ბილეთის რედაქტირება
ბილეთის დასადებად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
LIVE BETTING
მიმდინარე
ფეხბურთი TOP - ლიგები (13)
იტალია სერია A,
მილანი - ფიორენტინა
მილანი
ფიორენტინა
0
0
18:00
ბოლონია - კროტონე
ბოლონია
კროტონე
0
0
18:00
საფრანგეთი ლიგა 1,
ლიონი - რეიმსი
ლიონი
რეიმსი
3
0
II ტაიმი 90'
ლანსი - ანჟერი
ლანსი
ანჟერი
0
0
18:00
მონაკო - ნიმი
მონაკო
ნიმი
0
0
18:00
მეცი - ბრესტი
მეცი
ბრესტი
0
0
18:00
ლორიენი - მონპელიე
ლორიენი
მონპელიე
0
0
18:00
ინგლისი პრემიერლიგა,
საუთჰემპტონი - მანჩესტერი
საუთჰემპტონი
მანჩესტერი
0
0
18:00
ესპანეთი ლა ლიგა,
ბარსელონა - ოსასუნა
ბარსელონა
ოსასუნა
2
0
I ტაიმი 0'
ნიდერლანდები ერედივიზიონი,
გრონინგენი - ტილბურგი
გრონინგენი
ტილბურგი
0
0
I ტაიმი 18'
ფეიენოორდი - უტრეხტი
ფეიენოორდი
უტრეხტი
0
0
I ტაიმი 18'
რუსეთი პრემიერლიგა,
რუბინი - ცსკა
რუბინი
ცსკა
0
0
I ტაიმი 18'
ბელგია ჟუპილერ ლიგა,
მეჰელენი - ბეერსხოტი
მეჰელენი
ბეერსხოტი
2
1
II ტაიმი 63'
ფეხბურთი - ყველა ლიგა (137)
იტალია სერია B,
რეჯანა - კრემონეზე
რეჯანა
კრემონეზე
0
0
18:00
იტალია სერია C. ჯგუფი C,
ვიტერბეზე - კალციო ფოჯა
ვიტერბეზე
კალციო ფოჯა
0
0
18:00
ვირტუს ფრანკავილა - ტერამო
ვირტუს ფრანკავილა
ტერამო
0
0
18:00
პალერმო - მონოპოლი
პალერმო
მონოპოლი
0
0
18:00
იტალია სერია C. ჯგუფი B,
სუდტიროლი - პერუჯა
სუდტიროლი
პერუჯა
0
0
18:00
ფანო - ვირტუს ვერონა
ფანო
ვირტუს ვერონა
0
0
18:00
სამბენედეტესე - ლეგნაგო სალუსი
სამბენედეტესე
ლეგნაგო სალუსი
0
0
18:00
იტალია სერია C. ჯგუფი A,
ჯიანა ერმინიო - კარარეზე
ჯიანა ერმინიო
კარარეზე
0
0
18:00
ალესანდრია - პრო ვერჩელი
ალესანდრია
პრო ვერჩელი
0
0
18:00
ნოვარა - ალბინოლეფე
ნოვარა
ალბინოლეფე
0
0
18:00
პრო სესტო - ლეკო
პრო სესტო
ლეკო
0
0
18:00
იტალია სერია D. ჯგუფი G,
ნუოვა ფლორიდა - სს ფორმია კალციო
ნუოვა ფლორიდა
სს ფორმია კალციო
0
0
I ტაიმი 17'
ლანუსეი - უს ლატინა კალციო
ლანუსეი
უს ლატინა კალციო
0
0
I ტაიმი 19'
ვის არტენა - ლატე დოლჩე სასარი
ვის არტენა
ლატე დოლჩე სასარი
0
0
I ტაიმი 20'
იტალია სერია D. ჯგუფი B,
კარავაჯო - კრემა 1908
კარავაჯო
კრემა 1908
1
0
I ტაიმი 17'
პონტე სან პეტრო–იზოლა - სერეგნო
პონტე სან პეტრო–იზოლა
სერეგნო
0
0
I ტაიმი 17'
იტალია სერია D. ჯგუფი D,
რეალ ფორტე - ლენტიჯონე
რეალ ფორტე
ლენტიჯონე
0
0
I ტაიმი 16'
რიმინი - აგლიანესი
რიმინი
აგლიანესი
0
1
I ტაიმი 18'
იტალია სერია D. ჯგუფი H,
ავერსა - ნარდო
ავერსა
ნარდო
0
0
I ტაიმი 14'
იტალია სერია D. ჯგუფი I,
გელბისონ სილენტო - ჩიტა დი სტ. აგატა
გელბისონ სილენტო
ჩიტა დი სტ. აგატა
0
0
I ტაიმი 16'
როსელა - ტროინა
როსელა
ტროინა
0
0
არ დაწყებულა 0'
იტალია სერია D. ჯგუფი A,
კასტელანსეზე 1921 - კასალე
კასტელანსეზე 1921
კასალე
0
0
I ტაიმი 17'
კიტა დი ვარეზე - ვადო
კიტა დი ვარეზე
ვადო
0
0
I ტაიმი 19'
კარონესე 1927 - იმპერიალი 1923
კარონესე 1927
იმპერიალი 1923
0
0
I ტაიმი 19'
იტალია სერია D. ჯგუფი E,
ტიფერნო ლერჩი - ოსტია მარე ლიდო კალჩიო
ტიფერნო ლერჩი
ოსტია მარე ლიდო კალჩიო
0
0
I ტაიმი 17'
იტალია - სერია D
გრასინა - სინალუნჰესე
გრასინა
სინალუნჰესე
0
0
I ტაიმი 19'
დერტონა - ფოსანო კალჩო
დერტონა
ფოსანო კალჩო
0
0
I ტაიმი 17'
ინგლისი ჩემპიონშიფი,
ნოტინგემი - სუონსი
ნოტინგემი
სუონსი
0
1
II ტაიმი 89'
ინგლისი FA თასი,
სტივენეიჯი - ჰალი
სტივენეიჯი
ჰალი
0
0
I ტაიმი 20'
სტოკპორტი - იოვილი
სტოკპორტი
იოვილი
0
1
I ტაიმი 15'
კარლაისლი - დონკასტერი
კარლაისლი
დონკასტერი
0
0
I ტაიმი 19'
შრიუსბერი - ოქსფორდ სიტი
შრიუსბერი
ოქსფორდ სიტი
0
0
I ტაიმი 20'
როვერსი - დარლინგტონი
როვერსი
დარლინგტონი
0
0
I ტაიმი 16'
ინგლისი FA თასი
ბარნეტი - მკ დონსი
ბარნეტი
მკ დონსი
0
0
I ტაიმი 17'
უიმბლდონი - ქროული
უიმბლდონი
ქროული
0
0
I ტაიმი 17'
მენსფილდი - დაგენჰემი
მენსფილდი
დაგენჰემი
0
1
I ტაიმი 20'
დანია I დივიზიონი,
ჰობრო - ჰვიდოვრე
ჰობრო
ჰვიდოვრე
0
0
18:00
დანია სუპერლიგა,
ჰორსენსი - ვეილე
ჰორსენსი
ვეილე
2
0
I ტაიმი 0'
გერმანია II ბუნდესლიგა,
ნიურნბერგი - ფიურტი
ნიურნბერგი
ფიურტი
1
3
II ტაიმი 61'
ჰაიდენჰაიმი - ჰამბურგი
ჰაიდენჰაიმი
ჰამბურგი
2
2
II ტაიმი 62'
ჰანოვერი - კილი
ჰანოვერი
კილი
0
3
II ტაიმი 61'
გერმანია III ბუნდესლიგა,
დუისბურგი - დრეზდენი
დუისბურგი
დრეზდენი
0
3
II ტაიმი 0'
ზაარბრიუკენი - კაიზერი
ზაარბრიუკენი
კაიზერი
0
0
I ტაიმი 0'
ავსტრია ბუნდესლიგა,
ვოლფსბერგერი - რიდი
ვოლფსბერგერი
რიდი
0
0
I ტაიმი 20'
ლასკ ლინცი - ალტახი
ლასკ ლინცი
ალტახი
0
0
I ტაიმი 19'
გერმანია რ/ლიგა დასავლეთი
ალემანია - ესენი
ალემანია
ესენი
0
0
შესვენება HT
ესპანეთი ლა ლიგა II,
ალბასეტე - ტენერიფე
ალბასეტე
ტენერიფე
0
0
I ტაიმი 0'
ესპანეთი სეგუნდა B დივიზიონი,
ტამარასეიტე - კადისი(ბ)
ტამარასეიტე
კადისი(ბ)
0
0
II ტაიმი 90'
ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 12,
ატლ.ვიქტორია - ატლეტიკო გუიმარი
ატლ.ვიქტორია
ატლეტიკო გუიმარი
0
0
II ტაიმი 0'
ესპანეთი მოყვარულები ტერსერა. ჯგუფი 9,
ველესი - ალჰაურინო
ველესი
ალჰაურინო
0
0
18:00
ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
ბუზანადა - ატლ. პასო
ბუზანადა
ატლ. პასო
0
2
II ტაიმი 90'
პორტუგალია სეგუნდა ლიგა,
ეშტორილი - ვიზელა
ეშტორილი
ვიზელა
0
0
18:00
რუსეთი FNL,
ვოლგარი - ჩაიკა
ვოლგარი
ჩაიკა
2
1
II ტაიმი 0'
ჩერტანოვო - ნეფტეხიმიკი
ჩერტანოვო
ნეფტეხიმიკი
1
0
II ტაიმი 90'
დინამო ბრიანსკი - ტომი
დინამო ბრიანსკი
ტომი
0
0
I ტაიმი 14'
რუსეთი FNL
სპარტაკ ვლადიკავკაზი - ნიჟნი ნოვგოროდი
სპარტაკ ვლადიკავკაზი
ნიჟნი ნოვგოროდი
0
0
II ტაიმი 93'
შვედეთი ალსვენსკა,
ვარბერგი - მალმიო
ვარბერგი
მალმიო
0
0
I ტაიმი 20'
ოსტერსუნდსი - გეტებორგი
ოსტერსუნდსი
გეტებორგი
0
0
I ტაიმი 19'
ჰელსინბორგი - ფალკენბერგი
ჰელსინბორგი
ფალკენბერგი
0
0
I ტაიმი 17'
თურქეთი სუპერლიგა,
ალანიასპორი - კონიასპორი
ალანიასპორი
კონიასპორი
1
0
I ტაიმი 0'
კასიმპასა - გენჩლერი
კასიმპასა
გენჩლერი
2
0
I ტაიმი 45'
თურქეთი I დივიზიონი,
ესკისეჰირსპორი - ალტინორდუ
ესკისეჰირსპორი
ალტინორდუ
0
1
I ტაიმი 0'
შვედეთი I დივიზიონი. ჩრდილოეთი,
ტებიუ - სანდვიკენი
ტებიუ
სანდვიკენი
0
1
I ტაიმი 0'
კარლსტადი - ფრეი
კარლსტადი
ფრეი
1
1
I ტაიმი 0'
ვასალუნდი - ბრომაპოიკარნა
ვასალუნდი
ბრომაპოიკარნა
1
1
I ტაიმი 0'
ნიკოპინგსი ბის - გეფლე
ნიკოპინგსი ბის
გეფლე
0
0
I ტაიმი 0'
შვედეთი I დივიზიონი ნორა
ჰანინგე - კარლსუნდსი
ჰანინგე
კარლსუნდსი
1
0
შესვენება HT
ტეგსი ფფ - სოლენტუნა
ტეგსი ფფ
სოლენტუნა
1
2
შესვენება HT
შვედეთი სუპერეტა
ნორბი - დალკურდი
ნორბი
დალკურდი
0
0
I ტაიმი 20'
სლოვაკეთი სუპერლიგა,
ტრენჩინი - სერედი
ტრენჩინი
სერედი
1
0
I ტაიმი 0'
სენიცა - სლოვანი ბრ.
სენიცა
სლოვანი ბრ.
0
0
18:00
ირლანდია FA თასი,
შემროკი - სლიგო
შემროკი
სლიგო
0
0
18:00
შოტლანდია ლიგის თასი,
სელტიკი - როსი
სელტიკი
როსი
0
0
18:00
ბულგარეთი I ლიგა,
ლუდოგორეცი - ბოტევი ვრასტა
ლუდოგორეცი
ბოტევი ვრასტა
2
1
II ტაიმი 88'
ბულგარეთი მესამე ლიგა ჩრდილო-დასავლეთი,
პარტიზან ჩერვენ ბრიაგი - ლოკ. მეზდრა
პარტიზან ჩერვენ ბრიაგი
ლოკ. მეზდრა
1
0
II ტაიმი 69'
აკადემიკ სვიშტოვი - ლოკომოტივ დრიანოვო
აკადემიკ სვიშტოვი
ლოკომოტივ დრიანოვო
0
1
II ტაიმი 66'
საბერძნეთი სუპერლიგა,
პანათინაიკოსი - პანაიტოლიკოსი
პანათინაიკოსი
პანაიტოლიკოსი
2
0
I ტაიმი 0'
პოლონეთი ექსტრაკლასი,
რაკოვი - ვარტა პოზნანი
რაკოვი
ვარტა პოზნანი
0
0
18:00
პოლონეთი III ლიგა. ჯგუფი 3,
კლუჟბორკი - პნიოვეკ პავლოვიცე
კლუჟბორკი
პნიოვეკ პავლოვიცე
0
3
II ტაიმი 90'
პოლონეთი III ლიგა. ჯგუფი 1,
მაზოვიეცკი - ვასილკოვი
მაზოვიეცკი
ვასილკოვი
1
0
II ტაიმი 90'
უნგრეთი NB I,
მეზოკოვეს ზორი - დიოშდიერი
მეზოკოვეს ზორი
დიოშდიერი
1
0
I ტაიმი 45'
უნგრეთი NB II,
სოროკსარი - პეჩი
სოროკსარი
პეჩი
0
0
II ტაიმი 0'
გიორ ეტო - ვაშაში
გიორ ეტო
ვაშაში
0
0
II ტაიმი 0'
სლოვენია პრვა ლიგა,
ბრავო - ცელიე
ბრავო
ცელიე
1
1
II ტაიმი 77'
ბოსნია-ჰერცოგოვინა პრემიერლიგა,
რადნიკი - კრუპა
რადნიკი
კრუპა
0
0
18:00
მონტენეგრო პრვა ლიგა,
სკ პოდგორიცა - ზეტა
სკ პოდგორიცა
ზეტა
0
0
I ტაიმი 0'
უკრაინა პრემიერლიგა,
მინაი - ზორია
მინაი
ზორია
0
3
II ტაიმი 90'
ხორვატია 2. HNL,
ბიელო ბრდო - ზაპრეზიცი
ბიელო ბრდო
ზაპრეზიცი
1
0
II ტაიმი 64'
დინამო ზაგრები II - კუსტოშია
დინამო ზაგრები II
კუსტოშია
1
0
II ტაიმი 63'
ხორვატია 2.HNL
ჰაიდუკი სპლიტი II - მედიმურიე
ჰაიდუკი სპლიტი II
მედიმურიე
3
0
II ტაიმი 63'
სერბეთი სუპერლიგა,
ნოვი პაზარი - ბაჩკა
ნოვი პაზარი
ბაჩკა
0
0
18:00
ჩუკარიჩკი - ნაპრედაკი
ჩუკარიჩკი
ნაპრედაკი
0
0
18:00
მეტალაცი - ზლატიბორი
მეტალაცი
ზლატიბორი
0
0
18:00
ვოზდოვაცი - მლადოსტი
ვოზდოვაცი
მლადოსტი
0
0
18:00
სერბეთი I ლიგა,
სმერსკა მიტროვიცა - გრაფიჩარ ბელგრადი
სმერსკა მიტროვიცა
გრაფიჩარ ბელგრადი
3
1
II ტაიმი 90'
კოლუბარა - ზემუნი
კოლუბარა
ზემუნი
1
1
II ტაიმი 90'
სერბეთი სერბეთი U19 ,
პარტიზანი U19 - ვოზდოვაცი U19
პარტიზანი U19
ვოზდოვაცი U19
3
0
II ტაიმი 58'
სერბეთი სრპსკას ლიგა, ბელგრადი,
სრემციცა - ედინსტვო სურჩინი
სრემციცა
ედინსტვო სურჩინი
0
3
II ტაიმი 90'
რადნიჩკი ბელგრადი - რადნიჩკი ობრენოვაცი
რადნიჩკი ბელგრადი
რადნიჩკი ობრენოვაცი
2
1
II ტაიმი 90'
სერბეთი სრპსკას ლიგა, აღმოსავლეთი,
კაბლოვი - რადნიჩკი სვილაინაცი
კაბლოვი
რადნიჩკი სვილაინაცი
1
0
II ტაიმი 88'
ტიმოკანინი - ტოპლიკანინი
ტიმოკანინი
ტოპლიკანინი
5
0
II ტაიმი 88'
რადან ლებანე - მორავა ვლადიცინ ჰანი
რადან ლებანე
მორავა ვლადიცინ ჰანი
2
0
II ტაიმი 89'
მლადოსტ მედოშევაცი - ბუდუჩნოსტი
მლადოსტ მედოშევაცი
ბუდუჩნოსტი
2
4
II ტაიმი 90'
ესტონეთი მეისტრილიგა,
ნომე კალიუ - ლევადია
ნომე კალიუ
ლევადია
0
0
I ტაიმი 0'
ბრაზილია FGF თასი,
პასო ფუნდო - ნოვა პრატე დე ესპორტესი რს
პასო ფუნდო
ნოვა პრატე დე ესპორტესი რს
0
0
18:00
კვიპროსი I დივიზიონი,
პაფოსი - დოქსა
პაფოსი
დოქსა
0
0
18:00
მალტა პრემიერლიგა,
ჰამრუნი - ზეჯტუნ კორინთიანსი
ჰამრუნი
ზეჯტუნ კორინთიანსი
1
0
I ტაიმი 0'
ბალზანი - სენგლი ატლეტიკი
ბალზანი
სენგლი ატლეტიკი
0
0
I ტაიმი 45'
ალბანეთი სუპერლიგა,
კასტრიოტი - ტირანა
კასტრიოტი
ტირანა
1
1
II ტაიმი 49'
აზერბაიჯანი პრემიერლიგა,
საბაილი - ყარაბაღი
საბაილი
ყარაბაღი
1
1
II ტაიმი 89'
არგენტინა პრიმერა ნაციონალი,
ს.მ. ტუკუმანი - ტიგრე
ს.მ. ტუკუმანი
ტიგრე
0
1
II ტაიმი 87'
ურუგვაი კლაუსურა,
პროგრესო - სერო ლარგო
პროგრესო
სერო ლარგო
1
2
I ტაიმი 45'
ვენესუელა Segunda Division,
ატლ. ელ ვიგია - უნიონ ლოკალ ანდინა
ატლ. ელ ვიგია
უნიონ ლოკალ ანდინა
0
3
I ტაიმი 0'
ტანზანია პრემიერლიგა,
პოლის ტანზანია - კოასტალ უნიონი
პოლის ტანზანია
კოასტალ უნიონი
0
0
I ტაიმი 0'
რუვუ შუტინგი - კაგერა სუგარი
რუვუ შუტინგი
კაგერა სუგარი
0
0
I ტაიმი 45'
ტაილანდი II დივიზიონი,
სიამ ნავი - ჩიანგმაი იუნ.
სიამ ნავი
ჩიანგმაი იუნ.
0
1
II ტაიმი 90'
საუდის არაბეთი პროფესიონალ ლიგა,
ალ ტაავონი - ალ იტიფაკი
ალ ტაავონი
ალ იტიფაკი
1
1
II ტაიმი 77'
ქუვეითი პრემიერლიგა,
ალ ჯაჰრა - ალ სალმია
ალ ჯაჰრა
ალ სალმია
0
0
Abandoned 0'
ზამბია პრემიერ ლიგა,
ზესკო - გრინ ბუფალო
ზესკო
გრინ ბუფალო
0
0
I ტაიმი 45'
სამხრეთ აფრიკა პრემიერლიგა,
ჩიპა იუნ. - ჩახუმა
ჩიპა იუნ.
ჩახუმა
0
0
I ტაიმი 19'
კენია. პრემიერლიგა
კარიობანგი შარკსი - ვაზიტო
კარიობანგი შარკსი
ვაზიტო
1
0
II ტაიმი 59'
პალესტინა ვესტ ბანკ ლიგა,
შაბაბ ალ ზაჰრიეჰი - მარკაზ ბალატა
შაბაბ ალ ზაჰრიეჰი
მარკაზ ბალატა
0
1
II ტაიმი 60'
კოსოვო სუპერლიგა,
გჟილანი - დრიტა
გჟილანი
დრიტა
2
1
II ტაიმი 62'
ჩრდ. მაკედონია 1. MFL,
პელისტერი - სილეკსი
პელისტერი
სილეკსი
1
2
II ტაიმი 90'
რენოვა - ბორეცი
რენოვა
ბორეცი
1
0
II ტაიმი 90'
მაკედონია გ.პ. - შკუპი
მაკედონია გ.პ.
შკუპი
0
0
II ტაიმი 89'
ბრაზილია პაულისტა სერია B
ოსვალდუ კრუსი - ბანდეირანტე ეკ
ოსვალდუ კრუსი
ბანდეირანტე ეკ
0
0
შესვენება HT
მალავი Super League,
მზუზუ იუნ. - ფორვარდ უონდერერსი
მზუზუ იუნ.
ფორვარდ უონდერერსი
1
0
II ტაიმი 55'
ნტოპვა - მოიალე ბარაკსი
ნტოპვა
მოიალე ბარაკსი
1
0
II ტაიმი 48'
ცივო იუნ. - სილვერ სტრაიკერსი
ცივო იუნ.
სილვერ სტრაიკერსი
0
1
II ტაიმი 52'
ჩოგბურთი TOP - ლიგები (1)
Challenger. მაია, კვალიფიკაცია
აიდუკოვიჩი დ. - სანჩეს იზქუერიდო ნ.
აიდუკოვიჩი დ.
სანჩეს იზქუერიდო ნ.
0
0
-
-
0
0
SET
I სეტი 
ჩოგბურთი - ყველა ლიგა (1)
ITF. ესპანეთი 19A ქალები,
ზანევსკაია მ. - ლასარო გარსია ა.
ზანევსკაია მ.
ლასარო გარსია ა.
-
-
5
6
0
1
SET
მე-2 სეტი 
კალათბურთი TOP - ლიგები (2)
საერთაშორისო ევროპის ჩემპიონატი. კვალიფიკაცია(OT),
საფრანგეთი - გერმანია
საფრანგეთი
გერმანია
0
0
18:00
ნიდერლანდები - თურქეთი
ნიდერლანდები
თურქეთი
0
0
18:00
კალათბურთი - ყველა ლიგა (7)
რუსეთი პრემიერლიგა. ქალები(OT),
ნიკა სიკტივკარი - დინამო მოსკოვი
ნიკა სიკტივკარი
დინამო მოსკოვი
0
0
18:00
შვედეთი ბასკეტლიგა. ქალები
ლულეო - ვეტერბაიგდენი
ლულეო
ვეტერბაიგდენი
50
23
შესვენება 00'
თურქეთი TBL
მამაკ ბლდ. ანკარა - ბალიკესირი ბსბ
მამაკ ბლდ. ანკარა
ბალიკესირი ბსბ
80
71
IV მეოთხედი 01'
ისტანბულ ბასკეტი - ფინალ გენჩლიკი
ისტანბულ ბასკეტი
ფინალ გენჩლიკი
27
39
II მეოთხედი 00'
რუმინეთი LNB, ქალები,
ოლიმპია ბრასოვი - მუნიციპალ ტარგოვიცე
ოლიმპია ბრასოვი
მუნიციპალ ტარგოვიცე
0
0
18:00
საერთაშორისო Afrobasket, Qualifiers,
ტუნისი - ცენტრ. აფრიკა
ტუნისი
ცენტრ. აფრიკა
80
61
IV მეოთხედი 38'
ჰოკეი TOP - ლიგები (5)
რუსეთი KHL,
კუნლუნ რედ სტარი - ავანგარდი
კუნლუნ რედ სტარი
ავანგარდი
0
0
18:00
ლოკომოტივი - დინამო მინსკი
ლოკომოტივი
დინამო მინსკი
0
0
18:00
ტორპედო ნ.ნ. - მეტალურგი მგ.
ტორპედო ნ.ნ.
მეტალურგი მგ.
0
0
18:00
აკ ბარსი - სევერსტალი
აკ ბარსი
სევერსტალი
0
0
18:00
ნეფტეხიმიკი - ტრაქტორი
ნეფტეხიმიკი
ტრაქტორი
0
0
18:00
ჰოკეი - ყველა ლიგა (12)
გერმანია Magenta Cup
შვენინგერი - რედ ბულ მიუნხენი
შვენინგერი
რედ ბულ მიუნხენი
0
2
შესვენება 0'
რუსეთი VHL,
იუჟნი ურალი - რიაზანი ჰკ
იუჟნი ურალი
რიაზანი ჰკ
3
2
III პერიოდი 44'
ზვეზდა მოსკოვი - რუბინი
ზვეზდა მოსკოვი
რუბინი
0
0
18:00
შვედეთი ალსვენსკა,
ბროლკლოვენი - ვესბი
ბროლკლოვენი
ვესბი
0
0
18:00
შვედეთი SDHL. ქალები,
გეტებორგი - ლულეო
გეტებორგი
ლულეო
1
4
III პერიოდი 55'
უკრაინა Professional Hockey League,
კრემენჩუგი - დნეპრი
კრემენჩუგი
დნეპრი
3
1
III პერიოდი 44'
ბელარუსი ექსტრალიგა,
ლოკომოტივა ორშა - დინამო-მოლოდეჩნო
ლოკომოტივა ორშა
დინამო-მოლოდეჩნო
0
0
18:00
იუნოსტ-მინსკი - გომელი
იუნოსტ-მინსკი
გომელი
0
0
18:00
საერთაშორისო MagentaSport Cup,
შვენინგერი - რედ ბულ მიუნხენი
შვენინგერი
რედ ბულ მიუნხენი
0
2
I პერიოდი 0'
ფრენბურთი TOP - ლიგები (1)
ესპანეთი სუპერლიგა,
ბარსელონა - რიო დუერო
ბარსელონა
რიო დუერო
0
0
მე-5 სეტი 0'
ფრენბურთი - ყველა ლიგა (8)
გერმანია ბუნდესლიგა. ქალები,
პრეუსენ მიუნსტერი - სტრაუბინგი
პრეუსენ მიუნსტერი
სტრაუბინგი
0
0
1-ლი სეტი 0'
გერმანია 2. Bundesliga, Women,
დინგოლფინგი - ტგ ბად სოდენი
დინგოლფინგი
ტგ ბად სოდენი
0
0
18:00
თურქეთი I დივიზიონი. ქალები,
ტურკ ხავა იოლარი - ილბანკი
ტურკ ხავა იოლარი
ილბანკი
2
1
მე-4 სეტი 0'
აიდინ ბუიკსეჰირი - კუზეიბორუ
აიდინ ბუიკსეჰირი
კუზეიბორუ
2
1
მე-4 სეტი 0'
პოლონეთი Liga Siatkowki,
ზავიერციე - ბელხატოვი
ზავიერციე
ბელხატოვი
0
0
არ დაწყებულა 0'
ირანი სუპერლიგა,
სეპაჰან ისფაჰანი - საიპა
სეპაჰან ისფაჰანი
საიპა
0
0
1-ლი სეტი 0'
რაგბი TOP - ლიგები (1)
რაგბის კავშირი შემოდგომის ერთა თასი,
ირლანდია - საქართველო
ირლანდია
საქართველო
0
0
18:00
ხელბურთი (6)
გერმანია ბუნდესლიგა,
ბალინგენ-ვაილშტეტენი - ფლენსბურგ-ხანდ.
ბალინგენ-ვაილშტეტენი
ფლენსბურგ-ხანდ.
23
29
II ტაიმი 55'
ლაიფციგი - მაგდებურგი
ლაიფციგი
მაგდებურგი
0
0
Live 0'
სლოვაკეთი ექსტრალიგა,
კოშიცე - სლოვან მოდრა
კოშიცე
სლოვან მოდრა
13
9
II ტაიმი 32'
ბულგარეთი A Rhg,
ასტი-91 ჰასკოვო - ოსამ ლოვეჩი
ასტი-91 ჰასკოვო
ოსამ ლოვეჩი
15
17
II ტაიმი 31'
ბელარუსი I დივიზიონი,
გომელი - რგუორ სბორნაია 2002
გომელი
რგუორ სბორნაია 2002
32
30
II ტაიმი 57'
მაშეკა მაგილიოვი - კრონონი
მაშეკა მაგილიოვი
კრონონი
0
0
18:00
ბილიარდი (4)
საერთაშორისო UK Championship,
ჰიგინსონი ე. - ბინემი ს.
ჰიგინსონი ე.
ბინემი ს.
1
1
მატჩი მიმდინარეობს 0'
ურსენბახერი ა. - ო სალივანი რ.
ურსენბახერი ა.
ო სალივანი რ.
2
0
მატჩი მიმდინარეობს 0'
ო კონორი ჯ. - უნ ნუ ტ.
ო კონორი ჯ.
უნ ნუ ტ.
2
0
მატჩი მიმდინარეობს 0'
სელბი მ. - ჰაიფილდი ლ.
სელბი მ.
ჰაიფილდი ლ.
2
0
მატჩი მიმდინარეობს 0'
მაგიდის ჩოგბურთი (6)
რუსეთი Liga Pro,
შიროკოვი ვ. - კოროლოვ ს.
შიროკოვი ვ.
კოროლოვ ს.
0
0
1-ლი სეტი 0'
საერთაშორისო TT თასი,
ტელნოი ნ. - პისმენი ე.
ტელნოი ნ.
პისმენი ე.
1
1
მე-3 სეტი 0'
საერთაშორისო Setka Cup,
დროშჩინსკი ა. - სკლიარენკო ა.
დროშჩინსკი ა.
სკლიარენკო ა.
0
0
არ დაწყებულა 0'
ჩორნობაბი ვ. - მოსიუკი მ.
ჩორნობაბი ვ.
მოსიუკი მ.
0
0
18:00
საერთაშორისო Setka Cup. ქალები,
მულიარჩუკი ა. - ოგარენკო ნ.
მულიარჩუკი ა.
ოგარენკო ნ.
0
2
მე-3 სეტი 0'
საერთაშორისო Ukraine Win Cup,
რიაბუხინი ა. - სერიკოვი ვ.
რიაბუხინი ა.
სერიკოვი ვ.
0
1
მე-2 სეტი 0'
დარტსი (1)
საერთაშორისო PDC,
ხეტა დ. - კინგი მ.
ხეტა დ.
კინგი მ.
0
0
დაწყებული 0'
ფეხბურთი (137)
ხოშეჰ ტალაი - ესტეგლ. ხუზესტანი
ხოშეჰ ტალაი
ესტეგლ. ხუზესტანი
-
-
29.11.20 15:15
სინკოედი - პორტ ტალბოტი
სინკოედი
პორტ ტალბოტი
-
-
29.11.20 18:00
სუონსი - კარდიფ მეტროპოლიტანი
სუონსი
კარდიფ მეტროპოლიტანი
-
-
29.11.20 18:00
ბრაიტონ ფერი - კასკადი
ბრაიტონ ფერი
კასკადი
-
-
29.11.20 18:00
კარდიფი სიტი - აბერისტვით თაუნი
კარდიფი სიტი
აბერისტვით თაუნი
-
-
29.11.20 18:00
ბანტუ - ნკანა
ბანტუ
ნკანა
-
-
29.11.20 18:00
ბამენდა - კაიზერ ჩიფსი
ბამენდა
კაიზერ ჩიფსი
-
-
29.11.20 18:00
კალათბურთი (7)
დუჩე ბელედიე - სამსუნსპორი
დუჩე ბელედიე
სამსუნსპორი
-
-
29.11.20 18:00
ჰოკეი (12)
რუნგსტედი - ოდენსე
რუნგსტედი
ოდენსე
-
-
29.11.20 18:00
კრისტიანშტადი - ვიტა-ჰესტენი
კრისტიანშტადი
ვიტა-ჰესტენი
-
-
29.11.20 18:00
შახტარ სოლიგორსკი - მეტალურგ ჯლობ.
შახტარ სოლიგორსკი
მეტალურგ ჯლობ.
-
-
29.11.20 18:00
ფრენბურთი (8)
ამსტეტენი - ვაიზი სც
ამსტეტენი
ვაიზი სც
-
-
29.11.20 18:00
ბიოლარსი - რობეჟსარძე
ბიოლარსი
რობეჟსარძე
-
-
29.11.20 18:00
VIBER CHAT
VIBER CHAT-ით სარგებლობისათვის საჭიროა კომპიუტერში გეყენოთ ვაიბერის აპლიკაცია
To use VIBER CHAT you must have
Viber installed on your PC
Для использования VIBER CHAT вы должны
установить Viber на свой компьютер
გადმოწერეთ VIBER
დაგვიკავშირდით
ფილიალები და სალაროები მეტი
კონტაქტი
სახელის აღდგენა
შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ველები
აღდგენა
შეავსეთ ქვემოთ მოცემული ველები
+995
აღდგენა
პაროლის აღდგენა
შეავსეთ მოცემული ველები
აღდგენა
შეავსეთ მოცემული ველები
+995
აღდგენა
პაროლი შეიცვალა
შეტყობინება
გადასვლა