02.03.2014
12:45
შედეგები

imgფეხბურთი, UEFA-U19, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 17:30აიაქსი(19) - პსჟ(19)6:1
imgფეხბურთი, ავსტრალია, ფლეი-ოფი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 13:00ვესტონ ბეარსი - პალმ ბეაჩი1:2
20/09 10:00ბაისვატერი - მეტროსტარსი0:0
20/09 08:30კოომა - უაიტ იგლზი1:6
20/09 08:00ბაისვატერი - მეტროსტარსი0:0
20/09 07:30საუთ ჰობარტი - მელბურნ ს.0:1
imgფეხბურთი, ავსტრალია, ქალთა ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 09:00ნიუკასლი(ქალ) - პერტი(ქალ)1:2
imgფეხბურთი, ავსტრია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:30მატერსბურგი - ჰორნი2:0
19/09 20:30ჰარტბერგი - ლასკ ლინცი2:2
19/09 20:30სტ. პოლტენი - კაპფენბერგი1:0
19/09 20:30აუსტ. ლუშტენაუ - ინსბრუკი1:1
19/09 20:30ვიენი - ლიეფერინგი2:2
imgფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30პარნდორფი - დონაუფელდი0:1
19/09 21:30ამსტეტენი - შვეჩატი2:2
19/09 21:30ვიენერი - ნეუსიედლი3:1
19/09 21:00ფირსტი - სტეგერსბახი2:0
19/09 21:00ავსტრია (მ) - სტ. პოლტენი(მ)4:0
imgფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00ნეუმარკტი - იოჰანი3:0
19/09 21:00სეკირჩენი - კუფშტეინი3:0
19/09 21:00შვაზი - ჰარდი0:0
imgფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. ცენტრალური
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00ალერჰეილიგენი - ლაფნიტსი1:0
19/09 21:00ვიოკლამარკეტი - ვოლფსბერგერი(მ)1:3
19/09 21:00ვეიზი - ბვ ლინცი2:0
19/09 21:00ატსვ ვოლფსბერგერი - ფლორიანი1:1
19/09 20:00საკ კლაგენფიურტი - ვალერნი0:2
imgფეხბურთი, აზერბაიჯანი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 18:00ინტერ ბაქო - ბაქო7:0
imgფეხბურთი, აზია, აზიური თამაშები. სამხრეთ კორეა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 15:00უზბეკეთი(ოლიმ) - ბანგლადეში(ოლიმ)3:0
18/09 12:00ჰონკონგი(ოლიმ) - ავღანეთი(ოლიმ)2:1
18/09 12:00იორდანია(ოლიმ) - ემირატები(ოლიმ)1:0
imgფეხბურთი, ალჟირი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:45კონსტანტინა - ეულმა2:2
19/09 19:00ჰარაჩი - ორანი2:0
imgფეხბურთი, არგენტინა, თასი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 01:00რასინგ კლუბი - არგენტინოსი(ნ.მ)0:1
18/09 02:00სან ლორენცო - დეფენსა(ნ.მ)1:2
imgფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. მეტროპოლიტანა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 04:05ჩაკარიტა ხუნიორსი - დეპ. მერლო3:0
imgფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. ნაციონალი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 04:00კოლონი - სან მარტინი ს-ხ.0:4
19/09 04:00ტემპერლეი - უნიონ სანტა ფე1:1
18/09 04:30გიმნასია ჟ. - ინსტიტუტო1:2
18/09 04:00პატრონატო - ატლ. ტუკუმანი1:1
18/09 04:00ინდ. რივადავია - ოლ ბოისი0:0
18/09 04:00სარმიენტო - სანტამარინა2:2
18/09 04:00გუარანი ა.ფ. - ფერო კარილი1:1
18/09 03:00ალდოსივი - დუგლას ჰაიგი(ნ.მ)1:1
18/09 02:00ჰურაკანი - კრუცერო დელ ნორტი0:2
imgფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 03:30კილმესი - ლანუსი0:20:2+19
imgფეხბურთი, აშშ, MLS
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 06:00სოლტ ლეიკი - კოლორადო5:1
imgფეხბურთი, ბაჰრეინი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 21:30ალ მუჰარაქი - მალკია1:0
18/09 19:30ალ რიფა - ბაჰრეინი2:1
18/09 19:15მანამა - ისტ რიფა3:0
imgფეხბურთი, ბელგია, ბელგაკომ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:30მონსი - ლომელი1:1
imgფეხბურთი, ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:30შარლერუა - ვარეგემი2:11:0+22
imgფეხბურთი, ბოლივია, კლაუსურა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 04:00სან ხოსე - ნასიონალ პოტოსი1:0
imgფეხბურთი, ბრაზილია, სერია A
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 03:30გრემიო - სანტოსი0:00:0+22
19/09 02:30კორინთიანსი - ჩაპეკოენსე1:11:0+22
19/09 02:30გოიასი - ატლეტიკო მგ2:30:3+21
18/09 05:00პალმეირასი - ფლამენგო რჟ.2:20:2+22
18/09 05:00ბოტაფოგო - ბაჰია2:32:1+22
18/09 05:00კურიტიბა - სან პაულუ3:10:1+21
18/09 04:00ფიგუერენსე - კრიციუმა1:10:1+22
18/09 04:00სპორტ რესიფე - ინტერნაციონალი0:00:0+21
18/09 02:30ვიტორია - ფლუმინენსე3:10:1+22
18/09 02:30კრუზეირო - ატლეტიკო პრ.2:01:0+22
imgფეხბურთი, ბრაზილია, სერია B
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 04:50სეარა - ავაი2:2
20/09 02:30ამერიკა რნ. - პორტუგეზა1:1
imgფეხბურთი, ბულგარეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 18:00სლავია სოფია - ჩერნო მორე1:3
imgფეხბურთი, გერმანია, II ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:30აალენი - სანდჰაუსენი0:10:0+19
19/09 20:30ბრაუნშვაიგი - დარმშტადი2:01:0+19
19/09 20:30აუე - სტ. პაული3:01:0+18
imgფეხბურთი, გერმანია, III ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00დრეზდენი - მაინცი(მ)1:1+7
19/09 21:00უნტერხახინგი - დუისბურგი1:1+7
19/09 21:00კიკერსი - ოსნაბრიუკი1:1+7
imgფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:30ფრაიბურგი - ჰერტა2:21:1+22
imgფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ბაიერნი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30შვაინფიურტი - მემინგენი1:0
19/09 21:00ბამბერგი - შალდინგი1:1
19/09 21:00აუგსბურგი(მ) - ჰეიმსტეტენი2:1
19/09 20:30ინგოლშტადი(მ) - ბურგჰაუზენი4:2
19/09 20:00მიუნჰენი1860(მ) - ბაჩბახი3:0
imgფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30ობერჰაუზენი - ლოტე0:1
19/09 21:00ბოხუმი(მ) - ვიედენბრუკი1:3
imgფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. სამხრეთ-დასავლეთი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30ოფენბახი - ნოტინგენი3:1
19/09 21:00საარბრიუკენი - ჰოფენჰაიმი(მ)2:0
imgფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილო-აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00მაგდებურგი - ნორდჰაუსენი1:1
imgფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30კლოპენბურგი - მეპენი4:0
18/09 20:00ბრაუნშვაიგი(მ) - ჰამბურგი(მ)1:4
imgფეხბურთი, დანია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00კიოგე - აბ კოპენჰაგენი0:0
19/09 21:00სკივე - ვენდსისელი1:1
18/09 21:00ორჰუსი - ვეილე0:10:1+13
imgფეხბურთი, დანია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:30რანდერსი - სილკებორგი1:00:0+22
imgფეხბურთი, ეგვიპტე, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 20:15იტჰად ალ შორტა - ენპპი2:1
imgფეხბურთი, ევროპის ლიგა, ჯგუფური ეტაპი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 23:05სტანდარდი - რიეკა2:00:0+22
18/09 23:05ლეგია - ლოკერენი1:00:0+22
18/09 23:05სტიაუა - ოლბორგი6:00:0+22
18/09 23:05პაოკი - დინამო მინსკი6:14:0+22
18/09 23:05სევილია - ფეიენოორდი2:02:0+22
18/09 23:05მეტალისტი ხ. - ტრაბზონსპორი1:20:1+22
18/09 23:05იანგ ბოიზი - სლოვანი ბრ.5:02:0+22
18/09 23:05ევერტონი - ვოლფსბურგი4:12:0+22
18/09 23:05ლილი - კრასნოდარი1:10:1+22
18/09 23:05რიუ ავე - დინამო კ0:30:2+22
18/09 23:05ნაპოლი - სპარტა პრ.3:11:1+22
18/09 23:05ფიორენტინა - გენგამი3:01:0+22
18/09 21:00პანათინაიკოსი - დინამო მ.1:20:1+22
18/09 21:00კოპენჰაგენი - ჰიკი2:00:0+22
18/09 21:00დინამო ზაგრები - ასტრა ჯურჯუ5:13:0+22
18/09 21:00ბრიუგე - ტორინო0:00:0+22
18/09 21:00ზალცბურგი - სელტიკი2:21:1+22
18/09 21:00ბეშიქთაში - ასტერასი1:11:0+22
18/09 21:00დნიპრო - ინტერი0:10:0+22
18/09 21:00პარტიზანი - ტოტენჰემი0:00:0+22
18/09 21:00პსვ - ეშტორილი1:01:0+22
18/09 21:00გლადბახი - ვილიარეალი1:11:0+22
18/09 21:00აპოლონ ლ. - ციურიხი3:22:0+22
18/09 20:00ყარაბახი - სტ. ეტიენი0:00:0+22
imgფეხბურთი, ევროპის ჩემპიონატი, 17 წლამდე. შესარჩევი რაუნდი(80წთ.)
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 17:30სლოვენია(17) - თურქეთი(17)5:0
19/09 17:30პორტუგალია(17) - ჩრ.ირლანდია(17)(ნ.მ)3:0
imgფეხბურთი, ევროპის ჩემპიონატი, ქალები. 19 წლამდე. შესარჩევი მატჩები
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 19:00რუსეთი(19)ქ. - პორტუგალია(19)ქ.1:0
18/09 18:00სერბეთი(19)ქ. - ჰოლანდია(19)ქ.1:2
18/09 18:00ბულგარეთი(19)ქ. - სლოვაკეთი(19)ქ.2:7
18/09 18:00ავსტრია(19)ქ. - შვეიცარია(19)ქ.0:2
18/09 17:30უნგრეთი(19)ქ. - ბელგია(19)ქ.1:2
18/09 17:30ესტონეთი(19)ქ. - სლოვენია(19)ქ.2:4
18/09 17:00ლიტვა(19)ქ. - ხორვატია(19)ქ.2:3
18/09 17:00მალტა(19)ქ. - ბოსნია(19)ქ.1:4
18/09 17:00რუმინეთი(19)ქ. - ჩეხეთი(19)ქ.1:0
18/09 17:00ისლანდია(19)ქ. - ესპანეთი(19)ქ.1:2
18/09 17:00ჩრ. ირლანდია(19)ქ. - ფინეთი(19)ქ.0:3
18/09 17:00შოტლანდია(19)ქ. - ნორვეგია(19)ქ.0:0
18/09 16:00ირლანდია(19)ქ. - შვედეთი(19)ქ.1:5
18/09 16:00მონტენეგრო(19)ქ. - მოლდოვა(19)ქ.2:3
18/09 15:00უელსი(19)ქ. - იტალია(19)ქ.0:3
imgფეხბურთი, ესპანეთი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 23:00ელჩე - ეიბარი0:20:2+22
imgფეხბურთი, ესტონეთი, მეისტრილიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 14:00ნომე კალჟუ - პაიდე3:1
19/09 20:00ინფონეტი - სილამაე კალევი0:2
19/09 18:30ლევადია - კალევი5:0
imgფეხბურთი, ვენესუელა, თასი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 00:30ზულია - პოლიცია დე ლარაგადაიდო
19/09 00:30ესტუდ.დე მერიდა - ტრუხილანოსიგადაიდო
19/09 00:30არაგუა - კარაბობოგადაიდო
19/09 00:30ზამორა - დეპ. ტაჩირაგადაიდო
19/09 00:30ატლ. ვენესუელა - მეტროპოლიტანოსიგადაიდო
19/09 00:30ლა გუაირა - მინეროსიგადაიდო
imgფეხბურთი, თურქეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:00მანისა - კაისერი2:1
19/09 20:00გაზიანტეპი ბბ - ადანასპორი1:1
imgფეხბურთი, თურქეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00ესკისეჰირსპორი - გენჩლერი0:20:1+22
imgფეხბურთი, იამაიკა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 03:00უოტერჰაუსი - მონტეგრო ბეი იუნ.3:0
imgფეხბურთი, იაპონია, J ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 11:00გამბა - ს. ოსაკა2:01:0+16
20/09 10:00ნაგოია - კოფუ2:01:0+16
imgფეხბურთი, იაპონია, J2 ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 11:00ივატა - კიტაკიუშუ3:1
20/09 11:00კუმამოტო - ტოჩიგი2:1
20/09 08:00იამაგატა - კიოტო1:0
20/09 08:00ტოკიო ვერდი - ტოიამა0:1
20/09 08:00იამაგა - კამატამარე0:0
19/09 14:00ვარენ ნაგასაკი - იოკოჰამა1:0
imgფეხბურთი, იემენი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 16:45ალ ორუბა ზაბიდი - ალ იტიჰადი2:0
19/09 16:45შააბ იბი - ალ იარმუკი2:0
19/09 16:45ალ ვაჰდა ადენი - შაბაბ ალ ჯეელი1:0
19/09 16:45ალ ტილალი - ალ აჰლი სანა0:2
19/09 16:45საბ ჰადრამიტი - ფმანი1:0
imgფეხბურთი, ინგლისი, პრემიერ ლიგა. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:00ბლექბერნი(21) - სტოკი(21)5:2
19/09 22:00ფულემი(21) - ვესტ ჰემი(21)1:1
19/09 16:00ნორვიჩი(21) - ლესტერი(21)5:0
imgფეხბურთი, იორდანია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:30ალ ფაიზალი - ალ ჰუსეინი2:0
19/09 18:00რასი - შაბაბ ალ ორდონი0:0
19/09 18:00ალ ბუგაა - მანშეიატი0:1
imgფეხბურთი, ირანი, პრო ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 18:10ნაფტ სოლეიმანი - ნაფტ ტეირანი0:2
19/09 18:00ესტეგლალი - ფოლადი0:1
19/09 18:00პაიკანი - მალავანი1:0
19/09 17:30ნაფტ სოლეიმანი - ნაფტ ტეირანი0:2
19/09 16:30საიპა - პადიდეხ მაშჰადი4:0
19/09 16:30გოსტარეში - ზობაჰანი3:2
18/09 18:10ესტეგლ. ხუზესტანი - ტერაქტორ საზი2:2
18/09 18:00სორინეტი - პერსპოლისი1:2
18/09 18:00სეპაჰანი - საბა1:1
imgფეხბურთი, ირლანდია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 23:00უექსფორდი - უოტერფორდი4:01:0+10
19/09 23:00შელბურნი - შემროკი II3:22:0+10
imgფეხბურთი, ირლანდია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:45ბრეი - სტ. პატრიკი2:41:1+2
19/09 22:45ატლონე - ბოჰემიანსი0:00:0+1
19/09 22:05ბრეი - სტ. პატრიკი2:41:1+2
imgფეხბურთი, ისლანდია, პეპსიდეილდი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 21:00ვიკინგური რ. - სტიერნენი0:1
18/09 21:00ჰაფნარფიორდური - კრ რეიკიავიკი1:1
imgფეხბურთი, ისრაელი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 17:30ბნეი იეჰუდა - კირიათ გატი0:1
19/09 17:00ჰაპოელ იერუსალიმი - ჰაპოელი აფულა3:2
19/09 17:00ჰაპოელი ბნეი ლოდი - ჰაპოელი რამათ-განი0:0
19/09 16:30ირონი ტიბერიასი - კფარ საბა0:1
19/09 16:30ჰერზლია - ჰ. ნაზარეთი2:3
imgფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი A
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30ალესანდრია - პავია2:2
imgფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი C
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:45ლეჩე - რეჯინა2:0
imgფეხბურთი, იტალია, სერია B
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 23:00სპეცია - ენტელა1:01:0+19
19/09 21:00კარპი - ტრაპანი2:22:1+19
imgფეხბურთი, კოლუმბია, თასი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 04:45ატლ. ნასიონალი - დეპ. კალი0:1
18/09 04:45სანტა ფე - კუკუტა2:0
18/09 04:30დეპ. ტოლიმა - ინდ. მედელინი4:2
18/09 04:30ჩიკო - ონსე კალდასი0:1
18/09 03:00ჟუნიორი - ლიანეროსი1:1
imgფეხბურთი, კონკაკაფი, ჩემპიონთა ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 06:00მეტაპანი - ჰერედიანო2:41:1+13
19/09 04:00კანზას სიტი - დეპ. საპრისა3:11:1+13
18/09 06:00მუნიციპალი - რეალ ესპანა3:01:0+15
18/09 04:00მონრეალ იმპაკტი - ნიუ იორკი1:01:0+15
18/09 04:00ბაიამონი - ამერიკა1:10
imgფეხბურთი, კოსტა რიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 06:00ალაჯუელენსი - დეპ. ბელენი2:2
imgფეხბურთი, ლატვია, ვირსლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 19:00დაუგავა რიგა - იურმალა3:1
imgფეხბურთი, ლიტვა, A ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 13:00გრანიტასი - ტრაკაი2:3
18/09 18:30ეკრანასი - შაულიაი2:3
imgფეხბურთი, მაროკო, ბოტოლა ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:00კავკაბ მარაკეჩი - კენიტრა2:0
imgფეხბურთი, მექსიკა, თასი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 06:00ლეონეს ნეგროსი - ატლასი1:2
18/09 06:00ჩიპასი - ვერაკრუზი3:2
18/09 06:00კერეტარო - ტიგრესი0:1
18/09 04:00ალებრიჯესი - ლობოს ბუაპი1:1
18/09 04:00სან ლუისი - კორეკამინოსი4:0
18/09 04:00ირაპუატო - ალტამირა0:1
imgფეხბურთი, მექსიკა, ლიგა დე ასკენსო
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 05:30დეპორტ. ტეპიკი - დორადოსი1:2
20/09 04:00ატლანტე - ზაკატეკასი1:1
imgფეხბურთი, მექსიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 06:30ტიჟუანა - სანტოსი ლ.4:11:1+19
20/09 04:30მორელია - პუმასი2:30:1+19
imgფეხბურთი, მოლდოვა, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 17:00სეადირ ლუნგა - ტირასპოლი2:0
19/09 17:00კოსტულენი - აკადემია ჩისინაუ4:2
imgფეხბურთი, მონტენეგრო, პრვა ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 17:30პეტროვაცი - ბერენე1:0
imgფეხბურთი, ნორვეგია, ტიპელიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00ბრანი - სანდნესი1:10:0+19
imgფეხბურთი, ომანი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 19:30ალ ხაბურაჰი - სურ კლუბი0:1
19/09 18:35სეები - ალ შაბაბი0:1
19/09 17:30ბუშერი - საჰამი1:0
18/09 19:30ალ ორუბა - ალ მსნა1:0
18/09 18:45ალ ნაჰდა - ალ სუვეიკი5:0
18/09 17:30ფანჯა სკ - სოჰარი3:0
imgფეხბურთი, პარაგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 03:00დიაზი - გუარანი 1:1
18/09 01:0012 დე ოქტუბრე - ნასიონალი(პარ)1:1
imgფეხბურთი, პერუ, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 04:00ა. ლიმა - ინტი გასი2:1
imgფეხბურთი, პოლონეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:00სოსნოვეცი - სიარკა3:2
imgფეხბურთი, პოლონეთი, ექსტრაკლასი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:30ლეხია გდანსკი - პოგონი0:10:1+19
19/09 20:00სლასკი - კორონა1:00:0+19
imgფეხბურთი, პორტუგალია, პრიმეირა ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 23:30გიმარაეში - ფერეირა1:10:1+22
imgფეხბურთი, რუმინეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:00ტარგუ მურესი - რაპიდი(ბუქ)1:00:0+13
19/09 19:30გაზ მეთანი - კონსტანტა3:12:0+13
imgფეხბურთი, რუსეთი, FNL
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 10:00ლუჩ ენერგია - ვოლგა ნნ1:3
20/09 09:00სკა ენერგია - ბალტიკა2:0
imgფეხბურთი, რუსეთი, II დივიზიონი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 19:00სევასტოპოლი - სოჭი0:0
19/09 18:00აფიპსი - ბიოლოგი2:1
19/09 17:00ალანია - მაშუკი1:0
19/09 16:30ანჟი II - ნოვოჩერკასკი0:1
19/09 16:30მაიკოპი - ჩერნომორეც ნოვოროსიი1:1
imgფეხბურთი, რუსეთი, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 12:00ცსკა(21) - ლოკომოტივი(21)1:1
19/09 17:00სპარტაკი მ(21) - ტერეკი(21)3:1
19/09 13:00კუბანი(21) - რუბინი(21)0:1
18/09 13:00არსენალ ტულა(21) - მორდოვია(21)1:2
imgფეხბურთი, რუსეთი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 12:00უფა - ურალი0:10:1+22
19/09 20:00არსენალ ტულა - მორდოვია0:10:0+22
imgფეხბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები 17 წლამდე(80წთ)
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 13:00ხორვატია(17) - სომხეთი(17)4:2
imgფეხბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები 19 წლამდე
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 21:15ლუქსემბურგი(19) - რუმინეთი(19)0:1
imgფეხბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური ნაკრებები. 16 წლამდე(80წთ)
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 13:00ჩეხეთი(16) - სლოვაკეთი(16)1:2
18/09 12:00რუმინეთი(16) - სერბეთი(16)3:2
imgფეხბურთი, სამხრეთ ამერიკა, სუდამერიკანას თასი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 04:15ემელეკი - რივერ პლეიტი(ურუ)2:11:0+22
19/09 04:15ბოკა ხუნიორსი - როსარიო3:01:0+22
18/09 04:15ლიბერტადი - ბარსელონა სც2:02:0+22
18/09 04:15რივერ პლეიტი - გოდოი კრუზი2:02:0+22
18/09 02:00უნივერს. სუკრე - ცეზარ ვალეიხო2:20:0+22
18/09 01:00ჰუაჩიპატო - უნ კათოლიკა2:01:0+22
imgფეხბურთი, სამხრეთ ამერიკა, ჩემპიონატი. ქალები. ეკვადორი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 04:10ეკვადორი(ქალ) - ურუგვაი(ქალ)1:2
20/09 02:00კოლუმბია(ქალ) - პერუ(ქალ)1:0
19/09 04:10ჩილე(ქალ) - ბრაზილია(ქალ)0:2
19/09 02:00ბოლივია(ქალ) - პარაგვაი(ქალ)2:10
18/09 00:10ეკვადორი(ქალ) - კოლუმბია(ქალ)0:1
imgფეხბურთი, სამხრეთ აფრიკა, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30სანტოსი - როიალ იგლზი4:2
19/09 21:30გარანკუვა - მილანო იუნ0:1
imgფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, K ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 11:00გეონგნამი - სანჟუ სანგმუ1:0
20/09 11:00სუვონი - პოჰანგი2:1
20/09 09:00ჩონბუკი - სეული0:0
20/09 09:00ულსან ჰორანგი - ინჩეონ იუნ.1:1
imgფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, K ლიგა. ჩელენჯი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 11:00ბუჩონი 1995 - ანსან პოლისი2:2
imgფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 14:00კიმხე სიტი - მოკპო0:0
19/09 14:00დაეჟეონ კორაილი - კანინი2:2
19/09 14:00ჩანგვონი - იონინი3:1
imgფეხბურთი, საუდის არაბეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 19:50აბჰა - ალ-ვატანიგადაიდო
18/09 19:35ალ დრაჰი - ალ რიადი0:1
18/09 19:20ალ იტიფაკი - ალ ფეიჰა2:0
18/09 19:20ალ ჯელი - ალ-ჰაზამი1:1
imgფეხბურთი, საუდის არაბეთი, პროფესიონალ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:20ალ-ჰილალი - ალ ჰალიჯი3:0
19/09 21:20ნაჯრანი - ალ იტიჰადი1:2
18/09 21:20ალ ტაავონი - ალ ფატი1:2
18/09 21:20ალ-შოალა - ალ ნასრი1:2
imgფეხბურთი, საფრანგეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:30ბორდო - ევიან თონონი2:11:0+22
imgფეხბურთი, საფრანგეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:00აიაჩო გფცო - დიჟონი2:02:0+14
19/09 22:00სოშო - ნიმი2:01:0+15
19/09 22:00ბრესტი - არლე1:0+15
19/09 22:00ოსერი - აიაჩო1:11:1+15
19/09 22:00ლავალი - ანჟერი3:21:1+15
19/09 22:00ტური - ორლეანსი4:33:2+15
19/09 22:00შატორუ - ნანსი2:50:2+15
19/09 22:00ნიორი - ვალანსიენი3:01:0+15
19/09 22:00კრეტეი - კლერმონი2:20:1+15
imgფეხბურთი, საფრანგეთი, III დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:30კოლმარი - რედ სტარი0:0
19/09 22:00კა ბასტია - ლე პოიერი2:2
19/09 22:00ბურჟ პერონი - სტრასბური3:0
19/09 22:00კონსოლატი - ავრანჩესი2:0
19/09 22:00კოლომიე - ამიენი0:2
19/09 22:00ლუსონი - ჩემბლი1:1
19/09 22:00პარიზი ფკ - ისტრი2:0
19/09 22:00ეპინალი - ფრეჯუსი1:1
19/09 22:00ბულონი - დიუნკერი3:0
imgფეხბურთი, სინგაპური, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 15:30გეილანგ იუნ. - ტანიონგ პაგარი1:1
18/09 15:30ვუდლენდსი - ჰოუგანგ იუნ.0:3
imgფეხბურთი, უელსი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:45ბალა - ტნს0:3
19/09 22:30კონაჰი - რილი1:3
19/09 22:30ბანგორი - პრესტატინი3:3
19/09 22:30პორტ ტალბოტი - აბერისტვიტი1:2
imgფეხბურთი, უნგრეთი, NB I
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00პეჩი - პაკსი1:10:0+19
imgფეხბურთი, ფინეთი, ვეიკაუსლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 19:30იარო - კუოპიო3:23:0+13
imgფეხბურთი, ქუვეითი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:40ალ არაბი - ალ ფაჰაჰელი3:1
19/09 21:40ალ შაბაბი - ალ ჯაჰრა0:7
19/09 19:20კაზმა - ალ სულაიბიხატი1:1
19/09 19:20კაზმა. - ალ სულაიბიხატი1:1
imgფეხბურთი, ყატარი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:15ალ არაბი - შამალი4:0
19/09 19:00ალ კორი - ალ შაილია0:2
19/09 19:00ალ ჯაიში - ლეჰვია0:1
18/09 21:15ალ გარაფა - ალ აჰლი დოჰა1:0
18/09 21:15უმ-სალალი - ალ სადი1:2
18/09 19:00ყატარი სც - ალ-შაჰანია4:0
18/09 19:00ალ ვაკრა - ალ ხარიტიატი2:0
imgფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ჩრდილო სვეალანდი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 21:30სპარვაგენი - ნორტალე0:2
imgფეხბურთი, შვედეთი, ალსვენსკა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:00გეტებორგი - გეფლე4:03:0+22
imgფეხბურთი, შვედეთი, სუპერეტა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:30იოსტერი - ვარბერგი5:12:1+13
18/09 21:00იონკოპინგი - სირიუსი3:10:1+14
imgფეხბურთი, შვეიცარია, თასი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 21:30ლოზანა - თუნი0:1
imgფეხბურთი, შოტლანდია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:45პარტიკი - სტ. მირენი1:21:0+16
imgფეხბურთი, ჩეხეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 12:15ტრინეცი - სიგმა1:3
20/09 12:15სოკოლოვი - ვარნსდორფი2:0
20/09 12:15კარვინა - ზლინი2:1
19/09 20:00უსტი - ვლასიმი2:0
imgფეხბურთი, ჩეხეთი, სინოტ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:15ბოლესლავი - ტეპლიცე3:01:0+22
imgფეხბურთი, ჩეხეთი, ჩემპიონატი. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
18/09 18:00ზნოიმო(21) - სპარტა პრ(21)0:2
imgფეხბურთი, ჩინეთი, ჯია ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
20/09 12:00ჰებეი ჟონგი - შენზენ რუბი2:1
20/09 11:30ქინგდაო იონონი - ქინგადაო ჰაინიუ1:0
20/09 11:30ვუჰან ზალი - ბეიჟინგ ბაქსი2:3
20/09 11:00ტიანჯინ სონგჯიანგი - ჩონგქინგ ლიფანი2:2
imgფეხბურთი, ხორვატია, I ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 20:00ლოკ. ზაგრები - ზადარი0:1
imgფეხბურთი, ჰოლანდია, ერედივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:00ტილბურგი - ბრედა2:11:1+22
imgფეხბურთი, ჰოლანდია, ერსტედივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი პირველი ტაიმი დეტალური
19/09 22:00სიტარდი - ეინდჰოვენი0:2
19/09 22:00ტელსტარი - ტვენტე(ახალ)1:1
19/09 22:00დენ ბოსხი - ჰელმონდი3:0
19/09 22:00მაასტრიხტი - გრააფსხაპი0:1
19/09 22:00პსვ(ახალ) - სპარტა (რ)0:2
19/09 22:00აჰილესი - ოსი2:2
19/09 22:00ვენლო - ალმერე სიტი3:2
imgჩოგბურთი, ATP. მეცი, ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00მატიე პ-ა. - სოუზა ჟ.1:215:16 (6:3) (3:6) (6:7)+1
19/09 20:15მონფილსი გ. - იანოვიჩი ე.2:012:7 (6:3) (6:4)+1
19/09 20:00მონფილსი გ. - იანოვიჩი ე.2:012:7 (6:3) (6:4)+1
19/09 18:00ცონგა ჟ. - გოფინი დ.1:217:15 (6:1) (6:7) (5:7)+1
19/09 16:00კოლშრაიბერი ფ. - შტრუფი ა.ლ.0:20:12 (0:6) (0:6)+1
19/09 14:00მატიე პ-ა. - სოუზა ჟ.1:215:16 (6:3) (3:6) (6:7)+1
19/09 14:00ცონგა ჟ. - გოფინი დ.1:217:15 (6:1) (6:7) (5:7)+1
19/09 14:00კოლშრაიბერი ფ. - შტრუფი ა.ლ.0:20:12 (0:6) (0:6)
19/09 14:00კოლშრაიბერი ფ. - შტრუფი ა.ლ.0:20:12 (0:6) (0:6)+1
18/09 22:00იანოვიჩი ე. - ნიემინენი ი2:012:8 (6:4) (6:4)+1
18/09 20:30მონფილსი გ. - პრშისეჟნი მ.2:013:6 (7:5) (6:1)+1
18/09 18:00ჩარდი ჯ. - შტრუფი ა.ლ.1:214:18 (7:6) (3:6) (4:6)+1
18/09 15:30კოლშრაიბერი ფ. - ლორენცი პ.2:013:8 (6:3) (7:5)+1
18/09 14:00სოუზა ჟ. - სიუსლინგი ი.2:116:15 (6:3) (3:6) (7:6)+1
18/09 14:00გოფინი დ. - კამკე ტ.2:012:4 (6:1) (6:3)+1
imgჩოგბურთი, Challenger. იზმირი, ჰარდი.
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:30ჟაზირი მ. - ლედოვსკიხი მ.2:115:12 (6:4) (3:6) (6:2)+1
19/09 16:00ილხანი მ. - ბრკიჩი ტ.2:013:8 (6:2) (7:6)+1
19/09 15:20ჩორიჩი ბ.. - გერასიმოვი ე.2:012:6 (6:2) (6:4)
19/09 14:00ჩორიჩი ბ.. - გერასიმოვი ე.2:012:6 (6:2) (6:4)
19/09 12:00ჟაზირი მ. - მარჩენკო ი.2:118:15 (5:7) (6:2) (7:6)
19/09 12:00ბაშიჩი მ. - ლედოვსკიხი მ.0:210:13 (6:7) (4:6)
18/09 16:00ილხანი მ. - მარტი ია.2:118:17 (4:6) (7:6) (7:5)
18/09 13:45ლედოვსკიხი მ. - პავიჩი ა.2:013:7 (7:6) (6:1)
18/09 13:30ბრკიჩი ტ. - ვორსტერი ტ.2:014:11 (7:6) (7:5)
18/09 13:30მარჩენკო ი. - ალდინ სეტკიჩი 2:117:14 (6:4) (5:7) (6:3)
18/09 13:30ბრკიჩი გ. - ვორსტერი ტ.არ შედგა
18/09 12:00ჩორიჩი ბ.. - შილა ი2:012:1 (6:0) (6:1)
18/09 12:00გერასიმოვი ე. - რუდნევი ვ.2:012:5 (6:1) (6:4)
18/09 12:00ჟაზირი მ. - ილკელი კ.2:012:5 (6:3) (6:2)
18/09 12:00ბაშიჩი მ. - კრავჩუკი კ.2:013:5 (7:5) (6:0)
imgჩოგბურთი, Challenger. კამპინასი, გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 02:30მინა ჯ. - ბეკერი რ2:118:16 (7:6) (5:7) (6:3)+1
19/09 20:30ანდრეოზი გ. - პერეირა ხ.2:012:7 (6:3) (6:4)
19/09 20:00ჰემი ა. - კლეცი ი.2:013:9 (7:6) (6:3)
19/09 19:00შვარცმანი დ.ს. - კლეზარი გ.2:013:9 (6:3) (7:6)+1
19/09 18:00ანდრეოზი გ. - პერეირა ხ.2:012:7 (6:3) (6:4)
19/09 18:00შვარცმანი დ.ს. - კლეზარი გ.2:013:9 (6:3) (7:6)+1
19/09 02:30ბეკერი რ - ზამპიერი კ.2:012:6 (6:3) (6:3)+1
19/09 00:30გაიო ფ. - კლეცი ი.0:23:12 (3:6) (0:6)
18/09 20:15მინა ჯ. - სილვა კ.2:012:2 (6:2) (6:0)
18/09 18:00ჰემი ა. - ნეისი ფ.2:116:16 (7:6) (3:6) (6:4)+1
18/09 02:30შვარცმანი დ.ს. - სიკორა ა.2:012:3 (6:1) (6:2)+1
18/09 00:15კლეზარი გ. - სანტოსი ნ.2:012:1 (6:1) (6:0)+1
imgჩოგბურთი, Challenger. კიტო, გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00ლონდერო ხ.ი. - ჯარი ნ.0:27:13 (2:6) (5:7)+1
19/09 20:00სოუზა ჟ. - ბუჩანანი ჩ.2:013:9 (7:6) (6:3)+1
19/09 20:00ზებალოსი ჰ. - დალენი ჰ.2:014:11 (7:5) (7:6)+1
19/09 03:30პელა გ. - ჯარი ნ.0:28:13 (6:7) (2:6)
19/09 00:05ლონდერო ხ.ი. - სტრუვეი ე.2:119:16 (6:7) (7:6) (6:3)+1
18/09 22:00ზებალოსი ჰ. - კინგი კ.2:118:16 (7:6) (5:7) (6:3)
18/09 20:00დალენი ჰ. - ანგელინოსი ტ.2:013:10 (7:6) (6:4)+1
18/09 03:30სოუზა ჟ. - გომეს ე.2:012:5 (6:2) (6:3)+1
imgჩოგბურთი, Challenger. მეკნესი, გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 18:45პუიე ლ. - კარბალეს ბაენა რ.2:115:9 (6:2) (3:6) (6:1)
19/09 17:30პუიე ლ. - კარბალეს ბაენა რ.2:115:9 (6:2) (3:6) (6:1)
19/09 16:25ვიოლა მატ. - კოპიანსკი კ.1:212:12 (6:0) (2:6) (4:6)
19/09 16:00ვიოლა მატ. - კოპიანსკი კ.1:212:12 (6:0) (2:6) (4:6)
18/09 19:00კარენო ბუსტა პ. - პუიე ლ.0:23:12 (3:6) (0:6)
18/09 17:30ვიოლა მატ. - როიტერი ი.2:012:3 (6:1) (6:2)
18/09 16:00კარბალეს ბაენა რ. - ობრი ჟ.2:012:2 (6:1) (6:1)
18/09 15:00კოპიანსკი კ. - საფვატი მ.2:119:14 (6:2) (6:7) (7:5)
imgჩოგბურთი, Challenger. ორლეანი, ჰარდი. კვალიფიკაცია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 11:30ბარერი გ. - ტაბატრუონგი მ.2:012:7 (6:4) (6:3)
imgჩოგბურთი, Challenger. სიბიუ, გრუნტი. კვალიფიკაცია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 11:00გავრონი მ. - ბაიტულახი დ2:014:10 (7:5) (7:5)
imgჩოგბურთი, Challenger. ტრნავა, გრუნტი.
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00ფუკსოვიჩი მ. - ვეიჩი ა.0:25:12 (2:6) (3:6)+1
19/09 17:00ჰაიდერ-მაურერი ა. - ხაიეკი ია.2:014:11 (7:5) (7:6)
19/09 16:00ჩეკინატო მ. - ალბოტი რ.1:213:18 (2:6) (7:6) (4:6)
19/09 14:30როლა ბ. - ვეიჩი ა.0:28:13 (5:7) (3:6)
19/09 13:00რიბა პ. - ფუკსოვიჩი მ.0:28:13 (5:7) (3:6)
18/09 17:00მონტანესი ა. - ხაიეკი ია.0:26:13 (1:6) (5:7)
18/09 15:45ჰანესკუ ვ. - ვეიჩი ა.0:210:13 (4:6) (6:7)
18/09 14:45ჩეკინატო მ. - უნგური ა.2:114:15 (7:5) (1:6) (6:4)
18/09 14:00ჰაასე რ. - ალბოტი რ.1:29:13 (6:1) (3:6) (0:6)
18/09 14:00რიბა პ. - მეჩირი მ.2:117:14 (6:3) (4:6) (7:5)+1
18/09 12:30როლა ბ. - ვოლანდრი ფ.2:012:5 (6:3) (6:2)
18/09 12:30ჰაიდერ-მაურერი ა. - მერტლი ია.2:012:5 (6:2) (6:3)+1
18/09 12:30ფუკსოვიჩი მ. - კუბლერი ჯ.2:115:14 (6:4) (3:6) (6:4)
imgჩოგბურთი, ITF. ალბუკერკე, ქალები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:30ტატიშვილი ა. - ბოუზრაპი იუ.2:014:12 (7:6) (7:6)
19/09 23:00ტატიშვილი ა. - ბოუზრაპი იუ.2:014:12 (7:6) (7:6)
19/09 22:15კონტა ჯ. - ვორისკეი კ.2:013:8 (7:6) (6:2)
19/09 21:30კონტა ჯ. - ვორისკეი კ.2:013:8 (7:6) (6:2)
19/09 21:00ფალკონი ი. - რამპრე პ.2:012:2 (6:1) (6:1)
19/09 20:00ბრენგლი მ. - ჩირიკო ლ.1:214:13 (4:6) (6:1) (4:6)
18/09 23:30ოუდინი მ. - ბოუზრაპი იუ.0:24:12 (2:6) (2:6)
18/09 23:30კანია პ. - რამპრე პ.1:28:17 (7:5) (0:6) (1:6)
18/09 22:30ფალკონი ი. - ბარბიერი ჯ.2:012:5 (6:4) (6:1)
18/09 22:00ლარჩერ დე ბრიტო მ. - ვორისკეი კ.0:26:13 (5:7) (1:6)
18/09 22:00ტატიშვილი ა. - ბლეკი ტ.ა.2:012:5 (6:2) (6:3)
18/09 21:00ბრენგლი მ. - უეინჰოლდი ე.2:116:8 (6:2) (4:6) (6:0)
18/09 20:00ჩირიკო ლ. - ჰესე ა.2:116:11 (4:6) (6:2) (6:3)
18/09 20:00კონტა ჯ. - ვაიდიშოვა ნ.2:113:11 (1:6) (6:1) (6:4)
18/09 04:00იაკშიჩი ი. - კანია პ.1:218:15 (6:1) (6:7) (6:7)
18/09 03:50ლარჩერ დე ბრიტო მ. - დუკე მარინო მ.2:116:12 (6:2) (4:6) (6:4)
18/09 03:50ბოუზრაპი იუ. - ემბრი ლ.2:013:8 (6:3) (7:5)
18/09 02:30ბრენგლი მ. - კრეიციკოვა ბ.2:012:3 (6:1) (6:2)
18/09 02:20რამპრე პ. - კენინი ს.2:012:6 (6:3) (6:3)
18/09 01:50ირიგოენი მ. - ბლეკი ტ.ა.1:29:16 (1:6) (6:4) (2:6)
imgჩოგბურთი, ITF. ანტალია, კაცები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:15რამანათხანი რ. - პეკოტიჩი მ.2:012:7 (6:3) (6:4)
20/09 11:30ბუტილე რ. - ეჰარა ჰ.2:012:5 (6:3) (6:2)
19/09 11:30პეკოტიჩი მ. - გები რ.2:012:6 (6:4) (6:2)
19/09 11:30ბუტილე რ. - კარპენტერი ჯ.2:012:7 (6:3) (6:4)
19/09 11:30ჰელერი პ. - ეჰარა ჰ.0:20:12 (0:6) (0:6)
19/09 11:30რამანათხანი რ. - ლი დაკ ხი2:012:6 (6:2) (6:4)
18/09 12:30ლი დაკ ხი - ნაგაო კ.2:116:11 (4:6) (6:2) (6:3)
18/09 11:00ეჰარა ჰ. - კოიამა კ.2:012:1 (6:0) (6:1)
imgჩოგბურთი, ITF. ანტალია, ქალები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 11:30ვანკოვა კ. - დე ბერნარდი კ.0:23:12 (1:6) (2:6)
20/09 11:30კრამპეროვა კ. - მოზერი ლ.მ.2:112:12 (0:6) (6:2) (6:4)
19/09 11:30დე ბერნარდი კ. - ცუჯი კ.2:013:8 (6:3) (7:5)
19/09 11:30ვანკოვა კ. - ვან იანი2:012:3 (6:0) (6:3)
19/09 11:30ტაკახატა კ. - კრამპეროვა კ.1:213:15 (6:2) (5:7) (2:6)
19/09 11:30იუ საი დი - მოზერი ლ.მ.0:26:12 (3:6) (3:6)
18/09 12:35დე ბერნარდი კ. - როხდე-მოე კ.2:012:1 (6:0) (6:1)
18/09 12:30ვან იანი - ბჰამბრი პ.2:012:8 (6:4) (6:4)
18/09 12:30ვანკოვა კ. - კოლომბანი ა.2:012:2 (6:2) (6:0)
18/09 12:20ჯოვინი კ. - ცუჯი კ.1:211:16 (2:6) (6:4) (3:6)
18/09 11:00მოზერი ლ.მ. - როტმანი ნ.2:012:4 (6:4) (6:0)
18/09 11:00იუ საი დი - სტიტელერი ა.2:012:5 (6:3) (6:2)
imgჩოგბურთი, ITF. არმენია, კაცები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:30ბარენტოსი ნ. - ვარილას პატინო ხ.პ2:114:13 (2:6) (6:3) (6:4)
19/09 19:00ერნანდესი ხ. - ბორტოლოტი მ.2:012:4 (6:2) (6:2)
18/09 20:30ვარილას პატინო ხ.პ - გალან რივაროსი დ.ე.2:012:6 (6:2) (6:4)
18/09 19:00ერნანდესი ხ. - ესკობარი ფ.2:012:6 (6:2) (6:4)
imgჩოგბურთი, ITF. ბოლი, კაცები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 15:00მარტი ხ. - ჯიგუნონი ჟ1:213:17 (3:6) (7:5) (3:6)
19/09 12:00სემრაიცი ია. - არნეოდო რ.2:012:6 (6:4) (6:2)
19/09 12:00პარტლი ა. - სინიკროპი რ.2:116:13 (4:6) (6:3) (6:4)
18/09 15:30ჯიგუნონი ჟ - ცელებიჩი ლ.2:116:13 (7:5) (3:6) (6:2)
18/09 15:20სინიკროპი რ. - კრალევიჩი ფ.2:013:5 (6:0) (7:5)
18/09 13:30ნეკიჩი ტ. - რიცუტი ჯ.2:116:12 (4:6) (6:3) (6:3)
18/09 13:20არნეოდო რ. - ობერტი ა.2:012:5 (6:2) (6:3)
imgჩოგბურთი, ITF. ბოლი, ქალები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 15:15სიბილი კ. - ფეტი ია.0:210:13 (6:7) (4:6)
19/09 14:00სიბილი კ. - ფეტი ია.0:210:13 (6:7) (4:6)
19/09 12:00მორგოშოვა კ. - რებერსაკი პ.2:013:8 (6:2) (7:6)
19/09 12:00პანტუცკოვა გ. - იუგაშოვა ვ.2:116:10 (4:6) (6:3) (6:1)
19/09 12:00ლუკასი ტ. - პრიმორაცი ი.2:012:6 (6:2) (6:4)
18/09 15:45პანტუცკოვა გ. - ალგურინი ე.2:119:16 (6:7) (7:5) (6:4)
18/09 15:30რებერსაკი პ. - ჩჟან უიკუნი2:012:4 (6:2) (6:2)
18/09 12:00ფეტი ია. - ზაგორაჩი ე.2:013:9 (6:3) (7:6)
18/09 12:00ლუკასი ტ. - ლევერი ა.2:012:6 (6:2) (6:4)
18/09 12:00მორგოშოვა კ. - პისლაკი მ.2:012:2 (6:1) (6:1)
18/09 12:00პრიმორაცი ი. - ლემენსი ე.2:118:17 (7:6) (5:7) (6:4)
18/09 12:00იუგაშოვა ვ. - ფორიგი ს.2:013:5 (7:5) (6:0)
18/09 12:00სიბილი კ. - მარკი მ.2:012:4 (6:1) (6:3)
imgჩოგბურთი, ITF. ბუენოს-აირესი, კაცები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:00კორია ფ. - ერასი პ.2:012:5 (6:2) (6:3)
19/09 18:30კორია ფ. - ერასი პ.2:012:5 (6:2) (6:3)
19/09 17:00ფიკოვიჩი ხ.პ. - ამეალი ხ.1:212:17 (1:6) (6:4) (5:7)
18/09 18:30კორია ფ. - კაზანოვა ხ.2:013:6 (7:5) (6:1)
18/09 17:00პასი ხ.პ. - ამეალი ხ.0:25:12 (3:6) (2:6)
imgჩოგბურთი, ITF. გლუბოკა-ნად-ვლატავოი, ქალები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 14:30იაბლონოვსკა ია. - კუნჩიკოვა ლ.არ შედგა
20/09 13:00კრეისოვა პ. - მალეჩკოვა ე.არ შედგა
19/09 13:35პონომარი ლ. - კუნჩიკოვა ლ.0:24:12 (1:6) (3:6)
19/09 13:05მალეჩკოვა ე. - პროშაჟკოვა ტ.2:012:0 (6:0) (6:0)
19/09 12:00კრეისოვა პ. - ვაიდოვა ნიკ.2:012:2 (6:2) (6:0)
19/09 12:00იაბლონოვსკა ია. - გორაჩკოვა გ.2:012:5 (6:1) (6:4)
18/09 13:45სუნო ტ. - გორაჩკოვა გ.0:21:12 (1:6) (0:6)
18/09 13:00პონომარი ლ. - ჰორაკოვა ნ.2:012:5 (6:1) (6:4)
18/09 12:00კრეისოვა პ. - მუხოვა კ.2:013:10 (6:4) (7:6)
18/09 12:00სუმოვა დ. - კუნჩიკოვა ლ.1:214:17 (4:6) (7:5) (3:6)
18/09 12:00კოლაროვა ვ. - იაბლონოვსკა ია.1:210:16 (2:6) (6:4) (2:6)
imgჩოგბურთი, ITF. დანდერიუდი, კაცები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 12:00არვიდსონი ი. - კობლეტი პ.1:214:17 (3:6) (7:5) (4:6)
19/09 12:00ზოპი იუ. - დონატი მ.2:012:7 (6:3) (6:4)
18/09 14:00კობლეტი პ. - ივაშკა ი.2:014:12 (7:6) (7:6)
18/09 12:00არვიდსონი ი. - იმერი მ.2:014:12 (7:6) (7:6)
imgჩოგბურთი, ITF. დობრიჩი, ქალები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00პფიცენმაიერი დ. - მიტუ ა.0:26:13 (1:6) (5:7)
20/09 11:00როდინა ე. - რუსი ა.2:012:5 (6:4) (6:1)
19/09 13:00მიტუ ა. - პეტერსონი რ.2:114:11 (2:6) (6:2) (6:3)
19/09 13:00რუსი ა. - ბრიანტი ა.2:013:9 (7:6) (6:3)
19/09 11:00პფიცენმაიერი დ. - ლეიკინა პ.2:013:6 (7:5) (6:1)
19/09 11:00როდინა ე. - ტიგი პ.მ.2:013:8 (6:3) (7:5)
18/09 18:30ჰალდადი მ.ბ. - რუსი ა.0:26:13 (1:6) (5:7)
18/09 14:00პფიცენმაიერი დ. - ფეტეკაუ ი.2:012:5 (6:2) (6:3)
18/09 12:55კოზლოვა კ. - ტიგი პ.მ.1:211:16 (4:6) (6:4) (1:6)
18/09 12:45როდინა ე. - მიშელი ლ2:012:4 (6:1) (6:3)
18/09 12:45მიტუ ა. - ევტიმოვა დ.2:012:2 (6:1) (6:1)
18/09 11:00პეტერსონი რ. - ლოტნერი ა.2:013:7 (7:5) (6:2)
18/09 11:00ბრიანტი ა. - არშინკოვა პ.2:012:5 (6:4) (6:1)
18/09 11:00ფოგტი ს. - ლეიკინა პ.0:28:12 (4:6) (4:6)
imgჩოგბურთი, ITF. თელავი, ქალები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 16:30ზანივსკაია ს. - პაოლინი ჟ.არ შედგა
19/09 09:00ზანივსკაია ს. - პაოლინი ჟ.არ შედგა
imgჩოგბურთი, ITF. მადრიდი, კაცები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 13:00უილისი მ. - პულგარ-გარსია ჯ.2:012:7 (6:3) (6:4)
18/09 14:45პავიჩი მ. - მარტინესი მ.ნ.1:218:20 (7:6) (5:7) (6:7)
18/09 12:30პულგარ-გარსია ჯ. - ალკარას-ივორა ა.2:114:12 (6:2) (2:6) (6:4)
18/09 12:30უილისი მ. - ოხედა ლარა პ.2:012:5 (6:1) (6:4)
imgჩოგბურთი, ITF. მადრიდი, კაცები. გრუნტი. ფინალი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:30უილისი მ. - ლესკური მ.2:012:5 (6:3) (6:2)
imgჩოგბურთი, ITF. მადრიდი, ქალები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00საეს ლარა ო. - პონშე დჟ.2:114:12 (6:4) (2:6) (6:2)
19/09 18:00პონშე დჟ. - ფერნანდეს-რაბენერი ა.2:117:13 (7:5) (4:6) (6:2)
19/09 14:30საეს ლარა ო. - ფერერ-სუარესი ი.2:114:12 (6:3) (2:6) (6:3)
19/09 13:00სერვერა-ვასკესი ლ. - კიეზა დ.2:012:4 (6:3) (6:1)
19/09 13:00საკარი მ. - გარსია-პერესი ჯ.2:013:6 (6:1) (7:5)
18/09 19:30საეს ლარა ო. - ბაკიე ა.2:012:5 (6:4) (6:1)
18/09 18:00პონშე დჟ. - როემერი შ.2:012:3 (6:2) (6:1)
18/09 14:30სერვერა-ვასკესი ლ. - ატუჩა გომესი ა.2:012:3 (6:1) (6:2)
18/09 13:00საკარი მ. - ბეჟენარუ კ.პ2:012:3 (6:1) (6:2)
18/09 13:00ფერერ-სუარესი ი. - გუტიერესი კარასკო მ.2:013:10 (7:6) (6:4)
imgჩოგბურთი, ITF. ნიში, კაცები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:00დიერე ლ. - ლიჩჩარდი პ.2:013:8 (7:6) (6:2)
19/09 12:00დიერე ლ. - იოტოვსკი ტ.2:119:17 (6:7) (7:6) (6:4)
19/09 12:00ლიჩჩარდი პ. - კონკიჩი პ.2:013:7 (7:5) (6:2)
18/09 16:15დიერე ლ. - დიმოვი ვ.2:013:6 (7:6) (6:0)
18/09 14:45მილოევიჩი ნ. - სულია ტ.2:013:9 (6:3) (7:6)
imgჩოგბურთი, ITF. პეტაჟი, ქალები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:15ლი ცზია-ცზინი - ბრულო ლ.2:012:6 (6:3) (6:3)
19/09 20:00ლი ცზია-ცზინი - ბრულო ლ.2:012:6 (6:3) (6:3)
19/09 18:30ჰონცოვა მ. - იეროლუმოსი მ.2:012:6 (6:3) (6:3)
18/09 20:30ბრულო ლ. - შოლსენი ე.2:012:3 (6:2) (6:1)
18/09 17:05ვერსტეგი კ. - იეროლუმოსი მ.1:214:16 (6:3) (2:6) (6:7)
18/09 15:00ლი ცზია-ცზინი - პაკეტი ჰ.2:013:9 (6:4) (7:5)
18/09 15:00ჰონცოვა მ. - მუნტიანი ვ.2:115:8 (6:0) (3:6) (6:2)
imgჩოგბურთი, ITF. პლეზირი, კაცები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 16:00ოტომი მ. - კანინა ჯ.0:25:12 (2:6) (3:6)
19/09 16:00დეზეინი ნ. - ხალისი კ.2:012:7 (6:4) (6:3)
18/09 18:30დეზეინი ნ. - შონენბერგი ტ.2:115:10 (3:6) (6:3) (6:1)
18/09 13:00ხალისი კ. - ჟულიენ დიუბელი 2:012:7 (6:3) (6:4)
imgჩოგბურთი, ITF. სანტა მარგარიტა, კაცები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 14:30ტატლო ი.ს. - რონდონი პ.2:114:11 (6:2) (2:6) (6:3)
18/09 13:30ფორტუნა კ. - მაგერი ჯ.2:012:4 (6:3) (6:1)
18/09 11:45ტრუსენდი ვ. - იასტრაუნიგი ლ.2:114:9 (2:6) (6:3) (6:0)
imgჩოგბურთი, ITF. სანტა მარგარიტა, კაცები. გრუნტი. ფინალი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:00ტრუსენდი ვ. - მადენი ია.2:115:8 (6:1) (3:6) (6:1)
imgჩოგბურთი, ITF. სანტა მარგარიტა, ქალები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:00ბენუა მ. - რუბინი ს.2:116:12 (4:6) (6:2) (6:4)
20/09 12:00ტრევისან მარ. - დენტონი კ.2:013:7 (6:2) (7:5)
19/09 11:45ბენუა მ. - დი ჯუზეპე მ.2:012:4 (6:2) (6:2)
19/09 11:45რუბინი ს. - ტიელი ე.2:117:16 (4:6) (6:4) (7:6)
19/09 11:45ტრევისან მარ. - არჩიდიაკონო ფ.2:013:5 (7:5) (6:0)
19/09 11:45დენტონი კ. - ბალდუჩი ე.2:115:10 (3:6) (6:1) (6:3)
18/09 14:45არჩიდიაკონო ფ. - პერი ჯ.2:114:15 (1:6) (6:4) (7:5)
18/09 14:00დენტონი კ. - პრატი ფ.2:012:4 (6:4) (6:0)
18/09 14:00ნანკაროვა ა. - რუბინი ს.1:210:14 (3:6) (6:2) (1:6)
18/09 13:15ტურატი ბ. - დი ჯუზეპე მ.0:23:12 (2:6) (1:6)
18/09 11:45ბალდუჩი ე. - პილოტი კ.2:013:6 (6:1) (7:5)
18/09 11:45ციმერმანი კ. - ტიელი ე.0:211:14 (6:7) (5:7)
18/09 11:45ბენუა მ. - სმიტი მ.2:012:2 (6:0) (6:2)
18/09 11:45ტრევისან მარ. - ბრეშია დჟ.2:012:3 (6:2) (6:1)
imgჩოგბურთი, ITF. ტლემსენი, ქალები. გრუნტი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 14:00ტანი ხ. - ჩუროვიჩი ტ.2:012:2 (6:2) (6:0)
19/09 14:00ლაზარევა მ. - ბუალემი ჟ.2:012:4 (6:3) (6:1)
18/09 13:00ხეილი ა.მ. - ბუალემი ჟ.1:212:13 (4:6) (6:1) (2:6)
18/09 13:00ტანი ხ. - ვანგი სი იაო2:013:9 (6:4) (7:5)
imgჩოგბურთი, ITF. ტლემსენი, ქალები. გრუნტი. ფინალი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00ლაზარევა მ. - ტანი ხ.2:013:8 (7:6) (6:2)
imgჩოგბურთი, ITF. შარმ ელ შეიხი, ქალები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:50პედი რედი ს.ვ - მარინკოვიცი ბ.2:013:6 (7:5) (6:1)
19/09 19:30პედი რედი ს.ვ - მარინკოვიცი ბ.2:013:6 (7:5) (6:1)
19/09 18:00სიზიკოვა ა. - მუნოზოვა ა.2:012:6 (6:3) (6:3)
19/09 18:00მორგინა ა. - ჰატინგი ი.2:119:16 (6:7) (7:6) (6:3)
19/09 18:00ლუკიჩი ვ. - ბრუცონე ჯ.2:012:4 (6:3) (6:1)
18/09 20:00პედი რედი ს.ვ - სელვარაჯუ ტ.2:012:4 (6:2) (6:2)
18/09 19:30ლუკიჩი ვ. - მაკეი ე.2:012:7 (6:3) (6:4)
18/09 19:30რუხრიგი ჯ. - მუნოზოვა ა.1:214:17 (5:7) (6:4) (3:6)
18/09 19:30სიზიკოვა ა. - უი უან ი2:116:12 (6:4) (4:6) (6:2)
18/09 18:00ჰატინგი ი. - ლავრიკოვა ე.2:012:2 (6:1) (6:1)
18/09 18:00ლადურნერი ი. - მარინკოვიცი ბ.1:215:15 (6:7) (6:2) (3:6)
18/09 18:00ბრუცონე ჯ. - ანდრადი ა.2:012:4 (6:3) (6:1)
imgჩოგბურთი, ITF. შრუსბერი, ქალები. ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 16:45ვიტხოფტი კ. - მესტაჩი ა.2:117:12 (6:3) (5:7) (6:2)
19/09 16:00ვიტხოფტი კ. - მესტაჩი ა.2:117:12 (6:3) (5:7) (6:2)
19/09 14:30ბეიგელზიმერი იუ. - დოდინი ო.0:28:13 (3:6) (5:7)
18/09 16:00ბიუკაკჯაი ჩ. - მესტაჩი ა.0:25:12 (1:6) (4:6)
18/09 14:30გოლუბიჩი ვ. - დოდინი ო.0:27:12 (4:6) (3:6)
18/09 14:30ვიტხოფტი კ. - ჰოგენკამპი რ.2:013:8 (7:5) (6:3)
18/09 14:30დოლონცი ვ. - ბეიგელზიმერი იუ.1:214:13 (3:6) (6:0) (5:7)
imgჩოგბურთი, WTA. გუანჯოუ, ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 08:45კორნე ა. - ბაჩინსკი ტ.2:013:7 (6:1) (7:6)+1
19/09 08:30კორნე ა. - ბაჩინსკი ტ.2:013:7 (6:1) (7:6)+1
19/09 07:00ნიკულესკუ მ. - ვან იაფანი2:012:2 (6:0) (6:2)+1
18/09 14:45ბაჩინსკი ტ. - ტორო-ფლორი მ-ტ.2:012:5 (6:2) (6:3)+1
18/09 12:40კორნე ა. - ხსი სუვეი2:013:7 (7:6) (6:1)+1
18/09 10:05ნიკულესკუ მ. - პუიგი მ.2:012:4 (6:2) (6:2)+1
18/09 10:05ვან იაფანი - ჩჟან კაი-ლინი2:115:10 (3:6) (6:2) (6:2)+1
imgჩოგბურთი, WTA. გუანჯოუ, ჰარდი. ფინალი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 07:00კორნე ა. - ნიკულესკუ მ.0:24:12 (4:6) (0:6)+1
imgჩოგბურთი, WTA. ვუჰანი, ჰარდი. კვალიფიკაცია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 10:15სკიავონე ფ. - ვან ეიტვანკი ე.2:115:12 (6:3) (3:6) (6:3)+1
20/09 10:00ერაკოვიჩი მ. - იანგი ზ.2:012:7 (6:3) (6:4)+1
20/09 09:30სკიავონე ფ. - ვან ეიტვანკი ე.2:115:12 (6:3) (3:6) (6:3)+1
20/09 09:30ერაკოვიჩი მ. - იანგი ზ.2:012:7 (6:3) (6:4)+1
20/09 09:30ბეკი ა. - მინელა მ.არ შედგა
20/09 09:30დიასი ზ. - სოლერ ესპინოსა ს.2:012:5 (6:2) (6:3)+1
20/09 08:00შიპერს შანელი - ბაჩინსკი ტ.0:28:13 (3:6) (5:7)
20/09 08:00ჰერცოგი პ. - გიბსი ნ.1:211:15 (6:3) (3:6) (2:6)+1
20/09 08:00შმიდლოვა ა.კ. - ვან იაფანი2:113:12 (1:6) (6:3) (6:3)
20/09 07:00მატეკი სანდსი ბ. - ფოგელი ს.1:211:15 (4:6) (6:3) (1:6)+1
19/09 14:45ბეკი ა. - მინელა მ.არ შედგა
19/09 14:00ნიკულესკუ მ. - პლისკოვა კრ.არ შედგა
19/09 14:00დევისი ლ. - გაიდოსოვა ია.1:211:12 (6:0) (3:6) (2:6)
19/09 13:45ნიკულესკუ მ. - პლისკოვა კრ.არ შედგა
19/09 13:15ლეპჩენკო ვ. - ერაკოვიჩი მ.არ შედგა
19/09 13:15შიპერს შანელი - ბაჩინსკი ტ.0:28:13 (3:6) (5:7)
19/09 11:45შმიდლოვა ა.კ. - ვან იაფანი2:113:12 (1:6) (6:3) (6:3)
19/09 11:45ჩუ ლინი - სოლერ ესპინოსა ს.0:28:13 (3:6) (5:7)
19/09 11:00მაკხეილი კ. - გიბსი ნ.არ შედგა
19/09 11:00პუიგი მ. - იანგი ზ.0:25:12 (3:6) (2:6)
19/09 10:20მლადენოვიჩი კ. - უოტსონი ჰ.არ შედგა
19/09 09:00ჰერცოგი პ. - ფოგელი ს.არ შედგა
19/09 08:50ვეკიჩი დ. - ტომლიანოვიჩი ა.2:118:13 (6:7) (6:2) (6:4)
imgჩოგბურთი, WTA. სეული, ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 10:15ლეპჩენკო ვ. - მაკხეილი კ.2:116:13 (3:6) (6:1) (7:6)
20/09 09:00ლეპჩენკო ვ. - მაკხეილი კ.2:116:13 (3:6) (6:1) (7:6)
20/09 07:30კირილენკო მ. - პლისკოვა კარ.1:215:17 (6:4) (6:7) (3:6)
19/09 13:30მაკხეილი კ. - რიბარიკოვა მ.2:012:2 (6:2) (6:0)+1
19/09 11:30მაკხეილი კ. - რიბარიკოვა მ.2:012:2 (6:2) (6:0)+1
19/09 10:55კანეპი კ. - კირილენკო მ.1:212:18 (7:6) (2:6) (3:6)+1
19/09 10:00კანეპი კ. - კირილენკო მ.1:212:18 (7:6) (2:6) (3:6)+1
19/09 08:30რადვანსკა ა. - ლეპჩენკო ვ.1:211:18 (7:6) (2:6) (2:6)+1
19/09 07:00პლისკოვა კარ. - გიბსი ნ.2:012:7 (6:3) (6:4)+1
18/09 10:30კანეპი კ. - პლისკოვა კრ.2:115:11 (3:6) (6:3) (6:2)+1
18/09 08:30კოუკალოვა კ. - კირილენკო მ.1:211:18 (7:6) (4:6) (0:6)+1
18/09 08:00გიბსი ნ. - კოვინიჩი დ.2:114:16 (1:6) (6:4) (7:6)+1
18/09 07:00რიბარიკოვა მ. - ვიკმაიერი ი.2:012:4 (6:2) (6:2)+1
imgჩოგბურთი, WTA. ტოკიო, ჰარდი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 09:30ივანოვიჩი ა. - კერბერი ა.2:013:8 (7:5) (6:3)+1
20/09 08:30ივანოვიჩი ა. - კერბერი ა.2:013:8 (7:5) (6:3)+1
20/09 07:00ვოზნიაცკი კ. - მუჯურუსა ბლანკო გ.2:114:12 (6:4) (2:6) (6:2)+1
20/09 06:00ვოზნიაცკი კ. - მუჯურუსა ბლანკო გ.2:114:12 (6:4) (2:6) (6:2)+1
19/09 13:45ივანოვიჩი ა. - საფაროვა ლ.2:012:5 (6:3) (6:2)+1
19/09 13:30ივანოვიჩი ა. - საფაროვა ლ.2:012:5 (6:3) (6:2)
19/09 13:30ივანოვიჩი ა. - საფაროვა ლ.2:012:5 (6:3) (6:2)+1
19/09 12:00კერბერი ა. - ციბულკოვა დ.2:012:3 (6:3) (6:0)+1
19/09 10:15ვოზნიაცკი კ. - სუარეს ნავარო კ.2:012:6 (6:3) (6:3)+1
19/09 09:30ვოზნიაცკი კ. - სუარეს ნავარო კ.2:012:6 (6:3) (6:3)+1
19/09 08:00მუჯურუსა ბლანკო გ. - დელაკვა კ.2:116:15 (3:6) (7:6) (6:3)+1
18/09 14:00ვოზნიაცკი კ. - გაიდოსოვა ია.2:117:14 (4:6) (7:5) (6:3)+1
18/09 12:10სუარეს ნავარო კ. - გავრილოვა დ.2:013:9 (7:6) (6:3)+1
18/09 09:00იანკოვიჩი ე. - მუჯურუსა ბლანკო გ.0:210:13 (6:7) (4:6)+1
18/09 07:30დელაკვა კ. - ერაკოვიჩი მ.2:012:6 (6:2) (6:4)+1
imgჩოგბურთი, ქალები. უჰანი, ჰარდი. კვალიფიკაცია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00გაიდოსოვა ია. - შმიდლოვა ა.კ.2:115:11 (3:6) (6:1) (6:4)+1
20/09 12:15კნაპი კ. - გიბსი ნ.2:012:6 (6:4) (6:2)+1
20/09 12:00პლისკოვა კრ. - ბაჩინსკი ტ.0:26:12 (3:6) (3:6)+1
imgკალათბურთი, ავსტრალია, წინასასეზონო მატჩები. ბრისბენი(ოტ)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:30ადელაიდა - ვულგონგი106:81
20/09 09:30მელბურნი. - სიდნეი კინგზი96:58
imgკალათბურთი, აზია, აზიური თამაშები. სამხრეთ კორეა(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 11:15ინდოეთი - პალესტინა89:49
20/09 11:15კუვეიტი - მალდივი116:44
20/09 09:00ჰონგკონგი - მონღოლეთი.77:86
20/09 09:00ყაზახეთი - საუდ.არაბეთი89:59
imgკალათბურთი, აზია, სამხრეთ-აღმოსავლეთ ლიგა(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 16:00სინგაპურ სლინჯერსი - ჰაიტეკი ბანგკოკ სიტი66:63
imgკალათბურთი, ამხანაგური ტურნირი, Tohoku Cup(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 09:00ივატე - აკიტა90:80
imgკალათბურთი, ამხანაგური ტურნირი, ანკარა(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:00ბეშიქთაში - ანკარა კოლეჟლილერი68:59
19/09 17:00ტურკ ტელეკომი - სელჩუკი68:59
18/09 19:00ტურკ ტელეკომი - ბეშიქთაში58:63
18/09 17:00ანკარა კოლეჟლილერი - სელჩუკი65:49
imgკალათბურთი, ამხანაგური ტურნირი, სტამბოლი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:30ეფეს პილზენი - ისტანბულ ბსბ.79:50
19/09 17:00ტრაბზონსპორი - ოლინ ედირნი89:72
imgკალათბურთი, ამხანაგური ტურნირი, სტამბოლი(ოტ)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:30ეფეს პილზენი - ისტანბულ ბსბ.79:50
19/09 17:00ტრაბზონსპორი - ოლინ ედირნი89:72
imgკალათბურთი, ამხანაგური ტურნირი, ტაკორონტე(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:59ფუენლაბრადა - პალმა83:80
imgკალათბურთი, ბრაზილია, პაულისტა(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 03:00პალმეირასი - ინტერნაციონალი88:68
19/09 03:00გრემიო მოჯი - პაულისტანო71:76
19/09 03:00რიუ კლარუ - იტაბომ ბაუროგადაიდო
19/09 01:00ლინს ბასკეტი - ლიგა სოროკაბანა77:85
imgკალათბურთი, ისრაელი, ლიგის თასი. ფინალი. იერუსალიმი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 21:45ჰაპოელი ი. - მაკაბი თ-ა81:78
imgკალათბურთი, კოლუმბია, ჩემპიონატი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 05:00პატრიოტას ბოიაკა - სიმარონეს დელ ჩოკო88:90
18/09 06:00კარიბიანი - კაფეტეროსი101:89
18/09 05:00აკადემია - მანისალესი113:98
imgკალათბურთი, პრეზიდენტის თასი, ქალები. რიბნიკი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:00სლეზა ვროცლავი - ვიძევი ლოძი68:55
19/09 20:15როვ რიბნიკი - სლეზა ვროცლავი62:76
19/09 18:00ვისლა - ვიძევი ლოძი68:49
18/09 21:15როვ რიბნიკი - ვიძევი ლოძი87:52
18/09 21:15როვ რიბნიკი - ვიძევი ლოძი87:52
18/09 19:00ვისლა - სლეზა ვროცლავი91:92
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, ალფორვილი(ОТ)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00ნანსი - ლიეჟი96:65
19/09 22:30შალონი - ლიეჟი92:77
19/09 20:30ნანსი - მონს ენო85:79
18/09 22:30ნანსი - დიჟონი64:73
18/09 20:30შალონი - ბულონი99:97
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, ბუქარესტი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:45სტიაუა ბუქარესტი - ლუკოილ აკადემიკი85:80
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, გარასტასის თასი. ლიტვა(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 21:00ხიმკი - რიტასი75:52
18/09 21:00ჟალგირისი - ნეპტუნასი75:68
18/09 18:30შაულიაი - ბუდიველნიკი70:72
18/09 18:30ვენტსპილსი - დნეპრი89:66
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, ზადარი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:30გალათასარაი - ალბა66:71
19/09 19:00ზადარი - დარუსაფაკა88:92
18/09 22:30ზადარი - ფენერბახჩე69:78
18/09 20:00ცედევიტა - ალბა55:54
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, იინდრჟიხუვ-ჰრადეცი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00ჟინდრიჩუვ ჰრადეცი - სვიტი94:76
19/09 18:00კოლინი - რაიფაიზენ ველსი103:79
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, კაორლე(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00ლოკ. ყუბანი - ვენეცია88:66
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, კუმანოვო(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00კუმანოვო - ფენი.84:86
19/09 19:30მზტ. - რილსკი74:83
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, პატრი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00აპოლონი პატრა - კოროივოსი81:64
19/09 19:30პაოკი - მობიტელკო83:85
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, რაკვერე(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00კტპ კოტკა - კალევი67:78
19/09 19:00რაკვერე ტარვასი - უნ. ტარტუ52:79
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, საფრანგეთი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:00შოლე ბასკეტი - ტოფასი92:77
19/09 21:00ნანტერი - პარი ლევალუა69:76
18/09 22:00ლე მანი - პარი ლევალუა75:73
18/09 22:00ლიმოჟი - ტოფასი67:57
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, სერგუნასას თასი. პანევეჟისი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:30ლიკტაბელისი - იურმალა82:72
19/09 17:00პიენო - ეკაბპილსი95:82
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, სომბატჰეი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00ფალკო სომბატხეი - ატომერომუ93:82
19/09 18:30შოლნოკი - კომარნო88:87
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, ქალები. ესპანეთი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00კანადა - კუბა66:69
imgკალათბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, ქალები. საფრანგეთი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:30საფრანგეთი - ჩინეთი74:54
19/09 20:00აშშ - ავსტრალია72:66
imgკალათბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:30კახასოლი - ესტუდიანტესი66:64
19/09 22:30სარაგოსა - მანრესა92:84
19/09 22:30კლავიხო - ბურგოსი65:76
19/09 22:00ორლეანსი - რუანი90:67
19/09 21:00სტრასბურგი - ბურკი78:72
19/09 21:00სტელმეტ გურა - ნიმბურკი92:70
19/09 19:30მბკ ნიკოლაევი - ბკ ოდესა96:74
19/09 18:00ნეა კიფისია - რეტიმნო62:66
19/09 17:00ცსკა - ბანვიტსფორი73:72
18/09 22:30ცრვენა ზვეზდა - ბუდუჩნოსტი75:78
18/09 22:00ლეიდენი - კანგურუს ვილებრუკი87:91
18/09 22:00პო ორტეზი - რივერ ანდორა66:73
18/09 22:00ვალენსია - ბკ ნ. ნოვგოროდი65:77
18/09 21:00ოსტენდე - არტლანდი88:83
18/09 20:00ბკ ოპავა - ოსტრავა96:91
18/09 20:00დეჩინი - სედერტელიე69:73
18/09 20:00ვირტუს ბოლონია - პისტოია84:76
imgკალათბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები. ქალები(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 14:30სერბეთი - ჩეხეთი72:56
imgკალათბურთი, საერთაშორისო, ევროამერიკული თასი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 03:00აგუადა - კახა ლაბორალი77:81
19/09 03:30სანტურსე - რეალი82:103
imgკალათბურთი, ფილიპინები, NCAA(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 12:00ხევი ბომბერსი - ს-ს გოლდენ სტეგსიგადაიდო
19/09 10:00ლეტრან ნაიტსი - ბლეიზერსიგადაიდო
imgკალათბურთი, ფილიპინები, NCAA. იუნორები(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 14:00ხევი ბომბერსი(ახალ) - სტეგზი(ახალ.)გადაიდო
19/09 08:00ლეტრან ნაიტსი(ახალგ) - ბლეიზერსი(ახალ.)გადაიდო
imgკალათბურთი, ფილიპინები, UAAP ლიგა. ფლეი ოფი(OT)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 11:30ბულდოგზი - რედ უორიორსი51:49
imgჰოკეი, WHL, რეგულარული ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:00ტხკ - ლიპეცკი3:2
19/09 19:00სკა კარელია - დინამო ბალაშიხა1:1
19/09 19:00ყუბანი - ბურანი1:3
19/09 19:00დიზელი - ჰკ საროვი1:1
18/09 18:30არიადა - იუჟნი ურალი2:2
18/09 18:30ნეფთიანიკი - სარი არკა4:3
18/09 17:00რუბინი - ტოროსი3:2
18/09 17:00სპუტნიკი ნ.ტ. - იჟსტალი0:2
18/09 16:30კაზცინკ ტორპედო - ერმაკი2:3
imgჰოკეი, КХЛ, რეგულარული ჩემპიონატი(ძ.დ)
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:30ვიტიაზი - აკბარსი2:2
19/09 19:30დინამო მსკ - ავტომობილისტი4:2
19/09 19:00ნეფტეხიმიკი - სკა.1:5
19/09 19:00ლადა - იოკერიტი1:2
19/09 19:00ჰკ. სოჭი - მეტალურგი მგ1:2
19/09 17:00იუგრა - დინამო რ.5:2
19/09 16:00სიბირი - სალ.იულაევი3:1
18/09 22:00მედვეჟაკი - ცსკა2:3
18/09 20:00დინამო მინსკი - სევერსტალი3:3
18/09 19:30ატლანტი - ტორპედო ნ.ნ.3:1
18/09 12:30ადმირალი - ბარისი4:2
18/09 12:00ამური - ავანგარდი1:1
imgჰოკეი, МХЛ, რეგულარული ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00კრასნაია არმია - ლოკომ. იზუმრუდი2:4
20/09 13:00მ.ვ.დ. - სკა-19462:3
20/09 13:00ბერკუტი ყუბანი - სერებრიანიე ლვი6:2
20/09 10:00ომსკიე იასტრები - ჩაიკა4:3
20/09 10:00სიბირსკიე სნაიპერი - ოლიმპია4:4
19/09 18:30ხიმიკი ვს - დინამო-შინიკი0:2
19/09 18:00ატლანტი - მჰკ იუნოსტი6:0
19/09 17:00სნეჟნიე ბარსი - ირბისი4:1
19/09 17:00ტიუმენსკი ლეგიონი - სტალნიე ლისი4:8
19/09 16:30იუნიორ კურგანი - ტოლპარი3:2
19/09 15:00კრისტალ ბერდსკი - ლადია3:4
19/09 15:00ავტო. - ბელიე ტიგრი2:4
19/09 15:00კუზნეცკიე მედვედი - რეაქტორი3:2
19/09 13:00იუგრის მამონტები - ბელიე მედვედი1:2
19/09 12:00ამურსკიე ტიგრი - ჰკ რიგა1:4
18/09 17:00კრასნაია არმია - მხკ ენერგია5:1
18/09 17:00რუსკიე ვიტიაზი - რედ ბული6:4
18/09 12:30სახალინსკიე აკული - დინამო სტ.პეტერბურგი3:1
imgჰოკეი, ავსტრია, EBEL
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:15ლიუბლიანა - ზნოიმო2:5
19/09 21:15კლაგენფიურტი - ალბა ვოლანი3:6
19/09 21:15ფილახი - ინსბრუკი5:1
19/09 21:15დორნბირნი - ვენა კაპიტალსი0:3
18/09 21:15ზალცბურგი - გრაცი6:4
imgჰოკეი, აზია, აზიის ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00ანიან ჰალა - იგლსი5:0
20/09 12:00ფრი ბლეიდსი - კრეინსი2:1
20/09 11:00დრეგონი - ჰაი13:5
imgჰოკეი, ბელარუსი, ექსტრალიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 19:30მოგილიოვი - ხკ ბრესტი2:2
18/09 19:30ნემანი - მეტალურგ ჯლობ.5:2
18/09 19:30ხიმიკ სკა - დინამო-მოლოდეჩნო4:3
18/09 19:30ხკ ვიტებსკი - იუნოსტ მინსკი3:6
18/09 14:00ჰკ ლიდა - ხკ გომელი4:6
imgჰოკეი, გერმანია, Del
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:30მანჰეიმი - ისერლონი4:3
19/09 21:30კრეფელდი - მიუნხენ 18602:5
19/09 21:30სტრაუბინგი - ინგოლშტადი2:4
19/09 21:30კიოლნი - ნიურნბერგი5:3
19/09 21:30ვოლფსბურგი - შვენინგერი1:1
19/09 21:30აუგსბურგი - დიუსელდორფი7:4
19/09 21:30აისბერენი - ჰამბურგი7:3
imgჰოკეი, გერმანია, Del 2
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00ხეილბრონი - ფრანკფურტი5:5
19/09 22:00რავენსბურგი - როზენჰაიმი2:2
19/09 22:00რისერზე - ფიშტოვნი2:3
19/09 22:00კრიმიტშაუ - ვაისვესერი2:3
19/09 21:30ლანდსჰუტი - კაუფბოირენი1:2
19/09 21:30ბად-ნაუხაიმი - კასელი3:5
19/09 21:30დრეზდენი - ბიტჰაიმი1:3
imgჰოკეი, დანია, Metal Ligaen
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:30ხერნინგ ბლიუ ფოკსი - ესბიერგი7:1
19/09 21:30გენტოფტე - ოლბორგი2:2
19/09 21:30სიონერიუსკი - ოდენსე5:2
19/09 21:00რიოდოვრე - ჰერლევი3:1
imgჰოკეი, დიდი ბრიტანეთი, Elite League
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:30დანდი - ქოვენთრი1:2
imgჰოკეი, იტალია, სუპერთასი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 22:00რიტენ სპორტი - ვალ პუსტერია3:4
imgჰოკეი, კანადა, QMJHL-კვებეკის იუნორთა მთავარი ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 03:30ვიკტორიავილი - ჩიკუტიმი4:2
20/09 03:30რუენ-ნორანდა - შერბურკი4:1
20/09 03:30შავინიგანი - დრამონდვილი2:0
20/09 03:30ბლენვილ-ბოისბრაიანდი - გატინო3:4
20/09 03:00კვებეკ რემპარტსი - ბაიე-კომო6:3
20/09 02:30სენტ-ჯონი - აკადია-ბატერსტი5:1
20/09 02:00ჰალიფაქსი - მონკტონი0:3
20/09 02:00კეიპ ბრეტონი - შარლოტაუნი4:5
imgჰოკეი, ნორვეგია, GET-ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 20:30სტორჰამარი - ლორენსკოგი4:4
18/09 20:30ვალერენგა - ფრისკ-ასკერი2:3
18/09 20:30სტიერნენი - ლილეჰამერი5:2
18/09 20:30კონგსვინგერი - სპარტა სარპსბორგი1:5
18/09 20:00სტავანგერი - მანგლერადი3:3
imgჰოკეი, პოლონეთი, PHL
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00სანოკი - ნაპრზოდი4:2
imgჰოკეი, საერთაშორისო ტურნირი, 18 წლამდე. ქალები. გერმანია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00გერმანია(18) - ავსტრია(18)5:0
19/09 18:30ჩეხეთი(18) - რუსეთი(18)1:2
imgჰოკეი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00უნია ოსვენციმი - ნოვი ტარგი5:3
imgჰოკეი, საფრანგეთი, ლიგის თასი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 22:30ბრიანსონი - გრენობლი4:2
imgჰოკეი, საფრანგეთი, მაგნუს ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00ამიენი - დიჟონი2:2
imgჰოკეი, სლოვაკეთი, ექსტრალიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00სკალიცა - მაუნტფილდ მარტინი.1:2
19/09 19:30ჟილინა - ზვოლენი1:4
19/09 19:00პოპრადი - ტრენჩინი4:1
19/09 19:00ნიტრა - კოშიცე4:4
imgჰოკეი, ფინეთი, მესტის ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:30კუკუ. - კეუპა3:0
19/09 19:30საპკო - იუკურიტი2:3
19/09 19:30ხოკი - იუვასკულა-აკადემია1:4
19/09 19:30ლეკი - ტუტო0:2
19/09 19:30პელიტატი - კ-ვანტა4:5
imgჰოკეი, ფინეთი, ჩემპიონატი. ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:30ესეტი - ტაპარა2:3
18/09 19:30სპორტი - საიპა2:5
18/09 19:30ესპოო ბლუზი - იფკ ჰელსინკი2:2
18/09 19:30ტპს ტურკუ - კალპა2:1
imgჰოკეი, ყაზახეთი, ღია ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 18:00ბეიბარისი - ტორპედო უ-კ6:0
19/09 17:00არლანი - ასტანა6:1
19/09 17:00ალმაათა - ი. პავლოდარი3:5
19/09 17:00გორნიაკ რუდი - ბერკუტ ყარაგანდა3:2
19/09 12:00ნომადი - არისტანი5:5
18/09 17:00არლანი - ასტანა5:4
18/09 17:00ნომადი - არისტანი2:4
18/09 17:00გორნიაკ რუდი - ბერკუტ ყარაგანდა1:2
imgჰოკეი, შვედეთი, SHL
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 21:00შელეფტეო - ლინჩეპინგი4:1
18/09 21:00ჰვ-71 - ფრიოლუნდა5:0
18/09 21:00ფერესტადი - მოდო2:6
imgჰოკეი, შვედეთი, ალსვენსკა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00სედერტელი - ვიტა-ხასტენი2:2
19/09 21:00ბროლკლოვენი - მურა1:2
18/09 21:00ალმტუნა - ვასტეროსი2:0
18/09 21:00ასპლოვენი - მალმიო3:2
18/09 21:00ოსკარსჰამნი - აიკი6:1
18/09 21:00ტიმრო - კარლსკოგა3:2
18/09 21:00რეგლე - კარლსკრონა2:5
imgჰოკეი, შვეიცარია, NLA
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:45ფრიბორგი - ჟენევა3:4
19/09 21:45კლოტენი - ციურიხი0:2
19/09 21:45ცუგი - ლოზანა5:0
19/09 21:45ამბრი - დავოსი3:3
19/09 21:45ბიელი - რაპერსვილი3:3
19/09 21:45ლუგანო - ბერნი2:2
imgჰოკეი, ჩეხეთი, ექსტრალიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:20მაუნტფილდ ჰრადეც-კრა - პარდუბიცე3:2
19/09 20:15სლავია - პლზენი2:1
19/09 20:00კომეტა ბრნო - ოლომოუცი4:2
19/09 20:00კარლოვი ვარი - სპარტა პრ.4:1
19/09 19:30ზლინი - ლიბერეცი2:5
19/09 19:30ბოლესლავი - ლიტვინოვი3:4
19/09 19:00ტრინეცი - ვიტკოვიცე3:5
imgრაგბი, ავსტრალია, ნაციონალური ლიგა. 1/4 ფინალი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 13:55სიდნეი რუსტერსი - ნორთ ქუნსლენდ კოვბოი31:30
imgრაგბი, ახალი ზელანდია, ITM Cup
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:35მანავატუ - საუთლენდი41:20
20/09 11:35მანავატუ - საუთლენდი41:20
20/09 09:35ოკლენდი - ნორთ ჰარბორი32:7
20/09 06:35ჰოკის ბეი - ბეი ოფ პლენტ სტიმერს36:17
19/09 11:35კაუნტის მანუკაუ - კანტერბერი20:28
18/09 11:35ნორთლენდი - ტარანაკი20:31
imgრაგბი, ევროპა, PRO12
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:35კარდიფ ბლუზი - ოლსტერი9:26
19/09 22:35კონაჰტი - ლეინსტერი10:9
19/09 22:30მიუნსტერი - ჩებრე31:5
imgრაგბი, ევროპული სუპერლიგა, ფლეი ოფი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:00სტ. ჰელენსი - კასლფორდი41:0
18/09 23:00უიგან უორიორსი - ჰადერსფილდ ჯაენტსი57:4
imgრაგბი, ინგლისი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:45გლოსტერი - ექსეტერი22:25
imgრაგბი, საერთაშორისო, Currie Cup
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:10გოლდენ ლაიონსი - პუმასი29:15
imgრაგბი, საფრანგეთი, TOP 14
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:45ბრაივი - ტულონი13:53
imgფრენბურთი, აზია, აზიური თამაშები. სამხრეთ კორეა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 11:30ინდოეთი - ჰონგკონგი3:198:80 (23:25) (25:18) (25:16) (25:21)
20/09 10:00სამხ. კორეა - ყაზახეთი3:075:60 (25:16) (25:21) (25:23)
20/09 09:00ჩინეთის ტაიბეი - ჰონგკონგი3:075:41 (25:10) (25:12) (25:19)
20/09 07:30პაკისტანი - კუვეიტი0:359:75 (22:25) (21:25) (16:25)
imgფრენბურთი, ამხანაგური ტურნირი, ბელსკო ბიალა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 17:00ბელსკო-ბიალა - ბედზინი3:195:79 (25:14) (20:25) (25:22) (25:18)
18/09 14:30პოსოჟილნიცა - ზავერცე3:190:80 (25:20) (25:19) (15:25) (25:16)
18/09 12:00კენჩანინ კენტი - ოსტრავა3:075:66 (25:23) (25:22) (25:21)
18/09 17:00ბელსკო-ბიალა - ბედზინი3:195:79 (25:14) (20:25) (25:22) (25:18)
18/09 14:30პოსოჟილნიცა - ზავერცე3:190:80 (25:20) (25:19) (15:25) (25:16)
18/09 12:00კენჩანინ კენტი - ოსტრავა3:075:66 (25:23) (25:22) (25:21)
imgფრენბურთი, ამხანაგური ტურნირი, ო-დე-სენი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00სენ-ნაზერი - ანერი 923:075:62 (25:23) (25:18) (25:21)
19/09 18:50ტურკუენი ლილი - პლესი-რობინსონი3:2107:97 (19:25) (25:17) (23:25) (25:22) (15:8)
19/09 18:30ტურკუენი ლილი - პლესი-რობინსონი3:2107:97 (19:25) (25:17) (23:25) (25:22) (15:8)
19/09 16:00ანერი 92 - პარი ვოლეი2:3105:113 (22:25) (20:25) (25:22) (28:26) (10:15)
imgფრენბურთი, ამხანაგური ტურნირი, რუპინი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00ჩარნი რადომი - გდანსკი3:078:70 (28:26) (25:23) (25:21)
19/09 19:00ოლშტინი - ბიდგოში3:2107:106 (25:27) (25:22) (17:25) (25:20) (15:12)
imgფრენბურთი, ბრაზილია, პაულისტა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 03:30ანსტო ანდრე - სან-ჟოზე-დუს-კამპუსი3:2107:101 (25:22) (25:17) (22:25) (20:25) (15:12)
20/09 03:30სესი სპ - ბრაზილ კირინი0:362:77 (20:25) (17:25) (25:27)
20/09 03:00ფუნვიკი - რიუ კლარუ3:078:62 (28:26) (25:17) (25:19)
imgფრენბურთი, მსოფლიო ჩემპიონატი, პოლონეთი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 22:25პოლონეთი - რუსეთი3:2108:105 (25:22) (25:22) (21:25) (22:25) (15:11)
18/09 22:25საფრანგეთი - ირანი3:2106:102 (25:20) (25:23) (22:25) (19:25) (15:9)
imgფრენბურთი, რუსეთი, ციმბირისა და შორეული აღმოსავლეთის თასი. ქალები. კრასნოიარსკი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00ენისეი კრ. - ფორტუნა ირკუტსკი3:2107:97 (25:17) (25:23) (20:25) (22:25) (15:7)
20/09 11:00სახალინი - ტიუმენ-მგუ3:075:43 (25:18) (25:14) (25:11)
20/09 09:00ოლიმპ ნო - ხარა მორინი3:075:53 (25:15) (25:17) (25:21)
18/09 15:00ენისეი კრ. - ომიჩკა1:387:90 (25:15) (16:25) (23:25) (23:25)
18/09 13:00სახალინი - ოლიმპ ნო3:075:57 (25:21) (25:22) (25:14)
18/09 11:00ფორტუნა ირკუტსკი - ტიუმენ-მგუ3:198:73 (25:23) (23:25) (25:18) (25:7)
imgფრენბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, ალექსანდრუპოლისი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00ეთნიკოსი - ნეფტოხიმიკ ბურგასი2:398:94 (22:25) (18:25) (25:15) (25:14) (8:15)
19/09 19:00პაოკი - გალათასარაი2:3103:110 (25:22) (25:22) (24:26) (22:25) (7:15)
imgფრენბურთი, საერთაშორისო ტურნირი, ქალები. კარპაჩი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00ვროცლავი - პროშტეიოვი3:075:55 (25:18) (25:18) (25:19)
19/09 18:00ბელსკო-ბიალა - დრეზდნერი0:351:75 (20:25) (18:25) (13:25)
imgფრენბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:15პიაჩენცა - მილანო3:1104:91 (25:16) (29:27) (25:27) (25:21)
19/09 18:00პადოვა - ბრეშა3:198:69 (25:16) (23:25) (25:15) (25:13)
18/09 19:00ჩიტა დე კასტელო - პოტენცა1:397:100 (26:28) (25:22) (23:25) (23:25)
imgფრენბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00სერბეთი - დომენიკის რესპ.3:2110:97 (26:28) (25:20) (19:25) (25:12) (15:12)
19/09 21:45სერბეთი - დომენიკის რესპ.3:2110:97 (26:28) (25:20) (19:25) (25:12) (15:12)
18/09 21:30ჰოლანდია - თურქეთი3:2105:105 (22:25) (25:22) (18:25) (25:22) (15:11)
18/09 19:00სერბეთი - ხორვატია3:075:57 (25:23) (25:15) (25:19)
imgფრენბურთი, სლოვაკეთი, ექსტრალიგა.
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 20:30ნიტრა - პრესოვი0:349:75 (13:25) (16:25) (20:25)
imgფრენბურთი, სლოვენია, I ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00ტრიგლავ კრანი - კრკა3:2113:102 (25:17) (24:26) (25:20) (23:25) (16:14)
imgფრენბურთი, ჩინეთი, ეროვნული პირველობა. კაცები. ლოჰე
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 12:30შანდუნ ცზინანი - შანხაი0:362:75 (23:25) (19:25) (20:25)
18/09 10:30ჩჟეცზიანი ლიციუნი - ჩიანსუ0:364:77 (16:25) (25:27) (23:25)
18/09 06:30ბაი - სიჩუანი0:353:75 (22:25) (17:25) (14:25)
18/09 04:30ფუძიანი - ჰზან ტიან გუანი3:197:79 (25:21) (22:25) (25:13) (25:20)
imgხელბურთი, СЕХА, გაზპრომის სამხრეთ ნაკადის ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 21:00რადნიჩკი კრ. - ბორაც ბანია ლუკა29:27
imgხელბურთი, ავსტრია, HLA
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00ბრეგენცი - ალპლა29:26
imgხელბურთი, გერმანია, II ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:30ბაიერნ დორმაგენი - ჰუტენბერგი22:17
19/09 21:30ბან შვარტაუ - ბიტენფელდი35:29
imgხელბურთი, დანია, გულდბაგერენის ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 21:00კოპენჰაგენი - ოდენსე20:20
imgხელბურთი, დანია, ჰენდბოლ მობილ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:30მორს-ტიუ - ორჰუსი26:28
19/09 21:30ოლბორგი - გოგ26:20
imgხელბურთი, ესპანეთი, ასობალი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:00უესკა - კუენკა 201628:21
19/09 23:00ბენიდორმი - კანგას მორასო30:27
19/09 22:30ვილა დე არანდა - არაგონი33:24
imgხელბურთი, ესტონეთი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 20:00ვიმსი - არუკიულა32:23
imgხელბურთი, ისლანდია, ოლის დეილდინი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:00ხაფნარფიარდარი - იბვ ვესტმანაიერი29:29
18/09 23:30ფრამი - ჰაუკარი22:21
18/09 23:30რეიკიავიკი ირ. - ვალური23:23
imgხელბურთი, ისლანდია, ჩემპიონატი. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:55ხაფნარფიარდარი - ჰაუკარი11:31
imgხელბურთი, ისრაელი, ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 18:00ჰაპოელი რიშონი - ასა თ-ავ.27:18
19/09 18:00ჰოლონი - მაკაბი კირიათი25:26
19/09 17:30რამათ ხაშარონი - ნეს ციონა27:24
19/09 17:30ირონი რეჰოვოტი - ბნეი ჰერზლია29:30
19/09 17:00ჰაპოელი რამათ-განი - მაკაბი თ-ა26:36
imgხელბურთი, რუმინეთი, A დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 19:15კონსტანცა - ვასლუი28:23
18/09 17:45შტინიცა ბაკეუ - ბაია მარე24:26
imgხელბურთი, რუმინეთი, ჩემპიონატი. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 19:00კრაიოვა - დუნარია22:16
18/09 19:00ჩეტატ დევა ტრანსი - რიმნიკუ-ვილჩა27:27
18/09 19:00პლოეშტი - ბუხარესტი20:28
18/09 18:00უნირია სლობოზია - ტარგუ მურესი28:25
18/09 17:45კლუჟ-ნაპოკა - ზალეუ29:40
18/09 16:30ნეპტუნ კონსტანცა - რომანი14:20
imgხელბურთი, რუსეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 18:00სგაუ სარატოვი - ლოკ. ჩელიაბინსკი24:22
19/09 18:00დინამო ასტრახანი - ენერგია33:28
19/09 17:00დინამო-ვიკტორ - კაუსტიკი22:37
19/09 17:00პერმსკიე მედვედი - უნივ. ნევა23:23
19/09 16:00სუნგული - ჩეხოვსკიე მედვედი28:39
imgხელბურთი, რუსეთი, სუპერლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:00როსტოვ-დონი - ყუბანი28:21
19/09 19:00ზვეზდა - ასტრახანოჩკა30:25
19/09 18:00ლადა ტლ. - დინამო ვოლგოგრ.21:28
19/09 18:00უნივერსიტეტ იჟევსკი - სტავროპოლ სკფუ33:25
19/09 18:00ლუჩი. - აგუ-ადიფი35:26
imgხელბურთი, საერთაშორისო, აზიური თამაშები. სამხრეთ კორეა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00ყატარი - ომანი31:19
20/09 11:00კუვეიტი - ჰონგკონგი40:20
20/09 09:00სამხ. კორეა - იაპონია31:24
20/09 07:00ბაჰრეინი - მონღოლეთი.56:14
20/09 05:00ინდოეთი - ჩინეთის ტაიბეი20:39
imgხელბურთი, საერთაშორისო, აზიური თამაშები. ქალები. სამხრეთ კორეა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 13:00ჰონგკონგი - იაპონია8:37
imgხელბურთი, საერთაშორისო, ამხანაგური მატჩები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:30პორტუგალია - ტუნისი31:29
18/09 18:00ეტრ ზაპოროჟიე - მოტორი22:21
imgხელბურთი, საფრანგეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 22:45სენ რაფაელი - პსჟ32:31
imgხელბურთი, საფრანგეთი, ჩემპიონატი. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:30ნიცა - ფლური ლუარე31:32
19/09 22:00ტულონ სენ-სირი - ისი პარი26:30
19/09 22:00სერკლი ნიმი - დიჟონი29:27
imgხელბურთი, სერბეთი, ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00კოლუბარა - სპარტაკ ვოიპუტი36:28
imgხელბურთი, სლოვენია, ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00პივოვარნა - ივანჩნა გორიცა48:19
imgხელბურთი, უნგრეთი, ჩემპიონატი. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:00ვაცი - ბეკეშჩაბა27:24
imgხელბურთი, ფინეთი, SM სერია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:30აიფკ - ბკ-4623:24
imgხელბურთი, შვედეთი, ელიტსერია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 20:45დროტი - მალმიო26:28
18/09 21:00ჰამარბი - სკიოვდე29:30
18/09 21:00კრისტიანშტადი - ენერედსი31:26
18/09 21:00ლუგი - გკ ისტადსი26:20
imgხელბურთი, შვედეთი, ელიტსერია. ქალები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 21:00ენერედსი - სკიოვდე21:23
imgბეისბოლი, MLB, რეგულარული ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 06:10სან-დიეგო - სან-ფრანცისკო5:0
20/09 06:05ლ.ა ანგელსი - ტეხასი3:12
20/09 05:35ოკლენდი. - ფილადელფია3:1
20/09 04:15სტ. ლუისი - ცინცინატი2:1
20/09 04:10კოლორადო - არიზონა15:3
20/09 04:10ჰიუსტონი - სიეტლი5:10
20/09 04:10მინესოტა - კლივლენდი5:4
20/09 04:10კანზას სიტი - დეტროიტი1:10
20/09 03:35ატლანტა - ნ.ი მეტცი0:5
20/09 03:10მაიამი - ვაშინგტონი2:3
20/09 03:10ტამპა ბეი - ჩიკაგო ვ.ს3:4
20/09 03:05პიტსბურგი - მილუოკი4:2
20/09 03:05ნ.ი იანკსი - ტორონტო5:3
20/09 03:05ბალტიმორი - ბოსტონი3:5
19/09 22:20ჩიკაგო ქაბსი - ლ.ა დოდჟერსი5:14
19/09 06:05ლ.ა ანგელსი - სიეტლი1:3
19/09 05:10სან-დიეგო - ფილადელფია7:3
19/09 04:40კოლორადო - არიზონა7:6
19/09 04:15სტ. ლუისი - მილუოკი3:2
19/09 04:10ჰიუსტონი - კლივლენდი1:2
19/09 04:05ჩიკაგო ქაბსი - ლ.ა დოდჟერსი4:8
19/09 03:10მაიამი - ვაშინგტონი2:6
19/09 03:05პიტსბურგი - ბოსტონი3:2
19/09 03:05ნ.ი იანკსი - ტორონტო3:2
18/09 23:35ოკლენდი. - ტეხასი2:7
18/09 06:10სან-დიეგო - ფილადელფია2:5
18/09 06:05ლ.ა ანგელსი - სიეტლი5:0
18/09 06:05ოკლენდი. - ტეხასი1:6
18/09 04:15სტ. ლუისი - მილუოკი2:0
18/09 04:10ჰიუსტონი - კლივლენდი0:2
18/09 04:10მინესოტა - დეტროიტი8:4
18/09 04:10კანზას სიტი - ჩიკაგო ვ.ს6:2
18/09 04:05ჩიკაგო ქაბსი - ცინცინატი3:1
18/09 03:10ატლანტა - ვაშინგტონი3:1
18/09 03:10ნ.ი მეტცი - მაიამი3:4
18/09 03:10ტამპა ბეი - ნ.ი იანკსი2:3
18/09 03:05პიტსბურგი - ბოსტონი9:1
18/09 03:05ბალტიმორი - ტორონტო6:1
imgბეისბოლი, NPB, რეგულარული ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 09:00ჩიბა მერინსი - ორიქსი4:3
20/09 09:00ემიური - ტოკიო იაკულტი4:2
20/09 09:00ჰიროსიმა კარპი - იოკოჰამა ბეისტარსი3:1
20/09 09:00რაკუთენი - ჰოკაიდო ფაიტერსი3:2
20/09 09:00საიტამა ლაიონსი - ფუკუოკა ჰოკსი6:5
20/09 09:00ჰანსინ ტაიგერსი - ტიუნიტი დრაგონსი7:3
19/09 13:15ჩიბა მერინსი - ორიქსი4:2
19/09 13:00ემიური - ტოკიო იაკულტი6:3
19/09 13:00ჰიროსიმა კარპი - იოკოჰამა ბეისტარსი5:8
19/09 13:00რაკუთენი - ჰოკაიდო ფაიტერსი1:0
19/09 13:00საიტამა ლაიონსი - ფუკუოკა ჰოკსი6:3
19/09 13:00ჰანსინ ტაიგერსი - ტიუნიტი დრაგონსი9:3
18/09 13:00რაკუთენი - ჩიბა მერინსი9:5
18/09 13:00ორიქსი - ფუკუოკა ჰოკსი3:2
imgბეისბოლი, ევროპის ჩემპიონატი, ჩეხეთი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:00ჩეხეთი - იტალია1:9
19/09 17:30ესპანეთი - გერმანია4:3
19/09 17:00დიდი ბრიტანეთი - ხორვატია9:0
19/09 14:00ჰოლანდია - საფრანგეთი14:5
19/09 13:00შვედეთი - საბერძნეთი2:0
18/09 21:00გერმანია - ჰოლანდია4:10
18/09 21:00ბელგია - რუსეთი12:2
18/09 17:00საფრანგეთი - ჩეხეთი3:14
18/09 17:00დიდი ბრიტანეთი - საბერძნეთი10:4
18/09 13:00იტალია - ესპანეთი 6:4
18/09 13:00ხორვატია - შვედეთი 11:10
imgფუტზალი, აზია, ჩემპიონატი. მალაიზია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 10:30ლაოსი - მიანმა0:6
imgფუტზალი, ბრაზილია, ფუტზალ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 02:30კორინთიანსი - კრონა3:3
19/09 03:15ინტელი ორლანდა - კოპაგრილი3:1
18/09 03:00კაბო ფრიო - ფლორიპა3:3
18/09 02:30მინასი - ბრაზილ კირინი3:3
imgფუტზალი, ესპანეთი, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 23:30ტენერიფე ურგვ. - სანტა კოლომა2:5
19/09 23:00ბარსელონა - ბურელა5:2
19/09 23:00სანტიაგო - სარაგოსა4:5
imgფუტზალი, იაპონია, ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:00ფუტიუ ატლეტიკი - მატიდა3:3
20/09 09:00ესპოლადა ხოკაიდო - ფუგადორი სუმიდა2:0
20/09 07:00ჰამაცუ - შონანი ბ.1:1
20/09 05:00ვასაგი ოიტა - ნაგოია ოუშენსი3:2
19/09 14:30დეუკაო კობე - ესპოლადა ხოკაიდო0:1
19/09 12:30სრიკერ ოსაკა - ფუტიუ ატლეტიკი2:1
imgფუტზალი, რუსეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 19:00პროგრესი - კპრფ4:5
19/09 19:00ნოვაია გენერაცია - სიბირიაკი2:2
19/09 17:00მფკ სინარა - სპარტაკი მ.3:2
19/09 14:00ნორილსკი ნიკელი - პოლიტეხი4:4
imgპლაჟის ფრენბურთი, ევროპის ჩემპიონატი, 22 წლამდე. I-IV პარტია 15 ქულა. V პარტია 7 ქულა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 12:30პონივაზი/პონივაზი - გრასი/ტერსი3:153:54 (15:10) (4:15) (15:12) (19:17)
20/09 12:30პლოტნიცკი/კოვალევი - ზილე/ბრეგისი3:045:25 (15:10) (15:10) (15:5)
20/09 12:30ლევინი/ნილსონი - კურილი/სამეცი3:045:28 (15:11) (15:8) (15:9)
20/09 11:40ვინტერი/პეტუტშნიკი - ტომაზინი/კოსირი3:045:30 (15:12) (15:8) (15:10)
20/09 11:40ურლუ/მერმერი - კოლარუჩი/სურლა3:263:60 (13:15) (15:12) (15:11) (11:15) (9:7)
20/09 11:40ველიჩკო/ველიჩკო - გოლოვინი/ლეშუკოვი3:160:51 (11:15) (15:12) (15:7) (19:17)
19/09 18:10ველიჩკო/ველიჩკო - ბაისალი/კურტი3:159:54 (18:16) (11:15) (15:13) (15:10)
19/09 17:40პლოტნიცკი/კოვალევი - დედკოვი/სინგაევსკი3:159:52 (14:16) (15:12) (15:13) (15:11)
19/09 17:35ტომაზინი/კოსირი - ონდერი/ილდიზი3:045:28 (15:12) (15:10) (15:6)
19/09 17:30ველიჩკო/ველიჩკო - ბაისალი/კურტი3:159:54 (18:16) (11:15) (15:13) (15:10)
19/09 17:30პლოტნიცკი/კოვალევი - დედკოვი/სინგაევსკი3:159:52 (14:16) (15:12) (15:13) (15:11)
19/09 16:40ტომაზინი/კოსირი - ონდერი/ილდიზი3:045:28 (15:12) (15:10) (15:6)
19/09 16:20ურლუ/მერმერი - გრასი/ტერსი3:262:54 (11:15) (12:15) (15:4) (17:15) (7:5)
19/09 15:50ურლუ/მერმერი - გრასი/ტერსი3:262:54 (11:15) (12:15) (15:4) (17:15) (7:5)
19/09 14:10პონივაზი/პონივაზი - როსი/დე ფაბრიტისი2:362:65 (15:10) (15:17) (8:15) (15:12) (9:11)
19/09 13:20ბრილი/კუიავიაკი - კურილი/სამეცი3:045:26 (15:10) (15:8) (15:8)
19/09 12:30ვერსპეხტი/ლუიკსი - დრესლერი/კატნერი0:320:45 (4:15) (6:15) (10:15)
19/09 10:50კოსიაკი/რუდოლი - ზილე/ბრეგისი3:045:21 (15:8) (15:8) (15:5)
imgპლაჟის ფრენბურთი, ევროპის ჩემპიონატი, ქალები. 22 წლამდე. I-IV პარტია 15 ქულა. V პარტია 7 ქულა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 10:50შალაევსკაია/შაკრეტოვ - მასეიდე/კიოლბერგი1:352:71 (28:26) (8:15) (7:15) (9:15)
20/09 10:50სვირიდოვა/სვირიდოვა - დუმბაუსკაიტე/პოვილია0:340:49 (14:16) (10:15) (16:18)
19/09 15:50სულიმა/უდოვენკო - მასეიდე/კიოლბერგი3:158:53 (17:15) (11:15) (15:12) (15:11)
19/09 15:00პლეშტჩნიგი/შუტცენხოფერი - დუმბაუსკაიტე/პოვილია1:356:63 (11:15) (12:15) (20:18) (13:15)
19/09 14:10აიხოლცერი/გერსონი - ცუკარელი/ფრასკა3:259:56 (15:11) (15:9) (12:15) (9:15) (8:6)
19/09 14:10ოლივოვა/ბენდიკოვა - შალაევსკაია/შაკრეტოვ1:350:55 (15:9) (14:16) (11:15) (10:15)
19/09 13:40ჯეტინი/ნეზირი - ლუნდველი/რადსტრომი0:345:51 (15:17) (15:17) (15:17)
19/09 13:20ბელენი/კრებსი - ტრიფუნოვიჩი/ალექსიჩი3:045:29 (15:7) (15:12) (15:10)
19/09 13:20ჯეტინი/ნეზირი - ლუნდველი/რადსტრომი0:345:51 (15:17) (15:17) (15:17)
19/09 12:40სულიმა/უდოვენკო - რუდიხი/მაკროგუზოვა0:328:45 (10:15) (13:15) (5:15)
19/09 11:40დოსტალოვა/კომარკოვა - სვირიდოვა/სვირიდოვა3:266:165 (18:16) (13:15) (15:13) (12:115) (8:6)
19/09 11:00პლეშტჩნიგი/შუტცენხოფერი - კოცელეკი/სტრაგი3:051:37 (15:11) (21:19) (15:7)
19/09 10:00გრუშინსკაია/ბარანი - ბაბენკო/მილესკაია1:355:59 (16:18) (15:11) (12:15) (12:15)
imgბალახის ჰოკეი, ჰოლანდია, ჩემპიონატი
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 22:30ბლუმენდალი - კამპონგი0:2
imgამერიკული ფეხბურთი, აშშ, NCAA
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 04:00სამხ. ფლორიდა - კონექტიკუტი17:14
19/09 03:30კანზას სტეიტი - ობერნი14:20
19/09 03:30ალაბამა სტ. - არკანზასი პბ.42:7
imgამერიკული ფეხბურთი, აშშ, NFL
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 04:25ატლანტა - ტამპა ბეი56:14
imgამერიკული ფეხბურთი, კანადა, СFL
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 06:00ბრიტ კოლუმბია - ტორონტო23:40
imgკრივი, ორთაბრძოლა, კაცები
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
20/09 03:00ნარვაესი ო.ა. - ორუკუტა ფ.12:0
imgდარტსი, ევროტური, 11 ლეგი. გერმანია
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
19/09 21:30ვოსი ჟ. - უინსტენლი დ.4:6
19/09 21:00ო კონორი უ. - სულიოვიჩი მ6:4
19/09 20:30გილდანგი ა. - ვან დე ბერგი დ.6:2
19/09 20:00დეივენბოდე დ. - არტური იუ.2:6
19/09 19:30დე ვრედე რ. - ხოპი მ.6:5
19/09 19:00პრაისი გ. - როიტი ბ.6:3
imgდღის სტატისტიკა, ევროპის ლიგა, დღის გოლების სტატისტიკა
თარიღი წყვილი შედეგი ანგარიში დეტალური
18/09 20:00მასპინძლები(ხუთშ) - სტუმრები(ხუთშ)50:19
 საიტის მომხმარებლები ვალდებულნი არიან დაიცვან თამაშის და www.crystalbet.com ის მოხმარების წესები, ვებ გვერდი გამოიყენონ მხოლოდ თამაშის და
გართობის მიზნით, ასევე კომპანია იტოვებს უფლებას , რომ საიტზე განთავსებული ნებისმიერი ინფორმაცია შეიძლება შეცვალოს წინასწარი გაფრთხილების გარეშე,
შპს ”სუპერბეთი 2014” ს კუთვნილ ვებ გვერდზე მომხმარებლების ნებისმიერი არა სანქცირებული ქმედების შემთხვევაში კომპანია გამოიყენებს კანონით განსაზღვრულ
უფლებას, რათა აღკვეთოს მსგავსი ქმედებები.
LICENSE#: 19-06-088 19-05-139
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი: