02.03.2014
12:45
ყველა ლიგა ჩემპიონთა ლიგაინგლისიგერმანიაიტალიაესპანეთისაფრანგეთიჰოლანდიაშოტლანდიაპორტუგალიაბელგიაშვედეთიშვეიცარიარუსეთითურქეთიავსტრიანორვეგიაჩეხეთიპოლონეთიდანიასლოვაკეთიბელარუსიუკრაინაუნგრეთილატვიასაბერძნეთიხორვატიაბულგარეთიირლანდიაჩრ. ირლანდიაუელსირუმინეთისერბეთიბოსნიაისრაელისლოვენიამოლდოვალიტვასომხეთიესტონეთიმონტენეგრომალტამაკედონიაბაჰრეინიკვიპროსიარგენტინაურუგვაიაშშმექსიკავენესუელაკოლუმბიაიაპონიასამხრეთ კორეაჩინეთიფილიპინებიალჟირიბრაზილიაავსტრალიასაუდის არაბეთიპერუპარაგვაიჩილებოლივიაკოსტა რიკაგვატემალაპანამაეკვადორიიორდანიაქუვეითისამხრეთ აფრიკაელ სალვადორიჰონდურასისინგაპურიჰონგ კონგიინდოეთიმაროკორუანდაეგვიპტევიეტნამიმალაიზია
ფეხბურთი, ჩემპიონთა ლიგა, ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:00
ვოლფსბურგი(ქალ)
0:2
პსჟ(ქალ)
ფეხბურთი, ინგლისი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
ჩელსი
1:0
მანჩესტერი
1:0+22
18.04 18:00
კრ. პალასი
0:2
ვესტ ბრომვიჩი
0:1+22
18.04 18:00
ევერტონი
1:0
ბარნლი
1:0+22
18.04 18:00
ლესტერი
2:0
სუონსი
1:0+22
18.04 18:00
სტოკი
2:1
საუთჰემპტონი
0:1+22
ფეხბურთი, ინგლისი, FA თასი. 1/2 ფინალი. ლონდონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:20
რედინგი
1:1
არსენალი
18.04 20:20
არსენალი
1:1
რედინგი
ფეხბურთი, ინგლისი, პრემიერ ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:30
სანდერლენდი(ქალ)
2:1
ბრისტოლი(ქალ)
ფეხბურთი, ინგლისი, სამხრეთ პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბეინბური
4:0
ჰისტონი
18.04 18:00
კემბრიჯ სიტი
1:0
ბიდეფორდი
18.04 18:00
ჩესამი
1:3
პოლე თაუნი
18.04 18:00
ჩირენჩესტერი
1:1
ჰუნგერფორდი
18.04 18:00
პაულტონ როვერსი
1:2
დორჩესტერი
18.04 18:00
რედიტჩი
1:0
ბიგლესვეიდ თაუნი
18.04 18:00
სლოუგი
1:1
ფრომე
18.04 18:00
ტრურო
3:1
არლესეი
18.04 18:00
ვეიმოუტი
0:1
კორბი
ფეხბურთი, ინგლისი, FA თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:20
რედინგი
1:1
არსენალი
ფეხბურთი, ინგლისი, ჩემპიონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბლექბერნი
3:3
ნოტინგემი
2:2+12
18.04 18:00
ბლექპული
0:1
ფულემი
0:1+12
18.04 18:00
ბორნმუთი
2:2
უენსდი
0:1+12
18.04 18:00
ბრენტფორდი
2:2
ბოლტონი
2:1+12
18.04 18:00
კარდიფი
0:0
მილუოლი
0:0+12
18.04 18:00
ჩარლტონი
2:1
ლიდსი
0:1+12
18.04 18:00
ჰადერსფილდი
4:4
დერბი
3:1+12
18.04 18:00
უოტფორდი
1:0
ბირმინგემი
0:0+12
18.04 18:00
უიგანი
2:1
ბრაიტონი
1:0+12
18.04 15:15
ვულვზი
1:1
იფსვიჩი
0:1+12
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბასინგსტოკი
0:0
ჰავანტი
18.04 18:00
ბას სიტი
0:2
სატონი
18.04 18:00
ბრომლეი
3:0
ვესტონი
18.04 18:00
კონკორდი
0:1
ჰეის იდინგი
18.04 18:00
ისტბოურნი
0:0
ფარნბორო
18.04 18:00
მაიდენჰედი
1:4
ვეალდსტონე
18.04 18:00
სტ. ოლბანსი
1:0
ებსფლიტი
18.04 18:00
სტორტფორდი
0:1
გოსპორტი
18.04 18:00
ვაითჰავკი
3:1
ჰემელი
ფეხბურთი, ინგლისი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბარნსლი
1:1
პიტერბრო
18.04 18:00
ბრისტოლი
0:0
ქოვენთრი
18.04 18:00
კოლჩესტერი
2:2
სკანთორპი
18.04 18:00
ქროული
2:0
ნოთსი
18.04 18:00
ქრიუ
1:1
უოლსოლი
18.04 18:00
დონკასტერი
0:0
ფლიტვუდი
18.04 18:00
ჯილინგემი
1:0
როჩდეილი
18.04 18:00
მკ დონსი
6:1
ლეიტონი
18.04 18:00
ოლდჰემი
0:0
ჩესტერფილდი
18.04 18:00
შეფილდ იუნ.
1:1
ბრედფორდი
18.04 18:00
სუინდონი
0:1
იოვილი
ფეხბურთი, ინგლისი, ისტმიან პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბილერიკაი
3:3
ტონბრიჯი
18.04 18:00
დულვიჩ ჰამლეტი
0:0
მეიდსტოუნი
18.04 18:00
ისტ ტუროკი
1:1
ენფილდი
18.04 18:00
ვიტჰემი
0:2
მეტროპოლიტანი
18.04 18:00
გრეისი
0:0
ჰენდონი
18.04 18:00
ჰემპტონი
1:0
ბარი თაუნი
18.04 18:00
ჰაროუ
2:0
კინგსტონიანი
18.04 18:00
ჰორნჩურჩი
1:1
პიცჰავენ ტელსკომბი
18.04 18:00
ლეისტონი
1:1
კანვეი
18.04 18:00
ლევესი
0:1
ლიტერჰედი
18.04 18:00
მარგატე
0:3
ვკდ ატლეტიკი
18.04 18:00
ვინგატე ფინჩლეი
4:1
ბოგნორი
ფეხბურთი, ინგლისი, ჩრდილოეთ პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბარველი
3:4
რამსბოტომი
18.04 18:00
ქურზონი
4:1
ჰალესოვენი
18.04 18:00
ილკესტონი
0:3
უორკინგტონი
18.04 18:00
მარინე
2:2
ბელპერი
18.04 18:00
მეიტლოკი
3:1
კინგს ლინი
18.04 18:00
რუსალი
2:1
ნანტვიჩი
18.04 18:00
სტოურბრიჯი
0:3
ბაქსტონი
18.04 18:00
ტრაფორდი
3:1
გრანტჰემი
18.04 18:00
უნ.ოფ მანჩესტერი
3:1
სტემფორდი
18.04 18:00
ვაიტბი
2:0
ეშტონი
18.04 18:00
ვიტონი
1:5
ბლიტი
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბაროუ
4:1
ტემუორტი
18.04 18:00
ბრედფორდ პარკი
0:1
უორჩესტერი
18.04 18:00
კოლვინ ბეი
0:1
ლოვესტოფტი
18.04 18:00
გაინსბორო
1:2
ოქსფორდ სიტი
18.04 18:00
გლოჩესტერი
2:1
სტოკპორტი
18.04 18:00
გუისლი
2:1
ჩორლი
18.04 18:00
ჰაროგეიტი
1:4
ფილდე
18.04 18:00
ჰედნესფორდი
1:2
სტელიბრიჯი
18.04 18:00
ჰაიდ იუნ.
1:2
ბრეკლეი
18.04 18:00
ლიმინგტონი
2:2
ფერიბი
18.04 18:00
სოლიჰალი
1:4
ბოსტონი
ფეხბურთი, ინგლისი, კონფერენსი. პრემიერი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ალდერშოტი
0:1
ჩესტერი
18.04 18:00
ალფრეტონი
2:2
ველინგი
18.04 18:00
ალტრინჰემი
1:2
ტელფორდი
18.04 18:00
დოვერ ატლეტიკი
1:1
როვერსი
18.04 18:00
გეიტსჰედი
2:4
ფორესტ გრინი
18.04 18:00
ჰალიფაქსი
0:2
ტორკი
18.04 18:00
კიდერმინსტერი
1:1
ბარნეტი
18.04 18:00
მაკლსფილდი
2:0
დარტფორდი
18.04 18:00
ნუნეტონი
1:1
უოკინგი
18.04 18:00
საუთპორტი
2:2
გრიმსბი
18.04 18:00
რექსჰემი
3:0
ბრეინთრი
18.04 15:15
ლინკოლნი
1:2
ისტლეი
ფეხბურთი, ინგლისი, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
აკრინგტონი
2:2
სტივენეიჯი
18.04 18:00
უიმბლდონი
0:0
უიკომბი
18.04 18:00
კემბრიჯი
3:1
მენსფილდი
18.04 18:00
კარლაისლი
2:0
პლიმუთი
18.04 18:00
ექსეტერი
0:1
საუთენდი
18.04 18:00
ლუთონი
3:0
ჰარლთპული
18.04 18:00
მორიკომბი
1:2
ბარტონი
18.04 18:00
ნიუპორტი
2:3
დაგენჰემი
18.04 18:00
ნორთჰემპტონი
2:0
ჩელტენჰემი
18.04 18:00
პორტსმუთი
0:1
ბერი
18.04 18:00
შრიუსბერი
1:0
იორკი
18.04 18:00
ტრანმერი
0:3
ოქსფორდი
ფეხბურთი, გერმანია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
აუგსბურგი
2:1
შტუტგარტი
1:1+15
18.04 17:30
ლევერკუზენი
4:0
ჰანოვერი
2:0+15
18.04 17:30
დორტმუნდი
3:0
პადერბორნი
0:0+15
18.04 17:30
ფრაიბურგი
2:3
მაინცი
0:2+15
18.04 17:30
ჰერტა
0:0
კიოლნი
0:0+15
18.04 17:30
ჰოფენჰაიმი
0:2
ბაიერნი
0:1+15
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ბაიერნი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
ბურგჰაუზენი
0:1
ინგოლშტადი(მ)
18.04 16:00
ჰეიმსტეტენი
0:0
აუგსბურგი(მ)
18.04 16:00
ნიურბერგი(მ)
2:0
სელიგენპორტენი
18.04 16:00
შალდინგი
1:0
ბამბერგი
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
ბოხუმი(მ)
4:0
კრაი
18.04 16:00
დიუსელდორფი(მ)
2:0
ვერლი
18.04 16:00
კიოლნი(მ)
0:1
როდინჰაუზენი
18.04 16:00
ესენი
2:1
ზიგენი
ფეხბურთი, გერმანია, III ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
არმინია
2:1
მიუნსტერი
18.04 16:00
ქემნიცი
2:1
ერფურტი
18.04 16:00
დუისბურგი
3:2
კოტბუსი
18.04 16:00
ფორტუნა კიოლნი
1:0
დრეზდენი
18.04 16:00
მაინცი(მ)
1:1
ვეენი
18.04 16:00
სონენჰოფი
2:1
რეგენსბურგი
18.04 16:00
კიკერსი
2:1
შტუტგარტი(მ)
18.04 16:00
ოსნაბრიუკი
1:1
დორტმუნდი(მ)
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. სამხრეთ-დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
ბაუნატალი
0:4
ვორმსი
18.04 16:00
ელვერსბერგი
0:0
ჰომბურგი
18.04 16:00
ნოტინგენი
1:0
პირმასენსი
18.04 16:00
საარბრიუკენი
1:2
ტრირი
18.04 16:00
ზვეიბრუკენი
1:2
ნეკარელზი
ფეხბურთი, გერმანია, II ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 15:00
აალენი
2:1
ბრაუნშვაიგი
0:0+15
18.04 15:00
მიუნხენ 1860
2:1
ბოხუმი
0:1+15
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
გოსლარი
3:1
ბრაუნშვაიგი(მ)
18.04 16:00
ლუბეკი
0:4
ბსვ რეჰდენი
ფეხბურთი, იტალია, სერია A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:45
იუვენტუსი
2:0
ლაციო
2:0+22
18.04 20:00
სამპდორია
0:0
ჩეზენა
0:0+22
ფეხბურთი, იტალია, სერია B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
ბოლონია
0:0
სპეცია
0:0+13
18.04 17:00
კარპი
3:0
ბრეშა
2:0+13
18.04 17:00
კროტონე
1:1
ლანჩანო
0:0+13
18.04 17:00
პესკარა
1:0
მოდენა
0:0+13
18.04 17:00
ტერნანა
0:0
პერუჯა
0:0+13
18.04 17:00
ტრაპანი
1:1
ბარი
0:0+13
ფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:00
ფერალპისალო
0:0
ალესანდრია
18.04 18:00
კრემონეზე
1:1
ლუმეცანე
18.04 17:00
ვენეცია
1:1
პავია
18.04 16:30
კომო
1:1
არეცო
ფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
აკილა
0:2
ფორლი
18.04 16:30
ლუკეზე
0:2
ანკონა
ფეხბურთი, იტალია, პრო ლიგა. ჯგუფი C
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:30
პაგანეზე
0:1
ავერსა
18.04 17:00
სტაბია
1:0
სალერნიტანა
18.04 17:00
მატერა
2:1
ბენევენტო
18.04 16:30
მესინა
1:1
ისჩია
ფეხბურთი, ესპანეთი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:59
ბილბაო
4:0
ხეტაფე
1:0+22
18.04 22:00
რეალი
3:1
მალაგა
1:0+22
18.04 20:00
დეპორტივო
1:2
ატლეტიკო
0:2+22
18.04 18:00
ბარსელონა
2:0
ვალენსია
1:0+22
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:30
ალბასეტე
3:1
უელვა
18.04 23:30
რასინგი
1:0
ლუგო
18.04 22:00
მირანდესი
2:1
ლას პალმასი
18.04 20:15
პონფერადინა
1:0
ოსასუნა
18.04 20:00
ხიხონი
1:0
ალავესი
18.04 18:00
ჟირონა
2:1
ლეგანესი
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B ჯგუფი1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:30
ატლ. ასტორგა
1:1
ხიხონი(ბ)
18.04 19:00
სელტა(ბ)
2:0
ვალიადოლიდი (ბ)
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B ჯგუფი2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
სოსიედადი(ბ)
1:1
ლეიოა
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B ჯგუფი3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
ჰურაკანი
1:1
ელჩე(ბ)
18.04 20:00
ესპანიოლი(ბ)
3:0
ბადალონა
18.04 18:30
სარაგოსა(ბ)
0:1
ჰოსპიტალეტი
ფეხბურთი, ესპანეთი, სეგუნდა B ჯგუფი4
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
კორდობა(ბ)
1:0
აროიო
18.04 20:00
ლუცენა
2:1
კადისი
18.04 20:00
სან როკე
2:3
მარბელა
ფეხბურთი, ესპანეთი, სუპერლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 13:45
ატლეტიკო(ქალ)
1:1
ვალენსია(ქალ)
ფეხბურთი, საფრანგეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
დიჟონი
1:1
ანჟერი
1:0+18
ფეხბურთი, საფრანგეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:00
ბასტია
1:2
რეიმსი
0:2+22
18.04 22:00
გენგამი
1:1
ევიან თონონი
1:0+22
18.04 22:00
ლორიენი
0:1
ტულუზა
0:1+22
18.04 22:00
მეცი
3:1
ლანსი
1:0+22
18.04 22:00
მონაკო
1:1
რენი
1:0+22
18.04 19:00
ნიცა
1:3
პსჟ
1:1+22
ფეხბურთი, ჰოლანდია, ერედივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:45
ტილბურგი
1:4
გრონინგენი
0:2+22
18.04 21:45
პსვ
4:1
ჰერენვენი
3:1+22
18.04 21:45
ვიტესი
3:0
დორდრეხტი
0:0+22
18.04 20:30
ალკმაარი
3:1
დენ ჰააგი
1:0+22
ფეხბურთი, ჰოლანდია, ერსტედივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:45
ემენი
2:2
აჰილესი
18.04 18:30
გრააფსხაპი
2:0
დენ ბოსხი
ფეხბურთი, შოტლანდია, თასი. 1/2 ფინალი. გლაზგო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 15:15
ჰიბერნიანი
0:1
ფალკირკი
ფეხბურთი, შოტლანდია, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ანანი
2:1
ისტ ფაიფი
18.04 18:00
არბროა
1:1
ქუინზ პარკი
18.04 18:00
კლაიდი
2:3
ალბიონი
18.04 18:00
ისტ სტირლინგი
0:4
ბერვიკი
18.04 18:00
მონტროუზი
2:1
ელგინი
ფეხბურთი, შოტლანდია, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ერდრი
2:0
ეირი
18.04 18:00
ბრეჩინი
3:0
დანფერმლაინი
18.04 18:00
პიტერჰედი
1:0
ფორფარი
18.04 18:00
სტირლინგი
0:2
მორტონი
18.04 18:00
სტრენრარი
3:2
სტენჰაუზმური
ფეხბურთი, შოტლანდია, ჩემპიონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ალოა
2:2
ქუინი
18.04 18:00
დამბარტონი
1:3
რეინჯერსი
18.04 18:00
ჰართსი
2:1
რეითი
ფეხბურთი, შოტლანდია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
აბერდინი
1:0
დანდი იუნ.
1:0+12
ფეხბურთი, პორტუგალია, პრიმეირა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
ბელენენსეში
0:2
ბენფიკა
0:1+24
18.04 21:00
პორტუ
1:0
აკადემიკა
1:0+24
ფეხბურთი, ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:00
მუსკრონი
1:5
ლოკერენი
0:1+21
18.04 22:00
ოსტენდე
2:0
ვესტერლო
2:0+21
18.04 22:00
ვარეგემი
2:2
ვაასლანდი
1:1+21
18.04 20:00
მეჰელენი
4:0
გენკი
2:0+21
ფეხბურთი, ბელგია, ბელგაკომ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:00
ვირტონი
2:1
ანტვერპენი
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ნორლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ანუნდსიო
1:2
ჰუდიკსვალსი
18.04 18:00
სოდერჰამნსი
4:1
მალმბერგეტი
18.04 17:00
ანგე
0:2
ტგ ფფ.
18.04 17:00
სკელეფტეა
2:0
ოსტერსუნდსი
18.04 15:30
ჰარნოსანდსი
3:2
ბოდენსი
18.04 14:00
ვალბო
1:1
სელანგერი
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ჩრდილო სვეალანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
სოლენტუნა
3:2
უპსალა
18.04 17:00
სანდვიკენი
2:1
უპსალა
18.04 17:00
სკილიებო
4:0
სტრომსბერგსი
18.04 16:30
ნორტალე
1:0
ენსკედე
18.04 16:00
ვასტერასი იკ
1:1
კვარნსვედენსი
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. დასავლეთ გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
ჰოგანასი
1:1
ტვაკერსი
18.04 16:00
ჰიფ აკადემია
0:3
იტერბი
18.04 16:00
კორტედალა
2:2
ლაჯე/ანგერედსი
18.04 16:00
ტენულტსი
2:0
ლინდომე
18.04 16:00
ტორსლანდა
2:1
დალსტორპსი
18.04 16:00
ვინბერგსი
3:0
იონსერედსი
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. სამხრეთ სვეალანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ასპუდენ ტელუსი
0:2
აფკ ლინკოპინგსი
18.04 17:00
კონია
1:2
ვიმერბი
18.04 17:00
ლინკოპინგ სიტი
0:1
სლეიპნერი
ფეხბურთი, შვედეთი, ალსვენსკა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
მალბაკენი(ქალ)
0:2
ესკილსტუნა(ქალ)
18.04 16:00
ვიტსიო(ქალ.)
0:0
იორებრო(ქალ)
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. სამხრეთ გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
ასარუმსი
2:2
ჰასლეჰოლმი
18.04 17:00
ჰასლეჰოლმსი
3:0
ოსტერლენი
18.04 16:00
კარლსკრონა
5:0
ნოსაბი იფ
18.04 16:00
კვარნბი
3:0
ბვ 90
18.04 16:00
ლინდსდალსი
0:0
პრესპა ბირლიკი
18.04 16:00
ტორნსი
5:0
მალმიო ფკ
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ჩრდილო გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
იფკ სკოვდე
2:2
სტენუნგსუნდსი
18.04 18:00
კარლსტადი
2:0
სკ ვანერსბორგსი
18.04 18:00
ლიდკოპინგსი ფკ
1:4
გაუტიოდი
18.04 18:00
ნორდვარმლანდი
1:3
ტროლჰატანი
18.04 18:00
რინინგი
2:6
გრებესტადსი
ფეხბურთი, შვედეთი, ალსვენსკა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
გეფლე
0:0
ჰალმშტადი
0:0+13
ფეხბურთი, შვედეთი, სუპერეტა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ფრეი
0:0
სირიუსი
18.04 18:00
უტსიკტენსი
0:1
ასირისკა
ფეხბურთი, შვედეთი, I დივიზიონი. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
ლულეა
3:0
კარლსტად იუნ
ფეხბურთი, შვედეთი, I დივიზიონი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ჰალმია
3:1
ნორბი
18.04 18:00
იოსტერი
1:3
ტრელებორგი
18.04 17:00
ქვიდინგი
0:0
ლანდსკრონა
ფეხბურთი, შვეიცარია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:00
ციურიხი
1:2
სტ. გალენი
1:0+15
18.04 19:45
სიონი
0:1
ბაზელი
0:1+15
ფეხბურთი, შვეიცარია, ჩელენჯ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:45
ლოზანა
2:2
ბიელ ბიენე
18.04 19:45
ვილი
2:5
ლუგანო
ფეხბურთი, რუსეთი, FNL
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 11:00
ლუჩ ენერგია
2:1
ვოლგარი
ფეხბურთი, რუსეთი, სუპერლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:00
ზვეზდა-2005(ქალ.)
1:0
ზორკი(ქალ.)
18.04 15:00
როსიანკა(ქალ.)
1:1
რიაზანი(ქალ)
ფეხბურთი, რუსეთი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:00
რუბინი
2:1
ურალი
1:0+15
18.04 17:00
მორდოვია
1:3
სპარტაკი მ.
0:0+15
18.04 14:00
უფა
1:0
ლოკომოტივი მ
0:0+15
ფეხბურთი, რუსეთი, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
ყუბანი(21)
1:0
ზენიტი(21)
18.04 14:00
ტერეკი(21)
0:2
დინამო მ(21)
18.04 13:00
ცსკა(21)
0:0
კრასნოდარი(21)
ფეხბურთი, რუსეთი, II დივიზიონი. ურალ პოვოლჟიე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:00
სიზრანი
3:0
დინამო კიროვი
18.04 16:00
ჩელიაბინსკი
2:1
ლადა ტოლიატი
18.04 15:00
ნეფტეხიმიკი
1:1
კამაზი
ფეხბურთი, თურქეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:00
კასიმპასა
1:5
ბეშიქთაში
1:2+18
18.04 17:00
კარაბუკსფორი
2:1
გენჩლერი
1:1+18
ფეხბურთი, თურქეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:30
ანტალია
1:0
გირესუნსფორი
18.04 15:00
ელაზიგსპორი
2:1
დენიზლი
ფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბიზაუ
3:2
კუფშტეინი
18.04 18:00
ნეუმარკტი
3:2
ფკ ჰოჩსტი
18.04 18:00
შვაზი
0:0
სალფელდენი
18.04 17:30
ეუგენდორფი
2:2
იოჰანი
18.04 17:30
ვატენსი
1:1
ა. ზალცბურგი
18.04 17:00
ინსბრუკი(მ)
3:1
სეკირჩენი
18.04 16:00
ჰარდი
1:1
კიტზბუჰელი
ფეხბურთი, ავსტრია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
ადმირა
2:2
ალტახი
0:1+13
18.04 20:30
ზალცბურგი
6:0
მაგნა ნოიშტადი
2:0+13
18.04 20:30
შტურმი
2:1
გროდიგი
1:1+13
18.04 18:00
რიდი
0:1
რაპიდი
0:1+13
ფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:00
რიტზინგი
4:1
ნეუბერგი
18.04 17:00
სტ. პოლტენი(მ)
1:0
ავსტრია (მ)
ფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. ცენტრი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
ლაფნიტსი
5:0
ალერჰეილიგენი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ჰარშტადი
0:0
ჰოლმენი
18.04 18:00
კ. ოსლო
3:0
კიელსასი
18.04 18:00
ტრომსდალენი
1:0
ფინსნესი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ფრამი
0:1
მოსი
18.04 18:00
ლორენსკოგი
0:0
ჰალდენი
18.04 18:00
ორნი
3:0
გიოვიკ ლინი
18.04 18:00
რაუფოსი
5:0
ნიბერგსუნდი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
არენდალი
1:1
ულ/კისა
18.04 18:00
ფლეკეროი
2:0
ვარდ-ჰაუგესუნდი
18.04 18:00
ფიულინგსდალენი
0:1
ეგერსუნდი
18.04 17:00
დონნი
2:1
ოდდა
18.04 15:00
ვიდარი
4:0
ეიდსვოლდი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 4
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ელვერუმი
0:0
სტრინდჰეიმი
18.04 18:00
ტრაეფი
0:2
კონგსვინგერი
18.04 16:00
როდე
1:1
ჰამკამი
18.04 16:00
სტორდალს ბლინკი
3:4
ფორდე
ფეხბურთი, ნორვეგია, ტიპელიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:00
რუსენბორგი
1:1
სტრომგედსეტი
1:0+13
18.04 17:30
მიონდალენი
1:1
სტარტი
0:0+13
ფეხბურთი, ჩეხეთი, CFL
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 12:15
ბოჰემიანსი პრ.
3:1
ლოუნოვიცე
18.04 12:15
ხომუტოვი
0:0
უნიონი 2013
18.04 12:15
პისეკი
1:0
მეტეორი პრაღა
ფეხბურთი, ჩეხეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:00
ზლინი
1:2
ზნოიმო
18.04 19:00
ტაბორსკო
3:1
უსტი
18.04 19:00
ვლასიმი
1:1
სიგმა
18.04 12:15
პარდუბიცე
0:0
ოპავა
ფეხბურთი, ჩეხეთი, სინოტ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:15
ლიბერეცი
2:1
სპარტა პრ.
1:1+19
18.04 19:00
ბუდეოვიცე
2:3
ბოჰემიანსი 1905
1:0+19
18.04 19:00
დუკლა პრ.
1:0
იაბლონეცი
1:0+19
18.04 19:00
ოსტრავა
0:2
სლოვაცკო
0:1+19
18.04 19:00
სლავია
1:2
იგლავა
0:0+19
ფეხბურთი, პოლონეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
სუვალკი
2:1
ნოვი სონჩი
18.04 19:45
ზაგლებე
1:0
ოლ. გრუდზიადზი
18.04 18:00
პლოცკი
1:0
ტიხი 71
18.04 18:00
ფლოტა
2:0
ვიძევი
18.04 16:00
ბიტოვი
3:2
ზაბკი
ფეხბურთი, პოლონეთი, ექსტრაკლასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:30
კრაკოვია
0:1
პოგონი
0:1+16
18.04 20:00
იაგელონია
2:1
პიასტი
2:0+16
18.04 17:30
სლასკი
3:0
ლეხია გდანსკი
1:0+16
ფეხბურთი, პოლონეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
პრუჟკოვი
2:0
ვალბრზუჩი
18.04 21:00
რიბნიკი
2:0
კლუჩზბორკი
18.04 18:00
ლიმანოვია
0:1
ლეგიონოვო
18.04 18:00
რაკოვი
2:1
სტალ მელეცი
18.04 18:00
ს. ვოლა
2:4
ვისლა პულავი
18.04 17:30
პუშჩზა
0:1
როზვოი კატოვიცე
18.04 17:00
ბლეკიტნი სტარგარდი
1:0
ბრზესკო
18.04 14:00
სიარკა
1:2
სოსნოვეცი
ფეხბურთი, დანია, II დივიზიონი აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
რიშოი
0:2
ამაგერი
18.04 15:00
ბ 1908
0:0
ავარტა
18.04 15:00
ჰელერუპი
1:2
ბ 93
18.04 15:00
ჰერლევი
0:1
ავედორე
18.04 15:00
სვებოლე
0:3
გენფოფტე-ვანგედე
ფეხბურთი, დანია, II დივიზიონი. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
ნაესბი
1:1
ვარდე
18.04 17:00
ოდერი
1:1
სვენდბორგი
18.04 16:00
ბრაბრანდი
1:1
სუდვესტი
18.04 15:00
ჯამერბურგტი
1:3
მიდელფარტი
18.04 15:00
სკოვბაკენი
2:2
კოლდინგი იფ
ფეხბურთი, დანია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
ვესტსეილანდი
2:1
ოლბორგი
0:1+19
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, ფორტუნა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
სტრედა
1:1
კოშიცე
18.04 21:00
სლოვანი ბრ.
1:0
რუჟენბეროკი
18.04 21:00
მორავიცე
3:2
სენიცა
18.04 18:30
პოდბრეზოვა
1:1
ბანსკა ბისტრიცა
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, II ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:30
ტრნავა(ბ)
1:3
პოჰრონიე
ფეხბურთი, ბელარუსი, უმაღლესი ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
გომელი
0:0
ნემანი
18.04 17:00
ნაფტანი
0:0
მიკაშევიჩი
ფეხბურთი, უკრაინა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
ზორია
1:4
შახტარი
18.04 18:00
ილიჩოვეცი
1:1
მეტალურგი დ.
18.04 15:00
მეტალისტი ხ.
0:0
კარპატი
ფეხბურთი, უკრაინა, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:00
ჩერნომორეცი(ახალ)
1:2
ჰოვერლა-ზაკარპატიე(ახალ)
18.04 16:00
ვორსკლა(ახალ)
0:0
მეტალურგი ზაპ(ახალ)
18.04 15:00
ოლ. დონეცკი(ახალ)
0:4
დნიპრო(ახ.)
18.04 13:00
ვოლინი(ახალ)
1:2
დინამო კ(ახალ)
ფეხბურთი, უნგრეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
გიურმოტი
1:0
სოროკსარი
18.04 21:00
მეზოკოვეს ზორი
4:1
ცეგლედი
18.04 20:00
ვაშაში
2:1
სზეგედი
ფეხბურთი, უნგრეთი, NB I
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
დებრეცენი
2:0
პაკსი
18.04 20:30
დუნაუივაროში
2:3
პუშკაშ აკადემია
18.04 20:30
პეჩი
2:1
ჰონვედი
18.04 18:00
ჰალადაში
0:3
ფერენცვაროში
18.04 16:00
მტკ
2:1
გიორ ეტო
ფეხბურთი, ლატვია, ვირსლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:00
სკონტო
5:0
გულბენე
18.04 17:00
ბფც დაუგავპილსი
1:1
ვენტსპილსი
ფეხბურთი, საბერძნეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 12:30
ქსანთი(20)
5:0
ერგოტელისი(20)
ფეხბურთი, საბერძნეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:30
კერკირა
0:1
პაოკი
18.04 18:15
ქსანთი
0:1
ერგოტელისი
18.04 16:00
პანაიტოლიკოსი
2:0
კალონი
ფეხბურთი, ხორვატია, II ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:30
ციბალია
2:2
იმოტსკი
18.04 18:30
სეგესტა
1:1
ბისტრა
18.04 18:30
სესვეტა
2:1
რუდესი
ფეხბურთი, ხორვატია, I ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
ისტრა
1:1
სპლიტი
18.04 19:00
ჰაიდუკი სპლიტი
1:2
რიეკა
ფეხბურთი, ბულგარეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბოტევი პლოვდივი
1:1
ბეროე
ფეხბურთი, ირლანდია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:45
კობ რამბლერსი
1:0
შელბურნი
18.04 22:00
უექსფორდი
0:1
ფინ ჰარპსი
ფეხბურთი, ჩრ. ირლანდია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
კლიფტონვილი
2:2
ლინფილდი
18.04 18:00
კრუსადერსი
2:0
გლენტორანი
18.04 18:00
გლენავონი
3:2
პორტადაუნი
18.04 18:00
ბალიმენა
2:1
ბალინამალარდი
18.04 18:00
კოლერაინე
2:1
ვარენპოინტი
18.04 18:00
დანგანონი
1:1
ინსტიტუტე
ფეხბურთი, უელსი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:30
ეირბუსი(ნ.მ)
1:0
ტნს
18.04 17:30
ნიუ თაუნი
1:3
პორტ ტალბოტი
18.04 17:30
კონაჰი
2:1
კარმარტენი
18.04 17:30
რილი
2:1
დრუიდსი
ფეხბურთი, რუმინეთი, II დივიზიონი. სერია 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 12:00
ბერცენი
1:0
ბალოტესტი
18.04 12:00
დოროჰოი
5:1
კონსტანტა
18.04 12:00
აკადემიკა არჯესი
6:0
რაპიდი სუცეავა
18.04 12:00
ბრაილა
0:1
ბაკაუ
18.04 12:00
ვოლუნტარი
5:2
გლორია ბუზაუ
ფეხბურთი, რუმინეთი, II დივიზიონი. სერია 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 12:00
კარანსებესი
1:2
ბიჰორი
18.04 12:00
ტიმიშოარა
1:0
ტარლუნგენი
18.04 12:00
სატუ მარე
2:4
მიოვენი
ფეხბურთი, რუმინეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:30
გაზ მეთანი
0:0
პეტროლული
18.04 19:00
კონსტანტა
2:0
ასტრა ჯურჯუ
18.04 16:30
ბოტოსანი
2:0
ჩაჰლაული
ფეხბურთი, სერბეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
ბორაცი
3:1
იაგოდინა
18.04 20:30
ჩუკარიჩკი
1:1
რადნიჩკი ნისი
18.04 18:00
დონი სრემი
4:0
ოფკ ბელგრადი
18.04 18:00
ვოზდოვაცი
0:1
ცრვენა ზვეზდა
18.04 18:00
ნაპრედაკი
0:0
სპ. სუბოტიცა
18.04 18:00
ნოვი პაზარი
0:1
ვოივოდინა
18.04 18:00
რად ბელგრადი
1:0
რადნიჩკი
ფეხბურთი, ბოსნია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:30
ბ. ბანია ლუკა
2:0
სლავიჯა
18.04 18:30
გრადაჩაცი
2:3
ზრინსკი
18.04 18:30
მლად. ობრასკა
0:0
ოლიმპიკ სარაევო
18.04 18:30
სლობოდა
1:1
რადნიკი
18.04 18:30
ველეჟ მოსტარი
1:0
შიროკი
18.04 18:30
დრინა ზვორნიკი
3:0
ტრავნიკი
18.04 18:00
ნკ ვიტეზი
1:4
ჟელეზნიჩარი
ფეხბურთი, ისრაელი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:00
ნეტანია
0:0
აშდოდი მს
18.04 20:00
ბნეი სახნინი
1:1
ჰაპოელი რაანანა
18.04 19:00
ჰაპოელი აკო
1:0
ჰაპოელი ჰაიფა
18.04 18:20
ჰაპოელი თ-ავ.
1:2
ჰაპოელი პ-ტ.
ფეხბურთი, სლოვენია, პროვა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:05
ველენიე
2:0
მარიბორი
18.04 22:00
კოპერი
2:0
რადომლე
18.04 22:00
ზავრჩი
1:2
ცელიე
18.04 18:00
დომჟალე
3:1
გორიცა
ფეხბურთი, მოლდოვა, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
დინამო-აუტო
4:1
სეადირ ლუნგა
ფეხბურთი, ლიტვა, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 14:00
ნევეჟისი
1:1
იონავა
ფეხბურთი, ლიტვა, A ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ტრაკაი
2:1
ჟალგირისი
18.04 16:00
სპირის კაუნასი
2:1
უტენისი
ფეხბურთი, სომხეთი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 14:40
მიკა
1:1
განძასარი
ფეხბურთი, ესტონეთი, მეისტრილიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:45
პაიდე
2:3
ტამეკა ტარტუ
18.04 17:30
ლევადია
0:2
ნომე კალჟუ
18.04 15:00
ფლორა
3:1
ლინამესკონდი
18.04 15:00
ტულევიკი
1:1
ტრანს ნარვა
ფეხბურთი, მონტენეგრო, პრვა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
ბოკელი
1:2
ზეტა
18.04 18:00
გრბალი
3:1
მლად. პოდგორიცა
18.04 18:00
ლოვჩენი
0:0
ბუდუჩნოსტი
18.04 18:00
პეტროვაცი
1:3
რუდარი
18.04 18:00
სუტიესკა
3:1
ბერენე
ფეხბურთი, მალტა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:00
ტარქსიენი
2:1
მოსტა
18.04 18:00
ფლორიანა
1:3
ჰიბერნიანსი
ფეხბურთი, მაკედონია, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:00
პელისტერი
3:1
ტეტეკსი
18.04 18:00
რაბოტნიჩკი
1:0
სკენდიჟა
ფეხბურთი, ბაჰრეინი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 18:35
მანამა
0:4
ალ შაბაბი
ფეხბურთი, კვიპროსი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
ანორთოსისი
3:0
აეკ ლარნაკა
18.04 17:00
ომონია
1:0
აპოლონ ლიმასოლი
ფეხბურთი, არგენტინა, ტორნეო ფედერალი ა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 04:00
დეპორტივო მაიპუ
0:1
ტალერს კორდობა
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა C. მეტროპოლიტანა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:30
ჯენერალ ლამადრიდი
0:0
დეფ. უნიდოსი
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. მეტროპოლიტანა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 01:05
ატლეტიკო ატლანტა
2:0
დეპ. რიესტრა
18.04 22:30
ბრაუნი
2:1
ურკისა
18.04 22:30
კომუნიკაცია
0:2
აკასუსო
18.04 20:00
სპ. იტალიანო
0:1
ვილა სან კარლოსი
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 04:00
ბელგრანო
1:0
კრუცერო დელ ნორტი
1:0+21
19.04 03:30
ველესი
0:1
გიმნასია ლპ
0:0+21
19.04 03:15
ინდეპენდიენტე
0:0
არგენტინოსი
0:0+21
19.04 01:30
დეფენსა
0:1
ტემპერლეი
0:0+21
19.04 01:10
ჰურაკანი
1:2
ტიგრე
0:1+21
18.04 23:10
სარმიენტო
2:0
არსენალი ს.
1:0+21
18.04 04:10
ესტუდიანტესი
1:1
როსარიო
0:0+21
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. ნაციონალი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 01:30
ატლ. პარანა
0:1
სანტამარინა
19.04 01:30
ცენტრალ კორდობა
2:0
ოლ ბოისი
18.04 23:59
უნ მარ დელ პლატა
4:0
სპორტივო ბელგრანო
18.04 23:15
ფერო კარილი
0:1
პატრონატო
18.04 22:30
ვილა დალმინე
2:2
ხუვენტუდ უნიდა
ფეხბურთი, ურუგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:30
რასინგი(ურ)
2:4
ნაციონალი
18.04 22:30
რამპლა
1:0
რენტისტასი
18.04 22:30
სუდ ამერიკა
0:0
დეფენსორი
ფეხბურთი, აშშ, ჩრდ. ამერიკის საფეხბურთო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:00
ოტავა ფარი
1:0
მინესოტა
ფეხბურთი, აშშ, MLS-მაჟორ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 06:30
ლოს ანჯელესი
2:1
კანზას სიტი
1:1+12
19.04 05:30
სოლტ ლეიკი
0:1
ვანკუვერი
0:0+12
19.04 05:00
კოლორადო
1:3
სიეტლი
1:2+12
19.04 04:30
დალასი
3:2
ტორონტო
3:0+12
19.04 03:30
კოლუმბუსი
3:0
ორლანდო სიტი
1:0+12
19.04 03:00
ვაშინგტონი
1:1
ჰიუსტონი
1:0+12
18.04 03:00
ნიუ იორკი რ.ბ
2:0
სან ხოსე
2:0+12
ფეხბურთი, მექსიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 05:06
ლეონი
1:1
ტოლუკა
0:0+21
19.04 04:00
ტიგრესი
3:0
მონტერეი
0:0+21
19.04 02:00
კლუბ ამერიკა
0:4
კერეტარო
0:2+21
19.04 02:00
პუებლა
0:1
ატლასი
0:1+21
18.04 06:30
ტიჟუანა
1:1
გვადალახარა
1:0+21
18.04 05:30
ჩიპასი
1:1
ვერაკრუზი
0:1+21
18.04 04:30
მორელია
2:0
კრუზ ასული
1:0+21
ფეხბურთი, მექსიკა, ლიგა დე ასკენსო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 04:00
მერიდა
1:3
ნეკაქსა
ფეხბურთი, ვენესუელა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 01:30
კარაბობო
0:1
მინეროსი
19.04 01:30
ლა გუაირა
1:2
დეპ. ტაჩირა
19.04 00:30
ტრუხილანოსი
1:0
დეპ. ანზოატეგუი
ფეხბურთი, კოლუმბია, პოსტობონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 05:00
ატლ. ნასიონალი
2:2
ჟუნიორი
19.04 03:00
უნ. აუტონომა
1:1
ინდეპედიენტე მ.
19.04 01:00
პეტროლერა
1:2
ენვიგადო
18.04 23:00
ლა ექუიდადი
1:2
ჰუილა
ფეხბურთი, იაპონია, L1 ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 08:00
კობე ლეონესა(ქალ)
2:0
კუნოიჩი(ქალ)
18.04 07:00
ჯეფ იუნ.(ქალ)
2:0
სპერანსა(ქალ)
ფეხბურთი, იაპონია, J2 ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 11:00
ს. ოსაკა
1:2
სპა კუსაცუ
19.04 11:00
ეჰიმე
1:0
ჩიბა
19.04 11:00
ოიტა
0:3
ომია
19.04 10:00
კიტაკიუშუ
0:1
ფუკუოკა
19.04 09:00
ტოკუშიმა
1:0
კიოტო
19.04 09:00
იოკოჰამა
2:2
ვარენ ნაგასაკი
19.04 08:00
გიფუ
0:1
ტოჩიგი
19.04 08:00
ივატა
2:0
ტოკიო ვერდი
19.04 08:00
კანაზავა
1:0
კამატამარე
19.04 08:00
ოკაიამა
3:0
კუმამოტო
19.04 08:00
საპორო
1:0
მიტო
ფეხბურთი, იაპონია, J ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 14:00
ნაგოია
3:1
შიმიცუ
2:0+12
18.04 13:30
შონანი ბ.
0:2
გამბა
0:1+12
18.04 12:00
ურავა
2:1
მარინოსი
2:1+12
18.04 11:00
ტოკიო
1:2
ჰიროსიმა
1:1+12
18.04 09:00
ნიიგატა
2:2
კობე
2:1+12
18.04 09:00
კოფუ
0:3
საგან ტოსუ
0:2+12
18.04 09:00
იამაგატა
0:0
იამაგა
0:0+12
18.04 09:00
სენდაი ვ.
2:3
კავასაკი
1:0+12
ფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, K ლიგა. ჩელენჯი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 11:00
გეონგნამი
1:2
სუვონ სიტი
19.04 09:00
ჩონჟუ ჰუმელი
1:1
ანიანგი
18.04 11:00
ბუჩონი 1995
3:1
სანჟუ სანგმუ
18.04 09:00
ანსან პოლისი
2:2
სეული ე.
ფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, K ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 11:00
ბუსანი
0:2
ჯეონამი
19.04 11:00
დაეჟუნი
0:2
პოჰანგი
19.04 09:00
ინჩეონ იუნ.
1:1
ულსან ჰორანგი
18.04 11:00
გვანჟოუ
0:0
სეონგნამი
18.04 10:00
სუვონი
5:1
სეული
18.04 09:00
ჩონბუკი
1:0
ჟეჟუ იუნ.
ფეხბურთი, ჩინეთი, ჯია ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 11:00
ხებეი
1:0
ნეი მონგოლი
19.04 10:30
ბეიჟინგ ტექნ.
2:4
იანბიანი
18.04 15:30
შენჟენი
1:1
ჰარბინ იტენგი
18.04 11:00
გუიჟოუ ჟიჩენგი
-
ქინგადაო ჰაინიუ (გადაიდო)
ფეხბურთი, ჩინეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 15:45
იანგსუ საინტი
2:1
ლიაონინგი
18.04 15:30
გვანჯოუ რფ
0:0
შიაჟუანგი
18.04 11:30
შანხაი შენსინი
1:4
ჩანგჩუნი
ფეხბურთი, ფილიპინები, UFL ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:15
გლობალი
2:0
სერესი
18.04 13:15
სტალიონი
2:1
გრინ არჩერსი
18.04 10:15
სოკერო
1:3
მანილა ჯიპნი
ფეხბურთი, ალჟირი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:00
ასმ ორანი
3:2
არბა
ფეხბურთი, ბრაზილია, კარიოკა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 01:30
ბოტაფოგო
2:1
ფლუმინენსე
ფეხბურთი, ბრაზილია, კეარენსე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 01:15
სეარა
3:0
ჯუაზეირუ
ფეხბურთი, ბრაზილია, გოიანო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:00
ტრინდეიდი
0:1
აპარეციდენსე
ფეხბურთი, ბრაზილია, პარანაენსე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 01:30
ატლეტიკო პრ.
1:3
რიო ბრანკო
ფეხბურთი, ბრაზილია, კატარინენსე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:00
მეტროპოლიტანო
0:0
ჟოინვილი
ფეხბურთი, ბრაზილია, კოპა ვერდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:00
რემო
2:0
პაისანდუ
ფეხბურთი, ბრაზილია, გაუჩო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:00
გრემიო
2:1
ჟუვენტუდე
ფეხბურთი, ავსტრალია, NSW პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 10:15
აპია ტიგრესი
2:1
საზერლენდ შარკსი
19.04 09:00
მანლი იუნ.
0:2
სიდნეი ოლიმპიკი
19.04 09:00
პარამატა ილსი
0:0
კოასტ ვულვზი
19.04 09:00
როკდალე
1:1
ბლეკტაუნ სიტი
19.04 08:00
უაიტ იგლზი
1:3
სიდნეი იუნ.
18.04 13:30
მარკონი სტალიონსი
0:3
სპარტანსი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Western პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 15:00
პერტი სკ
2:3
ბაისვატერი
18.04 13:00
არმადალე.
2:3
კოკბურნ სიტი
18.04 11:00
ინგლევუდ იუ.
1:1
ბალკატა
18.04 11:00
სტირლინგ ლიონსი
0:1
ფლორიტ ათენა
ფეხბურთი, ავსტრალია, APL პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 13:30
პარა
2:4
პორტ ადელაიდე
18.04 13:30
უაიტ სიტი
1:2
ადელაიდა კომეტსი
18.04 09:30
ადელაიდა სიტი
4:0
კამპბელტოვნი
18.04 09:30
ადელაიდა რაიდე
1:3
ვესტ ტორენსი
18.04 09:30
ბლუ იგლზი
1:0
მეტროსტარსი
18.04 09:30
სამხ. ადელაიდა
0:0
კროიდინ კინგსი
18.04 09:30
დას. ადელაიდა
7:1
მოდბურ ჯეტსი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Queensland
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 10:30
ბრისბენ სტრიკერსი
1:1
მორეტონ ბაი
19.04 10:15
სანშაინ კოასტი
3:1
პალმ ბეაჩი
19.04 08:00
ბრისბეინი(21)
4:2
ფ.ნ.ქ. ჰეატი
18.04 13:00
ნორთ ქუენსლანდი
6:0
შვქ სანდერი
18.04 13:00
ვესტერნ პრიდე
2:1
რედლანდსი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Capital Territory
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 09:00
კანბერა ფკ
3:2
ბელკონენ იუნ.
19.04 09:00
გუნგაჰლინი
1:1
კანბერა ოლიმპიკი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Victorian პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 13:00
ჰუმე სიტი
0:1
მელბურნ ს.
18.04 09:00
ავონდალე ჰეიგ.
3:2
დანდენონგ ტუნდერი
18.04 09:00
ნორთკოტე სიტი
2:0
ჩრ. გილონგი
ფეხბურთი, ავსტრალია, A ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 11:00
პერტი გლორი
3:1
მელბურნ სიტი
18.04 13:30
ბრისბეინ როარი
0:1
მელბურნი ვ.
18.04 11:00
ვანდერერსი
2:1
ადელაიდა იუ.
ფეხბურთი, საუდის არაბეთი, პროფესიონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:45
ალ ჰალიჯი
3:0
ალ რაედი
ფეხბურთი, პერუ, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:59
დეპ. სან მარტინი
3:3
ალიანსა ლიმა
ფეხბურთი, პარაგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 04:10
სპ. ლუქუენო
3:0
ლიბერტადი
19.04 02:00
სოლ დე ამერიკა
1:2
სერო პორტენო
ფეხბურთი, ჩილე, პრიმერა B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 03:00
სან ფელიპე
3:1
კოპიაპო
18.04 23:30
კოქუიმბო
3:1
მაგალიანესი
18.04 22:30
დეპ. ტემუკო
1:1
შვაგერი
18.04 19:00
ევერტონი
0:0
კურიკო უნიდო
ფეხბურთი, ჩილე, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 03:30
ნუბლენსე
1:1
ს. უონდერერსი
19.04 01:00
უნ ესპანოლა
0:1
ჰუაჩიპატო
18.04 23:00
კობრელოა
3:1
ანტოფაგასტა
18.04 19:00
კოლო კოლო
0:3
უნ კათოლიკა
18.04 03:00
ო ჰიგინსი
2:0
კობრესალი
ფეხბურთი, ბოლივია, კლაუსურა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 23:00
სპორტ ბოიზი
1:2
რეალ პოტოსი
18.04 04:30
ბლუმინგი
3:0
პეტროლერო იაკუბა
ფეხბურთი, კოსტა რიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 01:00
დეპ. ბელენი
2:4
სანტოსი დგ
ფეხბურთი, გვატემალა, ლიგა ნასიონალი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 06:00
პეტაპა
2:1
ჰალკონესი
19.04 06:00
ჰელაჯუ
1:1
მუნიციპალი
19.04 04:00
სუჩიტეპეკესი
4:0
გუასტატოია
19.04 02:00
კომუნიკაცია
4:0
კოატეპექუ
ფეხბურთი, პანამა, LPF ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 03:00
ალიანზა
1:3
ტაურო
19.04 03:00
პლაზა ამადორი
1:1
ჩორილო
19.04 03:00
სან ფრანცისკო
2:2
არაბე უნიდო
ფეხბურთი, ეკვადორი, სერია A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 02:00
ინდ. დელ ვალე
2:2
დეპ. კუენსა
19.04 01:30
ელ ნასიონალი
1:2
მუშუკ რუნა
18.04 22:00
აუკასი
2:3
დეპ. ქუიტო
18.04 04:30
ლდუ ლოჟა
0:0
ლდუ ქუიტო
18.04 04:05
ბარსელონა სც
2:0
უნ კათოლიკა
ფეხბურთი, იორდანია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 20:00
მანშეიატი
0:1
ალ აჰლი
18.04 18:00
ალ ჰუსეინი
1:1
იტიჰად ალ რამტა
18.04 18:00
რასი
0:1
ალ ჯაზირა ამანი
ფეხბურთი, ქუვეითი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:50
ალ არაბი
2:0
ალ სულაიბიხატი
18.04 19:50
ალ სალმია
3:0
ალ ნასერი
ფეხბურთი, სამხრეთ აფრიკა, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:00
მალუტი ფეტ კ.
2:5
გოლდენ ეროუზი
18.04 17:00
როიალ იგლზი
0:0
აფრიკან უორიორსი
18.04 17:00
ვასკო
1:1
იომო კოსმოსი
18.04 16:00
სანტოსი
1:2
ვიტბანკი
18.04 16:00
აილენდსი
2:1
ლეოპარდსი
ფეხბურთი, სამხრეთ აფრიკა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 22:15
ბიდვესტ უიტსი
0:0
ჩიპა იუნ.
18.04 22:15
სუპერსპორტი
1:1
მოროკა ს.
18.04 17:00
პოლკვეინი
2:3
ფრი სტეიტ სტარსი
ფეხბურთი, ელ სალვადორი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 05:00
აკილა
1:2
სანტა ტეკლა
19.04 04:30
ფასი ცდ
2:0
ატლ. მარტე
ფეხბურთი, ჰონდურასი, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 05:00
რეალ ესპანა
1:2
მოტაგუა
ფეხბურთი, სინგაპური, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 15:30
ჰოუგანგ იუნ.
0:1
ბალესტიერი
ფეხბურთი, ჰონგ კონგი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
19.04 10:30
იოკოჰამა ჰონ კონგი
1:4
ისტერნი აა
18.04 13:30
ჰონ კონგ რეინჯერსი
1:4
პეგასუსი
18.04 10:30
ვონგ ტაი სინი
1:3
ვოფუ ტაი პო
ფეხბურთი, ინდოეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:30
დემპო
1:2
პუნე
18.04 17:30
როიალ ვაჰინგდოჰი
3:2
მოჰუნ ბაგანი
18.04 15:00
ისტ ბენგალი
1:1
მუმბაი
ფეხბურთი, მაროკო, ბოტოლა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 21:30
ბერკანე
0:0
იტიჰად ხემისეტი
18.04 19:30
ვიდად კასაბლანკა
2:0
ფარ რაბატი
18.04 19:00
ოლ. ხურიგბა
2:1
ჰასანია აგადირი
ფეხბურთი, რუანდა, ნაციონალური ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 17:30
კიიოვუ
1:0
გიცუმბი
ფეხბურთი, ეგვიპტე, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 19:30
ენპპი
3:0
ელ ისმაილი
18.04 17:30
ელ შორტა
1:1
ელ რაჯა
ფეხბურთი, ვიეტნამი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 14:00
ხან ჰოა
1:0
ტტ ჰანოი
ფეხბურთი, მალაიზია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
18.04 16:45
სიმე დარბი
1:4
პდრმ ფა
18.04 16:45
იოჰორი
3:1
კელანტანი
18.04 16:45
სარავაკი ფა
1:1
ატმ ფა
18.04 16:45
სელანგორი
4:0
ლიონს XII
18.04 16:45
ტერენგანუ
1:3
ფელდა
 საიტის მომხმარებლები ვალდებულნი არიან დაიცვან თამაშის და www.crystalbet.com ის მოხმარების წესები, ვებ გვერდი გამოიყენონ მხოლოდ თამაშის და
გართობის მიზნით, ასევე კომპანია იტოვებს უფლებას , რომ საიტზე განთავსებული ნებისმიერი ინფორმაცია შეიძლება შეცვალოს წინასწარი გაფრთხილების გარეშე,
შპს ”პლანეტა 14” ს კუთვნილ ვებ გვერდზე მომხმარებლების ნებისმიერი არა სანქცირებული ქმედების შემთხვევაში კომპანია გამოიყენებს კანონით განსაზღვრულ
უფლებას, რათა აღკვეთოს მსგავსი ქმედებები.
LICENSE#: 19-05/186 19-06/113
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი: