1
    2
    ფეხბურთი
    ჩოგბურთი
    კალათბურთი
    ჰოკეი
    ფრენბურთი
    ფეხბურთი
    ინგლისი, პრემიერლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    18:00
    საუთჰემპტონი - ევერტონი
    საუთჰემპტონი - ევერტონი
    დატვირთვა
    3.15
    3.10
    2.44
    1.59
    1.40
    1.32
    2.15
    1.65
    2.10
    2.5
    1.75
    1.55
    2.40
    +2210
    20:30
    ვულვზი - ნიუკასლი
    ვულვზი - ნიუკასლი
    დატვირთვა
    1.95
    3.20
    4.45
    1.23
    1.83
    1.36
    1.35
    3.00
    1.65
    2.5
    2.25
    2.05
    1.80
    +2166
    23:15
    არსენალი - ლესტერი
    არსენალი - ლესტერი
    დატვირთვა
    2.10
    3.45
    3.55
    1.31
    1.72
    1.32
    1.50
    2.45
    2.05
    2.5
    1.75
    1.65
    2.25
    +2130
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    21:30
    ბრაიტონი - ვესტ ბრომვიჩი
    ბრაიტონი - ვესტ ბრომვიჩი
    დატვირთვა
    1.80
    3.70
    4.45
    1.23
    1.97
    1.29
    1.33
    3.15
    2.10
    2.5
    1.75
    1.70
    2.15
    +2192
    სამშაბათი - 27.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    ბარნლი - ტოტენჰემი
    ბარნლი - ტოტენჰემი
    დატვირთვა
    5.05
    3.80
    1.70
    2.10
    1.19
    1.28
    3.55
    1.27
    2.05
    2.5
    1.80
    1.80
    2.05
    +2226
    შაბათი - 31.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    16:30
    შეფილდ იუნ. - სიტი
    შეფილდ იუნ. - სიტი
    დატვირთვა
    8.75
    5.70
    1.31
    3.20
    1.09
    1.15
    6.20
    1.10
    2.75
    2.5
    1.45
    1.80
    2.00
    +680
    21:30
    ლივერპული - ვესტ ჰემი
    ლივერპული - ვესტ ჰემი
    დატვირთვა
    1.37
    5.45
    7.45
    1.11
    2.95
    1.16
    1.13
    5.40
    2.90
    2.5
    1.40
    1.70
    2.20
    +680
    შაბათი - 07.11.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    19:00
    კრ. პალასი - ლიდსი
    კრ. პალასი - ლიდსი
    დატვირთვა
    2.95
    3.30
    2.43
    1.56
    1.40
    1.34
    2.05
    1.70
    1.85
    2.5
    2.00
    1.80
    2.05
    +680
    ფეხბურთი
    გერმანია, ბუნდესლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    18:30
    ვოლფსბურგი - არმინია
    ვოლფსბურგი - არმინია
    დატვირთვა
    1.80
    3.60
    4.60
    1.22
    1.97
    1.30
    1.32
    3.20
    1.90
    2.5
    1.90
    1.80
    2.00
    +1439
    21:00
    ვერდერი - ჰოფენჰაიმი
    ვერდერი - ჰოფენჰაიმი
    დატვირთვა
    2.80
    3.50
    2.46
    1.54
    1.44
    1.32
    2.00
    1.75
    2.40
    2.5
    1.55
    1.50
    2.65
    +1436
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    23:30
    ლევერკუზენი - აუგსბურგი
    ლევერკუზენი - აუგსბურგი
    დატვირთვა
    1.61
    4.30
    5.15
    1.18
    2.25
    1.23
    1.26
    3.60
    2.45
    2.5
    1.55
    1.65
    2.30
    +1434
    პარასკევი - 30.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    23:30
    შალკე - შტუტგარტი
    შალკე - შტუტგარტი
    დატვირთვა
    3.20
    3.50
    2.21
    1.66
    1.36
    1.32
    2.30
    1.60
    2.10
    2.5
    1.75
    1.65
    2.25
    +680
    შაბათი - 31.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    18:30
    კიოლნი - ბაიერნი
    კიოლნი - ბაიერნი
    დატვირთვა
    14.0
    8.30
    1.17
    4.60
    1.05
    1.08
    9.05
    1.04
    4.10
    2.5
    1.24
    1.75
    2.10
    +674
    21:30
    გლადბახი - ლაიფციგი
    გლადბახი - ლაიფციგი
    დატვირთვა
    3.10
    3.60
    2.23
    1.65
    1.38
    1.30
    2.20
    1.60
    2.45
    2.5
    1.55
    1.50
    2.65
    +682
    ფეხბურთი
    ესპანეთი, ლა ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    17:00
    ვალიადოლიდი - ალავესი
    ვალიადოლიდი - ალავესი
    დატვირთვა
    2.50
    2.75
    3.45
    1.32
    1.53
    1.45
    1.60
    2.20
    1.40
    2.5
    2.90
    2.30
    1.65
    +2166
    19:00
    კადისი - ვილიარეალი
    კადისი - ვილიარეალი
    დატვირთვა
    3.75
    3.05
    2.20
    1.66
    1.29
    1.39
    2.50
    1.50
    1.65
    2.5
    2.30
    2.00
    1.80
    +2148
    21:30
    ხეტაფე - გრანადა
    ხეტაფე - გრანადა
    დატვირთვა
    2.10
    2.90
    4.35
    1.22
    1.73
    1.42
    1.40
    2.80
    1.40
    2.5
    3.05
    2.60
    1.50
    +2172
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    სოსიედადი - უესკა
    სოსიედადი - უესკა
    დატვირთვა
    1.90
    3.20
    4.80
    1.19
    1.89
    1.37
    1.33
    3.15
    1.65
    2.5
    2.25
    2.05
    1.80
    +2195
    სამშაბათი - 27.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    ლევანტე - სელტა
    ლევანტე - სელტა
    დატვირთვა
    2.60
    3.20
    2.85
    1.43
    1.50
    1.36
    1.80
    1.95
    1.75
    2.5
    2.05
    1.80
    2.00
    +1603
    შაბათი - 31.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    19:00
    ბილბაო - სევილია
    ბილბაო - სევილია
    დატვირთვა
    2.95
    3.00
    2.66
    1.48
    1.41
    1.40
    1.95
    1.80
    1.50
    2.5
    2.60
    2.15
    1.70
    +678
    21:30
    ოსასუნა - ატლეტიკო
    ოსასუნა - ატლეტიკო
    დატვირთვა
    5.30
    3.50
    1.74
    2.04
    1.18
    1.31
    3.60
    1.26
    1.65
    2.5
    2.30
    2.20
    1.70
    +676
    კვირა - 01.11.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    17:00
    ბეტისი - ელჩე
    ბეტისი - ელჩე
    დატვირთვა
    1.60
    3.85
    6.00
    1.15
    2.27
    1.26
    1.21
    4.15
    1.70
    2.5
    2.15
    2.20
    1.70
    +678
    ორშაბათი - 02.11.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    ვალენსია - ხეტაფე ფე
    ვალენსია - ხეტაფე ფე
    დატვირთვა
    3.20
    2.95
    2.51
    1.53
    1.36
    1.41
    2.10
    1.65
    1.50
    2.5
    2.60
    2.15
    1.70
    +676
    ფეხბურთი
    იტალია, სერია A
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    15:30
    კალიარი - კროტონე
    კალიარი - კროტონე
    დატვირთვა
    2.35
    3.20
    3.20
    1.36
    1.59
    1.36
    1.65
    2.20
    2.05
    2.5
    1.75
    1.65
    2.20
    +2068
    18:00
    პარმა - სპეცია
    პარმა - სპეცია
    დატვირთვა
    2.12
    3.45
    3.45
    1.32
    1.71
    1.32
    1.50
    2.45
    1.95
    2.5
    1.85
    1.75
    2.10
    +2048
    18:00
    ბენევენტო - ნაპოლი
    ბენევენტო - ნაპოლი
    დატვირთვა
    6.55
    4.80
    1.45
    2.65
    1.13
    1.19
    4.75
    1.16
    2.85
    2.5
    1.45
    1.60
    2.35
    +2004
    21:00
    ფიორენტინა - უდინეზე
    ფიორენტინა - უდინეზე
    დატვირთვა
    2.00
    3.50
    3.80
    1.28
    1.79
    1.31
    1.45
    2.70
    1.90
    2.5
    1.90
    1.80
    2.05
    +2003
    23:45
    იუვენტუსი - ვერონა
    იუვენტუსი - ვერონა
    დატვირთვა
    1.50
    4.20
    6.90
    1.13
    2.49
    1.23
    1.16
    4.75
    2.25
    2.5
    1.65
    1.80
    2.00
    +1720
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    23:45
    მილანი - რომა
    მილანი - რომა
    დატვირთვა
    2.20
    3.50
    3.20
    1.36
    1.66
    1.31
    1.60
    2.30
    2.20
    2.5
    1.65
    1.60
    2.35
    +2043
    კვირა - 01.11.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    18:00
    ტორინო - ლაციო
    ტორინო - ლაციო
    დატვირთვა
    3.90
    3.85
    1.88
    1.89
    1.27
    1.28
    2.80
    1.40
    2.30
    2.5
    1.65
    1.60
    2.35
    +680
    23:45
    სამპდორია - ჯენოა
    სამპდორია - ჯენოა
    დატვირთვა
    1.97
    3.70
    3.65
    1.29
    1.81
    1.29
    1.45
    2.65
    2.20
    2.5
    1.70
    1.60
    2.30
    +682
    ფეხბურთი
    საფრანგეთი, ლიგა 1
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    18:00
    ბრესტი - სტრასბური
    ბრესტი - სტრასბური
    დატვირთვა
    2.50
    3.40
    2.80
    1.44
    1.53
    1.33
    1.75
    2.05
    2.10
    2.5
    1.75
    1.60
    2.35
    +1408
    18:00
    ბორდო - ნიმი
    ბორდო - ნიმი
    დატვირთვა
    1.95
    3.45
    4.05
    1.26
    1.83
    1.32
    1.40
    2.80
    1.75
    2.5
    2.05
    1.90
    1.90
    +1426
    18:00
    მეცი - სტ. ეტიენი
    მეცი - სტ. ეტიენი
    დატვირთვა
    2.08
    3.10
    4.05
    1.26
    1.73
    1.38
    1.45
    2.70
    1.65
    2.5
    2.20
    1.95
    1.85
    +1417
    18:00
    მონპელიე - რეიმსი
    მონპელიე - რეიმსი
    დატვირთვა
    2.02
    3.35
    3.90
    1.27
    1.77
    1.34
    1.45
    2.70
    1.60
    2.5
    2.30
    2.05
    1.75
    +1412
    20:00
    ნიცა - ლილი
    ნიცა - ლილი
    დატვირთვა
    3.55
    3.20
    2.20
    1.66
    1.31
    1.36
    2.40
    1.55
    1.75
    2.5
    2.05
    1.85
    2.00
    +1408
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    ლიონი - მონაკო
    ლიონი - მონაკო
    დატვირთვა
    1.82
    3.85
    4.20
    1.23
    1.99
    1.28
    1.35
    3.05
    2.25
    2.5
    1.65
    1.65
    2.30
    +1425
    შაბათი - 31.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    მარსელი - ლანსი
    მარსელი - ლანსი
    დატვირთვა
    2.01
    3.45
    3.80
    1.28
    1.78
    1.32
    1.45
    2.65
    1.80
    2.5
    2.05
    1.85
    1.95
    +686
    კვირა - 01.11.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    ნანტი - პსჟ
    ნანტი - პსჟ
    დატვირთვა
    8.05
    5.45
    1.35
    3.05
    1.10
    1.16
    5.75
    1.12
    2.65
    2.5
    1.50
    1.80
    2.05
    +680
    18:00
    დიჟონი - ლორიენი
    დიჟონი - ლორიენი
    დატვირთვა
    2.80
    3.40
    2.48
    1.54
    1.44
    1.33
    2.00
    1.75
    1.85
    2.5
    1.95
    1.80
    2.05
    +682
    ფეხბურთი
    პორტუგალია, პრიმეირა ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    19:00
    ფარენსე - რიუ ავე
    ფარენსე - რიუ ავე
    დატვირთვა
    3.05
    3.05
    2.44
    1.52
    1.37
    1.37
    2.11
    1.71
    1.70
    2.5
    2.10
    1.80
    1.95
    +1138
    19:00
    მორეირენსე - მარიტიმუ
    მორეირენსე - მარიტიმუ
    დატვირთვა
    2.80
    2.80
    2.80
    1.42
    1.42
    1.41
    1.89
    1.89
    1.60
    2.5
    2.25
    1.90
    1.85
    +1140
    21:30
    ფამალიკაო - ბოავიშტა
    ფამალიკაო - ბოავიშტა
    დატვირთვა
    2.66
    2.95
    2.80
    1.42
    1.45
    1.38
    1.84
    1.94
    1.75
    2.5
    2.00
    1.75
    2.00
    +1170
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:00
    გიმარაეში - ბრაგა
    გიმარაეში - ბრაგა
    დატვირთვა
    3.05
    3.30
    2.28
    1.58
    1.36
    1.32
    2.19
    1.65
    1.80
    2.5
    1.95
    1.75
    2.00
    +1158
    სამშაბათი - 27.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    00:15
    ბენფიკა - ბელენენსეში
    ბენფიკა - ბელენენსეში
    დატვირთვა
    1.13
    7.50
    19.4
    1.03
    4.70
    1.07
    1.02
    12.0
    2.70
    2.5
    1.45
    2.40
    1.55
    +1158
    ფეხბურთი
    ჰოლანდია, ერედივიზიონი
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    7
    0:1
    სიტარდი - გრონინგენი
    სიტარდი - გრონინგენი
    6.25
    4.30
    1.50
    2.55
    1.12
    1.20
    4.60
    1.18
    3.40
    2.5
    1.32
    +60
    17:30
    სპარტა როტერდამი - ჰერაკლესი
    სპარტა როტერდამი - ჰერაკლესი
    დატვირთვა
    2.10
    3.55
    3.20
    1.34
    1.67
    1.29
    1.57
    2.37
    2.10
    2.5
    1.65
    1.60
    2.30
    +1186
    17:30
    ვიტესი - პსვ
    ვიტესი - პსვ
    დატვირთვა
    2.95
    3.40
    2.30
    1.57
    1.38
    1.31
    2.15
    1.68
    2.20
    2.5
    1.65
    1.50
    2.40
    +1182
    19:45
    ვალვაიკი - ფეიენოორდი
    ვალვაიკი - ფეიენოორდი
    დატვირთვა
    6.75
    4.70
    1.41
    2.64
    1.12
    1.18
    5.15
    1.15
    2.70
    2.5
    1.45
    1.60
    2.20
    +1192
    23:00
    დენ ჰააგი - ალკმაარი
    დენ ჰააგი - ალკმაარი
    დატვირთვა
    4.30
    4.15
    1.67
    2.07
    1.22
    1.23
    3.30
    1.32
    2.40
    2.5
    1.55
    1.55
    2.30
    +1191
    შაბათი - 31.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    21:45
    ტვენტე - ზვოლე
    ტვენტე - ზვოლე
    დატვირთვა
    1.76
    3.75
    4.25
    1.22
    1.95
    1.26
    1.33
    3.05
    23:00
    გრონინგენი - ვენლო
    გრონინგენი - ვენლო
    დატვირთვა
    1.62
    3.95
    5.00
    1.18
    2.15
    1.24
    1.24
    3.60
    ფეხბურთი
    რუსეთი, პრემიერლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    22
    0:0
    ურალი - ტამბოვი
    ურალი - ტამბოვი
    2.5
    +125
    17:30
    როსტოვი - ხიმკი
    როსტოვი - ხიმკი
    დატვირთვა
    1.83
    3.35
    4.40
    1.21
    1.88
    1.31
    1.35
    3.15
    1.80
    2.5
    1.95
    1.85
    1.90
    +1229
    20:00
    ახმატი - უფა
    ახმატი - უფა
    დატვირთვა
    1.88
    3.35
    4.20
    1.23
    1.83
    1.31
    1.38
    3.00
    1.55
    2.5
    2.35
    2.15
    1.65
    +1259
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    20:00
    ცსკა - არსენალ ტულა
    ცსკა - არსენალ ტულა
    დატვირთვა
    1.63
    3.65
    5.45
    1.16
    2.13
    1.27
    1.24
    3.95
    1.80
    2.5
    1.95
    2.00
    1.75
    +836
    შაბათი - 31.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    20:00
    სოჭი - ლოკომოტივი მ.
    სოჭი - ლოკომოტივი მ.
    დატვირთვა
    2.80
    3.10
    2.55
    1.48
    1.41
    1.35
    1.94
    1.77
    1.65
    2.5
    2.15
    1.85
    1.90
    +690
    კვირა - 01.11.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    20:00
    ტამბოვი - დინამო მოსკოვი
    ტამბოვი - დინამო მოსკოვი
    დატვირთვა
    5.25
    3.65
    1.65
    2.10
    1.17
    1.27
    3.65
    1.24
    1.70
    2.5
    2.05
    2.05
    1.70
    +686
    ფეხბურთი
    თურქეთი, სუპერლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    0
    1:1
    მალათია - გენჩლერი
    მალათია - გენჩლერი
    2.15
    2.70
    4.50
    1.20
    1.70
    1.45
    1.40
    2.90
    4.45
    2.5
    1.22
    +29
    17:00
    ალანიასპორი - კარაგუმრუკი
    ალანიასპორი - კარაგუმრუკი
    დატვირთვა
    1.65
    3.70
    5.15
    1.17
    2.10
    1.27
    1.26
    3.80
    2.10
    2.5
    1.65
    1.70
    2.10
    +960
    20:00
    ფენერბახჩე - ტრაბზონი
    ფენერბახჩე - ტრაბზონი
    დატვირთვა
    1.81
    3.65
    4.10
    1.23
    1.90
    1.28
    1.37
    3.05
    2.30
    2.5
    1.60
    1.55
    2.35
    +976
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    21:00
    დენიზლი - ბეშიქთაში
    დენიზლი - ბეშიქთაში
    დატვირთვა
    3.20
    3.20
    2.24
    1.60
    1.34
    1.33
    2.27
    1.61
    1.95
    2.5
    1.80
    1.65
    2.15
    +827
    21:00
    სივასი - რიზე
    სივასი - რიზე
    დატვირთვა
    1.96
    3.50
    3.65
    1.28
    1.77
    1.30
    1.46
    2.68
    2.15
    2.5
    1.65
    1.60
    2.30
    +821
    ფეხბურთი
    ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 25.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    16:30
    ანტვერპენი - ბეერსხოტი
    ანტვერპენი - ბეერსხოტი
    დატვირთვა
    2.06
    3.40
    3.45
    1.30
    1.70
    1.31
    1.51
    2.51
    2.50
    2.5
    1.50
    1.45
    2.70
    +976
    19:00
    ოსტენდე - ვარეგემი
    ოსტენდე - ვარეგემი
    დატვირთვა
    1.67
    4.00
    4.50
    1.20
    2.07
    1.24
    1.30
    3.40
    2.60
    2.5
    1.45
    1.50
    2.50
    +947
    21:15
    სტ. ტრუიდენი - სტანდარდი
    სტ. ტრუიდენი - სტანდარდი
    დატვირთვა
    3.70
    3.40
    1.97
    1.76
    1.27
    1.30
    2.69
    1.45
    1.75
    2.5
    2.05
    1.90
    1.85
    +974
    ორშაბათი - 26.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    23:45
    გენტი - გენკი
    გენტი - გენკი
    დატვირთვა
    2.16
    3.35
    3.25
    1.33
    1.64
    1.32
    1.58
    2.35
    2.35
    2.5
    1.55
    1.45
    2.55
    +806
    შაბათი - 31.10.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    ნაკ.
    გოლი
    მეტ.
    კი
    არა
    +
    21:30
    შარლერუა - სერკლი
    შარლერუა - სერკლი
    დატვირთვა
    1.54
    4.20
    5.45
    1.16
    2.29
    1.22
    1.21
    3.95
    23:45
    ბრიუგე - მეჰელენი
    ბრიუგე - მეჰელენი
    დატვირთვა
    1.21
    6.30
    11.6
    1.05
    3.70
    1.11
    1.05
    7.60
    ბილეთის რედაქტირება
    ბილეთის დასადებად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
    LIVE BETTING
    LIVE მატჩები STREAM
    ფეხბურთი TOP - ლიგები (4)
    იტალია სერია A,
    კალიარი - კროტონე
    კალიარი
    კროტონე
    0
    0
    15:30
    ჰოლანდია ერედივიზიონი,
    სიტარდი - გრონინგენი
    სიტარდი
    გრონინგენი
    0
    1
    I ტაიმი 7'
    რუსეთი პრემიერლიგა,
    ურალი - ტამბოვი
    ურალი
    ტამბოვი
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    თურქეთი სუპერლიგა,
    მალათია - გენჩლერი
    მალათია
    გენჩლერი
    1
    1
    I ტაიმი 0'
    ფეხბურთი - ყველა ლიგა (127)
    იტალია სერია C. ჯგუფი A,
    ჰერმაეა ოლბია - პრო ვერჩელი
    ჰერმაეა ოლბია
    პრო ვერჩელი
    0
    0
    15:30
    იტალია დანტე ბერეტის ეროვნული ჩემპიონატი,
    ალმა იუვენტუს ფანო 1906 U19 - გუბიო 1910 U19
    ალმა იუვენტუს ფანო 1906 U19
    გუბიო 1910 U19
    1
    1
    II ტაიმი 58'
    საფრანგეთი ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე,
    გენგამი U19 - შატორუ U19
    გენგამი U19
    შატორუ U19
    1
    0
    II ტაიმი 63'
    ბორდო U19 - ანჟერი U19
    ბორდო U19
    ანჟერი U19
    1
    0
    II ტაიმი 55'
    ტრუა U19 - ტორსი U19
    ტრუა U19
    ტორსი U19
    0
    0
    I ტაიმი 19'
    ესპანეთი სეგუნდა B დივიზიონი,
    ინტ. მადრიდი - ატლეტიკო(ბ)
    ინტ. მადრიდი
    ატლეტიკო(ბ)
    1
    0
    I ტაიმი 21'
    მარბელა - მარინო
    მარბელა
    მარინო
    1
    1
    I ტაიმი 22'
    რეალი(ბ) - ხეტაფე(ბ)
    რეალი(ბ)
    ხეტაფე(ბ)
    0
    1
    I ტაიმი 21'
    ეხეა - ჰარო დეპორტივო
    ეხეა
    ჰარო დეპორტივო
    0
    0
    Live 0'
    უკამ მურსია - ლინარესი
    უკამ მურსია
    ლინარესი
    0
    0
    I ტაიმი 20'
    ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 5,
    გრანოლერსი - სერდანოლა
    გრანოლერსი
    სერდანოლა
    0
    0
    I ტაიმი 24'
    სან კრისტობალი - მონტანესა
    სან კრისტობალი
    მონტანესა
    1
    0
    I ტაიმი 20'
    სე ევროპა - ვილაფრანკა
    სე ევროპა
    ვილაფრანკა
    1
    0
    I ტაიმი 23'
    ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 6,
    ვილიახოისა - კრევილენტე
    ვილიახოისა
    კრევილენტე
    0
    0
    I ტაიმი 36'
    რეკამბიოს კოლონი - ვილმარქსანტი
    რეკამბიოს კოლონი
    ვილმარქსანტი
    0
    0
    I ტაიმი 19'
    ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 9,
    ტორემოლინოსი - ველესი
    ტორემოლინოსი
    ველესი
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 10,
    როტა - კაბესენსე
    როტა
    კაბესენსე
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    კორია სკ - უტრერა
    კორია სკ
    უტრერა
    0
    0
    I ტაიმი 21'
    ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 16,
    კომილასი - კდ ვილეგასი
    კომილასი
    კდ ვილეგასი
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 7,
    ვილავერდე სან ანდრესი - ლეგანესი ბ
    ვილავერდე სან ანდრესი
    ლეგანესი ბ
    0
    1
    I ტაიმი 0'
    ატლ. პინტო - მოსტოლესი
    ატლ. პინტო
    მოსტოლესი
    0
    0
    I ტაიმი 0'
    რეალ არანხუესი - კარაბანჩელი
    რეალ არანხუესი
    კარაბანჩელი
    0
    0
    I ტაიმი 0'
    მოსტოლესი - ელ ალამო
    მოსტოლესი
    ელ ალამო
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 8,
    ვირჰენ დელ კამინო - ატლ. ასტორგა
    ვირჰენ დელ კამინო
    ატლ. ასტორგა
    1
    0
    I ტაიმი 21'
    ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი 4
    ლინენსე - ტამარასეიტე
    ლინენსე
    ტამარასეიტე
    0
    0
    I ტაიმი 09'
    ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი 1
    კოვადონგა - რეალ ოვიედო(ბ)
    კოვადონგა
    რეალ ოვიედო(ბ)
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    სელტა(ბ) - რასინგ კლუბ ფეროლი
    სელტა(ბ)
    რასინგ კლუბ ფეროლი
    0
    0
    I ტაიმი 21'
    მარინო დე ლუანკო - ლეალტადი
    მარინო დე ლუანკო
    ლეალტადი
    1
    0
    I ტაიმი 21'
    ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი 2
    ოსასუნა (ბ) - ტუდელანო
    ოსასუნა (ბ)
    ტუდელანო
    0
    1
    შესვენება HT
    პორტუგალეტე - ამორებიეტა
    პორტუგალეტე
    ამორებიეტა
    0
    0
    შესვენება HT
    ბილბაო ბ. - რასინგი
    ბილბაო ბ.
    რასინგი
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
    ატლეტიკო ვიანესი - ლა კალსადა
    ატლეტიკო ვიანესი
    ლა კალსადა
    0
    0
    I ტაიმი 25'
    კასტელდეფელსი - ვალსი
    კასტელდეფელსი
    ვალსი
    1
    0
    I ტაიმი 22'
    ესპანეთი სეგუნდა "ბ" ჯგუფი 3
    იბიცა - ლა ნუსია
    იბიცა
    ლა ნუსია
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    პრატი - კორნელია
    პრატი
    კორნელია
    0
    0
    I ტაიმი 23'
    ვალენსია(ბ) - პენა დეპორტინა
    ვალენსია(ბ)
    პენა დეპორტინა
    0
    0
    I ტაიმი 21'
    ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
    სანტუქსუ - რივერ სესტაო
    სანტუქსუ
    რივერ სესტაო
    0
    0
    II ტაიმი 51'
    კორდობა(ბ) - პუენტე ჰენილი
    კორდობა(ბ)
    პუენტე ჰენილი
    1
    0
    I ტაიმი 22'
    კასტილეხა - გერენა
    კასტილეხა
    გერენა
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    ესკუელა დეპ. მორატალზი - პოზ ალარკონი
    ესკუელა დეპ. მორატალზი
    პოზ ალარკონი
    0
    0
    II ტაიმი 61'
    სანტა ანა - ალკალა
    სანტა ანა
    ალკალა
    0
    0
    I ტაიმი 20'
    ელ პალმარი - ბულენსე
    ელ პალმარი
    ბულენსე
    1
    0
    I ტაიმი 21'
    სიეტე ვილასი - ატლ. ალბერისია
    სიეტე ვილასი
    ატლ. ალბერისია
    1
    0
    I ტაიმი 37'
    რინკონედა პოლანკო - კდ ბეზანა
    რინკონედა პოლანკო
    კდ ბეზანა
    0
    1
    I ტაიმი 24'
    ალჰაურინი - ალჰაურინო
    ალჰაურინი
    ალჰაურინო
    0
    0
    I ტაიმი 21'
    ოლივენსა - აზუაგა
    ოლივენსა
    აზუაგა
    0
    1
    I ტაიმი 23'
    მიაჟადასი - ხერესი
    მიაჟადასი
    ხერესი
    0
    0
    I ტაიმი 21'
    ფუენტა კანტოსი - კასერენო
    ფუენტა კანტოსი
    კასერენო
    0
    0
    I ტაიმი 20'
    ალბასეტე(ბ) - ალმაგრო
    ალბასეტე(ბ)
    ალმაგრო
    1
    0
    I ტაიმი 22'
    დეპორტივო B - პაიოსაკო
    დეპორტივო B
    პაიოსაკო
    0
    0
    I ტაიმი 21'
    ესპანეთი. სეგუნდა ბ
    რაიო მაჰადაონდა - ბალეარესი
    რაიო მაჰადაონდა
    ბალეარესი
    1
    0
    I ტაიმი 21'
    ტალავერა - მელილა
    ტალავერა
    მელილა
    0
    0
    I ტაიმი 22'
    ვილარობლედო - სოკუელამოსი
    ვილარობლედო
    სოკუელამოსი
    0
    0
    I ტაიმი 20'
    პობლენსე - უდ სს რეიესი
    პობლენსე
    უდ სს რეიესი
    1
    1
    I ტაიმი 23'
    ესპანეთი მეორე დივიზიონი ქალები, ჯგუფი I,
    ვიქტორია სკ - ატლეტიკო არუსანა
    ვიქტორია სკ
    ატლეტიკო არუსანა
    1
    1
    II ტაიმი 65'
    პორტუგალია სეგუნდა ლიგა,
    ვარზიმი - ეშტორილი
    ვარზიმი
    ეშტორილი
    0
    0
    I ტაიმი 5'
    პორტუგალია ნაციონალ ლიგა,
    ვილა რეალი - მარიტიმუ(ბ)
    ვილა რეალი
    მარიტიმუ(ბ)
    0
    1
    I ტაიმი 21'
    სალგუეირო - კამარა დე ლობოსი
    სალგუეირო
    კამარა დე ლობოსი
    2
    0
    I ტაიმი 20'
    რუსეთი PFL. ურალ-პოვოლჟიე,
    ზენიტ იჟევსკი - ვოლნა ნიჟნი ნოვგოროდ ობლასტი
    ზენიტ იჟევსკი
    ვოლნა ნიჟნი ნოვგოროდ ობლასტი
    1
    2
    II ტაიმი 64'
    რუსეთი PFL. დასავლეთი,
    ლენინგრადეცი - ზენიტი II
    ლენინგრადეცი
    ზენიტი II
    0
    1
    II ტაიმი 67'
    ზნამია ტრუდა - ოლიმპ დოლგოპრუდნი
    ზნამია ტრუდა
    ოლიმპ დოლგოპრუდნი
    0
    0
    II ტაიმი 65'
    კოლომნა - ტვერი
    კოლომნა
    ტვერი
    1
    0
    II ტაიმი 61'
    რუსეთი PFL. სამხრეთი,
    სკა როსტოვ-ონ-დონი - ლეგიონ დინამო
    სკა როსტოვ-ონ-დონი
    ლეგიონ დინამო
    2
    0
    II ტაიმი 58'
    ტუაპსე - ბიოლოგი
    ტუაპსე
    ბიოლოგი
    2
    1
    I ტაიმი 19'
    მახაჩკალა - ანჟი
    მახაჩკალა
    ანჟი
    0
    0
    I ტაიმი 19'
    თურქეთი I დივიზიონი,
    ანკარასპორი - ბალიკესირსპორი
    ანკარასპორი
    ბალიკესირსპორი
    1
    1
    I ტაიმი 0'
    ბანდირმასპორი - ადანა დემირსპორი
    ბანდირმასპორი
    ადანა დემირსპორი
    0
    1
    I ტაიმი 0'
    თურქეთი მოყვარულები III ლიგა. ჯგუფი 3,
    კატალკა - ციზრესპორი
    კატალკა
    ციზრესპორი
    1
    0
    I ტაიმი 22'
    შვედეთი ელიტეტანი. ქალები
    სუნანა სკ - ლიდკოპინგსი ფკ
    სუნანა სკ
    ლიდკოპინგსი ფკ
    0
    2
    II ტაიმი 64'
    ჩინეთი jia ლიგა,
    შენსი ჩანგ ან ატლეტიკი - იანგსი ლიანშენგი
    შენსი ჩანგ ან ატლეტიკი
    იანგსი ლიანშენგი
    0
    0
    II ტაიმი 59'
    ბულგარეთი I ლიგა,
    ცსკა 1948 - სლავია სოფია
    ცსკა 1948
    სლავია სოფია
    2
    0
    I ტაიმი 0'
    საბერძნეთი ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე,
    პაოკი U19 - ოლიმპიაკოსი U19
    პაოკი U19
    ოლიმპიაკოსი U19
    0
    0
    II ტაიმი 62'
    პოლონეთი II ლიგა,
    შლენსკი II - ოსტროდა
    შლენსკი II
    ოსტროდა
    0
    0
    I ტაიმი 20'
    პოლონეთი III ლიგა.. ჯგუფი 2,
    პოგონ შეცინი II - რადუნია სტეზიცა
    პოგონ შეცინი II
    რადუნია სტეზიცა
    1
    1
    II ტაიმი 68'
    პოლონეთი III ლიგა. ჯგუფი 1,
    ლეგია II - ბრონ რადომი
    ლეგია II
    ბრონ რადომი
    1
    1
    II ტაიმი 68'
    უნგრეთი NB III,
    ფერენცვაროში II - ესმტკ
    ფერენცვაროში II
    ესმტკ
    0
    0
    II ტაიმი 66'
    ვიდეოტონი II - ლიპოტ პეკსეგი
    ვიდეოტონი II
    ლიპოტ პეკსეგი
    0
    2
    II ტაიმი 73'
    უიპეშტი II - ჰოდმეზოვასარელი
    უიპეშტი II
    ჰოდმეზოვასარელი
    3
    0
    II ტაიმი 67'
    სლოვენია პრვა ლიგა,
    ბრავო - ალუმინი
    ბრავო
    ალუმინი
    0
    0
    I ტაიმი 21'
    ყაზახეთი I დივიზიონი
    კირანი - ალთაი