
აეკი - ოლიმპიაკოსი
აეკი
ოლიმპიაკოსი
-
-
26.01.20 21:30
პუმასი - მონტერეი
პუმასი
მონტერეი
-
-
26.01.20 22:00
კოატეპეკანო იბ - დეპ. ნუევა კონსეპსონი
კოატეპეკანო იბ
დეპ. ნუევა კონსეპსონი
-
-
26.01.20 22:00
სანტა ლუჩია კოტზუმალგუაპა - დეპ. სიქუინალა
სანტა ლუჩია კოტზუმალგუაპა
დეპ. სიქუინალა
-
-
26.01.20 22:00
კუკესი - პარტიზანი
კუკესი
პარტიზანი
-
-
26.01.20 22:00
ფუს რაბატი - დჰ ელ ჯადიდა
ფუს რაბატი
დჰ ელ ჯადიდა
-
-
26.01.20 22:00
ბეითარი იერ. - სექცია ნეს ციონა
ბეითარი იერ.
სექცია ნეს ციონა
-
-
26.01.20 22:15
კალევი ტალინი - ფლორა ტალინი
კალევი ტალინი
ფლორა ტალინი
-
-
26.01.20 22:30
იპორა - გოიასი
იპორა
გოიასი
-
-
26.01.20 22:30
ამერიკა ეკ - სერგიპე
ამერიკა ეკ
სერგიპე
-
-
26.01.20 22:30
დეპ. ოკოტალი - დირანგენი
დეპ. ოკოტალი
დირანგენი
-
-
26.01.20 22:30
Aსსოციაცაო Aტლეტიცა Lუზიანია - Pარანოა Eჩ
Aსსოციაცაო Aტლეტიცა Lუზიანია
Pარანოა Eჩ
-
-
26.01.20 22:30
შE ჟუვენტუდე - მოტო კლუბი
შE ჟუვენტუდე
მოტო კლუბი
-
-
26.01.20 22:30
ალ აჰლი - ეს საჰელი
ალ აჰლი
ეს საჰელი
-
-
26.01.20 23:00
ელ მასრი - ნუადიბუ სკ
ელ მასრი
ნუადიბუ სკ
-
-
26.01.20 23:00
დჟოლიბა - ალ ნასრი
დჟოლიბა
ალ ნასრი
-
-
26.01.20 23:00
პარადოუ - სან პედრო
პარადოუ
სან პედრო
-
-
26.01.20 23:00
ანტვერპენი - ვარეგემი
ანტვერპენი
ვარეგემი
-
-
26.01.20 23:00
გრემიო ესპორტივო - გრემიო
გრემიო ესპორტივო
გრემიო
-
-
26.01.20 23:00
ესპორტივო - აიმორე
ესპორტივო
აიმორე
-
-
26.01.20 23:00
ბოტაფოგო სპ - პონტე პრეტა
ბოტაფოგო სპ
პონტე პრეტა
-
-
26.01.20 23:00
პალმეირასი - სან პაულუ
პალმეირასი
სან პაულუ
-
-
26.01.20 23:00
რიო კლარო - პენაპოლენსე
რიო კლარო
პენაპოლენსე
-
-
26.01.20 23:00
სიანორტე - უნიაო პრ.
სიანორტე
უნიაო პრ.
-
-
26.01.20 23:00
ოპერარიო - რიო ბრანკო პრ
ოპერარიო
რიო ბრანკო პრ
-
-
26.01.20 23:00
პარანა სტც - ტოლედო
პარანა სტც
ტოლედო
-
-
26.01.20 23:00
გრემიო იუვენტუსი - კრიციუმა
გრემიო იუვენტუსი
კრიციუმა
-
-
26.01.20 23:00
უნისულ ტუბარანი - ფიგუერენსე
უნისულ ტუბარანი
ფიგუერენსე
-
-
26.01.20 23:00
ატლეტიკო მნ - ტაპინამბასი
ატლეტიკო მნ
ტაპინამბასი
-
-
26.01.20 23:00
ბაჰია - ვიტორია კონკისტა
ბაჰია
ვიტორია კონკისტა
-
-
26.01.20 23:00
ფლუმინენსე ფეირა - ვიტორია
ფლუმინენსე ფეირა
ვიტორია
-
-
26.01.20 23:00
პეტროლინა - ნაუტიკო
პეტროლინა
ნაუტიკო
-
-
26.01.20 23:00
დეკისაო - აფოგადოსი
დეკისაო
აფოგადოსი
-
-
26.01.20 23:00
პერილიმა - კამპინენსე
პერილიმა
კამპინენსე
-
-
26.01.20 23:00
რეგატასი - მურისი
რეგატასი
მურისი
-
-
26.01.20 23:00
ფლორესტა ეკ სე - გუარანი
ფლორესტა ეკ სე
გუარანი
-
-
26.01.20 23:00
ფეროვიარია - ბარბალია სკ
ფეროვიარია
ბარბალია სკ
-
-
26.01.20 23:00
პორტუგუეზა - რესენდე
პორტუგუეზა
რესენდე
-
-
26.01.20 23:00
ბანგუ - ფლუმინენსე
ბანგუ
ფლუმინენსე
-
-
26.01.20 23:00
დომ ბოსკო - სინოპი მტ
დომ ბოსკო
სინოპი მტ
-
-
26.01.20 23:00
რეალ პოტოსი - ბლუმინგი
რეალ პოტოსი
ბლუმინგი
-
-
26.01.20 23:00
იზტაპა - მალაკატეკო
იზტაპა
მალაკატეკო
-
-
26.01.20 23:00
ანაპოლინა - კატალანო გო
ანაპოლინა
კატალანო გო
-
-
26.01.20 23:00
გოიანესია გო - ანაპოლისი
გოიანესია გო
ანაპოლისი
-
-
26.01.20 23:00
გოიანიენსე - გოიანია გო
გოიანიენსე
გოიანია გო
-
-
26.01.20 23:00
იაკუიპენსე - ბაჰია დე ფეირა
იაკუიპენსე
ბაჰია დე ფეირა
-
-
26.01.20 23:00
ურტ - პატროცინენსე
ურტ
პატროცინენსე
-
-
26.01.20 23:00
ცსპ - TEAMS:313590
ცსპ
TEAMS:313590
-
-
26.01.20 23:00
კარაჯაში - რემო ბელემი
კარაჯაში
რემო ბელემი
-
-
26.01.20 23:00
ჟირონა - ოვიედო
ჟირონა
ოვიედო
-
-
26.01.20 23:30
აპარეციდენსე - გრემიო ანაპოლისი
აპარეციდენსე
გრემიო ანაპოლისი
-
-
26.01.20 23:30
სეარა - ფრეი პაულისტანო
სეარა
ფრეი პაულისტანო
-
-
27.01.20 01:00
ნეკაქსა - სან ლუისი
ნეკაქსა
სან ლუისი
-
-
27.01.20 03:00
ხუარესი - მონარკასი
ხუარესი
მონარკასი
-
-
27.01.20 05:00
ჩოგბურთი (5)
ლინგუა ლავალლენი ა.ლ./მოჩიზუკი ს. - არკონადა ჯ./სმიტი ტ.კ.
ლინგუა ლავალლენი ა.ლ./მოჩიზუკი ს.
არკონადა ჯ./სმიტი ტ.კ.
-
-
25.01.20 21:30
გალფი დ./ზიმერმანი კ. - ჰსუ კ-ი./უდვარდი პ.
გალფი დ./ზიმერმანი კ.
ჰსუ კ-ი./უდვარდი პ.
-
-
25.01.20 23:00
ლიუტარევიჩი ი. - ბეტენდროფერი კ.
ლიუტარევიჩი ი.
ბეტენდროფერი კ.
-
-
26.01.20 16:00
ნოელი ა. - კუხარჩუკი ნ.
ნოელი ა.
კუხარჩუკი ნ.
-
-
26.01.20 18:00
სეგუელი დ. - მრდეზა ტ.
სეგუელი დ.
მრდეზა ტ.
-
-
26.01.20 22:00
კალათბურთი TOP - ლიგები (8)
დენვერი - ჰიუსტონ როკეტსი
დენვერი
ჰიუსტონ როკეტსი
-
-
27.01.20 00:30
სან ანტონიო - ტორონტო რეპტორსი
სან ანტონიო
ტორონტო რეპტორსი
-
-
27.01.20 01:00
მემფის გრიზლი - ფენიქს სანსი
მემფის გრიზლი
ფენიქს სანსი
-
-
27.01.20 03:00
ორლანდო მეჯიკი - ლოს-ანჟელეს კლიპერსი
ორლანდო მეჯიკი
ლოს-ანჟელეს კლიპერსი
-
-
27.01.20 03:00
ნიუ-იორკ ნიკსი - ბრუკლინ ნეტსი
ნიუ-იორკ ნიკსი
ბრუკლინ ნეტსი
-
-
27.01.20 03:00
ნიუ ორლეანი - ბოსტონ სელტიკსი
ნიუ ორლეანი
ბოსტონ სელტიკსი
-
-
27.01.20 03:00
ატლანტა ჰოუკსი - ვაშინგტონ უიზარდსი
ატლანტა ჰოუკსი
ვაშინგტონ უიზარდსი
-
-
27.01.20 03:00
პორტლენდი - ინდიანა პეისერსი
პორტლენდი
ინდიანა პეისერსი
-
-
27.01.20 06:00
კალათბურთი - ყველა ლიგა (64)
ინკარნატე ვორლდ კარდინალსი - ტეხას ამ კორპუს-კრისტი აილენდერსი
ინკარნატე ვორლდ კარდინალსი
ტეხას ამ კორპუს-კრისტი აილენდერსი
-
-
26.01.20 00:00
უიჩიტო სტეიტი - ნაითსი
უიჩიტო სტეიტი
ნაითსი
-
-
26.01.20 05:00
გუკო ლიერი - გისტელ ოსტენდე
გუკო ლიერი
გისტელ ოსტენდე
-
-
26.01.20 17:00
ტრიესტი - მილანი
ტრიესტი
მილანი
-
-
26.01.20 20:30
დომბროვა-გურნიჩა - სტარტ ლიუბლინი
დომბროვა-გურნიჩა
სტარტ ლიუბლინი
-
-
26.01.20 20:30
მაკაბი ჰაიფა - ჰაპოელ იერუსალიმი
მაკაბი ჰაიფა
ჰაპოელ იერუსალიმი
-
-
26.01.20 20:55
კონექტიკუტი ჰასკისი - ტალსა გოლდენ ჰარიკენი
კონექტიკუტი ჰასკისი
ტალსა გოლდენ ჰარიკენი
-
-
26.01.20 21:00
პრინსტონი - რუთგერსი კამდენ სკარლეტი რაიდერსი
პრინსტონი
რუთგერსი კამდენ სკარლეტი რაიდერსი
-
-
26.01.20 21:00
უეიკ ფორესტი - ვირჯინია კავალიერსი
უეიკ ფორესტი
ვირჯინია კავალიერსი
-
-
26.01.20 21:00
დერტონა - კაზალე მონფერატო
დერტონა
კაზალე მონფერატო
-
-
26.01.20 21:00
ორლანდინა - ლეგეა სკაფატი
ორლანდინა
ლეგეა სკაფატი
-
-
26.01.20 21:00
ლატინა - აგრიჯენტო
ლატინა
აგრიჯენტო
-
-
26.01.20 21:00
ბერგამო - ტორინო
ბერგამო
ტორინო
-
-
26.01.20 21:00
ამიჩი უდინე - რავენა
ამიჩი უდინე
რავენა
-
-
26.01.20 21:00
კოსტა იმოლა - კაზერტა
კოსტა იმოლა
კაზერტა
-
-
26.01.20 21:00
ასიჯეკო პიაჩენცა - სკალიჯერა ვერონა
ასიჯეკო პიაჩენცა
სკალიჯერა ვერონა
-
-
26.01.20 21:00
ალიანს სან-სევერო - ფერარა
ალიანს სან-სევერო
ფერარა
-
-
26.01.20 21:00
პარიზი სკ - ექს-მორიანი
პარიზი სკ
ექს-მორიანი
-
-
26.01.20 21:00
ბაიერნი - ტელეკომი ბონი
ბაიერნი
ტელეკომი ბონი
-
-
26.01.20 21:00
კოუვოტი - პელი-კარჰუტი
კოუვოტი
პელი-კარჰუტი
-
-
26.01.20 21:00
ბიუკჩეკმეჯე - კარსიაკა
ბიუკჩეკმეჯე
კარსიაკა
-
-
26.01.20 21:00
შარლერუა - ოკაპი ალსტარი
შარლერუა
ოკაპი ალსტარი
-
-
26.01.20 21:00
იონიკოსი ნიკეა - არისი
იონიკოსი ნიკეა
არისი
-
-
26.01.20 21:00
მოსირ კროსნო - ტიხი
მოსირ კროსნო
ტიხი
-
-
26.01.20 21:00
უმკს ლიუბლინი - პოლკოვიცე
უმკს ლიუბლინი
პოლკოვიცე
-
-
26.01.20 21:00
ზალაეგერსეგი - სოპრონი
ზალაეგერსეგი
სოპრონი
-
-
26.01.20 21:00
ზლატოროგი - ჰოპსი პოლზელა
ზლატოროგი
ჰოპსი პოლზელა
-
-
26.01.20 21:00
ცედევიტა ოლიმპია - პრიმორსკა
ცედევიტა ოლიმპია
პრიმორსკა
-
-
26.01.20 21:00
ალ რიადი ბეირუთი - სალე რაბატი
ალ რიადი ბეირუთი
სალე რაბატი
-
-
26.01.20 21:00
მარისტეს ადემარი - ალფინდენი
მარისტეს ადემარი
ალფინდენი
-
-
26.01.20 21:15
პისტოია - ტრევიზო
პისტოია
ტრევიზო
-
-
26.01.20 21:30
ესტუდიანტესი - უნიკახა
ესტუდიანტესი
უნიკახა
-
-
26.01.20 21:30
ალგინეტი - ვალენსია ბკ II
ალგინეტი
ვალენსია ბკ II
-
-
26.01.20 21:30
პაგრატი - ესტია ფილიას ტისეას
პაგრატი
ესტია ფილიას ტისეას
-
-
26.01.20 21:30
ალ ვეჰდატი ამმან - ორთოდოქსი ამანი
ალ ვეჰდატი ამმან
ორთოდოქსი ამანი
-
-
26.01.20 21:30
შიროკი ბრიეგი - მლადოსტ მრკონიჩი გრადი
შიროკი ბრიეგი
მლადოსტ მრკონიჩი გრადი
-
-
26.01.20 21:30
იონა გაელსი - მონმაუფი
იონა გაელსი
მონმაუფი
-
-
26.01.20 22:00
ინდიანა ჰუსიერსი - მერილენდი
ინდიანა ჰუსიერსი
მერილენდი
-
-
26.01.20 22:00
ფორლი - მანტოვანა
ფორლი
მანტოვანა
-
-
26.01.20 22:00
კორუნა - ჰიპუსკოა
კორუნა
ჰიპუსკოა
-
-
26.01.20 22:00
კლავიხო - ნავარა
კლავიხო
ნავარა
-
-
26.01.20 22:00
ბელენენსეში - აკადემია დო ლუმიარი
ბელენენსეში
აკადემია დო ლუმიარი
-
-
26.01.20 22:00
ტრიტონი - ოლიმპიაკოსი
ტრიტონი
ოლიმპიაკოსი
-
-
26.01.20 22:00
კიფისიასი - გს ოროპუ
კიფისიასი
გს ოროპუ
-
-
26.01.20 22:00
სლობოდა ტუზლა - სპარს სარაევო
სლობოდა ტუზლა
სპარს სარაევო
-
-
26.01.20 22:00
სიბენიკი - ციბონა ზაგრები
სიბენიკი
ციბონა ზაგრები
-
-
26.01.20 22:00
ზლატიბორი - დინამიკ ბელგრადი
ზლატიბორი
დინამიკ ბელგრადი
-
-
26.01.20 22:00
აგილას დე რიო აბახო - ამაზონას დე კოკლი
აგილას დე რიო აბახო
ამაზონას დე კოკლი
-
-
26.01.20 22:00
სკულს ტრაიდენტსი - სიტი უნაიტედ სელტიკი
სკულს ტრაიდენტსი
სიტი უნაიტედ სელტიკი
-
-
26.01.20 22:00
ვიჯარანო მაინარდა - ბოლონია
ვიჯარანო მაინარდა
ბოლონია
-
-
26.01.20 22:30
აბაბ - გდგ ბასქუეტებოლი
აბაბ
გდგ ბასქუეტებოლი
-
-
26.01.20 22:30
გტკ გლივიცე - არკა გდინია
გტკ გლივიცე
არკა გდინია
-
-
26.01.20 22:30
ჰიუსტონ კუგარსი - სამხ. ფლორიდა
ჰიუსტონ კუგარსი
სამხ. ფლორიდა
-
-
26.01.20 23:00
სენტ პიტერს პიკოკსი - ნიაგარა ფარფლ იგლსი
სენტ პიტერს პიკოკსი
ნიაგარა ფარფლ იგლსი
-
-
26.01.20 23:00
მანჰეტენი - რაიდერ ბრონქსი
მანჰეტენი
რაიდერ ბრონქსი
-
-
26.01.20 23:00
დიუკე ბლუ დევილსი - ჯორჯია ტეხ.
დიუკე ბლუ დევილსი
ჯორჯია ტეხ.
-
-
26.01.20 23:00
ცინცინატი ბეარკესტი - ტემპლი
ცინცინატი ბეარკესტი
ტემპლი
-
-
26.01.20 23:00
პორდუე ბოილერმაკერსი - პენ სტეიტ ნიტანი ლაიონსი
პორდუე ბოილერმაკერსი
პენ სტეიტ ნიტანი ლაიონსი
-
-
26.01.20 23:00
კლივლენდ ვიკინგსი - ვის გრინ ბაი ფენიქსი
კლივლენდ ვიკინგსი
ვის გრინ ბაი ფენიქსი
-
-
26.01.20 23:00
ობრადოირო - ვალენსია
ობრადოირო
ვალენსია
-
-
26.01.20 23:00
მორნარ ბარი - ბელგრადი
მორნარ ბარი
ბელგრადი
-
-
26.01.20 23:00
მაკაბი თ-ა - ჰაპოელი თ-ავ.
მაკაბი თ-ა
ჰაპოელი თ-ავ.
-
-
26.01.20 23:05
ვალენსია - ავენიდა
ვალენსია
ავენიდა
-
-
26.01.20 23:30
ფორტიტუდო - ვარეზე
ფორტიტუდო
ვარეზე
-
-
26.01.20 23:45
ჰოკეი (11)
ზლინი - კარლოვი ვარი
ზლინი
კარლოვი ვარი
-
-
26.01.20 20:20
ლინცი - კლაგენფურტი
ლინცი
კლაგენფურტი
-
-
26.01.20 20:30
გრაცი - დორნბირნი 1913
გრაცი
დორნბირნი 1913
-
-
26.01.20 20:30
ზალცბურგი - ფილახი
ზალცბურგი
ფილახი
-
-
26.01.20 20:30
ვენა - ინსბრუკი
ვენა
ინსბრუკი
-
-
26.01.20 20:30
მიხალოვცე - პოპრადი
მიხალოვცე
პოპრადი
-
-
26.01.20 20:30
ბორდო - ამიენი
ბორდო
ამიენი
-
-
26.01.20 21:30
ნიცა - ბრიანსონი
ნიცა
ბრიანსონი
-
-
26.01.20 21:30
კარდიფი - ნოტინგემი
კარდიფი
ნოტინგემი
-
-
26.01.20 22:00
ვოლფსბურგი - რედ ბული მიუნხენი
ვოლფსბურგი
რედ ბული მიუნხენი
-
-
26.01.20 22:00
მისისოგა სტილჰედსი - კიტჩენერ რეინჯერსი
მისისოგა სტილჰედსი
კიტჩენერ რეინჯერსი
-
-
26.01.20 23:00
ფრენბურთი (23)
კანი - ნანტი
კანი
ნანტი
-
-
25.01.20 23:45
ურალოჩკა-2-ურგეუ - იუზგუ-ატომ
ურალოჩკა-2-ურგეუ
იუზგუ-ატომ
-
-
26.01.20 16:00
ლკს ლოძი - ლეგიონოვო
ლკს ლოძი
ლეგიონოვო
-
-
26.01.20 20:30
პადოვა - სორა
პადოვა
სორა
-
-
26.01.20 21:00
მოდენა - რავენა
მოდენა
რავენა
-
-
26.01.20 21:00
პეიმარ კალჩიო - მონდოვი
პეიმარ კალჩიო
მონდოვი
-
-
26.01.20 21:00
ორტონა - მატერდომინი
ორტონა
მატერდომინი
-
-
26.01.20 21:00
ბრეშა - ლაგონეგრო
ბრეშა
ლაგონეგრო
-
-
26.01.20 21:00
ჟინაშტიკა - ფამალისენსე
ჟინაშტიკა
ფამალისენსე
-
-
26.01.20 21:00
პანაკსიაკოსი - ოლიმპიაკოსი
პანაკსიაკოსი
ოლიმპიაკოსი
-
-
26.01.20 21:00
ჩივიტანოვა - ტრენტინო
ჩივიტანოვა
ტრენტინო
-
-
26.01.20 21:00
ედინსტვო-ბროჩკო - ნოვა გორიცა
ედინსტვო-ბროჩკო
ნოვა გორიცა
-
-
26.01.20 21:00
სიენა - ბერგამო
სიენა
ბერგამო
-
-
26.01.20 22:00
სპორტინგი - ბელენენსეში
სპორტინგი
ბელენენსეში
-
-
26.01.20 22:00
კალამარია - ატრომიტოს ტრიადიოუ
კალამარია
ატრომიტოს ტრიადიოუ
-
-
26.01.20 22:00
მიგდონიაკოსი - ორეოკასტორო
მიგდონიაკოსი
ორეოკასტორო
-
-
26.01.20 22:00
პანათინაიკოსი - კიფისიასი
პანათინაიკოსი
კიფისიასი
-
-
26.01.20 22:00
ბანია ლუკა უნივ. - მარიბორ ბრანიკი
ბანია ლუკა უნივ.
მარიბორ ბრანიკი
-
-
26.01.20 22:00
პოტსდამი - ვისბადენი
პოტსდამი
ვისბადენი
-
-
26.01.20 22:10
დექსამინ მეტამორფოსისი - პანელინიოსი
დექსამინ მეტამორფოსისი
პანელინიოსი
-
-
26.01.20 23:00
ბაჰამა უნივ. - პან
ბაჰამა უნივ.
პან
-
-
26.01.20 23:00
კიდონი - სოუდა
კიდონი
სოუდა
-
-
26.01.20 23:30
ჟეშუვი - ლიუბინი
ჟეშუვი
ლიუბინი
-
-
26.01.20 23:30
ხელბურთი (10)
ჩილე - ბოლივია
ჩილე
ბოლივია
-
-
25.01.20 22:00
ვილნიუს სვიესა - გრიფას კკსკ
ვილნიუს სვიესა
გრიფას კკსკ
-
-
26.01.20 15:00
გრაცი - ჰიპო
გრაცი
ჰიპო
-
-
26.01.20 21:00
სომბატელი კკა - კისვარდა
სომბატელი კკა
კისვარდა
-
-
26.01.20 21:00
ბანიკ მოსტი - კასტამონუ
ბანიკ მოსტი
კასტამონუ
-
-
26.01.20 21:00
გვინეა - კონგო
გვინეა
კონგო
-
-
26.01.20 21:00
დუგო სელა55 - ოსიეკი
დუგო სელა55
ოსიეკი
-
-
26.01.20 22:00
ჰაპოელი პ-ტ. - სავიონი
ჰაპოელი პ-ტ.
სავიონი
-
-
26.01.20 22:00
გიორ ეტო - ბრესტი
გიორ ეტო
ბრესტი
-
-
26.01.20 22:00
ჰოლონ იანგი - ვატიკიმ ჰოლონი
ჰოლონ იანგი
ვატიკიმ ჰოლონი
-
-
26.01.20 23:15
ბადმინტონი (4)
ფაუზი ფ. - ტოლედანო ტ.
ფაუზი ფ.
ტოლედანო ტ.
-
-
26.01.20 20:10
შიდაიე გ. - სუგდენი რ.
შიდაიე გ.
სუგდენი რ.
-
-
26.01.20 20:50
ჩუდჰარი ა./რეიესი პ. - ლადო ა./უილიამსი ჰ.
ჩუდჰარი ა./რეიესი პ.
ლადო ა./უილიამსი ჰ.
-
-
26.01.20 21:30
მონბერგი ა./პაული ჯ. - ბიორნსონი დ.ბ./გუნარსონი კ.
მონბერგი ა./პაული ჯ.
ბიორნსონი დ.ბ./გუნარსონი კ.
-
-
26.01.20 22:10
ამერიკული ფეხბურთი (1)
AFC ოლსტარი - NFC ოლსტარი
AFC ოლსტარი
NFC ოლსტარი
-
-
27.01.20 00:00
სქვოში (2)
დესოუკი ფ. - გოსალი ს.
დესოუკი ფ.
გოსალი ს.
-
-
26.01.20 21:00
გოჰარი ნ. - სერმე კ.
გოჰარი ნ.
სერმე კ.
-
-
26.01.20 23:30
მაგიდის ჩოგბურთი (1)
ალეგრო მ./ლამბე ფ. - პისტეი ლ./ვალუჩი ა.
ალეგრო მ./ლამბე ფ.
პისტეი ლ./ვალუჩი ა.
-
-
25.01.20 20:00
რომელი გუნდი დაიწყებს თამაშს?

1

1.80

2

1.80

ძირითადი შედეგი

1

1.90

X

3.15

2

4.40

ორმაგი შედეგი

1X

1.18

12

1.35

X2

1.85

ფრეზე გაყრა

1

1.35

2

2.85

ორივე გაიტანს

კი

2.15

არა

1.65

გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 1.5)

2.60

მეტი ( 1.5)

1.45

ნაკლები ( 2.5)

1.50

მეტი ( 2.5)

2.45

ნაკლები ( 3.5)

1.18

მეტი ( 3.5)

4.55

ჰანდიკაპი

1 ( 0:1)

3.65

X ( 0:1)

3.55

2 ( 0:1)

1.85

1 ( 0:2)

8.50

X ( 0:2)

5.50

2 ( 0:2)

1.25

1 ( 1:0)

1.20

X ( 1:0)

5.50

2 ( 1:0)

12.00

პირველი ტაიმის შედეგი

1

2.60

X

1.95

2

5.00

I ტაიმის ორმაგი შედეგი

1X

1.12

12

1.70

X2

1.40

პირველი ტაიმი ფრეს გარეშე

1

1.40

2

2.60

მეორე ტაიმის შედეგი

1

2.30

X

2.30

2

4.40

II ტაიმის ორმაგი შედეგი

1X

1.15

12

1.50

X2

1.50

მეორე ტაიმი ფრეს გარეშე

1

1.40

2

2.60

შემდეგი გოლი პირველ ტაიმში

1 ( 0:0)

2.35

X ( 0:0)

2.35

2 ( 0:0)

4.00

შემდეგი გოლი

1 ( 0:0)

1.65

X ( 0:0)

7.25

2 ( 0:0)

2.75

გოლების რაოდენობა პირველ ტაიმში

ნაკლები ( 1.5)

1.25

მეტი ( 1.5)

3.30

გოლების რაოდენობა მეორე ტაიმში

ნაკლები ( 1.5)

1.45

მეტი ( 1.5)

2.45

ვინ მოიგებს დარჩენილ დროში? 0:0

1

1.85

X

3.05

2

4.25

მასპინძელი გუნდის გოლების რაოდენობა

ნაკლები ( 1.5)

1.55

მეტი ( 1.5)

2.20

მასპინძელი გუნდის გოლების რაოდენობა

1

2.65

0

3.65

3+

5.50

2

3.80

სტუმარი გუნდის გოლების რაოდენობა

1

2.50

0

2.10

3+

18.25

2

6.00

რომელ ტაიმში გავა მეტი გოლი

პირველში

3.30

მეორეში

2.15

თანაბრად

3.00

პირველ ტაიმში მასპინძელი გუნდის გოლების რაოდენობა

1

2.75

0

1.70

3+

25.00

2

8.50

პირველ ტაიმში სტუმარი გუნდის გოლების რაოდენობა

1

3.45

0

1.35

2

18.75

3+

25.00

ძირითადი შედეგი და ბურთების რაოდენობა

მასპ. და ნაკ. ( 2.5)

3.60

ფრე და ნაკ. ( 2.5)

3.60

სტუმ. და ნაკ. ( 2.5)

7.50

მასპ. და მეტი ( 2.5)

3.75

ფრე და მეტი ( 2.5)

21.00

სტუმ. და მეტი ( 2.5)

10.00

გოლების ზუსტი რაოდენობა პირველ ტაიმში

1

2.35

0

2.20

2

4.55

3

13.50

4+

25.00

შემდეგი გოლის დროის ინტერვალი მიმდინარე ანგ 0:0

გოლი არ გავა

7.75

01-15 წთ

3.85

16-30 წთ

4.50

31-45 წთ.

5.50

46-60 წთ.

8.00

61-75 წთ.

10.00

76-90 წთ

10.00

კუთხურების რაოდენობა

ნაკლები ( 10.5)

1.50

მეტი ( 10.5)

2.30

ნაკლები ( 8.5)

2.25

მეტი ( 8.5)

1.55

ნაკლები ( 9.5)

1.75

მეტი ( 9.5)

1.85

კუთხურების ჰანდიკაპი

1 ( -1.5)

1.55

2 ( +1.5)

2.20

1 ( -2.5)

1.85

2 ( +2.5)

1.80

1 ( -3.5)

2.25

2 ( +3.5)

1.50

კუთხურების ჰანდიკაპი 1-ელ ტაიმში

1 ( -0.5)

1.55

2 ( +0.5)

2.25

1 ( -1.5)

2.05

2 ( +1.5)

1.65

1 ( -2.5)

2.90

2 ( +2.5)

1.30

I ტაიმში კუთხურების რაოდენობა

ნაკლები ( 3.5)

2.55

მეტი ( 3.5)

1.40

ნაკლები ( 4.5)

1.75

მეტი ( 4.5)

1.85

ნაკლები ( 5.5)

1.40

მეტი ( 5.5)

2.65

I ტაიმში კუთხურების რაოდენობა

<5

1.80

7+

4.45

5-6

3.15

მასპინძელი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

ნაკლები ( 6.5)

1.55

მეტი ( 6.5)

2.20

სტუმარი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

ნაკლები ( 3.5)

1.70

მეტი ( 3.5)

1.95

რომელი გუნდი მოაწვდის მეტ კუთხურს პირველ ტაიმში

1

1.55

X

5.75

2

3.60

ვინ მოაწვდის მეტ კუთხურს

1

1.35

X

9.75

2

3.95

კუთხურების რაოდენობა

<9

2.30

9-11

2.75

12+

3.25

მასპინძელი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

0-2

9.50

7+

2.25

3-4

3.95

5-6

3.35

სტუმარი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

0-2

2.55

7+

8.75

3-4

2.60

5-6

4.65

პირველ ტაიმში სტუმარი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

0-1

1.80

3

6.50

2

3.85

4+

7.50

პირველ ტაიმში მასპინძელი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

0-1

3.60

3

4.75

2

4.20

4+

2.70

I ტაიმში მასპინძელი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

ნაკლები ( 2.5)

1.95

მეტი ( 2.5)

1.70

I ტაიმში სტუმარი გუნდის კუთხურების რაოდენობა

ნაკლები ( 1.5)

1.75

მეტი ( 1.5)

1.85

პირველ ტაიმში კუთხურების რაოდენობა კენტი/ლუწი

კენტი

1.80

ლუწი

1.80

კუთხურების რაოდენობა კენტი/ლუწი

კენტი

1.80

ლუწი

1.85

ვინ მიიღებს მეტ ბარათს

1

2.95

X

3.65

2

2.05

ბარათების რაოდენობა

ნაკლები ( 2.5)

2.85

მეტი ( 2.5)

1.35

ნაკლები ( 3.5)

1.80

მეტი ( 3.5)

1.85

ნაკლები ( 4.5)

1.35

მეტი ( 4.5)

2.75

I ტაიმში ბარათების რაოდენობა

ნაკლები ( 1.5)

1.50

მეტი ( 1.5)

2.35

პირველ ტაიმში ბარათების ზუსტი რაოდენობა

1

2.80

0

3.05

3

8.75

2

4.00

6+

25.00

4

25.00

5

25.00

ბარათების ზუსტი რაოდენობა

<4

1.85

4

4.75

8

35.00

5

6.50

6

10.25

9

35.00

10

35.00

11

35.00

7

18.75

12+

35.00

მასპინძელი გუნდის ბარათების რაოდენობა

ნაკლები ( 1.5)

1.80

მეტი ( 1.5)

1.85

სტუმარი გუნდის ბარათების რაოდენობა

ნაკლები ( 2.5)

1.35

მეტი ( 2.5)

2.80

ბარათების ქულების რაოდენობა

ნაკლები ( 35.5)

1.80

მეტი ( 35.5)

1.85

იქნება თუ არა გაძევება?

კი

5.00

არა

1.12

გოლების ზუსტი რაოდენობა

1

3.60

0

7.00

2

3.10

3

4.35

6+

31.00

4

7.50

5

17.00

ვინ მოიგებს ტაიმის დარჩენილ დროში? 0:0

1

2.60

X

1.95

2

5.00

გოლების რაოდენობა კენტი/ლუწი

კენტი

1.95

ლუწი

1.80

პირველი ტაიმის ჰანდიკაპი

1 ( 0:1)

9.00

X ( 0:1)

3.40

2 ( 0:1)

1.45

1 ( 1:0)

1.15

X ( 1:0)

5.25

2 ( 1:0)

26.00

მეორე ტაიმის ჰანდიკაპი

1 ( 0:1)

6.50

X ( 0:1)

3.30

2 ( 0:1)

1.55

1 ( 1:0)

1.18

X ( 1:0)

4.90

2 ( 1:0)

18.25

შემდეგი გოლი 10 წთ. ინტერვალში 0:0

გოლი არ გავა

7.75

(01-10) წთ

5.75

(11-20) წთ

6.00

(21-30) წთ

7.00

(31-40) წთ

8.50

(41-50) წთ

9.25

(51-60) წთ

11.75

(61-70) წთ

15.00

(71-80) წთ

19.25

(81-90) წთ

18.00

ძირითადი შედეგი და ორივე გუნდი გაიტანს

მასპინძელი მოიგებს და კი

5.50

მასპინძელი მოიგებს და არა

2.85

ფრე და კი

5.25

ფრე და არა

7.75

სტუმარი მოიგებს და კი

11.75

სტუმარი მოიგებს და არა

7.00

ვინ უფრო ადრე მოაწვდის 3 კუთხურს

მასპინძელი

1.35

არცერთი

32.00

სტუმარი

3.00

ვინ უფრო ადრე მოაწვდის 5 კუთხურს

მასპინძელი

1.45

არცერთი

4.10

სტუმარი

5.75

ვინ უფრო ადრე მოაწვდის 7 კუთხურს

მასპინძელი

2.25

არცერთი

1.75

სტუმარი

11.50

ვინ უფრო ადრე მოაწვდის კუთხურს I ტაიმში

მასპინძელი ( 3.0)

2.00

არცერთი ( 3.0)

2.70

სტუმარი ( 3.0)

4.30

მასპინძელი ( 5.0)

4.25

არცერთი ( 5.0)

1.25

სტუმარი ( 5.0)

16.50

ვინ მოაწვდის პირველ კუთხურს I ტაიმში

მასპინძელი

1.50

არცერთი

35.00

სტუმარი

2.45

ვინ მოაწვდის I კუთხურს 5 წუთიან ინტერვალში (1-5)

მასპინძელი

3.80

არცერთი

1.45

სტუმარი

6.50

ვინ მოაწვდის I კუთხურს 10 წუთიან ინტერვალში (1-10)

მასპინძელი

2.40

არცერთი

2.30

სტუმარი

4.00

ვინ მოაწდვის 1 კუთხურს 15 წუთიან ინტერვალში (1-15)

მასპინძელი

1.95

არცერთი

3.65

სტუმარი

3.25

ვინ მოაწვდის მეტ კუთხურს 5 წთ. ინტერვალში (1-5)

1

4.00

X

1.40

2

7.00

ვინ მოაწვდის მეტ კუთხურს 10 წთ. ინტერვალში (1-10)

1

2.60

X

2.00

2

4.75

ვინ მოაწვდის მეტ კუთხურს 15 წთ. ინტერვალში (1-15)

1

2.15

X

2.55

2

4.00

კუთხურების რაოდენობა 0.5 5 წთ. ინტერვალში(1-5წთ)

ნაკლები

1.45

მეტი

2.45

კუთხურების რაოდენობა 0.5 10 წთ. ინტერვალში(1-10წთ)

ნაკლები

2.25

მეტი

1.55

კუთხურების რაოდენობა 0.5 15 წთ. ინტერვალში (1-15)

ნაკლები

3.35

მეტი

1.25

გოლების რაოდენობა 0.5 5წთ. დროის ინტერვალში (1-5წთ.)

ნაკლები

1.04

მეტი

7.25

გოლების რაოდენობა 0.5 10წთ. დროის ინტერვალში (1-10წთ.)

ნაკლები

1.14

მეტი

4.65

გოლების რაოდენობა 0.5 15წთ. დროის ინტერვალში (1-15წთ.)

ნაკლები

1.25

მეტი

3.40

1-ელ ტაიმში გაიტანს თუ არა ორივე გუნდი გოლს.

კი

5.25

არა

1.10

II-ტაიმში გაიტანს თუ არა ორივე გუნდი გოლს.

კი

4.00

არა

1.18

II-ე ტაიმის შედეგი და ბურთების რაოდენობა 1.5

მასპ. და ნაკ.

4.05

ფრე და ნაკ.

3.25

სტუმ. და ნაკ.

6.75

მასპ. და მეტი

5.25

ფრე და მეტი

8.00

სტუმ. და მეტი

13.50

ორმაგი შედეგი (1X - 12 - X2) და ტოტალი

1X და ნაკლები ( 1.5)

3.35

1X და მეტი ( 1.5)

1.80

12 და ნაკლები ( 1.5)

3.80

12 და მეტი ( 1.5)

1.95

X2 და ნაკლები ( 1.5)

4.35

X2 და მეტი ( 1.5)

3.00

1X და ნაკლები ( 2.5)

1.85

1X და მეტი ( 2.5)

3.15

12 და ნაკლები ( 2.5)

2.45

12 და მეტი ( 2.5)

2.75

X2 და ნაკლები ( 2.5)

2.45

X2 და მეტი ( 2.5)

6.50

1X და ნაკლები ( 3.5)

1.45

1X და მეტი ( 3.5)

5.75

12 და ნაკლები ( 3.5)

1.65

12 და მეტი ( 3.5)

6.00

X2 და ნაკლები ( 3.5)

2.10

X2 და მეტი ( 3.5)

11.25

1X და ნაკლები ( 4.5)

1.30

1X და მეტი ( 4.5)

14.00

12 და ნაკლები ( 4.5)

1.45

12 და მეტი ( 4.5)

11.75

X2 და ნაკლები ( 4.5)

1.85

X2 და მეტი ( 4.5)

35.00

I ტაიმის შედეგი და ბურთების რაოდენობა 1.5

მასპ. და ნაკ.

3.95

ფრე და ნაკ.

2.40

სტუმ. და ნაკ.

6.75

მასპ. და მეტი

7.50

ფრე და მეტი

10.25

სტუმ. და მეტი

21.00

ორმაგი შედეგი (1X - 12 - X2) და ორივე გაიტანს

1X და კი

2.65

1X და არა

2.10

12 და კი

3.70

12 და არა

2.05

X2 და კი

3.60

X2 და არა

3.65

I ტაიმის შედეგი და ორივე გუნდი გაიტანს

მასპინძელი მოიგებს და კი

27.00

მასპინძელი მოიგებს და არა

2.85

ფრე და კი

10.25

ფრე და არა

2.35

სტუმარი მოიგებს და კი

35.00

სტუმარი მოიგებს და არა

5.75

II ტაიმის შედეგი და ორივე გუნდი გაიტანს

მასპინძელი მოიგებს და კი

16.50

მასპინძელი მოიგებს და არა

2.65

ფრე და კი

8.00

ფრე და არა

3.20

სტუმარი მოიგებს და კი

31.00

სტუმარი მოიგებს და არა

5.25

ბარათების რაოდენობა 0.5 5 წუთიან ინტერვალში (1-5წთ)

ნაკლები

1.01

მეტი

9.25

ბარათების რაოდენობა 0.5 10 წუთიან ინტერვალში (1-10წთ)

ნაკლები

1.05

მეტი

7.00

ბარათების რაოდენობა 0.5 15 წუთიან ინტერვალში (1-15წთ)

ნაკლები

1.20

მეტი

3.70

ბარათების რაოდენობა 1.5 15 წუთიან ინტერვალში (1-15წთ)

ნაკლები

1.01

მეტი

9.25

ვინ მიიღებს მეტ ბარათს 5 წუთიან ინტერვალში (1-5წთ)

1

20.00

X

1.01

2

17.25

ვინ მიიღებს მეტ ბარათს 10 წუთიან ინტერვალში (1-10წთ)

1

15.50

X

1.04

2

13.00

ვინ მიიღებს მეტ ბარათს 15 წუთიან ინტერვალში (1-15წთ)

1

8.50

X

1.18

2

7.25

რომელი მოთამაშე გაიტანს გოლს
<

Otavio

24.00

არცერთი

7.75

Costil, Benoit

50.00

Girotto, Andrei

12.25

Lafont, Alban

50.00

Emond, Renaud

3.50

Toure, Abdoulaye

11.25

Krhin, Rene

12.25

Appiah, Dennis

17.00

Benito, Loris

36.00

Koscielny, Laurent

29.00

Castro, Pablo

29.00

Kwateng, Enock

36.00

Louza, Imran

7.75

Simon, Moses

3.80

Basic, Toma

14.75

de Preville, Nicolas

7.75

Oudin, Remi

5.75

Traore, Charles

19.75

Blas, Ludovic

5.75

Briand, Jimmy

5.75

Abeid, Mehdi

5.75

Ui-Jo, Hwang

7.75