02.03.2014
12:45
ყველა ლიგა მსოფლიოსაერთაშორისოCONCACAFცენტრალური აფრიკაამხანაგური მატჩებიინგლისიგერმანიაიტალიაჰოლანდიაშოტლანდიაპორტუგალიაბელგიაშვედეთიშვეიცარიარუსეთიავსტრიანორვეგიაჩეხეთიპოლონეთიდანიასლოვაკეთიფინეთიბელარუსიუკრაინაუნგრეთილატვიახორვატიაბულგარეთიირლანდიარუმინეთისერბეთიბოსნიაისრაელისლოვენიამოლდოვალიტვასომხეთიფარერებიესტონეთილუქსემბურგიუზბეკეთიბრაზილიაარგენტინააშშმექსიკავენესუელაკანადაკოლუმბიაიაპონიასამხრეთ კორეაჩინეთიფილიპინებიპერუპარაგვაიჩილეკოსტა რიკაეკვადორისინგაპურიავსტრალიაეგვიპტეგვატემალავიეტნამიტაილანდიკენიაგანამალაიზიაზამბიაელ სალვადორიჰონდურასი
ფეხბურთი, მსოფლიო, ჩემპიონთა თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 23:00
ფიორენტინა
2:1
ბარსელონა
ფეხბურთი, საერთაშორისო, ახალგაზრდული ტურნირი. 19 წლამდე. სამხრეთ აფრიკა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 19:15
სამხ. აფრიკა(19)
2:0
მილანი(19)
03.08 17:00
შტუტგარტი(19)
3:1
გალათასარაი(19)
ფეხბურთი, CONCACAF, 20 წლამდე. ქალები. კვალიფიკაცია
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 00:30
გვატემალა(20)
1:1
კოსტა-რიკა(20)
ფეხბურთი, ცენტრალური აფრიკა, კლუბების თასი. ტანზანია
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:45
გორ მაჰია
0:2
აზამი
02.08 14:30
ალ ხარტუმი
1:2
კამპალა
ფეხბურთი, ამხანაგური მატჩები, კლუბები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 07:00
მონტერეი
3:0
ბენფიკა
02.08 23:00
ნიცა
3:2
ნაპოლი
02.08 22:45
პესკარა
2:3
სასუოლო
02.08 22:30
ალჰორინ ტორე
1:0
გრანადა(ბ)
02.08 22:30
ლანჩანო
1:2
აველინო
02.08 22:00
სანტა მარტა
0:2
ვალიადოლიდი(ბ)
02.08 21:30
ნანტი
1:1
მარიტიმო(ნ.მ)
02.08 21:00
გალათასარაი
1:0
ინტერი
02.08 21:00
ოსასუნა
2:0
ბილბაო
02.08 21:00
პანაიტოლიკოსი
0:1
კერკირა
02.08 20:00
აეკი
1:2
ანორთოსისი(ნ.მ)
02.08 19:45
პორტუ
3:0
სტოკი(ნ.მ)
02.08 19:30
შალკე
1:1
ტვენტე
02.08 19:00
ბრაიტონი
1:0
სევილია
02.08 19:00
სუინდონი
1:2
ლივერპული
02.08 18:00
ევერტონი
1:2
ვილიარეალი
02.08 18:00
შეფილდი
1:1
ჰალი
02.08 18:00
საუთჰემპტონი
1:1
ესპანიოლი
02.08 18:00
ვესტ ჰემი
1:2
ვერდერი
02.08 17:15
აინტრახტი
3:2
ფკ ტოკიო(ნ.მ)
02.08 17:00
კიოლნი
3:2
ვალენსია
02.08 15:45
ქპრ
1:1
ატალანტა
02.08 12:30
დორბირნი
2:2
ფკ ლუშტენაუ
02.08 12:15
ბრუმოვი
1:5
ზლინი II
ფეხბურთი, ამხანაგური მატჩები, 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:15
კზნ აკადემია(19)
0:1
სელტიკი(19)
02.08 17:00
არსენალი(19)
0:1
პსვ(19)
ფეხბურთი, ინგლისი, სუპერთასი. ფინალი. ლონდონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 18:00
ჩელსი
0:1
არსენალი
0:1+22
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ბაიერნი. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
რეგენსბურგი II
3:5
სელიგენპორტენი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ბაიერნი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:00
პიპინსრეიდი
2:0
ლანდსბერგი
02.08 18:00
შვაბმიუნხენი
0:2
ბოგენი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ესენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
ვიკტორია გრისჰაიმი
1:0
ველმარი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. შლესვინგ ჰოლსტენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
კილია კიელი
2:1
ნოიმიუნსტერი
02.08 17:00
ჰენსტედტ-ულზბურგი
4:1
მელდორფი
02.08 16:00
ტოდესფელდე
4:1
რეჰერ/პულსი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. რეინლანდ ფალზ/საარი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
კარბახი
1:2
გონსენჰეიმი
02.08 17:00
პირმასენსი II
0:0
როხლინგი
02.08 17:00
ვირგესი
1:1
კობლენცი
ფეხბურთი, გერმანია, ობერლიგა. ჰამბურგი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
პინებორგი
0:4
დასენდორფი
02.08 17:00
სუდერელბე
4:1
ვანდსბეკერ კონკორდია
02.08 16:00
ნიენდორფერი ტსვ
1:2
ნეუენგამე
02.08 16:00
ბუჩჰოლცი 08
3:1
ჰალსტენბეკ-რელინგენი
02.08 12:45
პალომა
1:3
კონდორ ჰამბურგი
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ბაიერნი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 15:00
ბაიერნი(მ)
0:0
მიუნჰენი1860(მ)
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილო-აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 15:30
ანკარა ბერლინი
2:0
ლუკენვალდე
02.08 15:30
ჰერტა(მ)
3:1
ნორდჰაუსენი
02.08 15:30
ლეიფციგიII
0:1
რატენოვი
02.08 15:30
ნოისტრელიცი
3:0
აუერბახი
02.08 15:30
ცვიკაუ
5:0
ვიქტორია ბერლინი
02.08 15:00
ობერლაუზიცი
2:2
ბაუტცენი
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 16:00
დიუსელდორფი(მ)
3:0
დორტმუნდი(მ)
02.08 17:00
ლოტე
2:0
შალკე(მ)
02.08 17:00
ველბერტი
0:0
კიოლნი(მ)
ფეხბურთი, გერმანია, III ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:00
ჰალესჩერი
0:2
კილი
0:0+11
02.08 16:00
სონენჰოფი
2:0
აუე
1:0+11
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. სამხრეთ-დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:00
ტრირი
2:2
ელვერსბერგი
02.08 16:00
ჰოფენჰაიმი(მ)
6:1
საარბრიუკენი
ფეხბურთი, გერმანია, II ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:30
კარლსრუე
1:2
სტ. პაული
1:2+22
02.08 17:30
სანდჰაუსენი
4:3
უნიონი
1:1+22
02.08 15:30
დიუსელდორფი
1:2
პადერბორნი
1:0+22
ფეხბურთი, გერმანია, რ/ლიგა. ჩრდილოეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
დროხტერსენ/ასელი
0:1
კლოპენბურგი
02.08 16:00
ნორდერსტედტი
0:5
ვოლფსბურგი(მ)
02.08 16:00
ეტსვ ვეიჩე
6:1
ჰილდესჰეიმი
02.08 16:00
ჰამბურგი(მ)
1:1
შილკსი
02.08 16:00
მეპენი
3:0
გოსლარი
02.08 16:00
ჰაველსე
5:3
ლუბეკი
02.08 15:00
ჰანოვერი(მ)
4:1
ოლდენბურგი
ფეხბურთი, იტალია, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 23:00
ასკოლი
1:2
ნოუვა კოსენზა
02.08 23:00
ფოჯა
1:1
ლუკეზე
02.08 23:00
ლეჩე
0:0
კატანძარო
02.08 22:45
სტაბია
2:0
მელფი
02.08 22:30
აკილა
2:0
არეცო
02.08 22:30
ბასანო
2:1
პონტედერა
02.08 22:30
ბენევენტო
0:1
ტუტოკუოიო
02.08 22:30
ბრეშა
0:0
კრემონეზე
02.08 22:30
მატერა
0:1
სუდტიროლი
02.08 22:30
სპალი
1:0
რენდე
02.08 21:00
ფერალპისალო
5:1
ფანო
02.08 20:00
ალესანდრია
2:0
ალტოვიკენტინო
02.08 20:00
პავია
3:0
პოჯიბონსი
02.08 20:00
პიზა
4:0
ლევანტე სესტრი
02.08 20:00
რეჯანა
3:0
პორტო ტოლე
02.08 19:00
კასერტანა
0:0
ლეჩო
ფეხბურთი, ჰოლანდია, სუპერთასი. ამსტერდამი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
გრონინგენი
0:3
პსვ
0:1+22
ფეხბურთი, შოტლანდია, ლიგის თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 18:00
რეინჯერსი
3:0
პიტერჰედი
ფეხბურთი, შოტლანდია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 18:30
დანდი იუნ.
0:1
აბერდინი
0:0+18
02.08 15:30
ჰართსი
4:3
სტ. ჯონსტონი
1:0+18
ფეხბურთი, პორტუგალია, ლიგის თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
ჩავესი
0:2
ვარზიმი
02.08 20:00
ორიენტალი
1:1
ფრეამუნდე
02.08 20:00
პენაფიელი
2:0
ოლჰანენსე
02.08 20:00
პორტიმონენსე
3:0
ავეში
02.08 20:00
სანტა კლარა
1:1
ატლეტიკო კპ.
02.08 19:00
ფეირენსე
2:1
კოვილია
02.08 19:00
ჟილ ვისენტე
1:1
აკადემიკო ვისეუ
02.08 19:00
მაფრა
0:2
ლეიშოეში
ფეხბურთი, ბელგია, ჟუპილერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 22:00
ჰევერლი
0:2
ანდერლეხტი
0:0+22
02.08 20:00
სტანდარდი
2:1
ვარეგემი
1:1+22
02.08 16:30
ლოკერენი
2:2
შარლერუა
1:1+22
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ნორლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:30
ვალბო
4:2
ბოდენსი
02.08 16:00
ტეგსი ფფ
3:0
სელანგერი
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ჩრდილო სვეალანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
კერბურა ს.
3:1
სტრომსბერგსი
02.08 19:00
სანდვიკენი
3:3
ენსკედე
02.08 17:00
არამიესკ სირიანსკა
3:3
უპსალა
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. დასავლეთ გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 18:00
ტენულტსი
5:1
იტერბი
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. სამხრეთ სვეალანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
ლინკოპინგ სიტი
3:2
ვიმერბი
03.08 21:00
სილვია
5:0
აფკ ლინკოპინგსი
02.08 19:00
ესკილსტუნა
1:1
კონია
02.08 18:00
ვარმდო
1:2
სლეიპნერი
ფეხბურთი, შვედეთი, ალსვენსკა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:00
როსენგარდი(ქალ)
4:0
აიკი(ქალ)
02.08 16:00
პიტეა(ქალ)
2:1
მალბაკენი(ქალ)
ფეხბურთი, შვედეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:00
ატვიდაბერგი(19)
2:1
ტაბი ფკ(19)
02.08 16:00
ასირისკა ფფ(19)
2:0
სირიანსკა(19)
02.08 16:00
ოსტერსი(19)
7:0
ტროლჰატანი(19)
02.08 16:00
ვასალუნდსი(19)
6:1
სუნდსვალი(19)
02.08 15:00
აიკ ალვსიო(19)
1:0
აიკი(19)
ფეხბურთი, შვედეთი, ელიტეტანი. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:00
სირიუსი(ქალ)
3:2
ლიდკოპინგსი(ქალ)
02.08 16:00
ქ.ბ.ი.კ.(ქალ)
1:1
იურგარდენი(ქალ)
02.08 15:00
ოსტერსუნდსი(ქალ)
1:0
ჟიტექსი(ქალ)
02.08 13:00
ბუნკეფლო(ქალ)
2:1
სუნანა(ქალ)
ფეხბურთი, შვედეთი, II დივიზიონი. ჩრდილო გიოტლანდი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
იფკ სკოვდე
1:4
ტიბრო
03.08 21:00
ლიდკოპინგსი ფკ
2:1
უდევალა
02.08 19:00
სკოვდე
4:0
სტენუნგსუნდსი
02.08 17:00
რინინგი
1:2
გაუტიოდი
ფეხბურთი, შვედეთი, ალსვენსკა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:05
სუნდსვალი
3:0
ჰამარბი
0:0+14
02.08 19:30
ელფსბორგი
2:0
ჰალმშტადი
1:0+22
02.08 19:30
გეტებორგი
6:0
იერებრო
4:0+22
02.08 17:00
ნორჩიოპინგი
1:2
აიკი
0:1+22
ფეხბურთი, შვედეთი, სუპერეტა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
სირიუსი
1:0
სირიანსკა
0:0+15
ფეხბურთი, შვეიცარია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 18:00
ციურიხი
2:3
გრასხოპერსი
1:2+20
02.08 15:45
ლუგანო
1:0
ვადუცი
0:0+21
02.08 15:45
თუნი
0:1
ლუცერნი
0:0+20
ფეხბურთი, შვეიცარია, ჩელენჯ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
არაუ
2:3
ბიელ ბიენე
02.08 17:00
ქსამაქსი
1:3
ვილი
ფეხბურთი, რუსეთი, FNL
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
ვოლგარი
2:1
ვორონეჟი
1:0+14
03.08 20:00
სოკოლი
2:0
ვოლგა ნნ
1:0+14
03.08 20:00
ორენბურგი
1:0
ზენიტი II
0:0+12
03.08 19:30
შინიკი
1:0
ბაიკალი
0:0+14
03.08 19:00
ტორპ. არმავირი
0:0
ტოსნო
0:0+14
03.08 19:00
არმავირი
0:0
ტოსნო
0:0+12
03.08 18:00
ორენბურგი
1:0
ზენიტი II
0:0+14
03.08 18:00
ტიუმენი
1:0
კამაზი
1:0+14
03.08 17:45
ტომი
1:3
არსენალ ტულა
0:1+14
03.08 16:00
ენისეი
0:4
სპარტაკი მ II
+14
03.08 13:00
ლუჩ ენერგია
2:2
ბალტიკა
2:2+14
03.08 13:00
სკა ენერგია
1:1
სიბირი
1:1+14
ფეხბურთი, რუსეთი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 20:00
სპარტაკი მ.
1:0
რუბინი
0:0+21
02.08 21:00
როსტოვი
0:0
კრასნოდარი
0:0+22
02.08 18:00
მორდოვია
1:1
ურალი
0:1+22
02.08 14:30
ლოკომოტივი მ
1:1
დინამო მ.
0:1+22
ფეხბურთი, რუსეთი, II დივიზიონი. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:00
ბარნაული
1:0
ჩიტა
02.08 16:00
ტომი II
1:0
ომსკი
02.08 14:00
ნოვოკუზნეცკი
1:1
სიბირი II
ფეხბურთი, რუსეთი, II დივიზიონი. ცენტრი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 20:00
ვიტიაზი
1:0
ლიპეცკი
03.08 19:30
დინამო ბრიანსკი
0:0
არსენალ ტულა II
03.08 19:30
კურსკი
1:0
არიოლი
03.08 19:00
პენზა
3:0
ტორპედო მ
03.08 18:00
ჩერტანოვო მ.
0:1
რიაზანი
ფეხბურთი, რუსეთი, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:30
სპარტაკი მ(21)
6:1
რუბინი(21)
ფეხბურთი, რუსეთი, II დივიზიონი. ურალ პოვოლჟიე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 19:00
ხიმიკი
0:1
სიზრანი
03.08 19:00
დინამო კიროვი
1:1
ნოსტა
03.08 19:00
ნეფტეხიმიკი
1:2
ჩელიაბინსკი
03.08 18:30
ლადა ტოლიატი
0:3
ზენიტი იჟევსკი
03.08 17:00
ვოლგა ოლიმპეცი
2:0
ულიანოვსკი
ფეხბურთი, ავსტრია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 20:30
ვაკერ ინსბრუკი
1:2
ლასკ ლინცი
1:1+12
ფეხბურთი, ავსტრია, ბუნდესლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 21:00
შტურმი
1:1
გროდიგი
0:1+22
02.08 18:30
რიდი
0:0
ვოლფსბერგი
0:0+22
02.08 18:30
აუსტრია
3:1
ალტახი
1:1+22
ფეხბურთი, ავსტრია, რ/ლიგა. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:30
ადმირა(მ)
4:1
ობერვარტი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 1
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
სტაბეკი II
2:1
სკეიდი
02.08 20:00
გრორუდი
5:3
ლინი
02.08 18:30
ჰოლმენი
0:3
ჰარშტადი
02.08 18:00
ულერნი
2:0
მიოლნერი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 2
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
სტრომგედსეტი II
3:2
იელოი
02.08 18:00
გიოვიკ ლინი
1:2
ორნი
02.08 17:00
ალტა
3:1
ნოტოდენი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 3
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
ვინდბიარტი
8:3
ფანა
02.08 17:00
ოდდა
2:0
დონნი
ფეხბურთი, ნორვეგია, II დივიზიონი. ჯგუფი 4
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 19:00
ალესუნდი II
0:3
ბიასენი
02.08 16:00
ფორდე
1:3
სტორდალს ბლინკი
ფეხბურთი, ნორვეგია, ტიპელიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 22:00
რუსენბორგი
3:2
სარპსბორგი
0:1+22
02.08 20:00
ალესუნდი
2:0
სტარტი
0:0+22
02.08 20:00
ლილესტრიომი
3:2
სანდეფიორდი
3:1+22
02.08 20:00
ტრომსო
0:6
სტრომგედსეტი
0:2+22
02.08 17:30
მიონდალენი
3:6
ოდ გრელანდი
1:3+22
ფეხბურთი, ნორვეგია, ადეკოლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
ბრანი
1:0
ლევანგერი
0:0+15
03.08 21:00
რანჰეიმი
3:2
სოგნდალი
0:2+14
02.08 20:00
ბრინი
2:0
კრისტიანსუნდი
1:0+7
02.08 20:00
ფრედრიკსტადი
1:1
ჰონეფოსი
0:0+7
02.08 20:00
ჰოდი
4:2
ბაერუმი
1:1+7
02.08 20:00
იერვი
0:0
სანდნესი
0:0+7
02.08 20:00
ნესტ სოტრა
0:0
ფოლო
0:0+7
02.08 20:00
სტრომენი
1:0
ასანე
0:0+7
ფეხბურთი, ჩეხეთი, ახალგაზრდული ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 14:00
ბოლესლავი(21)
2:0
ტეპლიცე
02.08 19:00
ზნოიმო(21)
2:4
ბოჰემიანსი 1905(21)
02.08 18:00
ბრნო(21)
2:3
ჰრ. კრალოვე(21)
02.08 15:30
იიჰლავა(21)
2:2
ტრინეცი(21)
02.08 15:00
ლიბერეცი(21)
2:2
პრიბრამი(21)
02.08 13:00
პლზენი(21)
3:1
ბუდეოვიცე(21)
02.08 12:30
ბანიკი(21)
0:3
იაბლონეცი(21)
ფეხბურთი, ჩეხეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 12:15
ვისეჰრადი
0:4
ზნოიმო
ფეხბურთი, ჩეხეთი, ჩემპიონატი. 21 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 15:00
სპარტა პრ(21)
2:0
დუკლა(21)
03.08 13:00
ბოლესლავი(21)
2:0
ტეპლიცე(21)
ფეხბურთი, ჩეხეთი, სინოტ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
იაბლონეცი
2:2
ბოჰემიანსი 1905
1:1+22
02.08 19:00
ბოლესლავი
2:0
ბრნო
0:0+22
02.08 19:00
სლავია
2:2
ლიბერეცი
2:1+22
ფეხბურთი, პოლონეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
სოსნოვეცი
0:1
პლოცკი
ფეხბურთი, პოლონეთი, ექსტრაკლასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 20:00
კორონა
1:2
რუხი
1:1+17
02.08 20:00
ლეჩზნა
0:2
ლეგია
0:2+21
02.08 17:30
იაგელონია
1:2
ზაგლებე
1:0+21
02.08 17:30
სლასკი
2:0
ტერმალიკა
1:0+21
ფეხბურთი, პოლონეთი, II დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:00
ბლეკიტნი სტარგარდი
2:0
კოტვიცა
02.08 19:00
რადიმაიკ რადომი
0:0
პრუჟკოვი
ფეხბურთი, დანია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 21:00
ნორდსიელანდი
2:1
ოლბორგი
1:0+21
02.08 20:00
ბრონდბიუ
0:2
ჰობრო
0:2+21
02.08 18:00
სონდერისკე
1:3
კოპენჰაგენი
1:2+21
02.08 15:30
ორჰუსი
3:2
რანდერსი
0:2+21
ფეხბურთი, დანია, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
ფრედერიცია
4:0
როსკილდე
2:0+13
02.08 17:00
ჰორსენსი
2:4
ლინგბი
1:2+13
02.08 17:00
კიოგე
1:1
სკივე
0:0+13
02.08 17:00
ვენდსისელი
1:1
სილკებორგი
0:1+13
02.08 15:00
ჰელსინგორი
2:1
ნესტვედი
+13
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, C დივიზიონი. ცენტრი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 12:30
კრემნიკა
2:0
ზარნოვიცა
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, ფორტუნა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 21:00
სპარტაკი მიავა
1:4
ჟილინა
0:2+15
02.08 20:00
სტრედა
1:1
სლოვანი ბრ.
1:1+15
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, II ლიგა. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:00
ვსს კოშიცე
3:0
ჰანისკა
ფეხბურთი, სლოვაკეთი, II ლიგა. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 12:30
სლ. ბრატისლავა(ბ)
1:2
პოჰრონიე
ფეხბურთი, ფინეთი, კაკონენი. აღმოსავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:30
მილიპურო
0:2
სუდეტი
02.08 19:30
კლუბ-04
0:0
ლახტი აკატემია
ფეხბურთი, ფინეთი, ახალგაზრდული ლიგა. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:00
იუვასკულა(19)
0:1
კუოპიო(19)
02.08 15:00
პკ-35/ვის(19)
0:0
ჰიფკ(19)
ფეხბურთი, ფინეთი, კაკონენი. სამხრეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 19:30
ატლანტისი
0:3
ჰონკა
02.08 19:30
იაპსი
2:0
ილვეს კისატი
02.08 19:30
კაპა
2:0
ნ.ჯ.ს
02.08 19:30
ტპვ
0:1
კესკი უსიმა
ფეხბურთი, ფინეთი, იუკონენი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:30
ეკენასი
0:3
პკ-35
02.08 19:30
მიკელი
3:4
ჰაკა
02.08 19:30
ვიფკ
1:5
ტპს ტურკუ
ფეხბურთი, ფინეთი, კაკონენი. დასავლეთი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:30
გრიფკი
7:2
კააპო
02.08 19:30
ნარპესი
2:1
ესკ
ფეხბურთი, ფინეთი, ვეიკაუსლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 19:30
კტპ კოტკა
0:0
ვაასა
0:0+20
02.08 19:30
კუოპიო
3:0
როვანიემი
1:0+19
02.08 19:30
ლახტი
1:1
იარო
1:1+19
02.08 16:00
სჯკ
0:1
ინტერ ტურკუ
0:1+19
ფეხბურთი, ბელარუსი, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 18:30
სლავია მოზირი
2:0
ბარანოვიჩი
02.08 18:00
სმოლევიჩი სტი
2:5
დინამო მინსკი
02.08 16:30
ტორპედო ჟოდინო
11:1
ორშა
ფეხბურთი, უკრაინა, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:30
ჩერნომორეცი ოდ.
0:2
დინამო კ
02.08 20:30
დნიპროძერჟინსკი
2:0
ზორია
02.08 20:30
ვორსკლა
1:1
დნიპრო
02.08 18:00
მეტალისტი ხ.
1:1
ოლეკსანდრია
02.08 18:00
მეტალურგი ზაპ.
0:2
ვოლინი
ფეხბურთი, უკრაინა, ჩემპიონატი. 19 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 18:00
მეტალისტი ხ(19)
1:1
კარპატი(19)
03.08 18:00
ვორსკლა(19)
0:0
დნიპრო(19)
02.08 19:00
შახტარი(19)
3:0
ილიჩოვეცი(19)
02.08 18:00
ჩერნომორეცი ოდ.(19)
1:3
დნიპროძერჟინსკი(19)
02.08 18:00
სკალა სტირი(19)
1:1
ოლ. დონეცკი(19)
ფეხბურთი, უნგრეთი, NB I
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
ჰონვედი
3:3
დებრეცენი
ფეხბურთი, ლატვია, ვირსლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 19:00
ბფც დაუგავპილსი
0:0
მეტალურგი რიგა
02.08 19:00
სკონტო
2:3
იელგავა
ფეხბურთი, ხორვატია, I ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 23:00
რიეკა
3:1
ლოკ. ზაგრები
02.08 21:00
ჰაიდუკი სპლიტი
2:2
სლ. ბელუპო
ფეხბურთი, ბულგარეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 22:00
ბეროე
1:0
პირინი
02.08 19:30
სლავია სოფია
0:1
ჩერნო მორე
ფეხბურთი, ირლანდია, ლიგის თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 20:00
გალვაი
0:0
დუნდალკი
03.08 19:00
შემროკი
0:0
სტ. პატრიკი
ფეხბურთი, რუმინეთი, I ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 22:00
ტარგუ მურესი
0:0
კრაიოვა
0:0+21
02.08 19:30
ასტრა ჯურჯუ
2:2
კონსტანტა
1:1+21
ფეხბურთი, სერბეთი, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 22:00
ვოივოდინა
2:0
იავორი
02.08 21:00
იაგოდინა
0:1
მეტალაცი
ფეხბურთი, ბოსნია, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 19:00
ტრავნიკი
1:0
სარაევო
02.08 22:30
შიროკი
5:1
ნკ ვიტეზი
02.08 19:30
ჟელეზნიჩარი
1:2
რადნიკი
02.08 19:00
ტრავნიკი
1:0
სარაევო
ფეხბურთი, ისრაელი, ლიგის თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 20:30
მაკაბი პ-ტ.
3:0
ბნეი იეჰუდა
02.08 21:50
ჰაპოელი ბერ-შევა
2:0
კფარ საბა
02.08 21:30
ჰაპოელი აკო
0:1
კირიათ-შმონა
ფეხბურთი, სლოვენია, პროვა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 22:15
კოპერი
1:1
ცელიე
02.08 20:30
კრკა
1:2
გორიცა
ფეხბურთი, მოლდოვა, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 21:00
ზიმბრუ
2:0
დაჩია ჩისინაუ
02.08 19:00
დინამო-აუტო
0:0
ზარია ბალტი
ფეხბურთი, ლიტვა, A ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:30
სუდუვა
0:1
ტრაკაი
ფეხბურთი, სომხეთი, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:30
არარატი
2:0
ულისე ერევანი
02.08 17:30
შირაკი
2:1
განძასარი
ფეხბურთი, სომხეთი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 18:00
არარატი II
1:1
ულისე II
03.08 18:00
ბანაცი II
0:0
მიკა II
ფეხბურთი, ფარერები, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
ბ36 ტორსჰავნი
1:0
სკ სუდუროი
02.08 18:00
სტრეიმური
0:4
აბ არგირი
02.08 18:00
ვიკინგური
1:1
კლაკსვიკი
02.08 17:30
ჰბ ტორსჰავნი
2:2
ტბ თვეროირი
ფეხბურთი, ესტონეთი, ესი ლიგა B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
სტარბუნკერი მაარდუ
1:0
სილამაე კალევი II
ფეხბურთი, ესტონეთი, მეისტრილიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 20:00
სილამაე კალევი
0:1
ფლორა
ფეხბურთი, ესტონეთი, ესი ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 20:00
კურესაარე
1:0
კალევი
02.08 20:00
ლევადია II
1:0
ინფონეტი II
ფეხბურთი, ლუქსემბურგი, ნაციონალ დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:00
ვიქტორია როსპორტი
1:2
ეტელბრუკი
02.08 18:00
მონდორფი
0:3
რუმელანჟი
02.08 18:00
რასინგ ლუქსემბურგი
1:4
ბენფიკა
02.08 18:00
უნა სტრასენი
4:1
გრევენმახერი
02.08 18:00
ვილთცი
0:6
დუდელანჟი
ფეხბურთი, უზბეკეთი, პროფესიონალური საფეხბურთო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 18:30
ლოკ. ტაშკენტი
1:1
მეტ. ბეკობოდი
03.08 17:30
მაშალ მუბორაკი
2:2
ნავბაჰორ ნამანგანი
ფეხბურთი, ბრაზილია, სერია D
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 23:00
გოიანესია
0:0
სერანო
02.08 23:00
ლაიეადენსე
3:0
ფოზ დო იგუაკუ
02.08 23:00
ვილა ნოვა
2:3
გამა
02.08 02:30
კორურიპი
1:1
კამპინენსე
ფეხბურთი, ბრაზილია, ახალგაზრდული ლიგა. 20 წლამდე
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 22:00
კომერციალი(20)
2:3
ცა პენაპოლენსე(20)
02.08 22:00
რიო ბრანკო(20)
1:1
რიო კლარო(20)
02.08 17:00
ბრაგანტინო(20)
0:1
რბ ბრაზილი(20)
ფეხბურთი, ბრაზილია, სერია C
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 02:00
ასა
1:0
კონფიანსა
03.08 01:30
ამერიკა რნ.
2:0
აგუია დე მარაბა
02.08 23:00
გუარანი
1:0
გუარატინგუეტა
02.08 23:00
სალგუეირო
4:1
ბოტაფოგო პბ.
02.08 02:00
ჟუვენტუდე
2:3
ბ.დ. პელოტასი
ფეხბურთი, ბრაზილია, სერია B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 04:00
ბრაგანტინო
3:0
სეარა
ფეხბურთი, ბრაზილია, სერია A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 01:30
სპორტ რესიფე
0:0
კრუზეირო
0:0+22
02.08 23:00
ფიგუერენსე
3:1
პონტე პრეტა
1:0+22
02.08 23:00
ფლამენგო რჟ.
2:2
სანტოსი
2:0+22
02.08 23:00
ინტერნაციონალი
0:0
ჩაპეკოენსე
0:0+22
02.08 23:00
ჟოინვილი
2:0
ავაი
1:0+22
02.08 18:00
კურიტიბა
1:1
გოიასი
0:0+22
02.08 18:00
პალმეირასი
0:1
ატლეტიკო პრ.
0:0+22
02.08 01:30
ფლუმინენსე
1:0
გრემიო
0:0+22
ფეხბურთი, არგენტინა, ტორნეო ფედერალი A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 23:00
დეფ. ბელგრანო
2:0
უნიონ სანჩალესი
02.08 23:00
ალვარადო
2:0
კ.ა.ლ
02.08 23:00
უნ. ვილა კრაუსე
2:1
სან ჟორჟე
02.08 22:00
დეპორტივო მადრინი
2:0
დეპ. მაიპუ
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 01:15
ბოკა ხუნიორსი
3:4
უნიონ სანტა ფე
1:2+22
03.08 00:30
კრუცერო დელ ნორტი
3:3
ჰურაკანი
2:0+22
02.08 23:00
რასინგ კლუბი
0:0
ბელგრანო
0:0+22
02.08 22:30
ოლიმპო ბაჰია
2:0
ნიუელს ოლდ ბოისი
0:0+22
02.08 03:00
როსარიო
1:1
სარმიენტო
0:1+22
02.08 03:00
კოლონი
0:1
ინდეპენდიენტე
0:0+22
02.08 01:10
სან ლორენცო
1:0
გიმნასია ლპ
0:0+22
02.08 00:15
ესტუდიანტესი
1:0
ნუევა
0:0+22
ფეხბურთი, არგენტინა, პრიმერა B. ნაციონალი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 00:30
ატლ. ტუკუმანი
0:0
გუილერმო ბრაუნი
02.08 22:30
ბოკა უნიდოსი
0:0
ინდ. რივადავია
02.08 22:30
სპორტივო ბელგრანო
1:2
ოლ ბოისი
02.08 22:30
ვილა დალმინე
1:0
ინსტიტუტო
02.08 22:00
ატლ. პარანა
3:0
გიმნასია ჟ.
02.08 19:00
სპორტ. ესტუდიანტესი
1:2
დუგლას ჰაიგი
02.08 03:00
უნ მარ დელ პლატა
1:1
პატრონატო
02.08 00:45
ფერო კარილი
2:0
სანტამარინა
ფეხბურთი, აშშ, NWSL. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 03:00
სკაი ბლუ(ქალ)
1:2
ნ.ი. ფლეში(ქალ)
02.08 03:00
ვაშინგტონი(ქალ)
3:1
ჰიუსტონ დაში(ქალ)
ფეხბურთი, აშშ, გაერთიანებული საფეხბურთო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 01:00
ნიუ იორკი რ.ბ II
2:1
სტ. ლუისი
02.08 07:00
საკრამენტო რეპ.
2:0
სიეტლი II
02.08 05:30
რეალ მონარქსი
1:2
ორანჟ ქაუნტი ბლუზი
02.08 03:30
ჩარლესტონი
0:0
მონრეალი
02.08 03:00
პიტსბურგი
3:0
უილმინგტონი
ფეხბურთი, აშშ, ჩრდ. ამერიკის საფეხბურთო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 01:00
ნიუ იორკ კოსმოსი
2:0
ფორტ ლოდერდეილი
02.08 23:59
ედმონტონი
0:1
ოტავა ფარი
02.08 03:30
კაროლინა
1:1
ტამპა ბეი
02.08 03:30
ინდი ელევენი
0:1
ატლანტა სილვერბეკსი
ფეხბურთი, აშშ, MLS მაჟორ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 03:00
ჩიკაგო
2:0
დალასი
1:0+22
03.08 01:00
სან ხოსე
0:0
პორტლენდი
0:0+22
02.08 06:00
სიეტლი
0:3
ვანკუვერი
0:1+22
02.08 05:00
კოლორადო
1:3
ლოს ანჯელესი
1:0+22
02.08 04:30
კანზას სიტი
1:1
ჰიუსტონი
1:0+22
02.08 03:30
ნიუ ინგლანდი
3:1
ტორონტო
2:0+22
02.08 03:30
ორლანდო სიტი
5:2
კოლუმბუსი
2:1+22
02.08 03:00
ვაშინგტონი
6:4
სოლტ ლეიკი
1:2+22
02.08 03:00
ფილადელფია
1:3
ნიუ იორკი რ.ბ
0:0+22
ფეხბურთი, მექსიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 02:00
გვადალახარა
0:1
კრუზ ასული
0:0+21
02.08 21:00
ტოლუკა
2:1
პუმასი
1:0+21
02.08 06:00
ჩიპასი
2:1
სანტოსი ლ.
0:1+21
02.08 05:30
მორელია
1:0
ტიგრესი
0:0+21
02.08 05:00
ლეონი
4:1
ვერაკრუზი
0:1+21
02.08 02:00
კლუბ ამერიკა
1:3
ატლასი
1:1+21
ფეხბურთი, მექსიკა, ლიგა დე ასკენსო
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 04:00
სელაია
1:0
კორეკამინოსი
02.08 02:00
ნეკაქსა
2:3
მერიდა
ფეხბურთი, ვენესუელა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 02:30
ზამორა
1:1
ლა გუაირა
03.08 01:30
კარაკასი
0:0
დეპ. ტაჩირა
03.08 00:30
ურენა
1:1
არაგუა
03.08 00:30
ლიანეროსი
2:1
მინეროსი
02.08 23:59
დეპ. ლარა
2:0
ესტუდ.დე მერიდა
02.08 23:30
ტუკანესი
0:0
ატლ. ვენესუელა
02.08 03:30
დეპ. ანზოატეგუი
3:0
პორტუგეზა
02.08 01:30
მეტროპოლიტანოსი
1:1
კარაბობო
02.08 00:30
ესტ. კარაკასი
2:2
დეპ. პეტარე
ფეხბურთი, კანადა, CSL საფეხბურთო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 04:00
ბარლინგტონი
0:2
იორკ რეგიონი
03.08 03:00
ბრანტფორდი
0:2
უაიტ იგლზი
03.08 03:00
ვატერლოო
1:5
ტორონტო ხორვატია
02.08 23:59
ლონდონ სიტი
0:0
ბრემპტონ იუნ.
ფეხბურთი, კოლუმბია, ტორნეო აქუილა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 23:59
ექსპრესო როხო
3:2
ლიანეროსი
02.08 23:59
ლეონესი
1:0
დეპორი
02.08 23:59
ქუინდიო
1:0
ბარანქილა
ფეხბურთი, კოლუმბია, პოსტობონ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 05:00
პატრიოტასი
1:0
ჟუნიორი
03.08 03:00
დეპ. კალი
1:1
დეპ. ტოლიმა
03.08 02:00
ატლ. ნასიონალი
1:0
ენვიგადო
03.08 01:00
ხაგუარეს კორდობა
1:2
ინდეპედიენტე მ.
02.08 23:00
დეპ. პასტო
2:1
ონსე კალდასი
02.08 05:00
სანტა ფე
1:1
პეტროლერა
02.08 03:00
უნ. აუტონომა
0:1
ჩიკო
02.08 01:00
აგუილასი
2:1
ლა ექუიდადი
ფეხბურთი, იაპონია, J3 ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 13:00
მაჩიდა ზელვია
1:0
კატალერ ტოიამა
02.08 10:00
ფუჯიედა მიფკ
2:1
ნაგანო
02.08 10:00
ფუკუშიმა იუნ.
1:0
გაინარე ტოტორი
ფეხბურთი, იაპონია, საფეხბურთო ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 09:00
ფკ ოსაკა
2:1
რიუცუ კეიზაი
02.08 09:00
ნარა კლუბი
0:2
ჰონდა ფკ
02.08 09:00
ტოჩიგი
2:2
კაგოშიმა იუნ.
ფეხბურთი, სამხრეთ კორეა, K ლიგა. ჩელენჯი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 14:30
სეული ე.
1:0
ანიანგი
02.08 14:00
განგვონი
1:1
გეონგნამი
02.08 14:00
გოიან ჰი
0:4
სანჟუ სანგმუ
ფეხბურთი, ჩინეთი, ჯია ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 15:35
ნეი მონგოლი
4:1
ხებეი
02.08 15:30
ბეიჟინგი
2:0
ჰუნან ქსიანტაო
02.08 15:00
დალიან ერბინი
2:0
ქინგდაო იონონი
02.08 14:30
ხინჯიან ტიანშანი
2:1
ვუჰან ზალი
02.08 12:00
იანბიანი
4:0
ბეიჟინგ ტექნ.
ფეხბურთი, ფილიპინები, UFL ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 15:45
სერესი
2:1
სტალიონი(ნ.მ)
02.08 13:15
პაჩანაგა
3:3
მანილა ჯიპნი(ნ.მ)
ფეხბურთი, პერუ, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 01:00
უნ დეპორტესი
1:1
რეალ გარსილასო
02.08 22:30
აიაკუჩო
2:2
ცესარ ვალეჯო
02.08 20:15
სენსიანო
3:1
დეპ. მუნიციპალი
02.08 05:00
მელგარი
3:1
ა. ლიმა
ფეხბურთი, პარაგვაი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 00:30
სერო პორტენო
4:0
დიაზი
02.08 23:00
დეპ. კაპიატა
0:4
სან ლორენცო
02.08 23:00
დეპ. სანტანი
1:2
რუბიო ნუ
02.08 03:15
სოლ დე ამერიკა
1:1
ოლიმპია(პარ)
02.08 01:00
გუარანი
1:2
ლიბერტადი
ფეხბურთი, ჩილე, თასი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 01:00
უნ კათოლიკა
5:1
ბარნეჩეა
02.08 23:00
სან ლუისი
1:1
ევერტონი
02.08 23:00
სან მარკოსი
2:0
დეპ. იქუიქე
02.08 23:00
უნ კონსეპსიონი
2:2
იბერია
02.08 23:00
უნ ესპანოლა
2:1
სან ფელიპე
02.08 23:00
კობრელოა
2:0
ანტოფაგასტა
02.08 23:00
კურიკო უნიდო
2:3
ო ჰიგინსი
02.08 23:00
ჰუაჩიპატო
3:2
კონსეპსიონი
02.08 23:00
ლა სერენა
2:0
კობრესალი
02.08 23:00
მაგალიანესი
0:3
აუდაქსი
02.08 23:00
ნუბლენსე
0:5
კოლო კოლო
02.08 22:30
დეპ. ტემუკო
0:2
პუერტო მონტი
02.08 19:00
კოპიაპო
1:2
კოქუიმბო
02.08 19:00
ს. უონდერერსი
4:1
უნ ლა კალერა
02.08 18:00
პალესტინო
3:2
სანტიაგო მ.
02.08 01:00
უნ დე ჩილე
2:2
რეინჯერსი
ფეხბურთი, კოსტა რიკა, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 03:00
ალაჯუელენსი
3:0
ცს ურუგვაი
03.08 01:30
სანტოსი დგ
1:0
ზელედონი
03.08 01:00
დეპ. ბელენი
0:2
დეპ. საპრისა
02.08 23:00
ლიმონი
2:2
კართახინესი
02.08 21:00
ლიბერია
2:0
უ.ც.რ.
02.08 06:00
ჰერედიანო
2:0
კარმელიტა
ფეხბურთი, ეკვადორი, პრიმერა B
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 01:00
დეფინი სკ
2:1
იმბარურა
02.08 01:00
გუალაცეო სკ
2:0
დეპ. ქუევედო
ფეხბურთი, ეკვადორი, პრიმერა A
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 01:30
ბარსელონა სც
2:1
ინდ. დელ ვალე
02.08 23:00
მუშუკ რუნა
1:3
უნ კათოლიკა
02.08 21:00
აუკასი
4:0
რ. პლეიტ ეკვადორი
02.08 21:00
დეპ. ქუიტო
1:1
ლდუ ლოჟა
02.08 20:30
დეპ. კუენსა
0:0
ელ ნასიონალი
02.08 20:30
ლდუ ქუიტო
2:1
ემელეკი
ფეხბურთი, სინგაპური, პრიმა ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 13:00
ვარიორსი II
0:2
ტამპინეს როვერსი II
ფეხბურთი, სინგაპური, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 16:00
ჰარიმაუ მუდა(ბ)
2:3
იანგ ლაიონსი
03.08 15:30
ბალესტიერი
1:1
ჰომე იუნ.
02.08 15:30
გეილანგ იუნ.
0:2
ნიიგატა
ფეხბურთი, ავსტრალია, NSW პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 11:00
როკდალე
1:3
კოასტ ვულვზი
02.08 10:30
აპია ტიგრესი
1:0
პარამატა ილსი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Brisbane პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 10:00
ტარინგა
1:4
როჩდეილი
ფეხბურთი, ავსტრალია, Queensland
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 11:00
პალმ ბეაჩი
1:2
ბრისბენ სიტი
02.08 10:00
ოლიმპიკი
4:1
ბრისბეინი(21)
02.08 08:00
სანშაინ კოასტი
1:0
ვესტერნ პრიდე
ფეხბურთი, ავსტრალია, დედაქალაქის პირველობა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 09:00
კანბერა ოლიმპიკი
2:2
კანბერა ფკ
ფეხბურთი, ავსტრალია, VPL ლიგა. ქალები
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 14:30
სანდრინგემი(ქალ)
1:4
ბანდურა იუნ(ქალ)
ფეხბურთი, ეგვიპტე, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 21:30
ალ აჰლი
1:1
ენპპი
ფეხბურთი, გვატემალა, ლიგა ნასიონალი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 02:00
მარქუენსე
2:1
უნივერსიდადი სკ.
02.08 21:30
ანტიგუა გფკ
1:0
სუჩიტეპეკესი
02.08 06:00
მიკტლანი
1:0
მუნიციპალი
02.08 02:00
კომუნიკაცია
0:2
პეტაპა
ფეხბურთი, ვიეტნამი, V ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 14:00
ტან ჰოა
2:1
სონგ ლამ ნგე
02.08 13:30
ქუანგ ნამი
2:0
დონგ საპი
ფეხბურთი, ვიეტნამი, V ლიგა II
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 16:30
კლბ ტპ ჰოშიმინი
4:0
ფუ იენი
ფეხბურთი, ტაილანდი, I დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 15:00
პატაია იუნ.
2:1
საი ჰონდა
02.08 15:00
პრაჩუაპი ფკ
2:0
ტრატი ფკ
02.08 15:00
ტტმ ლოპბური
0:0
ან სონგი
ფეხბურთი, ტაილანდი, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
ტერო სასანა
1:1
სისაკეტი
02.08 16:00
ნაკჰონ რატჩასიმა
1:0
სუპჰანბური
02.08 15:00
ბანკოკ გლასი
3:2
ჩიანგრაი
02.08 15:00
სარაბური
2:2
ტაი პორტი
ფეხბურთი, კენია, პრემიერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
03.08 18:00
ლეოპარდსი
1:1
ბანდარი
03.08 16:00
შოფაპაკა
2:0
ნაირობი
ფეხბურთი, განა, პრემიერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 19:00
აშანტი
1:0
ლიბერტი
02.08 19:00
ბერეკუმი
1:1
მედეამა
02.08 19:00
ჰართს ოფ ოაკი
1:2
ასანტე კოტოკო
02.08 19:00
ჰასაკასი
1:1
გრით ოლიმპიკსი
02.08 19:00
ვა ოლ სტარსი
1:0
ნიუ ედუბიასე
ფეხბურთი, მალაიზია, სუპერლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 15:45
ლიონს XII
2:1
ფელდა
ფეხბურთი, ზამბია, სუპერ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 17:00
ნაციონალ ასემბლი
0:1
მუფულირა
ფეხბურთი, ელ სალვადორი, პრიმერა დივიზიონი
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 04:30
ჩალატენანგო
1:1
მეტაპანი
02.08 02:00
სანტა ტეკლა
2:0
ჟუვენტუდი ინდ.
ფეხბურთი, ჰონდურასი, ნაციონალ ლიგა
თარიღი წყვილი პირველი ტაიმი დეტალური
02.08 23:59
სოსიედადი
4:0
ვიდა
02.08 04:00
რეალ ესპანა
1:2
ცდ ჰონდურასი
02.08 02:00
ვიქტორია
1:0
პლატენსე
საიტის მომხმარებლები ვალდებულნი არიან დაიცვან თამაშის და www.crystalbet.com ის მოხმარების წესები, ვებ გვერდი გამოიყენონ მხოლოდ თამაშის და
გართობის მიზნით, ასევე კომპანია იტოვებს უფლებას , რომ საიტზე განთავსებული ნებისმიერი ინფორმაცია შეიძლება შეცვალოს წინასწარი გაფრთხილების გარეშე,
ვებ გვერდზე მომხმარებლების ნებისმიერი არა სანქცირებული ქმედების შემთხვევაში კომპანია გამოიყენებს კანონით განსაზღვრულ
უფლებას, რათა აღკვეთოს მსგავსი ქმედებები.
LICENSE#: 19-05/218 19-04/034
აირჩიეთ სახელის აღდგენის მეთოდი
აირჩიეთ პაროლის აღდგენის მეთოდი: