ვირტუალური კალათბურთი
წესები
მინი თამაშები
ბილეთის რედაქტირება
ბილეთის დასადებად გთხოვთ მონიშნოთ სასურველი პოზიცია
LIVE BETTING
ფავორიტები
დააჭირეთ
და აირჩიეთ თქვენი
ფავორიტი თამაში
მიმდინარე LIVE STREAM
ფეხბურთი TOP - ლიგები (10)
იტალია სერია A
პარმა - უდინეზე
პარმა
უდინეზე
0
0
I ტაიმი 11'
სამპდორია - სასუოლო
სამპდორია
სასუოლო
0
0
I ტაიმი 10'
ვერონა - ლეჩე
ვერონა
ლეჩე
0
0
I ტაიმი 10'
საფრანგეთი. ლიგა 1
ლიონი - ტულუზა
ლიონი
ტულუზა
0
0
I ტაიმი 11'
ინგლისი FA თასი
სიტი - ფულემი
სიტი
ფულემი
2
0
მე-2 ტაიმი 51'
ესპანეთი ლა ლიგა
სელტა - ეიბარი
სელტა
ეიბარი
0
0
მე-2 ტაიმი 53'
ჰოლანდია, ერედივიზიონი
ტილბურგი - ზვოლე
ტილბურგი
ზვოლე
0
0
I ტაიმი 39'
გრონინგენი - აიაქსი
გრონინგენი
აიაქსი
1
0
I ტაიმი 41'
თურქეთი სუპერლიგა
გიოზთეფე - ბეშიქთაში
გიოზთეფე
ბეშიქთაში
2
1
მე-2 ტაიმი 46'
შოტლანდიის პრემიერლიგა
სტ. მირენი - აბერდინი
სტ. მირენი
აბერდინი
0
0
მე-2 ტაიმი 86'
ფეხბურთი - ყველა ლიგა (109)
იტალია სერია "ბ"
უმანა ვენეცია - ტრაპანი
უმანა ვენეცია
ტრაპანი
0
0
I ტაიმი 12'
კროტონე - სპეცია
კროტონე
სპეცია
0
0
I ტაიმი 12'
იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი C
მონოპოლი - ტერნანა
მონოპოლი
ტერნანა
0
0
I ტაიმი 12'
ვირტუს ფრანკავილა - პაგანეზე
ვირტუს ფრანკავილა
პაგანეზე
1
0
I ტაიმი 11'
ვიტერბესე კასტრენსე - კატანია
ვიტერბესე კასტრენსე
კატანია
0
0
I ტაიმი 11'
რეჯინა - ბარი
რეჯინა
ბარი
0
0
I ტაიმი 10'
იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი A
ნოვარა - პონტედერა
ნოვარა
პონტედერა
0
0
I ტაიმი 13'
არეცო - პერგოლეტესე 1932
არეცო
პერგოლეტესე 1932
0
0
I ტაიმი 9'
ალესანდრია - ჰერმაეა ოლბია
ალესანდრია
ჰერმაეა ოლბია
0
0
I ტაიმი 11'
პრო ვერჩელი - მონცა
პრო ვერჩელი
მონცა
0
0
I ტაიმი 12'
სიენა - ლეკო 1912
სიენა
ლეკო 1912
0
0
I ტაიმი 11'
იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი B
არცინიანო ვალჩიამპო - სამბენედეტესე
არცინიანო ვალჩიამპო
სამბენედეტესე
0
0
I ტაიმი 12'
ვის პეზარო - რავენა
ვის პეზარო
რავენა
0
0
I ტაიმი 9'
ფერმანა - პიაჩენცა 1919
ფერმანა
პიაჩენცა 1919
0
0
I ტაიმი 11'
ტრიესტინა - ჩეზენა
ტრიესტინა
ჩეზენა
1
0
I ტაიმი 12'
იტალია - სერია D
მარსალა - სავოია
მარსალა
სავოია
0
1
I ტაიმი 35:04'
რეკანატესე - კატოლიკა
რეკანატესე
კატოლიკა
0
0
I ტაიმი 40:03'
კასარანო - ანდრია
კასარანო
ანდრია
2
1
I ტაიმი 39:00'
პინეტო კალჩიო - ვასტოგირარდი
პინეტო კალჩიო
ვასტოგირარდი
1
0
I ტაიმი 38:01'
პონსაკო - გროსეტო სსდ
პონსაკო
გროსეტო სსდ
0
2
I ტაიმი 41:00'
ფიორენცუოლა - კილვერე მაზანო
ფიორენცუოლა
კილვერე მაზანო
1
1
I ტაიმი 40:01'
სასო მარკონი1924 - ფორლი
სასო მარკონი1924
ფორლი
2
0
I ტაიმი 40:09'
მანტოვა - ვიგორ კარპანეტო
მანტოვა
ვიგორ კარპანეტო
1
0
I ტაიმი 40:01'
ტამაი - ადრიესე 1906
ტამაი
ადრიესე 1906
0
0
I ტაიმი 39:00'
ტრიტიუმი 1908 - პრო სესტო
ტრიტიუმი 1908
პრო სესტო
1
1
I ტაიმი 38:00'
იტალია. პრიმავერა 1
ლაციო U19 - სასუოლო U19
ლაციო U19
სასუოლო U19
0
1
II ტაიმი 54:00'
საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები
ფლორა ტალინი - ლევადია
ფლორა ტალინი
ლევადია
3
0
მე-2 ტაიმი 61'
იედელოჰი II - ვილჰელმსჰავენერი
იედელოჰი II
ვილჰელმსჰავენერი
3
0
მე-2 ტაიმი 55'
ალცენაუ - ბასარა მაინცი
ალცენაუ
ბასარა მაინცი
0
0
I ტაიმი 8'
კრაი - სპროკჰოველი
კრაი
სპროკჰოველი
0
0
I ტაიმი 8'
აფრიკის კონფედერაციის თასი
ესაე სკ - ბერკანე
ესაე სკ
ბერკანე
1
3
მე-2 ტაიმი 52'
ზანაკო - დარინგ მოტემა პემბე
ზანაკო
დარინგ მოტემა პემბე
0
1
მე-2 ტაიმი 54'
საერთაშორისო კლუბები. არენას თასი
ზაპრეზიცი - გორიცა
ზაპრეზიცი
გორიცა
0
0
მე-2 ტაიმი 60'
საფრანგეთის ჩემპიონატი 19 წლამდე.
პსჟ - ევრე
პსჟ
ევრე
2
0
I ტაიმი 40'
დრანსი - ფეიგნიეს აულნოიე
დრანსი
ფეიგნიეს აულნოიე
1
1
I ტაიმი 39'
ეპინალი (U19) - მეცი U19
ეპინალი (U19)
მეცი U19
0
0
I ტაიმი 38:00'
დიჟონი U19 - ტრუა U19
დიჟონი U19
ტრუა U19
1
1
I ტაიმი 40:01'
ასპტტ დიჟონი U19 - სოშო U19
ასპტტ დიჟონი U19
სოშო U19
1
1
I ტაიმი 39:00'
ლანსი U19 - ლე ავრი U19
ლანსი U19
ლე ავრი U19
0
2
I ტაიმი 40:01'
ტულონი U19 - კოლომე U19
ტულონი U19
კოლომე U19
0
2
I ტაიმი 40:00'
ინგლისი ნაციონალ ლიგა, ქალები
ლაფბორო ფოქსესი - ვესტ ბრომვიჩი ალბიონი
ლაფბორო ფოქსესი
ვესტ ბრომვიჩი ალბიონი
0
1
I ტაიმი 05:00'
ინგლისი. FA თასი. ქალები
სანდერლენდი - უოტფორდი
სანდერლენდი
უოტფორდი
1
0
შესვენება HT
შეფილდი ლფკ - ბირმინგემი
შეფილდი ლფკ
ბირმინგემი
0
0
II ტაიმი 50:02'
ვესტ ჰემი - არსენალი
ვესტ ჰემი
არსენალი
0
1
II ტაიმი 46:00'
ბარნლი - ლესტერი
ბარნლი
ლესტერი
0
2
II ტაიმი 53:00'
ლივერპული - ბლექბერნი
ლივერპული
ბლექბერნი
4
1
II ტაიმი 50:00'
ლონდონ სიტი - რედინგი
ლონდონ სიტი
რედინგი
0
0
I ტაიმი 09:00'
ჩარლტონი - ჩელსი
ჩარლტონი
ჩელსი
0
0
I ტაიმი 09:00'
აზია, AFC თასი 23 წლამდე. ფლეი–ოფი
სამხ. კორეა - საუდის არაბეთი
სამხ. კორეა
საუდის არაბეთი
0
0
მე-2 ტაიმი 83'
გერმანია. III ლიგა
უერდინგენი - ბაიერნი II
უერდინგენი
ბაიერნი II
0
2
მე-2 ტაიმი 55'
ესპანეთი - ტერსერა დივიზიონი
სან ფერნანდო - ვერა
სან ფერნანდო
ვერა
4
0
II ტაიმი 82:00'
ჰოლანდია, ერსტედივიზიონი
იგლსი - ბრედა
იგლსი
ბრედა
0
0
I ტაიმი 25'
თურქეთი. ლიგა 1.
ესკისეჰირსპორი - ადანასპორი
ესკისეჰირსპორი
ადანასპორი
0
0
I ტაიმი 40'
ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
სერკლი - ანდერლეხტი
სერკლი
ანდერლეხტი
1
0
I ტაიმი 41'
ბელგია, Eerste Klasse. ახალ.
ლა ლუვიე - ურსლ ვისე
ლა ლუვიე
ურსლ ვისე
0
0
I ტაიმი 08:00'
ბელგიის თასი, ქალები
გენტი - სტანდარდი
გენტი
სტანდარდი
0
0
II ტაიმი 51:25'
უელსი. პრემიერ ლიგა. ქალები
სინკოედი - აბერგავენი
სინკოედი
აბერგავენი
0
0
I ტაიმი 07:02'
შვეიცარია ჩელენჯლიგა
ვადუცი - ვილი
ვადუცი
ვილი
0
1
I ტაიმი 11'
საბერძნეთის სუპერ ლიგა. ქალები
გლიფადასი - ელპიდეს კარდიტსასი
გლიფადასი
ელპიდეს კარდიტსასი
2
0
მე-2 ტაიმი 51'
საბერძნეთი - ფეხბურთის ლიგა
ტესპროტოსი - ვოლოსი
ტესპროტოსი
ვოლოსი
2
0
მე-2 ტაიმი 53'
ტრიკალა - პო ტრიგლია
ტრიკალა
პო ტრიგლია
1
0
მე-2 ტაიმი 46'
იონიკოსი - კალამატა
იონიკოსი
კალამატა
1
0
მე-2 ტაიმი 50'
ეგალეო 1931 პაე - ასპროპირგოსი
ეგალეო 1931 პაე
ასპროპირგოსი
0
2
მე-2 ტაიმი 56'
საბერძნეთის სუპერ ლიგა 1
პანიონისი - ატრომიტოსი
პანიონისი
ატრომიტოსი
0
0
მე-2 ტაიმი 51'
ქსანთი - ოფი
ქსანთი
ოფი
0
1
მე-2 ტაიმი 53'
საბერძნეთი ლიგა 3
კალითეა - ფოსტირას ატინონი
კალითეა
ფოსტირას ატინონი
1
0
მე-2 ტაიმი 51'
აგიოი ანარგიროი - კიფისიასი
აგიოი ანარგიროი
კიფისიასი
0
0
მე-2 ტაიმი 50'
ედესაიკოს - ალმოპოს არიდეასი
ედესაიკოს
ალმოპოს არიდეასი
0
0
მე-2 ტაიმი 48'
საბერძნეთის სუპერ ლიგა 2
აპოლონ პონტოუ - სმირნისი
აპოლონ პონტოუ
სმირნისი
0
4
მე-2 ტაიმი 51'
აპოლონ ლარისა - დრამასი
აპოლონ ლარისა
დრამასი
2
0
მე-2 ტაიმი 58'
საბერძნეთი. მე-3 ლიგა.
აეკ ტრიპოლისი - კორინთოსი 06
აეკ ტრიპოლისი
კორინთოსი 06
0
0
II ტაიმი 48:00'
საბერძნეთი ლიგა 3
აეკ ტრიპოლისი - კორინთოსი 06
აეკ ტრიპოლისი
კორინთოსი 06
0
0
მე-2 ტაიმი 49'
აიტიტო სპატა - როდოსი
აიტიტო სპატა
როდოსი
0
1
მე-2 ტაიმი 52'
აო აჩარნაიკოსი - აიოლიკოსი
აო აჩარნაიკოსი
აიოლიკოსი
0
2
შესვენება HT
გს ალმიროუ - სელანა
გს ალმიროუ
სელანა
0
0
მე-2 ტაიმი 56'
ირაკლის ლარისას - პოტამია
ირაკლის ლარისას
პოტამია
1
0
მე-2 ტაიმი 56'
ას მეტეორა - დიგენის ნეოჩორი
ას მეტეორა
დიგენის ნეოჩორი
1
0
მე-2 ტაიმი 51'
საბერძნეთი ლიგა 3 ჯგუფი IV
ნაფპაკტიაკოსი ასტერასი - ლეფკიმი
ნაფპაკტიაკოსი ასტერასი
ლეფკიმი
0
1
მე-2 ტაიმი 53'
ბრაზილია პაულისტა
იუვენტუსი სპ - სერტაოზინო
იუვენტუსი სპ
სერტაოზინო
0
0
მე-2 ტაიმი 55'
სან ბენტო სპ - პორტუგუეზა
სან ბენტო სპ
პორტუგუეზა
0
0
I ტაიმი 7'
კვიპროსი I დივიზიონი
აპოლონი - ეთნიკოს აჩნა
აპოლონი
ეთნიკოს აჩნა
1
1
I ტაიმი 11'
კვიპროსი II დივიზიონი
ანაგენისი - ოტელოსი
ანაგენისი
ოტელოსი
1
0
II ტაიმი 83:00'
კვიპროსი. II დივ.
ასილ ლისი - ალკი ოროკლინი
ასილ ლისი
ალკი ოროკლინი
2
1
მე-2 ტაიმი 82'
დიგენისი - ჩლორაკა
დიგენისი
ჩლორაკა
1
0
მე-2 ტაიმი 80'
მალტა "ფა ტროფი"
სვიექი - ჰამრუნი სპარტანსი
სვიექი
ჰამრუნი სპარტანსი
0
1
მე-2 ტაიმი 51'
გერმანია რ/ლიგა. დასავლეთი
ბონერი - დიუსელდორფი(მ)
ბონერი
დიუსელდორფი(მ)
0
0
I ტაიმი 9'
გერმანია რ/ლიგა. ჩრდილო-აღმოსავლეთი
ჩემიე ლაიფციგი - ბფკ დინამო
ჩემიე ლაიფციგი
ბფკ დინამო
0
0
მე-2 ტაიმი 84'
ინდოეთი, I ლიგა
გოკულამ კერალა - ჩერჩილ ბრაზერსი
გოკულამ კერალა
ჩერჩილ ბრაზერსი
1
0
I ტაიმი 41'
ალჟირის თასი
ბუფარიკი - მს ალჟირი
ბუფარიკი
მს ალჟირი
0
0
II ტაიმი 53:02'
უგანდას თასი
TEAMS:313574 - TEAMS:183936
TEAMS:313574
TEAMS:183936
0
0
I ტაიმი 34'
კამპალა უნივერსიტეტი - კატაკა
კამპალა უნივერსიტეტი
კატაკა
0
0
მე-2 ტაიმი 50'
TEAMS:186836 - TEAMS:313575
TEAMS:186836
TEAMS:313575
0
0
შესვენება HT
მაროკო / ბოტოლა
ხემის ზემამრა - ფარ რაბატი
ხემის ზემამრა
ფარ რაბატი
0
0
I ტაიმი 9'
მაროკო. ბოტოლა 2
რასინგ დე კასაბლანკა - ჯეუნესე ბენ გუერირი
რასინგ დე კასაბლანკა
ჯეუნესე ბენ გუერირი
0
0
I ტაიმი 09:02'
შაბაბ რიფ ჰოსეიმა - მაგრიბ ფესი
შაბაბ რიფ ჰოსეიმა
მაგრიბ ფესი
0
0
I ტაიმი 11:01'
ეგვიპტე მე-2 დივიზიონი.
ელ ალამენი - ტახტა
ელ ალამენი
ტახტა
2
1
II ტაიმი 73:01'
ბანი სუვეიფი - სუჰაგი
ბანი სუვეიფი
სუჰაგი
1
0
II ტაიმი 73:17'
სამხრეთ აფრიკა პრემიერლიგა
ბაროკა - მარიცბურგი
ბაროკა
მარიცბურგი
0
0
I ტაიმი 41'
სამხრეთ აფრიკა, I დივიზიონი
ტს გალაქსი - მბომბელა
ტს გალაქსი
მბომბელა
0
0
I ტაიმი 44'
როიალ იგლზი - აიაქსი კ.ტ
როიალ იგლზი
აიაქსი კ.ტ
1
1
I ტაიმი 42'
კენია სუპერ ლიგა
კიბერა ბლექ სტარი - სტ. ჯოზეფსი (ახალ)
კიბერა ბლექ სტარი
სტ. ჯოზეფსი (ახალ)
1
2
II ტაიმი 60:32'
საერთაშორისო ამხანაგური მატჩები
გიოტებორგი - ოლბორგი
გიოტებორგი
ოლბორგი
0
1
II ტაიმი 53:00'
ურალი - ცარსკო სელო
ურალი
ცარსკო სელო
0
0
I ტაიმი 10:09'
ბრაზილია, მინეირო
ბოა - კოიმბრა ეკ
ბოა
კოიმბრა ეკ
0
0
II ტაიმი 49:01'
ამხანაგური კლუბები ქალები
კიოლნი - ანდერნაჩი
კიოლნი
ანდერნაჩი
3
0
შესვენება HT
ბრაზილია პაულისტა A3
ბატატაისი - დესპორტივო ბრ.
ბატატაისი
დესპორტივო ბრ.
1
0
II ტაიმი 54:00'
ჩოგბურთი (4)
ITF. ვეჟი ფონსნე კვალ., სუპერ ტაიბრეიკი 10-მდე.
მეი მ. - ლანზი მ.
მეი მ.
ლანზი მ.
30
40
2
1
0
1
SET
II სეტი 
ჰუგოუნენკი ა. - ვან დერ მერშენი მ.
ჰუგოუნენკი ა.
ვან დერ მერშენი მ.
15
30
4
1
0
0
SET
I სეტი 
რევენიაუ ს. - პეიროტი ა.
რევენიაუ ს.
პეიროტი ა.
0
0
2
2
0
0
SET
I სეტი 
ITF კაცები ნუსლოხი
ფორეჯტეკი ჯ. - ბემელმანსი რ.
ფორეჯტეკი ჯ.
ბემელმანსი რ.
30
40
0
1
1
0
SET
II სეტი 
კალათბურთი (11)
გერმანია BBL
ბაიროუთი - ოლდენბურგი
ბაიროუთი
ოლდენბურგი
20
12
1-ლი მეოთხ. 7'
რასტა ფეხტა - სკაილაინერსი
რასტა ფეხტა
სკაილაინერსი
7
2
1-ლი მეოთხ. 6'
ბრაუნშვაიგი - ბროსე
ბრაუნშვაიგი
ბროსე
13
11
1-ლი მეოთხ. 5'
ბელგია, თასი
ლიმბურგი - ანტვერპ. ჯაიანტსი
ლიმბურგი
ანტვერპ. ჯაიანტსი
10
10
1-ლი მეოთხ. 6'
პოლონეთი PLK
ვილკი მორსკიე შეცინი - სლასკი
ვილკი მორსკიე შეცინი
სლასკი
-
-
1-ლი მეოთხ. 6'
უკრაინა სუპერლიგა
ბკ ოდესა - ჩერკასკიე მავპი
ბკ ოდესა
ჩერკასკიე მავპი
30
37
მე-2 მეოთხ. 20'
კვიპროსი I დივიზიონი
ეტჰა ენკომი - აპოპ პაფოუ
ეტჰა ენკომი
აპოპ პაფოუ
9
4
I მეოთხედი 05:00'
აეკი ლარნაკა - ომონია
აეკი ლარნაკა
ომონია
16
10
I მეოთხედი 03:30'
VTB ერთიანი ლიგა
ავტოდორი - პარმა
ავტოდორი
პარმა
41
45
მე-3 მეოთხედი 25'
საერთაშორისო Dubai Championship
ალ ვატბეჰი - ამერიკან უნივ.
ალ ვატბეჰი
ამერიკან უნივ.
41
42
შესვენება 2  0'
აფრიკა FIBA AfroBasket - Qualification
ზიმბაბვე - ზამბია
ზიმბაბვე
ზამბია
24
39
მე-3 მეოთხედი 10:00'
ჰოკეი TOP - ლიგები (4)
რუსეთი KHL
იოკერიტი - ნეფტეხიმიკი
იოკერიტი
ნეფტეხიმიკი
-
-
I ტაიმი 7'
ცსკა - სიბირი
ცსკა
სიბირი
0
0
I ტაიმი 7'
სკა - ტორპედო ნ.ნ.
სკა
ტორპედო ნ.ნ.
0
0
I ტაიმი 7'
ავანგარდი - მეტალურგი მგ
ავანგარდი
მეტალურგი მგ
1
0
I ტაიმი 7'
ჰოკეი - ყველა ლიგა (5)
საფრანგეთი - მაგნუს ლიგა
გრენობლი - გაპი
გრენობლი
გაპი
0
0
I ტაიმი 2'
გერმანია დელ ლიგა
ნიურნბერგი - ინგოლშტადი
ნიურნბერგი
ინგოლშტადი
3
0
მე-2 ტაიმი 33'
დიუსელდორფი - ისერლონი
დიუსელდორფი
ისერლონი
5
1
მე-2 ტაიმი 33'
ჩეხეთის ექსტრალიგა
პარდუბიცე - მლადა ბოლესლავი
პარდუბიცე
მლადა ბოლესლავი
0
0
I ტაიმი 8'
კომეტა ბრნო - ლიტვინოვი
კომეტა ბრნო
ლიტვინოვი
0
0
I ტაიმი 7'
ფრენბურთი (14)
იტალიის სუპერლიგა
მილანი - პერუჯა
მილანი
პერუჯა
-
-
I სეტი 0'
დანია, თასი.
ჰვიდოვრე - ნორდენსკოვი
ჰვიდოვრე
ნორდენსკოვი
12
12
I სეტი 0'
ავსტრია 1 ბუნდესლიგა, ქალები
ტროფაიახი - ზალცბურგი
ტროფაიახი
ზალცბურგი
0
0
I სეტი 0'
რუსეთის სუპერლიგა
ნოვა - ურალ უფა
ნოვა
ურალ უფა
1
1
მესამე სეტი 0'
რუსეთი - უმაღლესი ლიგა A. ქალები
უფიმოჩკა–უგნტუ უფა - პრიმოროჩკა
უფიმოჩკა–უგნტუ უფა
პრიმოროჩკა
1
0
II სეტი 0'
რუსეთი სუპერლიგა ქალები
პროტონი - ურალოჩკა
პროტონი
ურალოჩკა
0
2
მესამე სეტი 0'
დინამო ყაზანი - დინამო მეტარი
დინამო ყაზანი
დინამო მეტარი
0
0
I სეტი 0'
მინჩანკა - ლენინგრადკა
მინჩანკა
ლენინგრადკა
0
0
I სეტი 0'
თურქეთი, 1 ლიგა.
ტფლ ალტეკმა - სტამბოლი ბბსკ2
ტფლ ალტეკმა
სტამბოლი ბბსკ2
0
0
I სეტი 0'
პოლონეთი სიატკოვსკი ლიგა
ვერვა ვარშავა - იასტრჟებსკი
ვერვა ვარშავა
იასტრჟებსკი
0
0
I სეტი 0'
არგენტინა A1 ლიგა
მონტეროსი - რივერ პლეიტი
მონტეროსი
რივერ პლეიტი
0
0
I სეტი 0'
ბალტიის ლიგა
ბიოლარსი - ტალტეხი
ბიოლარსი
ტალტეხი
8
12
I სეტი 0'
ხელბურთი (4)
საბერძნეთი, A1
ფილიპოსი - დრამა
ფილიპოსი
დრამა
3
5
I ტაიმი 11'
რაგბი (1)
რაგბი Pro D2 რაგბის კავშირი
მონ დე მარსანი - პერპინიანი
მონ დე მარსანი
პერპინიანი
21
0
I ტაიმი 37'
ხელბურთი (4)
საერთაშორისო - აფრიკის ჩემპიონატი
ალჟირი - ანგოლა
ალჟირი
ანგოლა
8
5
I ტაიმი 11'
EHF Cup. ქალები
ტიურინგერი - დებრეცენი
ტიურინგერი
დებრეცენი
20
20
მე-2 ტაიმი 48'
საერთაშორისო აზიის ჩემპიონატი
ახ. ზელანდია - ჩინეთი
ახ. ზელანდია
ჩინეთი
5
7
I ტაიმი 18:00'
პლაჟის ფრენბურთი (1)
ბრაზილია Circuito Banco do Brasil Volei de Praia. ქალები
ანა პატრისია/რებეკა სილვა - კაროლინა/ტალიტა
ანა პატრისია/რებეკა სილვა
კაროლინა/ტალიტა
1
1
მესამე სეტი 
სნუკერი (1)
საერთაშორისო European Masters 2020
რობერტსონი ნ. - იუელუნი ჟ.
რობერტსონი ნ.
იუელუნი ჟ.
2
0
მატჩი მიმდინარეობს 
ფეხბურთი (109)
ტაბრიზი - ბადერან თეირანი
ტაბრიზი
ბადერან თეირანი
-
-
26.01.20 14:30
TEAMS:246249 - TEAMS:261317
TEAMS:246249
TEAMS:261317
-
-
26.01.20 17:30
დჯკ ვატენშეიდი - ვატენშეიდი 08
დჯკ ვატენშეიდი
ვატენშეიდი 08
-
-
26.01.20 18:15
ფრენბურთი (14)
კოლდინგი - ვეილე სგფ
კოლდინგი
ვეილე სგფ
-
-
26.01.20 14:00
ეზერზემე-დუ - სკ რტუ
ეზერზემე-დუ
სკ რტუ
-
-
26.01.20 14:00
VIBER CHAT
VIBER CHAT-ით სარგებლობისათვის საჭიროა კომპიუტერში გეყენოთ ვაიბერის აპლიკაცია
To use VIBER CHAT you must have
Viber installed on your PC
Для использования VIBER CHAT вы должны
установить Viber на свой компьютер
გადმოწერეთ VIBER
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
ელფოსტა SMS
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი
ელფოსტა SMS
შეტყობინება