ფეხბურთი
    ჩოგბურთი
    კალათბურთი
    ჰოკეი
    ფრენბურთი
    ფეხბურთი
    ინგლისი, FA თასი
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    2.5<
    2.5>
    კი
    არა
    +
    34'
    0:3
    ტრანმერი - მანჩესტერი
    3.65
    1.25
    2.25
    1.55
    +44
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    შრიუსბერი - ლივერპული
    შრიუსბერი - ლივერპული
    დატვირთვა
    8.60
    4.90
    1.37
    2.95
    1.09
    1.18
    5.95
    1.11
    2.30
    2.5
    1.65
    1.85
    1.95
    +1321
    სამშაბათი - 28.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:00
    ბორნმუთი - არსენალი
    ბორნმუთი - არსენალი
    დატვირთვა
    4.00
    3.50
    1.95
    1.83
    1.26
    1.32
    2.80
    1.40
    2.00
    2.5
    1.80
    1.70
    2.10
    +981
    ფეხბურთი
    გერმანია, ბუნდესლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    2.5<
    2.5>
    კი
    არა
    +
    HT'
    0:0
    ვერდერი - ჰოფენჰაიმი
    2.50
    2.75
    3.30
    1.30
    1.50
    1.40
    1.60
    2.10
    1.30
    3.50
    2.65
    1.40
    +100
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    ლევერკუზენი - დიუსელდორფი
    ლევერკუზენი - დიუსელდორფი
    დატვირთვა
    1.40
    4.80
    7.85
    1.11
    2.80
    1.19
    1.13
    5.50
    2.65
    2.5
    1.50
    1.70
    2.10
    +1279
    პარასკევი - 31.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    23:30
    ჰერტა - შალკე
    ჰერტა - შალკე
    დატვირთვა
    2.75
    3.25
    2.65
    1.48
    1.45
    1.36
    1.90
    1.85
    1.95
    2.5
    1.85
    1.65
    2.20
    +673
    შაბათი - 01.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    18:30
    დორტმუნდი - უნიონი
    დორტმუნდი - უნიონი
    დატვირთვა
    1.28
    5.90
    10.0
    1.08
    3.45
    1.14
    1.07
    7.40
    2.85
    2.5
    1.45
    1.80
    2.00
    +669
    18:30
    მაინცი - ბაიერნი
    მაინცი - ბაიერნი
    დატვირთვა
    12.5
    7.30
    1.20
    4.15
    1.05
    1.10
    8.30
    1.05
    3.70
    2.5
    1.28
    1.70
    2.10
    +664
    18:30
    აუგსბურგი - ვერდერი
    აუგსბურგი - ვერდერი
    დატვირთვა
    2.19
    3.60
    3.20
    1.36
    1.67
    1.31
    1.60
    2.25
    2.50
    2.5
    1.55
    1.45
    2.65
    +675
    21:30
    ლაიფციგი - გლადბახი
    ლაიფციგი - გლადბახი
    დატვირთვა
    1.57
    4.20
    5.70
    1.16
    2.33
    1.24
    1.21
    4.05
    2.65
    2.5
    1.50
    1.60
    2.35
    +673
    კვირა - 02.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    18:30
    კიოლნი - ფრაიბურგი
    კიოლნი - ფრაიბურგი
    დატვირთვა
    2.10
    3.40
    3.55
    1.31
    1.72
    1.33
    1.50
    2.50
    2.10
    2.5
    1.75
    1.60
    2.30
    +675
    21:00
    პადერბორნი - ვოლფსბურგი
    პადერბორნი - ვოლფსბურგი
    დატვირთვა
    3.95
    3.85
    1.86
    1.90
    1.27
    1.27
    2.85
    1.40
    2.35
    2.5
    1.60
    1.60
    2.35
    +673
    ფეხბურთი
    ესპანეთი, ლა ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    2.5<
    2.5>
    კი
    არა
    +
    33'
    0:0
    ხეტაფე - ბეტისი
    2.35
    2.70
    3.65
    1.25
    1.55
    1.45
    1.50
    2.30
    1.22
    3.90
    2.95
    1.35
    +132
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:30
    სოსიედადი - მალიორკა
    სოსიედადი - მალიორკა
    დატვირთვა
    1.51
    4.20
    6.70
    1.13
    2.47
    1.23
    1.12
    5.70
    2.25
    2.5
    1.65
    1.80
    2.00
    +1542
    ორშაბათი - 27.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:00
    ვალიადოლიდი - რეალი
    ვალიადოლიდი - რეალი
    დატვირთვა
    5.65
    3.90
    1.62
    2.23
    1.16
    1.26
    4.30
    1.19
    1.85
    2.5
    1.95
    2.00
    1.80
    +1836
    შაბათი - 01.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    16:00
    გრანადა - ესპანიოლი
    გრანადა - ესპანიოლი
    დატვირთვა
    2.63
    3.10
    2.85
    1.42
    1.49
    1.38
    1.80
    1.95
    1.60
    2.5
    2.40
    2.00
    1.80
    +673
    კვირა - 02.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:00
    ვალენსია - სელტა
    ვალენსია - სელტა
    დატვირთვა
    1.69
    3.85
    5.10
    1.19
    2.12
    1.27
    1.26
    3.60
    1.90
    2.5
    1.95
    1.90
    1.85
    +673
    17:00
    ეიბარი - ბეტისი
    ეიბარი - ბეტისი
    დატვირთვა
    2.44
    3.40
    2.90
    1.42
    1.55
    1.33
    1.75
    2.05
    1.95
    2.5
    1.85
    1.70
    2.15
    +673
    19:00
    ბილბაო - ხეტაფე
    ბილბაო - ხეტაფე
    დატვირთვა
    2.42
    2.95
    3.35
    1.34
    1.56
    1.41
    1.60
    2.20
    1.45
    2.5
    2.80
    2.25
    1.65
    +671
    21:30
    სევილია - ალავესი
    სევილია - ალავესი
    დატვირთვა
    1.36
    5.00
    8.65
    1.09
    2.95
    1.18
    1.11
    6.00
    2.15
    2.5
    1.70
    2.05
    1.75
    +668
    21:30
    ვილიარეალი - ოსასუნა
    ვილიარეალი - ოსასუნა
    დატვირთვა
    1.89
    3.65
    4.00
    1.26
    1.87
    1.29
    1.40
    2.85
    2.05
    2.5
    1.80
    1.70
    2.10
    +675
    ორშაბათი - 03.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:00
    ბარსელონა - ლევანტე
    ბარსელონა - ლევანტე
    დატვირთვა
    1.13
    9.05
    18.2
    1.03
    5.20
    1.07
    1.03
    10.5
    3.70
    2.5
    1.28
    2.00
    1.80
    +662
    ფეხბურთი
    იტალია, სერია A
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    2.5<
    2.5>
    კი
    არა
    +
    76'
    2:0
    პარმა - უდინეზე
    1.02
    13.25
    50.00
    1.75
    2.05
    3.00
    1.30
    +62
    73'
    2:0
    ვერონა - ლეჩე
    2.40
    1.50
    4.50
    1.16
    +71
    73'
    0:0
    სამპდორია - სასუოლო
    3.00
    1.65
    8.25
    1.06
    1.35
    2.20
    1.25
    3.05
    +67
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    რომა - ლაციო
    რომა - ლაციო
    დატვირთვა
    2.85
    3.30
    2.52
    1.52
    1.43
    1.34
    2.00
    1.75
    2.30
    2.5
    1.65
    1.50
    2.55
    +1698
    23:45
    ნაპოლი - იუვენტუსი
    ნაპოლი - იუვენტუსი
    დატვირთვა
    3.45
    3.15
    2.26
    1.63
    1.32
    1.37
    2.35
    1.55
    2.00
    2.5
    1.85
    1.65
    2.25
    +1751
    შაბათი - 01.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    18:00
    ბოლონია - ბრეშა
    ბოლონია - ბრეშა
    დატვირთვა
    1.74
    3.95
    4.50
    1.22
    2.05
    1.26
    1.31
    3.25
    2.15
    2.5
    1.70
    1.70
    2.10
    +669
    21:00
    კალიარი - პარმა
    კალიარი - პარმა
    დატვირთვა
    2.09
    3.55
    3.45
    1.32
    1.72
    1.31
    1.50
    2.45
    2.00
    2.5
    1.85
    1.70
    2.10
    +675
    კვირა - 02.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    18:00
    ატალანტა - ჯენოა
    ატალანტა - ჯენოა
    დატვირთვა
    1.25
    6.20
    11.1
    1.07
    3.65
    1.13
    1.07
    7.50
    2.70
    2.5
    1.45
    1.95
    1.85
    +668
    18:00
    მილანი - ვერონა
    მილანი - ვერონა
    დატვირთვა
    1.60
    3.85
    6.05
    1.15
    2.27
    1.27
    1.20
    4.15
    1.85
    2.5
    2.00
    2.05
    1.75
    +673
    21:00
    ლეჩე - ტორინო
    ლეჩე - ტორინო
    დატვირთვა
    3.05
    3.55
    2.27
    1.62
    1.38
    1.31
    2.20
    1.65
    2.10
    2.5
    1.75
    1.60
    2.25
    +673
    23:45
    უდინეზე - ინტერი
    უდინეზე - ინტერი
    დატვირთვა
    5.20
    3.70
    1.71
    2.09
    1.18
    1.29
    3.60
    1.26
    1.90
    2.5
    1.90
    1.85
    1.90
    +671
    ფეხბურთი
    საფრანგეთი, ლიგა 1
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    2.5<
    2.5>
    კი
    არა
    +
    74'
    2:0
    ლიონი - ტულუზა
    1.95
    1.80
    4.45
    1.16
    +64
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    20:00
    ნანტი - ბორდო
    ნანტი - ბორდო
    დატვირთვა
    2.04
    3.20
    4.05
    1.25
    1.77
    1.36
    1.40
    2.85
    1.55
    2.5
    2.50
    2.15
    1.65
    +1393
    ორშაბათი - 27.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    00:00
    ლილი - პსჟ
    ლილი - პსჟ
    დატვირთვა
    5.75
    4.50
    1.53
    2.42
    1.16
    1.21
    4.35
    1.19
    2.55
    2.5
    1.55
    1.65
    2.25
    +1391
    შაბათი - 01.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    23:00
    ამიენი - ტულუზა
    ამიენი - ტულუზა
    დატვირთვა
    2.06
    3.35
    3.75
    1.29
    1.74
    1.33
    1.45
    2.60
    1.80
    2.5
    2.05
    1.85
    1.95
    +677
    23:00
    ანჟერი - რეიმსი
    ანჟერი - რეიმსი
    დატვირთვა
    2.08
    3.05
    4.15
    1.25
    1.73
    1.38
    1.40
    2.75
    1.45
    2.5
    2.80
    2.35
    1.60
    +677
    23:00
    დიჟონი - ბრესტი
    დიჟონი - ბრესტი
    დატვირთვა
    2.07
    3.45
    3.60
    1.29
    1.75
    1.33
    1.50
    2.50
    1.85
    2.5
    1.95
    1.80
    2.00
    +679
    23:00
    ნიმი - მონაკო
    ნიმი - მონაკო
    დატვირთვა
    4.55
    3.85
    1.75
    2.03
    1.22
    1.27
    3.25
    1.31
    2.15
    2.5
    1.70
    1.70
    2.15
    +669
    კვირა - 02.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    18:00
    ნიცა - ლიონი
    ნიცა - ლიონი
    დატვირთვა
    3.45
    3.45
    2.13
    1.70
    1.32
    1.32
    2.40
    1.55
    2.00
    2.5
    1.80
    1.65
    2.20
    +673
    20:00
    მეცი - სტ. ეტიენი
    მეცი - სტ. ეტიენი
    დატვირთვა
    2.75
    2.95
    2.85
    1.43
    1.45
    1.41
    1.85
    1.90
    1.45
    2.5
    2.70
    2.20
    1.65
    +673
    ფეხბურთი
    ჰოლანდია, ერედივიზიონი
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    19:45
    პსვ - ტვენტე
    პსვ - ტვენტე
    დატვირთვა
    1.35
    5.50
    7.85
    1.10
    3.05
    1.16
    1.12
    5.65
    2.80
    2.5
    1.45
    1.70
    2.10
    +1132
    პარასკევი - 31.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    23:00
    ალკმაარი - ვალვაიკი
    ალკმაარი - ვალვაიკი
    დატვირთვა
    1.18
    7.45
    15.1
    1.04
    4.45
    1.09
    1.04
    9.30
    2.95
    2.5
    1.40
    2.05
    1.75
    +670
    შაბათი - 01.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:30
    დენ ჰააგი - ვიტესი
    დენ ჰააგი - ვიტესი
    დატვირთვა
    3.20
    3.80
    2.10
    1.72
    1.36
    1.28
    2.35
    1.55
    2.60
    2.5
    1.50
    1.45
    2.65
    +675
    22:45
    ფეიენოორდი - ემენი
    ფეიენოორდი - ემენი
    დატვირთვა
    1.26
    6.35
    10.2
    1.07
    3.60
    1.13
    1.08
    7.10
    3.10
    2.5
    1.35
    1.75
    2.05
    +666
    23:45
    ზვოლე - გრონინგენი
    ზვოლე - გრონინგენი
    დატვირთვა
    2.47
    3.45
    2.80
    1.44
    1.54
    1.32
    1.75
    2.00
    2.00
    2.5
    1.85
    1.65
    2.20
    +673
    კვირა - 02.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    15:15
    ტილბურგი - ჰერაკლესი
    ტილბურგი - ჰერაკლესი
    დატვირთვა
    2.10
    3.70
    3.30
    1.34
    1.72
    1.29
    1.55
    2.35
    2.30
    2.5
    1.60
    1.55
    2.40
    +673
    17:30
    ვენლო - უტრეხტი
    ვენლო - უტრეხტი
    დატვირთვა
    4.15
    3.90
    1.81
    1.96
    1.25
    1.27
    3.00
    1.35
    2.25
    2.5
    1.65
    1.60
    2.25
    +671
    17:30
    სიტარდი - ჰერენვენი
    სიტარდი - ჰერენვენი
    დატვირთვა
    3.55
    3.85
    1.97
    1.81
    1.31
    1.27
    2.55
    1.45
    2.50
    2.5
    1.55
    1.50
    2.55
    +677
    ფეხბურთი
    ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    კორტრაიკი - ბრიუგე
    კორტრაიკი - ბრიუგე
    დატვირთვა
    6.30
    4.45
    1.48
    2.52
    1.14
    1.21
    4.70
    1.18
    2.20
    2.5
    1.65
    1.80
    1.95
    +935
    23:00
    ანტვერპენი - ვარეგემი
    ანტვერპენი - ვარეგემი
    დატვირთვა
    1.46
    4.65
    6.30
    1.14
    2.58
    1.20
    1.18
    4.75
    2.40
    2.5
    1.55
    1.70
    2.10
    +921
    შაბათი - 01.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    გენკი - შარლერუა
    გენკი - შარლერუა
    დატვირთვა
    2.09
    3.45
    3.30
    1.33
    1.70
    1.31
    1.52
    2.36
    2.00
    2.5
    1.75
    1.65
    2.15
    +654
    23:00
    ეუპენი - სერკლი
    ეუპენი - სერკლი
    დატვირთვა
    1.91
    3.55
    3.80
    1.27
    1.84
    1.30
    1.41
    2.70
    1.95
    2.5
    1.80
    1.70
    2.05
    +658
    23:00
    ოსტენდე - სტ. ტრუიდენი
    ოსტენდე - სტ. ტრუიდენი
    დატვირთვა
    2.04
    3.65
    3.25
    1.34
    1.74
    1.29
    1.51
    2.38
    2.20
    2.5
    1.60
    1.55
    2.35
    +654
    23:30
    მეჰელენი - გენტი
    მეჰელენი - გენტი
    დატვირთვა
    3.70
    3.70
    1.88
    1.86
    1.28
    1.28
    2.69
    1.41
    2.15
    2.5
    1.65
    1.60
    2.20
    +656
    კვირა - 02.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    ანდერლეხტი - მუსკრონი
    ანდერლეხტი - მუსკრონი
    დატვირთვა
    1.55
    4.10
    5.50
    1.16
    2.32
    1.24
    1.21
    3.95
    2.05
    2.5
    1.70
    1.80
    1.95
    +650
    ფეხბურთი
    თურქეთი, სუპერლიგა
    img
    ძირითადი
    ტოტული
    კვირა - 26.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    20:00
    კონია - გალათასარაი
    კონია - გალათასარაი
    დატვირთვა
    3.25
    3.00
    2.32
    1.58
    1.34
    1.39
    2.26
    1.62
    1.70
    2.5
    2.10
    1.85
    1.90
    +942
    ორშაბათი - 27.01.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    სივასი - რიზე
    სივასი - რიზე
    დატვირთვა
    1.56
    4.10
    5.45
    1.17
    2.31
    1.24
    1.23
    4.10
    2.25
    2.5
    1.60
    1.70
    2.10
    +694
    შაბათი - 01.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    ტრაბზონი - ფენერბახჩე
    ტრაბზონი - ფენერბახჩე
    დატვირთვა
    2.42
    3.50
    2.69
    1.46
    1.54
    1.31
    1.76
    1.95
    2.15
    2.5
    1.65
    1.55
    2.35
    +652
    კვირა - 02.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    14:30
    ანკარაგიუჯიუ - კასიმპასა
    ანკარაგიუჯიუ - კასიმპასა
    დატვირთვა
    2.60
    3.70
    2.41
    1.55
    1.48
    1.28
    1.92
    1.79
    2.20
    2.5
    1.60
    1.55
    2.35
    +652
    17:00
    ალანიასპორი - მალათია
    ალანიასპორი - მალათია
    დატვირთვა
    1.72
    3.75
    4.50
    1.21
    2.04
    1.27
    1.30
    3.20
    2.10
    2.5
    1.70
    1.70
    2.10
    +650
    ორშაბათი - 03.02.2020
    1
    X
    2
    1X
    X2
    12
    (0)1
    (0)2
    <
    ტოტ.
    >
    კი
    არა
    +
    21:00
    დენიზლი - გიოზთეფე
    დენიზლი - გიოზთეფე
    დატვირთვა
    2.49
    3.35
    2.70
    1.45
    1.52
    1.33
    1.77
    1.94
    1.80
    2.5
    1.95
    1.75
    2.00
    +656
    ბილეთის რედაქტირება
    ბილეთის დასადებად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
    მინი თამაშები
    LIVE BETTING
    ფავორიტები
    დააჭირეთ
    და აირჩიეთ თქვენი
    ფავორიტი თამაში
    მიმდინარე LIVE STREAM
    ფეხბურთი TOP - ლიგები (12)
    იტალია სერია A
    პარმა - უდინეზე
    პარმა
    უდინეზე
    2
    0
    მე-2 ტაიმი 76'
    სამპდორია - სასუოლო
    სამპდორია
    სასუოლო
    0
    0
    მე-2 ტაიმი 73'
    ვერონა - ლეჩე
    ვერონა
    ლეჩე
    2
    0
    მე-2 ტაიმი 73'
    საფრანგეთი. ლიგა 1
    ლიონი - ტულუზა
    ლიონი
    ტულუზა
    2
    0
    მე-2 ტაიმი 74'
    ინგლისი FA თასი
    ტრანმერი - მანჩესტერი
    ტრანმერი
    მანჩესტერი
    0
    3
    I ტაიმი 34'
    გერმანია ბუნდესლიგა
    ვერდერი - ჰოფენჰაიმი
    ვერდერი
    ჰოფენჰაიმი
    0
    0
    შესვენება HT
    ესპანეთი ლა ლიგა
    ხეტაფე - ბეტისი
    ხეტაფე
    ბეტისი
    0
    0
    I ტაიმი 33'
    პორტუგალია პრიმეირა ლიგა
    ბელენენსეში - პორტიმონენსე
    ბელენენსეში
    პორტიმონენსე
    0
    0
    I ტაიმი 29'
    ფამალიკაო - სანტა კლარა
    ფამალიკაო
    სანტა კლარა
    0
    0
    I ტაიმი 33'
    ტონდელა - სეტუბალი
    ტონდელა
    სეტუბალი
    0
    1
    I ტაიმი 30'
    ჰოლანდია, ერედივიზიონი
    პსვ - ტვენტე
    პსვ
    ტვენტე
    -
    -
    არ დაწყებულა 0'
    შოტლანდიის პრემიერლიგა
    ჰართსი - რეინჯერსი
    ჰართსი
    რეინჯერსი
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    ფეხბურთი - ყველა ლიგა (85)
    იტალია სერია "ბ"
    უმანა ვენეცია - ტრაპანი
    უმანა ვენეცია
    ტრაპანი
    1
    0
    მე-2 ტაიმი 74'
    კროტონე - სპეცია
    კროტონე
    სპეცია
    1
    1
    მე-2 ტაიმი 78'
    იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი C
    მონოპოლი - ტერნანა
    მონოპოლი
    ტერნანა
    0
    0
    მე-2 ტაიმი 80'
    ვირტუს ფრანკავილა - პაგანეზე
    ვირტუს ფრანკავილა
    პაგანეზე
    1
    0
    მე-2 ტაიმი 78'
    ვიტერბესე კასტრენსე - კატანია
    ვიტერბესე კასტრენსე
    კატანია
    0
    0
    მე-2 ტაიმი 77'
    რეჯინა - ბარი
    რეჯინა
    ბარი
    1
    0
    მე-2 ტაიმი 75'
    იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი A
    ნოვარა - პონტედერა
    ნოვარა
    პონტედერა
    0
    1
    მე-2 ტაიმი 81'
    არეცო - პერგოლეტესე 1932
    არეცო
    პერგოლეტესე 1932
    3
    0
    მე-2 ტაიმი 75'
    ალესანდრია - ჰერმაეა ოლბია
    ალესანდრია
    ჰერმაეა ოლბია
    2
    1
    მე-2 ტაიმი 75'
    პრო ვერჩელი - მონცა
    პრო ვერჩელი
    მონცა
    1
    2
    მე-2 ტაიმი 77'
    სიენა - ლეკო 1912
    სიენა
    ლეკო 1912
    1
    1
    მე-2 ტაიმი 77'
    იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი B
    არცინიანო ვალჩიამპო - სამბენედეტესე
    არცინიანო ვალჩიამპო
    სამბენედეტესე
    1
    1
    მე-2 ტაიმი 79'
    ვის პეზარო - რავენა
    ვის პეზარო
    რავენა
    0
    0
    მე-2 ტაიმი 75'
    ფერმანა - პიაჩენცა 1919
    ფერმანა
    პიაჩენცა 1919
    1
    1
    მე-2 ტაიმი 79'
    ტრიესტინა - ჩეზენა
    ტრიესტინა
    ჩეზენა
    3
    1
    მე-2 ტაიმი 81'
    საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები
    კრაი - სპროკჰოველი
    კრაი
    სპროკჰოველი
    3
    2
    მე-2 ტაიმი 75'
    დჯკ ვატენშეიდი - ვატენშეიდი 08
    დჯკ ვატენშეიდი
    ვატენშეიდი 08
    2
    1
    მე-2 ტაიმი 62'
    შონან ბალმერე - ცსკა სოფია
    შონან ბალმერე
    ცსკა სოფია
    0
    0
    I ტაიმი 32'
    სლ. ბელუპო - გიორ ეტო
    სლ. ბელუპო
    გიორ ეტო
    0
    1
    I ტაიმი 31'
    საფრანგეთის ჩემპიონატი 19 წლამდე.
    ტური - კონკარნო
    ტური
    კონკარნო
    0
    0
    მე-2 ტაიმი 49'
    ინგლისი ნაციონალ ლიგა, ქალები
    ლაფბორო ფოქსესი - ვესტ ბრომვიჩი ალბიონი
    ლაფბორო ფოქსესი
    ვესტ ბრომვიჩი ალბიონი
    3
    3
    II ტაიმი 65:00'
    ინგლისი. FA თასი. ქალები
    ლონდონ სიტი - რედინგი
    ლონდონ სიტი
    რედინგი
    0
    4
    II ტაიმი 72:00'
    ჩარლტონი - ჩელსი
    ჩარლტონი
    ჩელსი
    0
    3
    II ტაიმი 70:00'
    ასტონ ვილა - ბრაიტონი
    ასტონ ვილა
    ბრაიტონი
    1
    2
    I ტაიმი 32:00'
    ესპანეთის სამოყვარულო მესამე დივიზიონი.
    ნავალკარნერო - რაიო(ბ)
    ნავალკარნერო
    რაიო(ბ)
    0
    0
    I ტაიმი 4'
    ესპანეთის სამოყვარულო მესამე დივიზიონი
    პუპილენო - მინერვა
    პუპილენო
    მინერვა
    0
    0
    I ტაიმი 2'
    ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
    ალონდრასი - ბარკო
    ალონდრასი
    ბარკო
    0
    0
    I ტაიმი 2'
    ესპანეთი მოყვარულები, ტერსერა დივიზიონი. ჯგ17
    ვილანუევა - რობრესი
    ვილანუევა
    რობრესი
    0
    0
    I ტაიმი 5'
    ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
    კდ ტორიხოსი - ქუინტანარი
    კდ ტორიხოსი
    ქუინტანარი
    -
    -
    არ დაწყებულა 0'
    მადრიდეჰოსი - ატლ. აიბენსი
    მადრიდეჰოსი
    ატლ. აიბენსი
    -
    -
    არ დაწყებულა 0'
    ესპანეთი ლა ლიგა 2
    ალმერია - ელჩე
    ალმერია
    ელჩე
    0
    0
    I ტაიმი 33'
    ალბასეტე - დეპორტივო
    ალბასეტე
    დეპორტივო
    0
    0
    I ტაიმი 33'
    ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
    ლოსეტენსე - სანტანია
    ლოსეტენსე
    სანტანია
    0
    0
    I ტაიმი 3'
    ესპანეთი სუპერ ლიგა ქალები
    ტაკონი - ლოგრონო კდეფ
    ტაკონი
    ლოგრონო კდეფ
    0
    0
    I ტაიმი 02:00'
    ფინეთი, თასი, კაკონენი
    ტპვ - ტამპერე იუნ.
    ტპვ
    ტამპერე იუნ.
    1
    0
    მე-2 ტაიმი 49'
    ფინეთი Kakkosen Cup
    ჰერკულესი - ოულუნ ლუისტინსეურა
    ჰერკულესი
    ოულუნ ლუისტინსეურა
    1
    1
    II ტაიმი 45:10'
    პორტუგალია II ლიგა
    ოლივეირენსე - ვარზიმი
    ოლივეირენსე
    ვარზიმი
    1
    0
    I ტაიმი 32'
    კასა პია - ფარენსე
    კასა პია
    ფარენსე
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    აკადემიკო ვისეუ - პენაფიელი
    აკადემიკო ვისეუ
    პენაფიელი
    0
    0
    I ტაიმი 33'
    პორტუ(ბ) - კოვილია
    პორტუ(ბ)
    კოვილია
    1
    0
    I ტაიმი 34'
    ლეიშოეში - აკადემიკა
    ლეიშოეში
    აკადემიკა
    1
    0
    I ტაიმი 33'
    პორტუგალია, ნაციონალ ლიგა
    კამარა დე ლობოსი - სერვეირა
    კამარა დე ლობოსი
    სერვეირა
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    მარია ფონტე - ჩავესი(ბ)
    მარია ფონტე
    ჩავესი(ბ)
    1
    1
    I ტაიმი 33'
    ბრაგა(ბ) - ვიზელა
    ბრაგა(ბ)
    ვიზელა
    0
    1
    I ტაიმი 34'
    სკ მირანდელა - ბერკო სკ
    სკ მირანდელა
    ბერკო სკ
    0
    0
    I ტაიმი 31'
    სან მარტინო - ოლივეირენსე
    სან მარტინო
    ოლივეირენსე
    1
    0
    I ტაიმი 32'
    ორიენტალი - სინტრენსე
    ორიენტალი
    სინტრენსე
    0
    0
    I ტაიმი 33'
    პინჰალნოვენსე - არმაკენენსე
    პინჰალნოვენსე
    არმაკენენსე
    2
    0
    I ტაიმი 35'
    ამორა - ოლიმპიკო მონტიხო
    ამორა
    ოლიმპიკო მონტიხო
    0
    0
    I ტაიმი 33'
    პორტუგალია, ნაციონალ ლიგა. ქალები
    მარიტიმუ - ორენსე
    მარიტიმუ
    ორენსე
    0
    1
    I ტაიმი 32'
    ჰოლანდია, ერსტედივიზიონი
    იგლსი - ბრედა
    იგლსი
    ბრედა
    1
    0
    მე-2 ტაიმი 90'
    ბელგია, ბელგაკომ ლიგა
    სტ. ჟილი - ლომელი
    სტ. ჟილი
    ლომელი
    1
    0
    I ტაიმი 32'
    ბელგია, Eerste Klasse. ახალ.
    ლა ლუვიე - ურსლ ვისე
    ლა ლუვიე
    ურსლ ვისე
    3
    0
    II ტაიმი 76:04'
    უელსი. პრემიერ ლიგა. ქალები
    სინკოედი - აბერგავენი
    სინკოედი
    აბერგავენი
    1
    1
    II ტაიმი 74:00'
    შვეიცარია ჩელენჯლიგა
    ვადუცი - ვილი
    ვადუცი
    ვილი
    2
    1
    მე-2 ტაიმი 78'
    კიასო - გრასხოპერსი
    კიასო
    გრასხოპერსი
    1
    0
    I ტაიმი 34'
    შვეიცარია სუპერლიგა
    იანგ ბოიზი - ბაზელი
    იანგ ბოიზი
    ბაზელი
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    თუნი - სიონი
    თუნი
    სიონი
    2
    0
    I ტაიმი 33'
    სტ. გალენი - ლუგანო
    სტ. გალენი
    ლუგანო
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    ისლანდია, რეიკიავიკის თასი. ქალები
    ფიულკირი - თროტურ რეიკიავიკი
    ფიულკირი
    თროტურ რეიკიავიკი
    1
    0
    I ტაიმი 17:00'
    საბერძნეთის სუპერ ლიგა 1
    პანაიტოლიკოსი - არისი
    პანაიტოლიკოსი
    არისი
    0
    0
    I ტაიმი 17'
    საბერძნეთის სუპერ ლიგა 2
    ერგოტელისი - იანინა
    ერგოტელისი
    იანინა
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    ესტონეთი ზამთრის ტურნირი
    ლევადია II - ელვა
    ლევადია II
    ელვა
    0
    0
    I ტაიმი 41:40'
    ბრაზილია პაულისტა
    სან ბენტო სპ - პორტუგუეზა
    სან ბენტო სპ
    პორტუგუეზა
    1
    0
    მე-2 ტაიმი 68'
    კვიპროსი I დივიზიონი
    აპოლონი - ეთნიკოს აჩნა
    აპოლონი
    ეთნიკოს აჩნა
    3
    1
    მე-2 ტაიმი 77'
    ომონია - ანორთოსისი
    ომონია
    ანორთოსისი
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    გერმანია რ/ლიგა. დასავლეთი
    ბონერი - დიუსელდორფი(მ)
    ბონერი
    დიუსელდორფი(მ)
    2
    1
    მე-2 ტაიმი 73'
    ნიგერია პროფესიონალ ლიგა
    ლობი სტარსი - ნასარავა
    ლობი სტარსი
    ნასარავა
    1
    0
    I ტაიმი 37'
    რივერს იუნ. - ვიკი ტოურისტი
    რივერს იუნ.
    ვიკი ტოურისტი
    0
    0
    I ტაიმი 30'
    აბია უორიორსი - ვარი
    აბია უორიორსი
    ვარი
    0
    0
    I ტაიმი 31'
    ალჟირის თასი
    ბუფარიკი - მს ალჟირი
    ბუფარიკი
    მს ალჟირი
    0
    0
    პენალტი 120:32'
    ჩილე პრიმერა დივიზიონი
    უონდერერსი - უნ კათოლიკა
    უონდერერსი
    უნ კათოლიკა
    0
    0
    I ტაიმი 34'
    უგანდას თასი
    უ-ტუჩი - უოტერი
    უ-ტუჩი
    უოტერი
    0
    0
    პენალტი 0'
    ალბანეთის სუპერ ლიგა
    ტირანა - ლუფტეტარი
    ტირანა
    ლუფტეტარი
    2
    0
    I ტაიმი 32'
    განა პრემიერ ლიგა
    ჰართს ოფ ოაკი - ასანტე კოტოკო
    ჰართს ოფ ოაკი
    ასანტე კოტოკო
    0
    1
    I ტაიმი 28'
    ქუვეითი I დივიზიონი
    ალ-სულბაიხატი - ალ ჯახრა
    ალ-სულბაიხატი
    ალ ჯახრა
    1
    0
    I ტაიმი 37:03'
    ალ ფაჰაჰელი - ბურგანი
    ალ ფაჰაჰელი
    ბურგანი
    0
    0
    I ტაიმი 38:01'
    მაროკო / ბოტოლა
    ხემის ზემამრა - ფარ რაბატი
    ხემის ზემამრა
    ფარ რაბატი
    1
    2
    მე-2 ტაიმი 76'
    მაროკო. ბოტოლა 2
    რასინგ დე კასაბლანკა - ჯეუნესე ბენ გუერირი
    რასინგ დე კასაბლანკა
    ჯეუნესე ბენ გუერირი
    2
    0
    II ტაიმი 72:02'
    ჰოცეიმა - მაგრიბ ფესი
    ჰოცეიმა
    მაგრიბ ფესი
    0
    1
    II ტაიმი 76:00'
    ბაჰრეინი თასი
    ალ ჰიდი - ალ შაბაბი
    ალ ჰიდი
    ალ შაბაბი
    2
    1
    I ტაიმი 32:00'
    ეგვიპტე, პრემიერ ლიგა
    არაბ კონტრაქტორსი - ტანტა
    არაბ კონტრაქტორსი
    ტანტა
    1
    0
    I ტაიმი 32'
    საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები
    ურალი - ცარსკო სელო
    ურალი
    ცარსკო სელო
    0
    1
    II ტაიმი 78:02'
    ჩოგბურთი (7)
    ITF ბრესიუირი, წყვილები
    ბელიერი ა. - ქუენტინი რ.
    ბელიერი ა.
    ქუენტინი რ.
    40
    40
    1
    0
    1
    0
    SET
    II სეტი 
    ITF. ვეჟი ფონსნე კვალ., სუპერ ტაიბრეიკი 10-მდე.
    ჰუგოუნენკი ა. - ვან დერ მერშენი მ.
    ჰუგოუნენკი ა.
    ვან დერ მერშენი მ.
    0
    0
    4
    3
    1
    0
    SET
    II სეტი 
    შოტი ხ. - ბოუჩელაგჰემი ც.
    შოტი ხ.
    ბოუჩელაგჰემი ც.
    0
    15
    3
    1
    1
    0
    SET
    II სეტი 
    ITF კანკუნი, 02A
    ლინგუა ლავალენი ა.ლ. - პენა ლოპეს მ.
    ლინგუა ლავალენი ა.ლ.
    პენა ლოპეს მ.
    0
    0
    0
    0
    0
    0
    SET
    I სეტი 
    ITF ქალები. მანაკორი, წყვილები, სუპერ ტაიბრეიკი 10-მდე.
    სტადლერი ნ./იეროლიმოსი მ. - მარფუტინა მ./როსატელო კ.
    სტადლერი ნ./იეროლიმოსი მ.
    მარფუტინა მ./როსატელო კ.
    15
    0
    1
    2
    0
    0
    SET
    I სეტი 
    ITF ქალები.პეტიტ-ბურგი, კვალ.
    ტანი ხ. - პოდოროშკა ნ.
    ტანი ხ.
    პოდოროშკა ნ.
    0
    15
    3
    4
    0
    0
    SET
    I სეტი 
    Challenger რენი
    რინდერკნეხი ა. - ვარდი ჯ.
    რინდერკნეხი ა.
    ვარდი ჯ.
    0
    0
    -
    -
    0
    0
    SET
    I სეტი 
    კალათბურთი (18)
    საფრანგეთი Pro A
    შოლე - ლიონ ვილერბანი
    შოლე
    ლიონ ვილერბანი
    30
    34
    მე-2 მეოთხ. 17'
    ინგლისი. BBL თასი.
    ბრისტოლ ფლაიერზი - ვუსტერ ვულვზი
    ბრისტოლ ფლაიერზი
    ვუსტერ ვულვზი
    -
    -
    არ დაწყებულა 0'
    გერმანია BBL
    ბაიროუთი - ოლდენბურგი
    ბაიროუთი
    ოლდენბურგი
    75
    70
    მე-4 მეოთხ. 37'
    რასტა ფეხტა - სკაილაინერსი
    რასტა ფეხტა
    სკაილაინერსი
    65
    57
    მე-4 მეოთხ. 36'
    ბრაუნშვაიგი - ბროსე
    ბრაუნშვაიგი
    ბროსე
    79
    80
    მე-4 მეოთხ. 36'
    გერმანია DBBL ქალები
    ოსნაბრიუკერ სკ პანტერსი - ჰალე ლაიონსი
    ოსნაბრიუკერ სკ პანტერსი
    ჰალე ლაიონსი
    31
    21
    II მეოთხედი 04:15'
    თურქეთი სუპერლიგა
    ეფესი - ბეშიქთაში
    ეფესი
    ბეშიქთაში
    63
    57
    მე-3 მეოთხედი 27'
    შვეიცარია LNA
    რივერა ლეიკერსი - ნიონი
    რივერა ლეიკერსი
    ნიონი
    30
    29
    II მეოთხედი 05:00'
    ლუგანო - მასანიო
    ლუგანო
    მასანიო
    38
    26
    II მეოთხედი 02:30'
    ჟენევა - ბაზელი
    ჟენევა
    ბაზელი
    30
    18
    II მეოთხედი 02:30'
    ნევშატელი - მონტე
    ნევშატელი
    მონტე
    40
    15
    II მეოთხედი 02:00'
    საბერძნეთი A1. ქალები
    აგიოს დიმიტრიოსი - ნიკი ლეფკასი
    აგიოს დიმიტრიოსი
    ნიკი ლეფკასი
    39
    29
    შესვენება 2  0'
    პოლონეთი PLK
    ვილკი მორსკიე შეცინი - სლასკი
    ვილკი მორსკიე შეცინი
    სლასკი
    65
    62
    მე-4 მეოთხ. 33'
    რუმინეთი ლიგა ნაციონალი, ქალები
    ფინიქსი გალაცი - პიტესტი
    ფინიქსი გალაცი
    პიტესტი
    31
    41
    II მეოთხედი 03:00'
    ლიეტუვა, LKL
    ჟალგირისი - რიტას ვილნიუსი
    ჟალგირისი
    რიტას ვილნიუსი
    9
    9
    1-ლი მეოთხ. 7'
    კვიპროსი I დივიზიონი
    ეტჰა ენკომი - აპოპ პაფოუ
    ეტჰა ენკომი
    აპოპ პაფოუ
    69
    59
    IV მეოთხედი 05:30'
    VTB ერთიანი ლიგა
    ზენიტი - უნიკს ყაზანი
    ზენიტი
    უნიკს ყაზანი
    5
    4
    1-ლი მეოთხ. 2'
    საერთაშორისო Dubai Championship
    ალ იტიჰად ალეპო - რადესი
    ალ იტიჰად ალეპო
    რადესი
    -
    -
    არ დაწყებულა 0'
    ჰოკეი TOP - ლიგები (4)
    რუსეთი KHL
    იოკერიტი - ნეფტეხიმიკი
    იოკერიტი
    ნეფტეხიმიკი
    3
    2
    შესვენება 2  0'
    ცსკა - სიბირი
    ცსკა
    სიბირი
    1
    0
    შესვენება 2  0'
    სკა - ტორპედო ნ.ნ.
    სკა
    ტორპედო ნ.ნ.
    4
    1
    შესვენება 2  0'
    ავანგარდი - მეტალურგი მგ
    ავანგარდი
    მეტალურგი მგ
    5
    1
    შესვენება 2  0'
    ჰოკეი - ყველა ლიგა (11)
    საფრანგეთი - მაგნუს ლიგა
    გრენობლი - გაპი
    გრენობლი
    გაპი
    1
    1
    შესვენება 2  0'
    რუანი - მიულუზი
    რუანი
    მიულუზი
    0
    1
    შესვენება1 0'
    გერმანია დელ ლიგა
    აუგსბურგი - სტრაუბინგი
    აუგსბურგი
    სტრაუბინგი
    0
    0
    I ტაიმი 2'
    ფიშტაუნ პინგვინზი - კრეფელდი
    ფიშტაუნ პინგვინზი
    კრეფელდი
    0
    0
    I ტაიმი 2'
    მანჰეიმი - კიოლნი
    მანჰეიმი
    კიოლნი
    0
    0
    I ტაიმი 3'
    სლოვაკეთი ექსტრალიგა
    ბანსკა ბისტრიცა - კოშიცე
    ბანსკა ბისტრიცა
    კოშიცე
    0
    0
    I ტაიმი 20'
    ჩეხეთის ექსტრალიგა
    პარდუბიცე - მლადა ბოლესლავი
    პარდუბიცე
    მლადა ბოლესლავი
    2
    1
    შესვენება 2  0'
    კომეტა ბრნო - ლიტვინოვი
    კომეტა ბრნო
    ლიტვინოვი
    2
    3
    შესვენება 2  0'
    კლადნო - ტრინეცი
    კლადნო
    ტრინეცი
    0
    2
    I ტაიმი 19'
    ლიბერეცი - მაუნტფილდი
    ლიბერეცი
    მაუნტფილდი
    1
    0
    I ტაიმი 18'
    პლზენი - სპარტა პრ
    პლზენი
    სპარტა პრ
    0
    0
    I ტაიმი 2'
    ფრენბურთი (11)
    დანია, თასი.
    ჰვიდოვრე - ნორდენსკოვი
    ჰვიდოვრე
    ნორდენსკოვი
    81
    86
    მე-4 სეტი 0'
    იშოი - მარიენლუსტი
    იშოი
    მარიენლუსტი
    23
    39
    II სეტი 0'
    ფინეთი მესტარუსლიგა.
    ლაკაპია პერპო - კარელიან ჰურმოსი
    ლაკაპია პერპო
    კარელიან ჰურმოსი
    31
    36
    II სეტი 0'
    რუსეთი - უმაღლესი ლიგა A. ქალები
    უფიმოჩკა–უგნტუ უფა - პრიმოროჩკა
    უფიმოჩკა–უგნტუ უფა
    პრიმოროჩკა
    2
    2
    მეხუთე სეტი 0'
    რუსეთი სუპერლიგა ქალები
    მინჩანკა - ლენინგრადკა
    მინჩანკა
    ლენინგრადკა
    1
    1
    მესამე სეტი 0'
    რუსეთი - უმაღლესი ლიგა A. ქალები
    ინდესიტ ლიპეცკი - სპარტა ნიჟნი ნოვგოროდი
    ინდესიტ ლიპეცკი
    სპარტა ნიჟნი ნოვგოროდი
    49
    59
    მესამე სეტი 0'
    თურქეთი, 1 ლიგა.
    ტფლ ალტეკმა - სტამბოლი ბბსკ2
    ტფლ ალტეკმა
    სტამბოლი ბბსკ2
    1
    2
    მეოთხე სეტი 0'
    თურქეთი VVSL, ქალები
    ეშილიურტი - ტურკ ხავა იოლარი
    ეშილიურტი
    ტურკ ხავა იოლარი
    2
    0
    მესამე სეტი 0'
    საბერძნეთი - A1
    კიფისიასი - ფიონიკას სიროუ
    კიფისიასი
    ფიონიკას სიროუ
    1
    0
    შესვენება1 0'
    საბერძნეთი. ქალები
    პაოკი - ილიუპოლი
    პაოკი
    ილიუპოლი
    0
    0
    I სეტი 0'
    ბალტიის ლიგა
    რობეჟსარძე - ტარტუ
    რობეჟსარძე
    ტარტუ
    22
    34
    II სეტი 0'
    ხელბურთი (3)
    გერმანია ბუნდესლიგა ქალები
    მაინცი - დორტმუნდი
    მაინცი
    დორტმუნდი
    4
    21
    შესვენება HT
    რაგბი (1)
    რაგბი ინგლისი პრემიერლიგა
    ჰარლექუინსი - სარაკენსი
    ჰარლექუინსი
    სარაკენსი
    19
    7
    I ტაიმი 31'
    ხელბურთი (3)
    ევროპის ჩემპიონატი
    ესპანეთი - ხორვატია
    ესპანეთი
    ხორვატია
    0
    2
    I ტაიმი 4'
    EHF Cup. ქალები
    პოდრავკა კოპრივნიცა - სიოფოკი
    პოდრავკა კოპრივნიცა
    სიოფოკი
    23
    20
    მე-2 ტაიმი 39'
    ბადმინტონი (1)
    საერთაშორისო ისლანდია. შერეული წყვილები
    გრინი ა./ლადო ა. - აპილიგა ჯ./სუგდენი რ.
    გრინი ა./ლადო ა.
    აპილიგა ჯ./სუგდენი რ.
    0
    0
    პირველი გეიმი 0'
    პლაჟის ფრენბურთი (1)
    ბრაზილია Circuito Banco do Brasil Volei de Praia
    ლოიოლა სტეინი ა./სოუტო მაიორ ვანდერლეი გ. - და სილვა მარიანო ა./დოს სანტოსი სილვა ა.
    ლოიოლა სტეინი ა./სოუტო მაიორ ვანდერლეი გ.
    და სილვა მარიანო ა./დოს სანტოსი სილვა ა.
    1
    1
    მესამე სეტი 
    სნუკერი (1)
    საერთაშორისო European Masters 2020
    რობერტსონი ნ. - იუელუნი ჟ.
    რობერტსონი ნ.
    იუელუნი ჟ.
    5
    0
    მატჩი მიმდინარეობს 
    ფეხბურთი (85)
    როა ილ - ოვრელოვ ჰოსლე
    როა ილ
    ოვრელოვ ჰოსლე
    -
    -
    26.01.20 17:30
    ნეკაქსა(20) - სან ლუისი U20
    ნეკაქსა(20)
    სან ლუისი U20
    -
    -
    26.01.20 19:00
    VIBER CHAT
    VIBER CHAT-ით სარგებლობისათვის საჭიროა კომპიუტერში გეყენოთ ვაიბერის აპლიკაცია
    To use VIBER CHAT you must have
    Viber installed on your PC
    Для использования VIBER CHAT вы должны
    установить Viber на свой компьютер
    გადმოწერეთ VIBER